Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:redface: καλα βρε μη μου θυμωνεις:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βέβαια, όχι μόνο με τον Ωροσκόπο, με πολλά ακόμα. Είσαι πολύ ευαίσθητος, μεγάλη καρδιά, φουντώνεις εύκολα, τα παίρνεις στο κράνος εύκολα και είσαι πολύ περήφανος. Υπερβολικός αλλά και πολύ αυθεντικός σε πάρα πολλές αντιδράσεις. Την μεγάλη σου εσωτερική δύναμη και το πείσμα για την επιτυχία είναι νωρίς ακόμα να τα συνειδητοποιήσεις ίσως, κάποτε όμως σίγουρα θα σε θαυμάζουν και θα σε σέβονται πολύ οι άλλοι γύρω σου.

καλα,όοολα τα πετυχες?:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ; Στο ωροσκοπιο τι σημασια εχει σε ποιον οικο ειναι το καθετι ; Οσο πιο μεγαλο το νουμερο του οικου, τοσο μικροτερη σημασια ;

Γιατι λες για Κρονο Dr ? Τι εχει ο Κρονος μου ; Να ανησυχω ;

ωραίο αυτό :D για τα νούμερα. 'Οχι, είναι τομείς ή πλευρές της προσωπικότητας ή χώροι που εκδηλώνεται η προσωπικότητα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο ανάλογα. Ο Κρόνος είναι και ρεαλισμός, οπότε υπέθεσα ότι κάτι παίζει με τον Κρόνο σου. Μπορεί να λειτουργείς και σε μια άλφα συχνότητα Ουρανού, κάπου μεταξύ αυτών των δυο πάντως, Ουρανού και Κρόνου γιατί έχεις κάπως αποστασιοποιημένη σκέψη με την έννοια ότι δεν φορτίζεις και δεν φορτίζεσαι εύκολα συναισθηματικά δια μέσω του λόγου εδώ, αλλά και αυστηρή κρίση. Ο τυπικός σκεπτικιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Άμα δε ξέρεις ακριβή ώρα γέννησης (το πολύ μισάωρο απόκλιση), δεν μπορείς να βρεις τον ωροσκόπο σου. Αν υποθέσουμε οτι η ώρα που λες οτι είναι σωστή, θα βάλεις 21 και για ώρα 00:30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


Απλα ειναι στο Λεοντα, αρχηγε! ΠΟυ σημαινει: :D

ΘΕΤΙΚΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ

Πρακτικός, υπεύθυνος, υπομονετικός, φιλόδοξος, οικονόμος. Σταθερός, αξιόπιστος, φερέγγυος, με μεγάλη αντοχή και αυτοπειθαρχία.

ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ
Μικροπρεπής, ιδιοτελής. Απαισιόδοξος, με στενή αντίληψη. Βλοσυρός, κλειστός, άπληστος. Δογματικός, άκαρδος, σκληρός. Υποφέρει από κατάθλιψη, από κακουχίες, από μια ζωή γεμάτη θλίψη ή από κλονισμένη υγεία.

Ο Κρόνος στον Λέων
Η θέση αυτή εξασφαλίζει ισχυρά χαρακτηριστικά, δύναμη θέλησης, αίσθηση του χιούμορ, αυτοπεποίθηση, οργανωτική ικανότητα, αυθεντικότητα. Λείπει όμως ίσως η χαρά από τη ζωή του ατόμου. Από τ' αρνητικά στοιχεία, μεγαλομανία μπορεί να εμφανιστεί υπό δυσμενή γωνία και πρέπει το άτομο να κατανοήσει τα όρια των δικαιωμάτων του απέναντι στους άλλους. Η έπαρση είναι συνηθισμένο χαρακτηριστικό και ίσως υπάρχει και το στοιχείο της ζήλιας, αλλά η καταστολή τους μπορεί να είναι πιο βλαβερή. Τα πιο ευχάριστα στοιχεία της ζωής καταπιέζονται.
Ο 10ος οικος ειναι ο Λεοντας δλδ ; Παντως αυτη η περιγραφη αστοχει στα μισα περιπου. (λεει και πολλα, που εχει πολυς κοσμος εξαλλου). Το λινκι που εδωσα παντως μου γραφει τα εξης (ακομα πιο γενικολογα, αλλά και διαφορετικά απο το παραπανω) :

"Saturn in the Tenth House
Saturn was found in the tenth house at the time of birth. This a very challenging position for a person who seeks worldly success. The inhibiting powers of Saturn are expressed in a heavy, cautious, and very serious personality. Many of the limitations that will arise throughout life result from your own psychological disposition which is oriented to narrow bounds. The key to a satisfactory solution of the various problems that will arise throughout life lies in your ability to endure difficulties with patience. Inwardly there are ambitions, aspirations, and thrift; properly projected these psychological characteristics could yield power, an image of pride, and a perpetual craving for material objects and worldly wealth. "



ωραίο αυτό :D για τα νούμερα. 'Οχι, είναι τομείς ή πλευρές της προσωπικότητας ή χώροι που εκδηλώνεται η προσωπικότητα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο ανάλογα. Ο Κρόνος είναι και ρεαλισμός, οπότε υπέθεσα ότι κάτι παίζει με τον Κρόνο σου. Μπορεί να λειτουργείς και σε μια άλφα συχνότητα Ουρανού, κάπου μεταξύ αυτών των δυο πάντως, Ουρανού και Κρόνου γιατί έχεις κάπως αποστασιοποιημένη σκέψη με την έννοια ότι δεν φορτίζεις και δεν φορτίζεσαι εύκολα συναισθηματικά δια μέσω του λόγου εδώ, αλλά και αυστηρή κρίση. Ο τυπικός σκεπτικιστής.
Ναι ηξερα οτι αφορουν τομεις απλα ελεγα μηπως ειχαν και διαφορα στην ενταση επιρροης. Εκει με τον Ουρανο σε εχασα παντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


Απλα ειναι στο Λεοντα, αρχηγε! ΠΟυ σημαινει: :D

εδώ θα υπερασπιστώ κάπως το Λόριεν. Κρόνο στο Λέοντα έχουν όλοι όσοι γεννήθηκαν την ίδια χρονιά με τον Λόριεν. Ρόλο παίζει μόνο όταν συντρέχουν άλλοι λόγοι σύμφωνα με έναν από τους κανόνες. Εμ πες μου βρε Λόριεν ότι έχεις Κρόνο στο Μεσουράνημα κοντά, και μετά μου λες ότι δεν λειτουργεί η Αστρολογία που χωρίς να ξέρω ημερομηνία ισχυρό Κρόνο μυρίστηκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ναι δυστυχως δεν θυμαται ακριβως, λεει ηταν γυρως τις 1230 - 100 το πρωι..

planet sign degree
motion Sun Leo 27°29'38 in house 4 direct Moon Aries 1°11'14 in house 11 direct Mercury Leo 23°49'22 in house 4 retrograde Venus Libra 13°20'27 in house 5 direct Mars Libra 10°22'36 in house 5 direct Jupiter Cancer 26°54'25 end of house 2 direct Saturn Virgo 3°07'31 in house 4 direct Uranus Scorpio 12°42'58 in house 6 direct Neptune Sagittarius 15°33'35 in house 7 retrograde Pluto Libra 14°47'11 in house 5 direct True Node Virgo 26°57'37 in house 5 direct Planets at the end of a house are interpreted in the next hous

με το 12 30 μου βγαζει αυτα....:confused: διαβασα τι λεει εκει για τον ωροσκοπο κλπ
καμια διαγνωση εσεις που ξερετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
ωροσκόπος δίδυμος σύμφωνα με το astro.com
πάντως σε ένα άλλο πρόγραμμα που έχω (κινεζικής αστρολογίας) σε βγάζει παρθένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ναι μωρε το ξερω γενικως λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εδώ θα υπερασπιστώ κάπως το Λόριεν. Κρόνο στο Λέοντα έχουν όλοι όσοι γεννήθηκαν την ίδια χρονιά με τον Λόριεν. Ρόλο παίζει μόνο όταν συντρέχουν άλλοι λόγοι σύμφωνα με έναν από τους κανόνες. Εμ πες μου βρε Λόριεν ότι έχεις Κρόνο στο Μεσουράνημα κοντά, και μετά μου λες ότι δεν λειτουργεί η Αστρολογία που χωρίς να ξέρω ημερομηνία ισχυρό Κρόνο μυρίστηκα :D
Τι σημαινει "στο μεσουρανημα κοντα" ; Τελικα εχει σημασια στην ενταση, το που θα ειναι ο καθε πλανητης ; Μπερδευτηκα.

Και κατι αλλο : Αφου σε καθε ωροσκοπο βαζουν σχεδον ολους αν οχι ολους τους πλανητες μεσα, οι πιθανοτητες να πετυχουμε καποιον δεν ειναι απο αυξημενες εως πολυ αυξημενες ; (Κρονο πχ).:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι σημαινει "στο μεσουρανημα κοντα" ; Τελικα εχει σημασια στην ενταση, το που θα ειναι ο καθε πλανητης ; Μπερδευτηκα.

Και κατι αλλο : Αφου σε καθε ωροσκοπο βαζουν σχεδον ολους αν οχι ολους τους πλανητες μεσα, οι πιθανοτητες να πετυχουμε καποιον δεν ειναι απο αυξημενες εως πολυ αυξημενες ; (Κρονο πχ).:worry:

Ναι έχει σημασία. Υπάρχουν κανόνες για να ξεχωρίσουμε τι έχει σημασία, πότε έχει σημασία και τί υπερτερεί ή όχι. Οι πλανήτες γύρω από το Μεσουράνημα είναι πολύ πιο ισχυροί. Είσαι ένας σοβαρός, ώριμος και υπεύθυνος ρεαλιστής περισσσότερο, ο τύπος του σκεπτικιστή που δεν δέχεται το οτιδήποτε αβασάνιστα και που έχει πολύ καλό φίλτρο, αλλά και δομή, ίσως και κάποιο συντηρητισμό σε κάποια θέματα. Αυτό βέβαια έχει το αρνητικό ότι μπορεί να σου χτίσει τοίχους γύρω σου που να μην μπορείς να δεις ότι υπάρχει και μια άλλη πραγματικότητα πέρα από τον ορατό κόσμο, γιατί ο ισχυρός Κρόνος απαιτεί τεκμήρια για το κάθε τι και πράξεις, όχι λόγια ή θεωρίες.
Για το δεύτερο ερώτημα η απάντηση είναι όχι, γιατί κάθε πλανήτης δίνει ανάλογα με τις θέσεις που έχει ειδικές πληροφορίες που αξιολογούνται και μετά γίνεται σύνθεση. Αν ήταν στον 5ο ή στον 2ο άλλη βαρύτητα θα είχε, τι γωνίες έπειτα, αν έχει τίτλους, ολόκληρη ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επειδη οπως ειπα, το παραπανω παραδειγμα αστοχει περιπου στα μισα, να ρωτησω κατι : ενας αστρολογος που θα κανει αναλυτικο ωροσκοπιο, και θα μελετησει και καθε επιμερους στοιχειο και πως αυτο επιδρα,..γινεται αυτα τα επιμερους (που τα δωρεαν ωροσκοπια στο ίντερνετ δεν δινουν) να ερχονται σε αντιθεση με τα βασικα ;

Κι αν ειναι θεμα ερμηνειας, υπαρχει τοσο μεγαλη διαφωνια μεταξυ των αστρολογων ; Κι αν ναι, γιατι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Επειδη οπως ειπα, το παραπανω παραδειγμα αστοχει περιπου στα μισα, να ρωτησω κατι : ενας αστρολογος που θα κανει αναλυτικο ωροσκοπιο, και θα μελετησει και καθε επιμερους στοιχειο και πως αυτο επιδρα,..γινεται αυτα τα επιμερους (που τα δωρεαν ωροσκοπια στο ίντερνετ δεν δινουν) να ερχονται σε αντιθεση με τα βασικα ;

Κι αν ειναι θεμα ερμηνειας, υπαρχει τοσο μεγαλη διαφωνια μεταξυ των αστρολογων ; Κι αν ναι, γιατι ;

Το κείμενο της νεράιδας είναι πρόγραμμα νομίζω, δεν μπορεί να πιάσει ότι έχεις δυνατό Κρόνο γιατί δεν σε συναισθάνεται. Δεν υπάρχουν αντιφάσεις, υπάρχουν όμως διαφορετικές πλευρές της προσωπικότητας και υπό διαφορετικές συνθήκες με διαφορετικούς ανθρώπους εκδηλώνεσαι με διαφορετικό τρόπο ενδεχομένως αν και ο βασικός πυρήνας παραμένει. Το τεστάρισμα γίνεται μόνο από τα σημαντικά γεγονότα της ζωής, κατά τη γνώμη μου, αυτά που έχουν ήδη συμβεί και δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Ο χαρακτήρας είναι πολύ σχετικό πράγμα. 'Οποιος θέλει δηλαδή να κάνει έρευνα ειλικρινή πρέπει να την κάνει με γεγονότα, τα άλλα όλα είναι φλιναφήματα και θεωρητικολογία που γεμίζουν την πρωινή ζώνη και τα πάνελ του Χαρδαβέλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Ειναι τοσο πολυπλοκα δλδ που δεν εξηγουνται αν γινεται παραλληλα και καποια επεξηγηση των βασικων; Αν βοηθησει και η Νεραιδα ; Ειμαστε καλοι μαθητες !
Γιατι το "εμπειρικο" πως θα αξιολογηθει ; :/:
Για να το τεστάρουμε, ενας τρόπος είναι να μου δίνετε 1 ημερομηνία γέννησης (τη δική σας, με την ώρα φυσικά) + 5 (4 άσχετες και 1 του/της συντρόφου σας) και γω από τις 5 θα πω ποιά είναι η σωστή. Και μέσω π.μ. αν υπάρχει πρόβλημα προσωπικών δεδομένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Για να το τεστάρουμε, ενας τρόπος είναι να μου δίνετε 1 ημερομηνία γέννησης (τη δική σας, με την ώρα φυσικά) + 5 (4 άσχετες και 1 του/της συντρόφου σας) και γω από τις 5 θα πω ποιά είναι η σωστή. Και μέσω π.μ. αν υπάρχει πρόβλημα προσωπικών δεδομένων.

Κάνεις λάθος, αν σου στείλει χάρτες που τυχαίνει να ταιριάζουν και οι 4 με το άτομο τι θα κάνεις; όταν ο άλλος δεν θέλει να πεισθεί θα βρει οτιδήποτε, ακόμα και μια ασήμαντη λεπτομέρεια για να σε αντικρούσει και συ το μόνο που κάνεις είναι να σπαταλάς ενέργεια και κάτι τέτοια ψάχνουν για να λένε. Θα δεχθείς να κουβαλήσεις νερό στο μύλο του κάθε ρασιοναλιστή ; Αφού οι άνθρωποι δεν πιστεύουν πουθενά, κι αν πιστεύουν δεν ξέρουν σε τι πιστεύουν και τρέχουν στους ταρολόγους και στις καφετζούδες, άσε τους στη νιρβάνα τους και κάνε συ το καλό για την ψυχή σου όταν στο ζητάνε με ειλικρίνεια, αυθορμητισμό, καλοσύνη και συναίσθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Ελπίζω να γίνει καλή τη πίστη. Τώρα αν γίνει προκατειλημμένα, δεν θα χει και νόημα. Και δε ζητάω χάρτες, αλλά ημερομηνίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
καρκίνος με ωροσκόπο λέων και σελήνη λέων..:confused:
όποιος ασχολείται ας πεί ορισμένα χαρακτηριστικά..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
καρκίνος με ωροσκόπο λέων και σελήνη λέων..:confused:
όποιος ασχολείται ας πεί ορισμένα χαρακτηριστικά..:D

Μισομοιάζουμε ( μόνο στο ζώδιο...ωροσκόπο δεν έχω!)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μισομοιάζουμε ( μόνο στο ζώδιο...ωροσκόπο δεν έχω!)!

:D...μωρε εχεις και εσυ ωροσκοπο! Πε μου ημερομηνια, ωρα και τοπο και θα αποκτησεις στο λεπτο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:D...μωρε εχεις και εσυ ωροσκοπο! Πε μου ημερομηνια, ωρα και τοπο και θα αποκτησεις στο λεπτο!:P

Καλή μου, ούτε η μάνα μου ούτε κανείς άλλος θυμόταν, την ώρα και την ακριβή ημερομηνία γέννησής μου (ειλικρινά!): απλά ήταν "παραμονές της Αγ. Μαρίνας". Όσο δε για τη ληξιαρχική μου εγγραφή, κι αυτή μπερδεύτηκε με τη γέννηση του "Κίτσου", του αλόγου μας... Και μη χειρότερα: ήρθα στον κόσμο, με την πιθανότητα, να τα μάθω όλα, εκτός απ' τον Ωροσκόπο μου!( Αν ναι, ως τόπος γέννησής μου: ένα καπνοχώραφο !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top