Περί προκαταρκτικών...

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Βρε παιδιά πειράζει που εγώ δεν θα ήθελα να κάνω τόσες ώρες σεξ ή προκαταρκτικά? Απο τη 1-1.5 ώρα και μετά νομίζω ότι καταντάει βαρετό... :redface:
No offence, ε?

Δεν ξέρω για "βαρετό", σίγουρα όμως είναι κουραστικό! Σκέψου όμως πόσο ουάου είναι, όταν μετά, κατάκοποι και οι δυο, ξεκουράζεστε ρίχνοντας έναν υπνάκο σφιχταγκαλιασμένοι!!!! Δεν έχω καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται κάθε φορα να το κάνουμε 500 ώρες. Μπορεί και καποιες φορές να είναι πατ κιουτ! Αλλιώς χάνει και την αξία του. Αν πάντψς συνδιαστεί και με ένα γευμα πρίν (έξω φυσικα) και λίγο κρασι κτλ και μετά σπίτι λέει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
... βαρετό??? μπααααα... δεν νομίζω! πρέπει βέβαια να υπάρχει και η κατάλληλη ποικιλία, όταν επικεντρώνεσαι μόνο σε κάτι συγκεκριμένο όντως χάνεις το ενδιαφέρον σου μετά... για αυτό εκείνη την ώρα πρέπει να οργιάζει και η φαντασία!!!

πόσο ουάου είναι, όταν μετά, κατάκοποι και οι δυο, ξεκουράζεστε ρίχνοντας έναν υπνάκο σφιχταγκαλιασμένοι!!!! Δεν έχω καλύτερο!

Ούτε εγώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Δεν χρειάζεται κάθε φορα να το κάνουμε 500 ώρες. Μπορεί και καποιες φορές να είναι πατ κιουτ! Αλλιώς χάνει και την αξία του. Αν πάντψς συνδιαστεί και με ένα γευμα πρίν (έξω φυσικα) και λίγο κρασι κτλ και μετά σπίτι λέει! :)


:worship:
τιμημένα γηρατειά! ( χαχαχαχαχα για μένα λεω ε? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Βρε παιδιά πειράζει που εγώ δεν θα ήθελα να κάνω τόσες ώρες σεξ ή προκαταρκτικά? Απο τη 1-1.5 ώρα και μετά νομίζω ότι καταντάει βαρετό... :redface:
No offence, ε?

δεν είσαι η μόνη αλλά με προκαταρκτικά πάντα απο λίγο ως πολλά ανάλογα τη φάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Δεν χρειάζεται κάθε φορα να το κάνουμε 500 ώρες. Μπορεί και καποιες φορές να είναι πατ κιουτ! Αλλιώς χάνει και την αξία του. Αν πάντψς συνδιαστεί και με ένα γευμα πρίν (έξω φυσικα) και λίγο κρασι κτλ και μετά σπίτι λέει! :)
Φσσ πολύ κάλο και ρομαντικό αυτό με το γεύμα αλλά απαιτεί πολύ χρόνο και δεν είναι εφικτό να γίνεται κάθε φορά


Όσο για προκαταρτικά εγώ είμαι της άποψης όπως θα εξελιχθεί η κατάσταση. Κάποιες φορες θα σηκώνει η κατάσταση προκαταρτικά και αλλές φόρες όχι.
Πάντως οφειλώ να ομολογήσω ότι δίνουν μια διαφορετική πινελία στην όλη κατάσταση. :)

[font=&quot] [/font]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Ρε τι λετε εδω για μιάμιση ώρα; Εγω κράτησα και 4 ώρες! :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Κυρίες του φόρουμ να με καταγράψετε στα κοιτάπια σας ως μια αξιόπιστη λύση για τον κρυο χειμώνα που έρχεται! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε τι λετε εδω για μιάμιση ώρα; Εγω κράτησα και 4 ώρες! :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Κυρίες του φόρουμ να με καταγράψετε στα κοιτάπια σας ως μια αξιόπιστη λύση για τον κρυο χειμώνα που έρχεται! :D :D :D
Valder, σορρύ αλλά είσαι μεγάλο ψώνιο :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε τι λετε εδω για μιάμιση ώρα; Εγω κράτησα και 4 ώρες! :clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Κυρίες του φόρουμ να με καταγράψετε στα κοιτάπια σας ως μια αξιόπιστη λύση για τον κρυο χειμώνα που έρχεται! :D :D :D

ΜΜΜΜΜ Valder αγόρι μου τί κάνεις τον Δεκέμβριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ρε θυριο, αληθεια λες; Κοιταξτε κουμπαρο που εχω εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ρε τι λετε εδω για μιάμιση ώρα; Εγω κράτησα και 4 ώρες!
Εσύ ήσουνα ρε???

Δεν άκουγες που φώναζε η πολυκατοικία "τέλειωνε επιτέλους να κοιμηθούμε"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Εσύ ήσουνα ρε???

Δεν άκουγες που φώναζε η πολυκατοικία "τέλειωνε επιτέλους να κοιμηθούμε"??

:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΜΜΜΜΜ Valder αγόρι μου τί κάνεις τον Δεκέμβριο???

Κουνέλι δε λέει ρε δημοσίως...θα σου πω αλλού...δεν κάνει εδω μπροστά σε όλους! :P

Ρεμπεσκέ εσυ είσαι ρε ο γιος του περιπτερά με τις λαχανί ζάντες στο 106 που μου έφαγες την πρώην; :P ΑΤΙΜΟΥΛΗΗΗΗΗΗ! :devil:

Κρόνε, ας τους να με δουλεύουν φίλε μου. :hehe: :hehe: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Άλλοι δουλεύουν και γελάνε, κι αλλοι τις γδύνουν και γ...άνε :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

(πλάκα να γίνεται ε! Μη σας ευνουχίσω εναν εναν :P )

ΥΓ: Αρκετά χαζοχαρήκαμε! Αντε ξανά στο θέμα μας παρακαλώ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μου φενετε η ο valder ειναι το κεντρικο προσωπο του forum;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Μου φενετε η ο valder ειναι το κεντρικο προσωπο του forum;

ΠΑΝΤΑ:clapup: γειά σου ρε άρχοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis76

Νεοφερμένος

Ο Antonis76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αγαπητοι συντροφοι συν-forumιτες
καιρο τωρα επισκεπτομαι αυτο το δικτιακο χωρο, χωρις ομως να παρω ποτε την πρωτοβουλια να εκφρασω την αποψη μου για καποιο συγκεκριμενο θεμα. Προσφατως ομως υπεπεσε στην αντιληψη μου αυτο το αν μη τη αλλο πολυ ενδιαφερον και φλεγον ζητημα. Με την συμπαρασταση και της γυναικας μου, αποφασισα να κανω την παρεμβαση μου, η οποια μου φαινεται αναγκαια λογω της υπαρξεως καποιων ανίδεων που αγνοούν καποια πολυ βασικά ζητήματα. Και οπως ελεγε ο Ετεροκλης ο Μιλησιος: "ειναι ανυποστατο και απαραδεκτο να αγνοεις, αλλα ειναι πιότερο να συζητας την αγνοια σου"

Παντα πιστευα οτι ολες οι μεγαλες αποριες πρεπει να λυνονται μεσω των μαθηματικων εξισωσεων, για να πετυχουμε βελτιστοποιηση πνευματικη και ηθικη. Ετσι πετυχαινεται και η θεωση (μεσω αλγεβρικων και διαφορικων μετασχηματισμων)
Μετα απο χρονια μελετη και την απαραιτητη εμπειρια ανεκαλυψα μια μαθηματικη φορμουλα, η οποια ακομα να με διαψευσει. Σας εγγυωμαι οτι οποιος την ακολουθησει πιστα, θα μπορεσει να πιασει το εντελβαις απο το βουνα του ερωτα και να γευστει στο επακρον ολες του τις απολαυσεις. Η μη-αναχαιτισμενη φορμουλα δινεται απο τον τυπο:


οπου:
Τ = ιδανικος χρονος προκαταρκτικων [sec]
Εκιν = Κινητικη ενεργεια που αυξηθηκε λογω των προκαταρκτικων [J]
Εα.θ. = Ανεπιθυμητες θερμικες απωλειες λογω των προκαταρκτικων (συνηθως στα χερια, αλλα καλλιστα και στους στοματικους αδενες) [J]
Τ(π) = Τριβες (εξαρτουμενες απο τον χρονο των προκαταρκτικων) [J]
Β(π) = Βαθος του αιδοίου [cm]
d = διαμετρος του κολπου [mm]
κ = ειδικη σταθερα του κολπου [sec/Watts]


Για σχολια/αποριες, θα μπορεσετε να επικοινωνησετε μαζι μου μεσω αυτου του χωρου.
Για οποιεσδηποτε αμφιβολιες, θα μπορεσετε να επικοινωνησετε με την συζυγο μου στο: xxxxxxxxxx (αφαιρεθηκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φοβερό ποστ!!! Το έχετε φιλοσοφήσει πολύ το θέμα βλέπω!! :worship: :worship: :worship:
Αν το νούμερο τηλεφώνου είναι πραγματικό θα σου σύστηνα να το διαγράψεις καθώς δεν ξέρεις ποτέ ποιος θα το δει και τι θα κάνει. Ακόμα κι αν έχεις εμπιστοσύνη στα μέλη, μην ξεχνάς τους επισκέπτες που θα μπορούσαν να είναι κάθε καρυδιάς καρύδι. ;)
Πάντως μου αρέσει φοβερά το concept το ποστ σου!! Τρομερό! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν κάθε φόρα για να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε πρέπει να λύσουμε αυτή την εξίσωση και να βρούμε τις μεταβλητες και ολά αυτά μάλλον πολύ θα προτιμούσαν την χείρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αγαπητέ Αντώνη καλώς ήρθες στην κοινότητα μας. Διάβασα με τη δέουσα προσοχή και ευλάβεια το πόστ σου και παρόλο που σέβομαι τη μελέτη σου, το πόνημα που μας παρουσιάζεις με τη μορφή του παρόντος τύπου, θα ήθελα να διαφωνήσω, ως προς την φιλοσοφική πλευρά του ζητήματος.

Ας γίνω πιο συγκεκριμένος όμως. Η χρήσις των μαθηματικών τύπων, είναι συνυφασμένη με τις επιστήμες. Ο απλός άνθρωπος δεν δύναται να υπολογίσει και κατα συνέπεια να χρησιμοποιήσει μαθηματικούς τύπους σε απλά περιστατικά της καθημερινότητας του. Συν τοις άλλοις θα ήτο ψυχοφθόρος η χρήσις τύπων για περιστατικά τα οποία στον απλό άνθρωπο πάλι, φαίνονται συνηθισμένα. Για να συμμαζέψω λίγο την έκφραση μου, θέλω να πω οτι "Εμείς οι βλάχοι, όπως λάχει" που λέει και γνωστή ταινία ελαφρών ηθών.

Προσωπικά δεν έχω ασχοληθεί με το ζήτημα και δε μπορώ να θέσω ζήτημα αμφισβητήσεως του τύπου ως προς την ισχύ του. Σε κάθε περίπτωση σε συγχαίρω που έφτασες σε αυτό το σημείο της ερωτικής βελτιστοποίησης. Για τον απλό άνθρωπο όμως θα σου απαντήσω με οικονομική χροιά. Δεν μεγιστοποιείται η χρησιμότητα των προκαταρκτικών χρησιμοποιώντας τον παρόντα τύπο, άσχετα αν το αποτέλεσμα είναι το βέλτιστο. Το κόστος ευκαιρίας είναι δαιδαλώδες.

Θα ήθελα την άποψη σου επι της προσεγγίσεως μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Το κόστος ευκαιρίας είναι δαιδαλώδες.
Ποίο κόστος υπάρχει στο παραπάνω τύπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top