Πώς με φαντάζεσαι;

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Αχ τέλεια περιγραφή θενξ, δεν πέτυχες τπτ :P Εκτός ίσως από τη λογοτεχνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχ τέλεια περιγραφή θενξ, δεν πέτυχες τπτ :P Εκτός ίσως από τη λογοτεχνία

Γιατι εχεις την εντυπωση οτι ειχες πετυχει εσυ σε μενα?!!!!:D

ρε γμτ...δεν το κατεχω το σπορ!:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Nαι, αλλά και η δική μου περιγραφή καλή ήταν ε,ε,ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nαι, αλλά και η δική μου περιγραφή καλή ήταν ε,ε,ε? :P

ειδικα τα τελευταια σχολια!:D:D (αν θυμαμαι καλα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ειστε ατυχες. Εδω εγω εχω υψος 1.10 και με πετυχαν με τη μια ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μίλησε μας λοιπόν για τα προβλήματα ενός νάνου στη σύγχρονη κοινωνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μίλησε μας λοιπόν για τα προβλήματα ενός νάνου στη σύγχρονη κοινωνία
Ειναι θεμα για τοπικ αυτο, εδω χαλαμε τη ροη του τοπικ :P

Diavoleas : Κοκκινωπος, κοιλιτσα, καπνιστής. Στριβει.

Σωστός ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ρε τι πινετε και δεν μου δινετε; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ρε παιδιά...τι έγινε εδωπέρα? :/:

Με αυτά που λέτε, σας φαντάζομαι όλους τρελαμένους κ junkies...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Hunter: θα μπορούσες πραγματικά να μοιάζεις με αυτόν
που έχεις και ως άβαταρ. Δεν τον ξέρω όμως. Ποιος είναι? Βολιβιανός ηθοποιός, Φινλανδος ποιητής, κάποιος celebrity τέλως πάντων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eίναι ο Hunter! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ουαου. Μένω έκπληκτος.

































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης εγώ είμαι ξανθιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αλλά από ότι είδα σε άλλο thread, θες να τα βάψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το σκέφτομαι, έχει καει ο εγκέφαλος! :P (είμαστε οφφ :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Hunter: θα μπορούσες πραγματικά να μοιάζεις με αυτόν
που έχεις και ως άβαταρ. Δεν τον ξέρω όμως. Ποιος είναι? Βολιβιανός ηθοποιός, Φινλανδος ποιητής, κάποιος celebrity τέλως πάντων?
ρε κοιτα να δεις που εγινα και celebrity :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επειδή τον Hunter τον έχω δει...πάω παραπάνω...

επειδή την kajira...την έχω δει επίσης :P, πάω παραπάνω...

Shaman!

γύρω στο 1.80, μελαχροινός, λίγο περισσότερα κιλά από το κανονικό (αλλά όχι πολλά), αθλητικό ντύσιμο και γυαλάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι να πω τώρα εγώ για σένα? Μάλλον ψηλός, με ωραία κορμοστασιά, με στιλάκι μισό αλήτικο, μισό του τρελού επιστημονα, έξυπνο μουτράκι και μάτια που ποτε δεν αποκαλύπτουν τι σκέφτεσαι πραγματικά. Τα πιο όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπό σου είναι τα ζυγωματικά και τα χείλια σου!

Shaman!

γύρω στο 1.80, μελαχροινός, λίγο περισσότερα κιλά από το κανονικό (αλλά όχι πολλά), αθλητικό ντύσιμο και γυαλάκια :)

Idril: 5/8
XRZ: 2/5
Δεν σας λέω ποια βρήκατε όμως :P

XRZ: Νομίζω έχω δει φώτο σου, άρα μελαχρινή, λεπτή, γύρω στο 1.65... Πρόσωπο δεν φαινόταν, άρα θα αυτοσχεδιάσω:P: λεπτά χείλη, υγρά μάτια και άψογο χαμόγελο.


:D<---Να, αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
μικρόσωμος και μαύρα γυαλιά :P

μου έρχονται όλα εντελώς στο άσχετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top