Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,628 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,656 μηνύματα σε 92,900 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,675 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 22:45, 28-02-15:

Μαγνητάκια όμορφα να μου φτιάχνουν τη μέρα
2-3 από αυτά, συγκρατούν την εξής ρήση:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 23:39, 28-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τιποτα!!!
Σιγα μη χαλασω το ανοξειδωτο υπεροχο ψυγειο μου με τα Μπιχλιμπιδια!
Τα απεχθανοναι τα μπιχλιμπιδια!!!!!!!
Κι οποτε μπαινω σε καποιο σπιτι κ βλεπω μπιχλιμπιδια σε ψυγειο πανω, μου ρχεται να τα βγαλω!!!!!
Να θυμηθω να τα βγαλω ολα απο το ψυγειο αν ποτε ερθεις σπιτι μου!!
Λοιπον εμεις εχουμε μονο στην πανω πορτα μαγνητακια και κατι αυτοκολλητακια(δεν βλεπω να ξεκολλανε ποτε απο εκει) ενω η κατω ειναι λευκη !!
Ετσι καλυπτουμε ολα τα γουστα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 13:46, 01-03-15:

μαγνητάκια, κάτι λουλούδια που κολλάνε και φωτογραφίες

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,751 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:48, 01-03-15:

Τέσσερα μαγνητάκια (δύο απο το Πήλιο, ένα απο τα Μετέωρα και ένα απο τη Ζάκυνθο) που κρατάνε μαζί λίστες για ψώνια, λογαριασμούς και τα συναφή.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,699 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 10:44, 01-01-16:

ένα μαγνητάκι από Πολωνία που μου έφερε μια φίλη από τη σχολή, ένα μαγνητάκι- μιλκ σέικ από τα jumbo, το λογότυπο από τη συναυλία "αγάπη ρε+" (ήταν πολύ γλυκούλι) και κάτι σημειώματάκια για να θυμάμαι τι υποχρεώσεις έχω α, κι ένα ημερολόγιο από ένα σουβλατζίδικο που τώρα πια θέλει άλλαγμα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 12:48, 21-02-16:

ενα μαγνητακι απο ρωμη (πρωτο μου ταξιδι εξωτερικο)
ενα απο πραγα (δευτερο ταξιδι εξωτερικο)
ενα απο μαιαμι (τριτο τριπ)
ενα απο παρισι (τεταρτο)
ενα απο μαδριτη (πεμπτο)
ενα σημειωματαριακι συνταγων (απο ελλαδα αυτο)
ενα που μου χαρισε ο μπραδερ (αδερφουλα μου σ αγαπω πολυ)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,675 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:08, 22-02-16:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13,533 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:43, 15-03-16:

Την ΄Αρτα και τα Γιάννενα...
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 23:56, 14-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Την ΄Αρτα και τα Γιάννενα...
Χαχαχα...μια φορά είχα πάει επίσκεψη με τη θεία μου σε μια φίλη της, της οποίας το ψυγείο ήταν τόοοσο γεμάτο με φωτογραφίες, card-postal και μαγνητάκια που κοιτόντας το για μια στιγμή δεν μπορούσα να εντοπίσω το χερούλι...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 15:24, 03-11-16:

Από την τελευταία φορά που απάντησα σ'αυτό το thread, έχω κάνει κάποια ξεκαθαρίσματα. Άφησα λίγα και καλά.
Μεταξύ αυτών, κάποιο που απόκτησα πρόσφατα και πολύ μου αρέσει, σα γατόφιλη που είμαι:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους