Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,218 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 594 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο χρώμα ματιών σας αρέσει;

eraskino

Νεοφερμένος

Ο eraskino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O eraskino έγραψε: στις 16:40, 13-08-13:

Τι χρώμα μάτια έχετε;
Ποιό χρώμα σας αρέσει πρισσότερο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 17:43, 13-08-13:

έχω καστανά
παλιά παραπονιόμουν γι'αυτό επειδή η μάνα μου είχε πράσινα αλλά τώρα δεν μ'αρέσει περισσοτερο κάποιο χρωμα,κυριως νομίζω το βλέμμα παίζει ρολο, έχω δει ανθρώπους με γαλαζια,πρασινα και τετοια χρώματα και δεν με έκαναν καθόλου εντύπωση και άλλοι με σκουροχρωμα -που θεωρούνται πιο συνηθισμένα- να φαινεται οτι έχουν πολυ πιο ωραία μάτια
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 17:45, 13-08-13:

<--- Αυτό το χρώμα μ'αρέσει.
Έχω σκούρο καφέ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 19:33, 13-08-13:

Έχω μελί. ( Α ρε μάνα, δεν πήρα τα γκριζοπράσινα.)
Παλιά είχα ένα κόλλημα με τα γαλανά(όχι το ξεπλυμένο μπλε), όμως τώρα πια όχι.Όπως είπε και η Νεφέλη παραπάνω, το βλέμμα μετράει. Έχω δει γαλανά ή πράσινα και μου φάνηκαν αδιάφορα και από την άλλη έχω δει φανταστικά μελί-καστανά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 19:37, 13-08-13:

Εμένα γαλαζοπράσινα είναι αλλά κάποιες φορές φαίνονται μόνο μπλε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε: στις 19:51, 13-08-13:

Εμένα γκριζοπράσινα είναι.Λατρεύω το χρώμα μου όμως στους άλλους μ'αρέσουν τα καστανά.
Είναι πιο ζεστά,πιο όμορφα.Αυτό που μετρά φυσικά είναι το βλέμμα και το βάθος.Η έκφραση.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 20:04, 13-08-13:

Ισχύει ότι το χρωμα των ματιών το παίρνουμε κυρίως απο τους πατεράδες, ιδίως τα αγόρια, η είναι μύθος?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:46, 13-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Ισχύει ότι το χρωμα των ματιών το παίρνουμε κυρίως απο τους πατεράδες, ιδίως τα αγόρια, η είναι μύθος?
δεν είναι φυλοσύνδετο όχι
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε: στις 22:04, 13-08-13:

Ρε σεις,το χρώμα γαλαζογκρί,καστανοπράσινο,ανάλογα με τι αλλάζει προς το μπλε/καφε/κλπ; Μην πείτε φωτισμό,δεν πιάνεται. χΔ
Εγώ τα έχω σκούρο πράσινο-καφετί και παρατήρησα πως πρασινίζουν με το κλάμα [τρατζίκ,ξέρω ],τι γίνεται;
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:04, 13-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Έχω μελί. ( Α ρε μάνα, δεν πήρα τα γκριζοπράσινα.)
Παλιά είχα ένα κόλλημα με τα γαλανά(όχι το ξεπλυμένο μπλε), όμως τώρα πια όχι.Όπως είπε και η Νεφέλη παραπάνω, το βλέμμα μετράει. Έχω δει γαλανά ή πράσινα και μου φάνηκαν αδιάφορα και από την άλλη έχω δει φανταστικά μελί-καστανά.

απορρίπτομαι δηλ.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:24, 13-08-13:

Γαλάζια/πράσινα μάτια με αρέσουν πάρα πολύ
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,017 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 22:25, 13-08-13:

Σιγουρα τα πιο ωραια ειναι τα μεγαλα γαλαζια, αλλα και πρασινα δν με χαλανε. Το σημαντικοτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να ειναι μεγαλα τα ματια, οχι γουρλωτα βεβαια. Τα μεγαλα ματια δειχνουν πιο ωραια σε συγκριση με τα ματια-κουμποτρυπες
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:35, 13-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Εμένα γαλαζοπράσινα είναι αλλά κάποιες φορές φαίνονται μόνο μπλε
Δε θα εκφραστώ. Θα συγκρατηθώ.
Εγώ έχω σοκολατί.Είναι χάλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα._.
Εγώ έχω φετίχ στα γκριζοπράσινα.
Ή σαν αυτά του Ντέσμοντ.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 01:00, 14-08-13:

Τι χρώμα έχεις;
Ξεπλυμένο μπλέ;
Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 12:13, 14-08-13:

Εχω γαλαζια ανοιχτα! Και φυσικά λατρεύω τα γαλάζια και τα βαθιά καστανά!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:31, 14-08-13:

Τι χρώμα έχεις;
Ξεπλυμένο μπλέ;

σα να τα έβαλες στη χλωρίνη ένα πράμα
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε: στις 23:28, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
σα να τα έβαλες στη χλωρίνη ένα πράμα
Δηλαδή είσαι σαν χάσκι;
Μόνο μην τα γουρλώνεις, θα τρομάζεις κόσμο.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 23:41, 14-08-13:

Δηλαδή είσαι σαν χάσκι;
Μόνο μην τα γουρλώνεις, θα τρομάζεις κόσμο.
παλιά, όταν γκομένιζα, τα γούρλωνα και έπιανε

τώρα, καμιά φορά, όταν φοράω φακούς και κυκλοφορώ βράδυ,
με κοιτάν καλά, καλά, σα δημότης καρπαθίων μοιάζω .
Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε: στις 01:54, 15-08-13:

Έχω καφέ,γουστάρω άπειρα τα πράσινα χωρίς αυτό να ναι κανόνας
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 16:07, 15-08-13:

καστανά έχω και εγώ, αλλά σαν τα γαλάζια...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, Volkswagen Fan

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους