Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,629 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν μπορούσατε να κάνετε ραδιοφωνική εκπομπή τι εκπομπή θα ήταν αυτή;

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 05:43, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Γιατί μόνο για τα κατοικίδια; Τα υπόλοιπα ζώα του πλανήτη (του ανθρώπου συμπεριλαμβανομένου), δεν έχουν δικαίωμα στο ενδιαφέρον μας;
Φυσικά και ναι, αλλά μόνο ως....ενδιαφέρον, διότι σε μια τέτοια εκπομπή θα ήταν "κάπως" να μιλάμε πχ για ανακόντες που συνθλίβουν τα κόκκαλα των θηραμάτων τους με τρομακτική δύναμη πίεσης
Όσο για το Ζώον με την διττή έννοια, είναι μια κατηγορία από μόνο του, οπότε θα το αδικούσαμε μαζί με σκυλάκια, γατάκια κτλ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 24-09-16 στις 05:48.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους