Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πειρατές της Καραϊβικής

Carpe_Diem (Άλκηστις)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Carpe_Diem
H Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Carpe_Diem Άδραξε την μέρα και έγραψε στις 14:06, 04-06-17:

Γειααα! Είπα να ξεκινήσω το θέμα μιας και πριν από λίγες μέρες βγήκε στους κινηματογράφους το Dead Men Tell No Tales Πήγατε να το δείτε? Πως σας φάνηκε? Εμένα με κέρδισε το τέλος και η σκηνή μετά τα credits. Η ταινία γενικά καλή, για μένα όμως δεν έφτασε την δράση και γενικότερα το όλο μυστήριο που υπήρχε στα 1-2-3.

Και γενικά ότι θέλετε για τους Πειρατές ρίχτε το.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Carpe_Diem : 04-06-17 στις 14:17.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 17:27, 04-06-17:

Δεν την έχω δει αλλά έχω ακούσει mixed αποψεις.

Εμένα οι σειρά των ταινιών πάει έτσι από το καλύτερο στο χειρότερο:

1 -> 2 -> 4 -> 3

Ελπίζω αυτή η ταινία να μην είναι η χειρότερη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anastasisag

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anastasisag
Ο anastasisag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O anastasisag έγραψε στις 21:40, 04-06-17:

Τελεια ταινια παιδια εγω τις εχω δει ολες και μου αρεσε και αυτη πολυ. Ελπιζω να βγαλουν κιαλες.
Παράθεση

Carpe_Diem (Άλκηστις)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Carpe_Diem
H Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Carpe_Diem Άδραξε την μέρα και έγραψε στις 11:52, 05-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15

Εμένα οι σειρά των ταινιών πάει έτσι από το καλύτερο στο χειρότερο:

1 -> 2 -> 4 -> 3
Για μένα απ την άλλη νομίζω οι 3 πρώτες είναι οι καλύτερες με σειρά 1-3-2. Όσο για το 4 καλό κι αυτό αλλά μου έλειψε πολύ η δράση που είχαν οι προηγούμενες. Και στο 5 ελάχιστη δράση περισσότερο χιούμορ θα έλεγα, πιο πολύ από τις άλλες ταινίες. Εκπληκτικός όμως οι Χαβιέρ και ο Τζέφρει Ρας στον ρόλο του "κακού". Αν σου αρέσουν οι πειρατές γενικά ρίξ της μια ματιά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους