Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,279 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:56, 11-08-13:

Καλό δρόμο
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε: στις 21:32, 11-08-13:

Θα ήθελα να πάω Μαρμαρά!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babo0ska (Unikorn)

Νεοφερμένος

H Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H babo0ska |Σ| ' αγαπω έγραψε: στις 21:44, 11-08-13:

That's me !
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:27, 11-08-13:

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ΓΚΡΓΚΡΚΓΚΡΚΓΚΡ. ΤΑ ΝΕΥΡΑΜΟΥ ΑΜ ΓΚΟΝΑ ΚΡΑΙ Ε ΡΙΒΕΡ.
Ε ΦΑΚΙΝ ΡΙΒΕΡ

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 00:24, 12-08-13:

Κάποιος πρέπει να ενημερώσει όσους διαθέτουν μεγάλα και ακριβά οχήματα ότι δεν αγοράζουν μαζί τους και κάθε δρόμο από τον οποίο περνούν.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 00:31, 12-08-13:

αααχ...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O trelomogolo major celestial jerk έγραψε: στις 06:15, 12-08-13:

Εχω insomnia ...καθε μερα κοιμαμαι 7 το πρωι και ξυπναω 2 το μεσημέρι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:20, 12-08-13:

Όταν πεινάω και λέω κάτι θα ΣΚΑΣ το κατάλαβες;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:26, 12-08-13:

εγω σχεδον παντα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 14:27, 12-08-13:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:46, 12-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ΓΚΡΓΚΡΚΓΚΡΚΓΚΡ. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΑΜ ΓΚΟΝΑ ΚΡΑΙ Ε ΡΙΒΕΡ.
Ε ΦΑΚΙΝ ΡΙΒΕΡ

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Μα πώς ώρες-ώρες σκάνε κάτι posts το ένα μετά το άλλο, λες και το κάνετε επίτηδες.

Έτσι τα μιλάω κι εγώ; Ζε λα μπλε φλου.
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 17:11, 12-08-13:

να θυμηθώ να ρωτήσω τη μάνα μου αν όταν ήταν εγγυος σε μένα έπινε καφέ ή έπαιρνε χάπια. No other explanation.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:40, 12-08-13:

Αποφάσισα λοιπόν.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 18:43, 12-08-13:

cry me a river
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 21:43, 12-08-13:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 21:43, 12-08-13:

Μμ...μάλιστα!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:31, 12-08-13:

Εμμμμ.. αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,233 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:33, 12-08-13:

Ακούς το θέμα των πιγκουίνων της Μαδαγασκάρης στην τηλεόραση. Παρατάς λάπτοπ, σπρώχνεις καρέκλα, πέφτει η καρέκλα και τρέχεις, σου φεύγει η μια παντόφλα αλλά φτάνεις στον καναπέ και φωνάζεις "ΣΚΙΠΕΡ ΡΙΚΟ ΠΡΑΙΒΙΤ ΚΟΒΑΑΑΑΑΑΑΛΣΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ".
Η μάνα σου σε κοιτάει απο την κουζίνα με αγριεμένο βλέμμα.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BlackSwan... (~Ιωάννα~)

Νεοφερμένος

H ~Ιωάννα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H BlackSwan... • °• °• °• °• °• °•boom• °• °• °• °• °• έγραψε: στις 23:09, 12-08-13:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  ss-120522-AT-01.ss_full.jpg
Εμφανίσεις:  23
Μέγεθος:  120,2 KB
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 13-08-13 στις 23:32. Αιτία: διόρθωση link εικόνας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O trelomogolo major celestial jerk έγραψε: στις 00:37, 13-08-13:

8α ξενυχτίσω στο πισι....εχω insomnia
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 24 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, GFireP, Lancelot, Lysandros, Mhtrogoal, Samael

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους