Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:14, 20-07-09:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!

Επόμενοοοοος!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 15:27, 20-07-09:

Ε αντε κανε upload και μια αναλυτικη βαθμολογια ρε

και φυσικα θελουμε και καμια φωτογραφια απο την επερχομενη ορκομωσια

(μπας και ζηλεψω και αποφασισω να στρωθω κι εγω...)

Πολλα πολλα πολλααααα συγχαρητηρια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:33, 20-07-09:

εγω πηρα ήδη πτυχιο ..
ειμαι 13ο εξαμηνο!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:39, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Ε αντε κανε upload και μια αναλυτικη βαθμολογια ρε

και φυσικα θελουμε και καμια φωτογραφια απο την επερχομενη ορκομωσια

(μπας και ζηλεψω και αποφασισω να στρωθω κι εγω...)

Πολλα πολλα πολλααααα συγχαρητηρια!

Εσυ θα ρθεις από κοντά να με δεις, τέλη Οκτώβρη να ορκίζομαι! Αναλυτική δεν έχω ολόκληρη, λείπουν τα τελευταία 5 που έδωσα τώρα.

Δεν ξέρω τι να κάνω τώρα, να κατέβω γραμματεία αύριο να πάρω καμια βεβαίωση ή να το αφήσω για Σεπτέμβρη που θα ναι ολες οι υπηρεσίες ανοιχτές;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:42, 20-07-09:

Εγώ θα 'λεγα να έπιανες τους καθηγητές να στείλουν τους βαθμούς σου στα 5 που περιμένεις. Και έπειτα να ζητήσεις μια νέα αναλυτική + βεβαίωση αποφοίτησης από την γραμματεία πριν κλείσουν για διακοπές.

Δεν ξέρω αν δίνουν σε σας τέτοιες βεβαιώσεις, πάντως σε μας δίνουν κάτι τέτοιο, ότι δεν χρωστάς μαθήματα κι ότι έχεις παρουσιάσει διπλωματική. Αυτή + η αναλυτική = πτυχίο, για όσους βιάζονται να το χρησιμοποιήσουν πριν εκδοθεί επίσημα.

Αν θες κοίτα το.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 16:58, 20-07-09:

συγχαρητηρια βαλτερακο μου
αντε τελειωσες να ησυχασεις... ειναι τρομερο συναισθημα!!!

Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 17:21, 20-07-09:

Συγχαρητήρια!!! Και εις ανώτερα και καλή σταδιοδρομία!

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 17:25, 20-07-09:

Χαίρομαι μαζί σου, Βαλτεράκο μας, αλλά περιμένω με ευχές, και για τις επόμενες επιτυχίες σου. Μπράβο σου!!!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 09:39, 21-07-09:

Συγχαρητήριαααααααααααα Valder!!!!!!!!!
Ξεκουράσου το καλοκαιράκι, φόρτωσε μπαταρίες και το Σεπτέμβρη με μια καλή δουλειά ή μεταπτυχιακό ή με ό,τι άλλο θες!!!!!

Άντε και στα δικά μας οι λεύτερες!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 09:50, 21-07-09:

Ευχαριστώ παιδιά, να είστε όλοι/ες καλά!

Ήδη ακούγονται κάποιες μικρές φωνούλες για μεταπτυχιακό... θα δούμε, από τη μια είναι αναγκαίο, από την άλλη δεν ξέρω που να πάω και δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να ξαναδιαβάσω βιβλίο για χρόνια!

Το ξέρω είσαι μόνη, είσαι μόνη, είσαι μόοοονη, κι αυτό με θυμώνει, με πληγώνει, με σκοτώνει, το ξέρω είσαι μόνη, είσαι μόνη, είσαι μόοοονη, θέλω να ρθεις εδώωωωω! (αυτό για την "λεύτερη" aka Nick the butterfly! Γερά ρε φιλενάδα, θα το πάρεις κι εσύ!)

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 10:30, 21-07-09:

συγχαρητηρια κι απο εμενα (την αργοπορημενη! )

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:37, 21-07-09:

Τα συγχαρηκια μου Val!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 10:41, 21-07-09:

Thanx ladies! Την αγάπη μου να χετε!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 11:10, 21-07-09:

...... Χμμμμμμμμ ..... πρέπει να ποστάρω κι εγώ για το πτυχίο του Βαλ; ε; ε; .... μάλλον! ε;

Λοιπόν ..... Κυρίες και Κύριοι,

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!

Μετά από χρόνια φαγούρας, μετά από τόνου γαλλικού καφέ (Jakobs .... νομίζω ) και καμιάς φραπεδιάς, μετά από αρκετά στριψίματα τσιγάρων (πριν το κόψει), ξενύχτια, γκρίνιας για τις διάφορες ενοχλήσεις από γείτονες, που έβαζαν μουσική (κακής ποιότητας) σε κουλές ώρες, μετά από 3 φορές σπάσιμο του μπάνιου, γιατί πλημμύριζε ο από κάτω, μετά από μια βουλωμένη λεκάνη (τι στον έξω από δω είχες φάει, ακόμα δεν έχω καταλάβει... ), μετά από νεύρα που θα έσπαγαν και τη γραμμή Μαζινό, μετά από άπειρες συζητήσεις για εξολόθρευση κατσαρίδων, ...... ούφ (κουράστηκα....) ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛA AYTA ......... NAI, NAI, NAI NAI..... AX NAI είναι επιτέλους ΓΕΓΟΝΟΣ .......

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΒΑΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 13:09, 21-07-09:

βαλντεράκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Κι εις ανώτερα! και πολλά πολλά μπράβο!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:24, 21-07-09:

Συγχαρητήρια Άρχοντα! Μπράβο σου παλουκάριμ!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 22:54, 21-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
[...ενώ έχει ήδη πει 100 πράγματα καταλήγει....] NAI, NAI, NAI NAI..... AX NAI
Και ναι, μετά απ' όλα αυτά τα 100 πράγματα, πήρα πτυχίο αλλά αυτό το "Αχ ναι αχ ναι ναι ναι" δεν το χω ακούσει ποτέ απ' τα χειλάκια της. Τόσο δύσκολη είναι στο καμάκι! Θα πεθάνουμε και θα μαστε ακόμα φίλοι μόνο, να το δείτε!

Πέρα από την πλάκα, ευχαριστώ τις χίλιες τύχες που έχω τέτοια καλή φίλη (όπως και άλλους φίλους, μη ζηλεύετε σας βλέπω!) να με εμψυχώνει και που ήταν δίπλα μου σε όλα, ακόμα δε θυμάμαι, που ανησυχούσε αν κοιμάμαι καλά στην εξεταστική, την έβλεπα το είχε έννοια!

Το καλύτερο εφόδιο είναι οι φίλοι. Άλλο ένα πράγμα που έμαθα λοιπόν πέρα από Χρηματοοικονομικά!

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
βαλντεράκο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Κι εις ανώτερα! και πολλά πολλά μπράβο!
Γλυκιά μου Αθηνούλα, ευχαριστώ, το σκεφτόμουν το μεσημέρι ότι ήταν η χρονιά μας τελικά φέτος, που πήραμε και οι δυο τα χαρτιά μας και ησυχάσαμε. Άλλη βαρύτητα λόγω βαθμίδας βέβαια το καθένα (ε δόκτωρ!!!), αλλά και πάλι είναι στόχοι σημαντικοί για τον καθένα μας και νομίζω ότι κι εγω αλλά κι εσύ, τους αξίζαμε, όπως δηλαδή και αποδείχθηκε!

Σε φιλώ και σ ευχαριστώ Dr Rez! Πάμε γερά!

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Συγχαρητήρια Άρχοντα! Μπράβο σου παλουκάριμ!
Ναι Ισιλιέλι μου, παλουκάρι έγινα με τόσα παλούκια που ξεπέρασα για να φτάσω εδώ κι έγινα σαν τριαντάφυλλο, αλλά ΑΞΙΖΑΝ!!!! Ευχαριστώ πολύ!

Μεταξύ μας, να σας ανοίξω και την καρδιά μου λίγο να σας πω πως νιώθω κι ένα μικρό -ομολογώ- κενό. Τόσα χρόνια, σε ΕΜΠ και ΑΣΟΕΕ (κυρίως ΑΣΟΕΕ), μόνο διάβαζα. Εντάξει πέρναγα και καλά, αλλά διάβαζα, είχα τον τίτλο του φοιτητή, ήξερα τους άμεσους στόχους μου...

Τώρα... που πάω; Δεν έχω ξανάρθει εδώ... Τι κάνω τώρα;

Και αν δεν απατώμαι αυτό το ζήτημα το χει θίξει για μένα και ο εξαιρετικός φίλος Χάουλας πριν από κανα 2 μήνες σε άλλο θέμα που είχα ανοίξει.

Και συν τοις άλλοις θα μου λείψουν όλα, αλλά και οι φίλοι που -ακόμα κι αν χρωστάνε λίγα- θα πάνε στρατό. Σπάσαν οι παρέες, έκλεισε ο κύκλος!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 21-07-09 στις 23:01.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:56, 21-07-09:

τωρα δουλειααααααααααααααα

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:25, 21-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Μεταξύ μας, να σας ανοίξω και την καρδιά μου λίγο να σας πω πως νιώθω κι ένα μικρό -ομολογώ- κενό. Τόσα χρόνια, σε ΕΜΠ και ΑΣΟΕΕ (κυρίως ΑΣΟΕΕ), μόνο διάβαζα. Εντάξει πέρναγα και καλά, αλλά διάβαζα, είχα τον τίτλο του φοιτητή, ήξερα τους άμεσους στόχους μου...

<<Ύστερα απ' το τελευταίο δάκρυ
η πίστα χορού είναι άδεια
είναι ο παράδεισος , σενιορίτα ,
ακόμα και χωρίς την ορχήστρα
είναι η ελευθερία , φίλη μου>>
tango incansable

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:00, 12-07-11:

Πάντα ήθελα να γράψω σε αυτό το θεματάκι και σήμερα είναι η μέρα μου. Ύστερα από 5 συναπτά έτη σπουδών και 60 μαθήματα και μία Διπλωματική Εργασία (με τους 2 τελευταίους μήνες να ζω σαν zombie), ήρθε κι εμένα η ώρα να πω ότι ...

... πήρα πτυχίο!

Για όσους δεν γνωρίζουν, είμαι και επίσημα πλέον Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών του ΕΜΠ.

Το μόνο που θα πω είναι και στα δικά σας οι επόμενοι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 21:07, 12-07-11:

Χα χα! Congratz! Καλή σταδιοδρομία δε λένε; Δεν ξέρω..

Και στα δικά μας, όντως.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 21:12, 12-07-11:

Ααααααχ Γιώργο συγχαρητήρια!

Πόσο χαίρομαι να ακούω τέτοια πράγματα! Καλή σταδιοδρομία και ό, τι καλύτερο εύχομαι!

Συγχαρητήρια και στον Πατρεύς που πήρε πτυχίο και το ανακοίνωσε στις σκέψεις (Πέτρο, έλα κι εδώ να μας το πεις!)

Άντε παιδιά και στα δικά μας!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:34, 12-07-11:

μπραβο ζωρζ!!! αντε και στα δικα μας! υγεια να εχουμε! ^^

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 02:39, 13-07-11:

Δὲν τὸ εἶχα πάρει εἴδηση αὐτὸ τὸ θέμα...

Τὸ λοιπόν, ἂς τὸ ἀνακοινώσω καὶ ἐδῶ:

Πῆρα πτυχίο

Προφανῶς, φιλολογίας...

Ἔφυγε ἀπὸ πάνω μου ἕνα μεγάλο βάρος...

Ἄντε καὶ στὰ δικά σας

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 07:52, 13-07-11:

όλοι πριν απο μενα θα παρετε πτυχιο..?

αντε μπραβο..

καλη τυχη

Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 08:07, 13-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
όλοι πριν απο μενα θα παρετε πτυχιο..?

αντε μπραβο..

καλη τυχη
Βρε Άγγελε εσύ πότε ξεγράφεσαι από τη σχολή; Απορώ που είσαι τόσο χαλαρός... Μόνο εγώ τρέχω και δεν φτάνω; (απάντα μου στην κουβεντούλα μη γεμίσουμε αυτό το θέμα οφφ τόπικς και θα το μεταφέρω κι αυτό εκεί αργότερα!)

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:41, 13-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πάντα ήθελα να γράψω σε αυτό το θεματάκι και σήμερα είναι η μέρα μου. Ύστερα από 5 συναπτά έτη σπουδών και 60 μαθήματα και μία Διπλωματική Εργασία (με τους 2 τελευταίους μήνες να ζω σαν zombie), ήρθε κι εμένα η ώρα να πω ότι ...

... πήρα πτυχίο!

Για όσους δεν γνωρίζουν, είμαι και επίσημα πλέον Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών του ΕΜΠ.

ιουυυυυ, συγκινήθηκα τώρα.... εσένα σε ξέρω από όταν ήσουν ψαρωμένο πρωτοετάκι, και τώρα πήρες πτυχίο (με 9+ είμαι σίγουρη )...
congrats μικρέ, και εις ανώτερα

edit: Αν είσαι you_know_what Π. you_know_what έχω να δηλώσω ότι μου άρεσε η διπλωματική σου(θέμα κ παρουσίαση)!! Αν όχι περιμένω το link του artemis σε pm, θέλω να τη δω!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 13-07-11 στις 10:00.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 10:45, 13-07-11:

Πατρεύς συγχαρητήρια και σε σένα. Αθηνά, MissKit, Myrtle και love_angel σας ευχαριστώ.

Αρκετά περίεργο συναίσθημα, πάντως, όταν νιώθεις να κλείνει ένας κύκλος της ζωής σου.

(με 9+ είμαι σίγουρη )...
Εμ... ναι, καλά είσαι.

edit: Αν είσαι you_know_what you_know_what έχω να δηλώσω ότι μου άρεσε η διπλωματική σου(θέμα κ παρουσίαση)!! Αν όχι περιμένω το link του artemis σε pm, θέλω να τη δω!
Λογικά ναι, αλλά πότε πρόλαβες και την είδες;
Για παν ενδεχόμενο, στην έστειλα.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:53, 13-07-11:

Λογικά ναι, αλλά πότε πρόλαβες και την είδες;
big brother is watching you!!!

Ε, καλα βρε παιδάκι μου δεν διάβασα και every tiny detail το θέμα που πραγματεύεται και ορισμένα κομμάτια επιλεκτικά "ξεφύλλισα"

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:19, 23-07-11:

... πήρα πτυχίο!

Συγχαρητήρια Γιωργάκη (αλήθεια συγκινήθηκα. Πώς περνούν τα χρόνια!)!

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:14, 03-08-11:

κ εγω πηρα πτυχιο,4 χρονια τζαστ.
ημουν φυτουκλακι

τωρα τι κανω;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη foreverfreak
Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε στις 01:00, 06-08-11:

Αν και καθυστερημενα, πολλα συγχαρητηρια στον Γιωργο και τον Πατρευς για τα πτυχια τους!!!! Τωρα πηρε το ματι μου το θεμα, οποτε καλλιο αργα παρα ποτε... Καλη σταδιοδρομια να εχετε τωρα και καλη τυχη σε ο,τι και αν αποφασισετε να κανετε στη συνεχεια!!

Πολλα πολλα συγχαρητηρια και στη μια και μοναδικη Ολγαααααααααα!!! Αντε, περιμενω πως και πως να δω δημιουργιες σου τωρα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:12, 07-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Πολλα πολλα συγχαρητηρια και στη μια και μοναδικη Ολγαααααααααα!!! Αντε, περιμενω πως και πως να δω δημιουργιες σου τωρα...

Να εισαι καλααααΣε ευχαριστω πολυυυυ

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 22:18, 30-05-13:

Έχει αραχνιάσει αυτό το θέμα. Γιατί άραγε;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 23:34, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
κ εγω πηρα πτυχιο,4 χρονια τζαστ.
ημουν φυτουκλακι

τωρα τι κανω;
ή κωλόχαρτο ή κορνίζα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

roseflower

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roseflower
H roseflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H roseflower έγραψε στις 14:32, 04-06-13:

ααααααχχχχ αντε να ρθει και η δικη μας η σειρα!!!!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 10:44, 28-06-13:

Κωνσταντίνε, δεν το βρήκες ακόμα; Χαχαχαχαχαχα! Πήραμε πτυχίο.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PieMaker
Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 13:40, 28-06-13:

Με τη βοηθεια σου το βρηκα!!

Το πηραμε ρε Αννουλα, το πηραμε...

Τωρα να δουμε τι θα κανουμε...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:08, 30-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Κωνσταντίνε, δεν το βρήκες ακόμα; Χαχαχαχαχαχα! Πήραμε πτυχίο.

σε καλή μεριά

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 13:18, 01-07-13:

συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!

πήρα κ εγώωωω...
!!!

και από βδομάδα ορκίζομαι!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PieMaker
Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε στις 13:42, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από elena
συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!

πήρα κ εγώωωω...
!!!

και από βδομάδα ορκίζομαι!!
Συγχαρητηρια!!

Ποια σχολη τελειωσες;;

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 15:32, 01-07-13:

PieMaker σε ευχαριστώω..!

σημασία έχει ότι έγινα πανεπιστήμονας..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elena : 01-07-13 στις 23:26.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 09:24, 18-07-13:

Μπραβο παιδια και σε ανωτερα ευχομαι!!!

Παράθεση

SofakiS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SofakiS
H SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H SofakiS έγραψε στις 17:19, 09-12-13:

Πηρα το FCE στα αγγλικα το μαιο και το B1 στα γερμανικα τον οκτωβριο.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:09, 07-05-15:

Εγώ, Πρώτα ο Θεός, αν πάνε όλα καλά και πάρω θετική κρίση τον Ιούλιο, παρουσιάζω τη διπλωματική μου τον Σεπτέμβρη και τον Δεκέμβρη θα ορκιστούμε. Για την ώρα τα κεφάλια μέσα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 16:09, 27-09-15:

Παίρνω πτυχίο επιτέλους!
9 στη διπλωματική, μέσος όρος 8,58. Συνεχίζω με διοίκηση πολιτισμικών μονάδων από Οκτώβρη, πάλι στο ΕΑΠ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 27-09-15 στις 16:41.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 19:20, 06-12-15:

Σήμερα έγινε στην Πάτρα η τελετή απονομής πτυχίων. Λίγες μέρες πριν την απονομή είδα στο ανεπίσημο φόρουμ τη σχολής μας μια συζήτηση σχετικά με τα ξενοδοχεία της Πάτρας κι όλοι/ες πρότειναν Α΄ κατηγορίας. Για χαλαρώστε, βρέ συναδέλφια!; Όλοι/ες τόσο πλούσιοι/ες είστε; Εγώ έμεινα σε ένα ξενοδοχείο Γ΄κατηγορίας (δυστυχώς όχι με τον Τέλη, γιατι χωρίσαμε πριν μια εβδομάδα, αλλά με μια φίλη μου) και ήταν μια χαρά.
Στην τελετή οι συναδέλφισσες -κατά κανόνα- φορούσαν πολύ ψηλά τακούνια και πολύ λεπτό καλσόν (δεν φοβούνταν μην πάθουν πνευμονία;). Κάποιες είχαν μαζί τους και τα κουτσούβελά τους.
Πάντως ωραία ήταν η φάση της τελετής. Αρκετά οργανωμένη. Κάναμε και τη βόλτα μας στην Πάτρα. Πήραμε και λικέρ Τεντούρα. Καλά ήταν. Άντε και σ' ανώτερα τσιμπούσια μετά από 4 χρόνια πάλι στο ΔΠΜ! Καλό πτυχίο σε όλους/ες σας και όταν έρθει η μέρα λήψης πτυχίου, απολαύστε τη! Τα προβλήματα δεν τελειώνουν και αυτή η μέρα είναι δική μας και αξίζει να την αφιερώσουμε στον εαυτό μας αφήνοντας για λίγο στην άκρη τα προβλήματά μας. Μάλλον πολλά είπα.
Επιστροφή στην καθημερινότητα από αύριο!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 06-12-15 στις 19:25.
Παράθεση

Morgaine

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morgaine
H Morgaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Morgaine έγραψε στις 19:37, 28-01-16:

και μετα το πτυχιο τι; με εχει πιασει το αγχος (τον ιουνιο λογικα τελειωνω) πως θα ειναι η ζωη μου, φοβαμαι οτι θα χασω παρεες οτι θα δουλευω πολλες ωρες οτι οτι οτι.. ωφου..
κανενας να συμπασχει;
Παράθεση

chriiis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chriiis
Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O chriiis έγραψε στις 18:13, 01-03-16:

εγω ειμαι καπως απογοητευμενος απο την σχολη μ δεν ηταν η 1η μ επιλογη αλλα το εχω παλεψει και τρ ειμαι 5ο ετος την στιγμη που οι πιο πολλοι τελειωνουν την φιλοσοφικη στο 5-7ο ετος.. διαβασα πολυ τωρα για την εξεταστικη του γεναρη 2016 πρωτη φορα στα 4 χρονια και περασα τα 4/7 δυστυχως μου εμειναν 3 για ουνιο και εχω απογοητευτει καπως γτ ειχα διαβασει και με εκοψαν!!! ειδικα το 1 απο τα 3 θα το δωσω τον ιυονιο 6η φορα και με κοβει συνεχεια με 3 και 4 εχω αγανακτησει πια!!! ΕΥΧΟΜΑΙ να τα περασω και τα 3 τον ιουνιο! ομως με αυτη τη σχολη τπτ δεν ειναι δεδομενο εχω απογοητευτει πολυ γτ διαβασα και τιποτα....δλδ πρεπει να παω αδιαβαστος για να περασω???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους