Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,630 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 213)
Δεξί
145
68,08%
Αριστερό
54
25,35%
Και με τα δύο
14
6,57%

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 12:26, 20-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Μονο σημερα

Κατέχω την δύναμη του αριστερόχειρα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:30, 20-10-05:

Κάνω σχεδόν τα πάντα με το δεξί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:05, 20-10-05:

Παιδιά, εγώ γράφω εξίσου καλά και με τα δύο χέρια. Τι ψηφίζω?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:11, 20-10-05:

Με το δεξι κανω τα περισοτερα (εκτος απο το να παιζω κιθαρα , να γραφω στο πληκρτολογιο και μερικα ακομα)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:27, 20-10-05:

omg, και θα παρεις κιθαρά για αριστερόχειρες... Είναι λιγακι τσιμπημένη η τιμή τους και δεν υπάρχουν πολλά μοντέλα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:07, 20-10-05:

Δεν καταλαβες, κοροΐδευτικα το ειπα γιατι την κυριος δουλια την κανεις με το αριστερο και παιζεις και με τα δυο.
Κανονικη κιθαρα θα παρω
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:42, 20-10-05:

Τέσπα δεν είχα κατάλαβει ότι το λες για πλάκα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:45, 20-10-05:

Πάντως πλάκα πλάκα στην ΕΜΕ όσοι πάνε για ολυμπιάδες οι μισοί είναι αριστερόχειρες... Αυτό νομίζω κάτι λέει

(αν και είμαι δεξιόχειρ )
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:57, 20-10-05:

εγώ πίστεύω ότι δεν αλλάζει τπτ , είναι θέμα τύχης και συνήθεια... τπτ λιγοτερο τπτ περισσοτερο
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 13:15, 21-10-05:

Εγώ με το δεξί γράφω, αλλά έχω ακούσει ότι το 98 % των αριστερόχερων έχουν μικρότερα αδέρφια και πράγματι πολλά παιδία που ξέρω μου λένε ότι τα μεγάλα τους αδέρφια είναι αριστερόχειρες. πχ ο Dare-Devil
Παράθεση

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O DarK_HumOuR έγραψε: στις 17:25, 21-10-05:

ειμαι σε ολα.. αριστερος! (κιθαρα ομως κανονικα.. με το δεξι)
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:25, 23-10-05:

Δεξιόχειρας – Αριστεροπόδαρος
Παράθεση

lefteris

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O lefteris έγραψε: στις 17:19, 23-10-05:

Αριστεροχειρ.....
Παράθεση

Deluxe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Deluxe έγραψε: στις 18:03, 23-10-05:

με δεξι παιζω μπασκετ. με αριστερο γραφω. με δεξι παιζω ποδοσφαιρο. με αριστερο τρωω. με δεξι πιανω το ποντικι.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 18:39, 23-10-05:

omg, και θα παρεις κιθαρά για αριστερόχειρες... Είναι λιγακι τσιμπημένη η τιμή τους και δεν υπάρχουν πολλά μοντέλα
ΟΜΓ υπάρχει τετοιο πράγμα; Πάντα υπέθετα οτι παιζουν τις συγχορδίες αναποδα οι αριστερόχειρες (έτσι έκανε ο ένας που είδα).
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:17, 23-10-05:

Δεξί
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:17, 23-10-05:

Και βεβαια υπαρχουν.Ειναι σαν αναποδες κιθαρες.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:53, 29-10-05:

Αμφίχειρας εδώ 8) Αν και για το γράψιμο χρησιμοποιώ το δεξί 8)
Παράθεση

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Anakin έγραψε: στις 02:08, 31-10-05:

αριστερό. έτσι να γουστάρουμε
Παράθεση

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Anakin έγραψε: στις 02:09, 31-10-05:

[Αφαιρέθηκε προσβλητικό μήνυμα προς τρίτο χρήστη]
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 31-10-05 στις 02:25.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους