Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,606 εγγεγραμμένα μέλη και 3,077,929 μηνύματα σε 94,890 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 794 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο φαγητό

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,363 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 21:27, 20-06-11:

Λατρευω τις πιτες της γιαγιας μου:καρυδοπιτα,σπανακοπιτα,τυροπιτα,κολοκυθοπιτα,χορτοπιτα....ευτυχως δεν εχει απιχειριει να κανει χυλοπιτα(παρεπιπτοντος τη μηλοπιτα την αναλαμβανω εγω!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Theseus

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Theseus
Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Theseus έγραψε στις 01:10, 18-07-11:

Φακες, σπανακοπιτα, και αλλα πολλα !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 14:09, 31-08-11:

μου αρεσουν πολυ τα ζυμαρικα και το κοτοπουλο.!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Didonia (Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Didonia
H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε στις 19:26, 01-09-11:

σε εστιατοριο--> φιλετο κοτοπουλο αλα κρεμ
σπιτι ..απο τα χερακια της μανουλας μου -->πιτσα και σουβλακια( αλλα τα σπιτικα δεν συγκρίνονται με αυτες τις βλακειες του ''απ'έξω''-αν με πιανετε) + τελος γαριδες σαγανακι με ρυζι..
Υ.Γ: μαλλον ειπα παραπανω απο 1 φαγητα.. χα0χ0αχ0α

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 01:32, 11-09-11:

να πω αυτα που δεν μου αρεσουν? ειναι λιγοτερα!
λοιπον για να σκεφτω.....
σπανακοπιτα
μηλοπιτα
ρυζι ,αρακας ,σπανακορυζο

ΜΠΑΜΙΕΣ( ναι τις λατρευω!!!!)
παστιτσιο
μουσακας ,παππουτσακια και γενικα οτι περιεχει μελιτζανα
μακαρονια
και απο κρεατα αγαπημενα ειναι τα μπιφτεκια και το κοτοπουλο

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 07:25, 11-09-11:

το αγαπημένο σας φαγητό

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:41, 11-09-11:

Δεν ξέρω για αγαπημένο φαγητό αλλά έχω απωθημένο από τότε που ρώταγα επίμονα τη θυμωμένη μαμά μου "τι θα φάμε" (και αυτά μου απάνταγε) να δοκιμάσω τα εξής:

Πίκρα
Πακέτο
Τα λυσσακά μου
Κοτσυλιές με λάδι
Σκατά με ρίγανη *ενίοτε και ως παραλαγή σκατούλες με ρύζι*

Για το πρώτο αμφιβάλλω ως προς την φυσιολογική του γευστικότητα δεδομένης της πικρής γεύσης του.
Για το δεύτερο υποθέτω ότι πρόκειται περί ενός χορταστικού γεύματος που ελπίζω να μη με παχύνει πολύ.
Το τρίτο το διερευνώ σε νηστικά αρκούδια και λοιπά συνταγολόγια αλλά ουδείς έχει κατορθώσει να με κατατοπίσει πως φτιάχνεται.
Το τέταρτο το θεωρώ ανθιυγεινό. Είναι τηγανιτό. Στο φούρνο ίσως να πήγαινε καλύτερα.
Τέλος το πέμπτο το θεωρώ οικονομικό καθως το πρώτο συστατικό είναι δωρεάν και εν αφθονία. Τη ρίγανη την κάπνισα και έτσι πρέπει να πεταχτώ να πάρω άλλο βαζάκι. Το δε ρύζι το χω αφήσει να σφυρίζει.

Παρακαλώ όπως με οδηγήσετε σε ασφαλή συμπεράσματα για τα γευστικά μου κενά. Χάνω πολλά;

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:22, 11-06-14:

Για το καλοκαίρι μόνο ενα....
Γεμιστά με μπόλικη φέτα.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 08:44, 12-06-14:

αυγά!! βραστά, τηγανητά...όπως να 'ναι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 13:36, 12-06-14:

γεμιστά με ρύζι !

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,728 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 21:12, 13-06-14:

Flammkuchen. Οτι καλυτερο υπαρχει το καλοκαιρι
Επισης:

Πενες και κοτοπουλο αλα κρεμ με μανιταρια

Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη #LoveMaths
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O #LoveMaths Nέο μέλος του e-steki.gr! έγραψε στις 13:30, 25-07-14:

Eμένα είναι τα Μακαρόνια με κιμά.

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 20:58, 04-09-14:

Εμένα είναι τα γεμιστά!Τα λατρεύω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:54, 18-04-15:

Αγκινάρες με αρακά. Σε ελάχιστα άτομα αρέσει αυτό το φαγητό. Απορώ γιατί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 49,201 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:06, 19-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Το λατρευω!!!!!

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,791 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 12:25, 21-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
μαζί σου κι όταν είναι και λεμονάτες...

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 14:49, 21-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
μαζί σου κι όταν είναι και λεμονάτες...
Ε βέβαια, μα είναι το πιο υγιεινό φαγητό. Οι αγκινάρες θεωρούνται εξίσου πολύτιμες -από άποψη θρεπτικής αξίας- με το μητρικό γάλα.

Παράθεση

eva kan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eva kan
H eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H eva kan έγραψε στις 11:55, 22-06-15:

μουσακάς! μπορώ να τρώω όλη την ημέρα!

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,067 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 18:59, 22-06-15:

ΣΝΙΤΕΣΛ!!!!!!!!

Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GeorgeRns
Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε στις 09:07, 23-06-15:

Πιτόγυρο

Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 20:34, 28-06-15:

Καπνιστός σολωμός, μαύρο χαβιάρι, λίγος αστακός και σαμπάνια...Αλλά επειδη οι πιο πολλοί με τα κιαλια τα βλεπουμε εγώ βολευομαι και με μπριζόλες(χοιρινες ή μοσχαρισιες, i don;t care)...Εννοείτε ΟΧΙ σε εστιατοριο παρα μονον σπιτι μου!!

Παράθεση

F th

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη F th
H F th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H F th έγραψε στις 10:52, 30-04-16:

εμένα τραχανάς μου αρέσει πιο πολύ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους