Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,814 μέλη και 2,410,138 μηνύματα σε 74,992 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 506 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 13:42, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από elena
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!

πήρα κ εγώωωω...
!!!

και από βδομάδα ορκίζομαι!!
Συγχαρητηρια!!

Ποια σχολη τελειωσες;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε: στις 15:32, 01-07-13:

PieMaker σε ευχαριστώω..!

σημασία έχει ότι έγινα πανεπιστήμονας..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elena : 01-07-13 στις 23:26.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 09:24, 18-07-13:

Μπραβο παιδια και σε ανωτερα ευχομαι!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SofakiS

Νεοφερμένος

H SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H SofakiS έγραψε: στις 17:19, 09-12-13:

Πηρα το FCE στα αγγλικα το μαιο και το B1 στα γερμανικα τον οκτωβριο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 22:09, 07-05-15:

Εγώ, Πρώτα ο Θεός, αν πάνε όλα καλά και πάρω θετική κρίση τον Ιούλιο, παρουσιάζω τη διπλωματική μου τον Σεπτέμβρη και τον Δεκέμβρη θα ορκιστούμε. Για την ώρα τα κεφάλια μέσα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 16:09, 27-09-15:

Παίρνω πτυχίο επιτέλους!
9 στη διπλωματική, μέσος όρος 8,58. Συνεχίζω με διοίκηση πολιτισμικών μονάδων από Οκτώβρη, πάλι στο ΕΑΠ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 27-09-15 στις 16:41.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 19:20, 06-12-15:

Σήμερα έγινε στην Πάτρα η τελετή απονομής πτυχίων. Λίγες μέρες πριν την απονομή είδα στο ανεπίσημο φόρουμ τη σχολής μας μια συζήτηση σχετικά με τα ξενοδοχεία της Πάτρας κι όλοι/ες πρότειναν Α΄ κατηγορίας. Για χαλαρώστε, βρέ συναδέλφια!; Όλοι/ες τόσο πλούσιοι/ες είστε; Εγώ έμεινα σε ένα ξενοδοχείο Γ΄κατηγορίας (δυστυχώς όχι με τον Τέλη, γιατι χωρίσαμε πριν μια εβδομάδα, αλλά με μια φίλη μου) και ήταν μια χαρά.
Στην τελετή οι συναδέλφισσες -κατά κανόνα- φορούσαν πολύ ψηλά τακούνια και πολύ λεπτό καλσόν (δεν φοβούνταν μην πάθουν πνευμονία;). Κάποιες είχαν μαζί τους και τα κουτσούβελά τους.
Πάντως ωραία ήταν η φάση της τελετής. Αρκετά οργανωμένη. Κάναμε και τη βόλτα μας στην Πάτρα. Πήραμε και λικέρ Τεντούρα. Καλά ήταν. Άντε και σ' ανώτερα τσιμπούσια μετά από 4 χρόνια πάλι στο ΔΠΜ! Καλό πτυχίο σε όλους/ες σας και όταν έρθει η μέρα λήψης πτυχίου, απολαύστε τη! Τα προβλήματα δεν τελειώνουν και αυτή η μέρα είναι δική μας και αξίζει να την αφιερώσουμε στον εαυτό μας αφήνοντας για λίγο στην άκρη τα προβλήματά μας. Μάλλον πολλά είπα.
Επιστροφή στην καθημερινότητα από αύριο!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 06-12-15 στις 19:25.
Παράθεση

Ace of Spades

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Ace of Spades έγραψε: στις 19:37, 28-01-16:

και μετα το πτυχιο τι; με εχει πιασει το αγχος (τον ιουνιο λογικα τελειωνω) πως θα ειναι η ζωη μου, φοβαμαι οτι θα χασω παρεες οτι θα δουλευω πολλες ωρες οτι οτι οτι.. ωφου..
κανενας να συμπασχει;
Παράθεση

chriiis

Νεοφερμένος

Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O chriiis έγραψε: στις 18:13, 01-03-16:

εγω ειμαι καπως απογοητευμενος απο την σχολη μ δεν ηταν η 1η μ επιλογη αλλα το εχω παλεψει και τρ ειμαι 5ο ετος την στιγμη που οι πιο πολλοι τελειωνουν την φιλοσοφικη στο 5-7ο ετος.. διαβασα πολυ τωρα για την εξεταστικη του γεναρη 2016 πρωτη φορα στα 4 χρονια και περασα τα 4/7 δυστυχως μου εμειναν 3 για ουνιο και εχω απογοητευτει καπως γτ ειχα διαβασει και με εκοψαν!!! ειδικα το 1 απο τα 3 θα το δωσω τον ιυονιο 6η φορα και με κοβει συνεχεια με 3 και 4 εχω αγανακτησει πια!!! ΕΥΧΟΜΑΙ να τα περασω και τα 3 τον ιουνιο! ομως με αυτη τη σχολη τπτ δεν ειναι δεδομενο εχω απογοητευτει πολυ γτ διαβασα και τιποτα....δλδ πρεπει να παω αδιαβαστος για να περασω???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους