Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,709 μέλη και 2,404,094 μηνύματα σε 74,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα θέλατε να είστε αυτήν την στιγμή;

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 12:36, 19-08-08:

Στο σπίτι του Μπόρατ τώρα που θα ξαναλείψει, να βουτήξω όσα άφησε ο Ρεμπεσκές.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:45, 19-08-08:

Kάπου να βλέπω τους Ρεμπεσκές και Τσίπουρο τη στιγμή που θα μπαίνουν σπίτι μου και το μόνο που θα βρίσκουν άξιο κλοπής να είναι ένα παλιό πισί (τεχνολογίας 2001), ένα χαλασμένο ΝΟΚΙΑ, ένα ραδιόφωνο (αναλογικό) και ένα fiat του 1992 στο γκαράζ.

πς: το παπάκι καθάρματα δε σας το αφήνω, θα το πάρω μαζί μου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 12:47, 19-08-08:

ένα χαλασμένο ΝΟΚΙΑ
Θα είναι ένα πολύ καλό κομμάτι για τη συλλογή μου από παλιά και χαλασμένα κινητά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:48, 19-08-08:

70χλμ απο εδω που ειμαι....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 19-08-08 στις 23:23. Αιτία: εεε...οκ...εναν αριθμο καναμε λαθος:P
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 23:38, 22-08-08:

Κάτι γραφικό τώρα... σε μια παραλία και ν' αράζω με παρέα ή σε κανά κεντρικό δρόμο και να περπατάω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:57, 23-08-08:

Λοκα
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 01:00, 23-08-08:

Δεν ξέρω, κάπου αλλού...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikostheater (Νίκος Θεμελής)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O nikostheater έγραψε: στις 01:02, 23-08-08:

Στην Playboy Mansion περιτρυγιρισμενος απο απιστευτες γυμνοστηθες κουκλάρες φυσικα,αραχτος στην πισινα.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:59, 23-08-08:

Pool boy στην προηγούμενη φαντασίωση
να αδειάσω ένα σακί φαγουρόσκονη στο νερό
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eilat

Νεοφερμένος

H eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H eilat έγραψε: στις 10:36, 23-08-08:

Κάπου στο Amsterdam να βολτάρω όλη τη μέρα!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:46, 23-08-08:

Στο Θησείο μπας και εκεί έχει καθόλου δροσιά
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 23:37, 23-08-08:

Στο κρεβάτι μου αλλά βαριέμαι, αν και είναι 2 βήματα...
Οχι θα ήθελα να είμαι μέσα στην θάλασσα, αλλά είναι μακριά....
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:47, 23-08-08:

Άμα είχες ένα στρώμα νερού θα τα είχες καλύψει και τα δύο...
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 18:34, 30-08-08:

Στη θάλασσα για μπάνιο με βροχή
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 20:52, 30-08-08:

Τώρα, για μπάνιο.. πάω επιστρεφω σε λίγο....
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:44, 01-09-08:

Εκεί που ήμουν πριν 3 μέρεεεεες...
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 16:24, 01-09-08:

Λυκαβηττό για καφέ

και όχι, δεν ξέρω πώς μου ρθε
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 16:57, 01-09-08:

Εδώ που είμαι, στην δουλειά, τελικά είμαι ανώμαλη αλλα τι να κάνω αγάπα τον φίλο με τα ελαττώματα του
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:52, 01-09-08:

εδω:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα 015.jpg
Εμφανίσεις:  43
Μέγεθος:  1,37 MB  
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 00:21, 03-09-08:

Καθισμα.......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους