Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,850 μέλη και 2,411,446 μηνύματα σε 75,078 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 15:19, 27-01-06:

Λοιπόν τι ύψος έχετε?

Εγώ είμαι 1.84.Αρκετά καλά για την ηλικία μου!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:23, 27-01-06:

δεν ξερω Εχω να μετριθω απο τα 12
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 15:24, 27-01-06:

Εγώ είμαι 1.54.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 15:29, 27-01-06:

ενα μιιιιιιιζερο 1.64. ουτε καν 65!! σνιφ.jason μη μιλησεις, εισαι μικροτερος απο μενα. σε λιγο θα με περασεις κι εσυ και θα μεινω μονη μου στον κοσμο....
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:30, 27-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
δεν ξερω Εχω να μετριθω απο τα 12
το μέτρο γρήγορα τί κάθεσαι??
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 15:31, 27-01-06:

αλλα μη μετρηθεις καθιστος, δε συμφερει!!!
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 15:33, 27-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ines
ενα μιιιιιιιζερο 1.64. ουτε καν 65!! σνιφ.jason μη μιλησεις, εισαι μικροτερος απο μενα. σε λιγο θα με περασεις κι εσυ και θα μεινω μονη μου στον κοσμο....
Μια χαρά είσαι.

Σε πολλούς αρέσουν οι μικρόσωμες
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H ines έγραψε: στις 15:53, 27-01-06:

ναι, στο 2%. με τους αλλους τι γινεται;;
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:54, 27-01-06:

1,72 χωρίς τα τακούνια μου!
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O The Stand έγραψε: στις 15:56, 27-01-06:

Σε πολλούς,πίστεψε με1
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:58, 27-01-06:

Μόνο 2%? Τι λες μπουμπούκι μου? Είναι πααααααααααρα πολλοί!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:59, 27-01-06:

εχει δίκιο το λενιώ.

κι εγώ εκεί είμαι, στο 1.65
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H ines έγραψε: στις 16:01, 27-01-06:

καλα, και το μοτιβο της ψηλης ξανθιας τι το εχουμε, διακοσμητικο;
για κοντες μελαχρινες κανενας δε μιλαει, σννιιιιιιιφφφφφφφ!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ines : 27-01-06 στις 16:04.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:02, 27-01-06:

Εγώ είμαι 2 παρα τέταρτο.

1.85!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:02, 27-01-06:

καλα, και το μοτιβο της ψηλης ξανθιας τι το εχουμε, διακοσμητικκο;
για κοντες μελαχρινες κανενας δε μιλαει, σννιιιιιιιφφφφφφφ!!!

Αυτά είναι αμερικάνικα πρότυπα! Εμείς εδώ είμαστε μεσογειακές! Μέτριες στο ύψος, μελαχροινές και με πιασίματα!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:04, 27-01-06:

να δούμε ποιος θα περάσει τα δύο μέτρα

και ποιος είναι ο πιο ψηλός εδώ μέσα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dooo : 27-01-06 στις 16:10.
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:07, 27-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Αυτά είναι αμερικάνικα πρότυπα! Εμείς εδώ είμαστε μεσογειακές! Μέτριες στο ύψος, μελαχροινές και με πιασίματα!
Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!!!
(Αυτοί που λένε για αρώματα και μπουκάλια κάτι ξέρουν....)

Στο θέμα μας τώρα.... 1 και 76... αλλά είμαι ακόμα στην ανάπτυξη....
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:10, 27-01-06:

1.85 για εμενα και οσον αφορα τις γυναικες ιδανικες για εμενα ειναι να ειναι γυρω στο 1.65,μελαχρινες με ανοιχτοχρωμο δερμα και σκουρα ματια...
Ψηλες,ξανθες γαλανοματες τις αφηνω για τους Βορειους...
Εμεις εδω ειμαστε Μεσογειος βρε!!!

p.s.-Μιας και ειπε και ο giostau για το γνωστο ρητο "τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια", ξερετε οτι υπαρχει και η απαντηση σε αυτο ε;
Εαν το πει καποιος-καποια, για απαντηση ο αλλος του λεει:
"Nαι,το ιδιο ομως και τα ουρα"...
(Χουμορ χουμορ! )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 27-01-06 στις 16:13.
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 16:14, 27-01-06:

Δεν μετράει τόσο πολύ το ύψος αλλά το μυαλό!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:17, 27-01-06:

Σιγα βρε κοριτσια εδω ολοκληρη madonna ειναι 1.59!
Και για ποσες αλλες να μιλησει κανεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους