Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,421 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 274 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Οφθαλμόλουτρα

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:07, 30-05-07:

Επειδή τόσες ώρες στη δουλειά να κοιτάς τον τοίχο, ή τον κατσούφη συνάδελφο δεν παλεύονται, εδώ ποστάρουμε μόνο links σε φωτογραφίες ωραίων και ελκυστικών ανδρών, γυναικών, τοπίων.
Πύρ κατά βούληση Ladies, Lads and Mateys!

Σημείωμα συντονιστή: Το παρόν θέμα αφορά φώτο μόνο όμορφων ανδρών, γυναικών, τοπίων κλπ. Δεν αφορά ερωτικές πράξεις. Όπως ορίζεται στο αρχικό μήνυμα του θεματοθέτη δηλαδή.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη klean : 25-09-17 στις 22:40.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:14, 30-05-07:

Για γευσιγνώστες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 30-05-07 στις 15:27. Αιτία: Άλλαξα λινκ
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 15:18, 30-05-07:

Τα τοπια που κολλανε με τις αλλες 2 κατηγοριες ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:21, 30-05-07:

...έλεγα να προσθέσω και φαγώσιμα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:22, 30-05-07:

Δεν ανοίγει!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:23, 30-05-07:

Είναι τσοντοsite και θέλει πιστωτική κάρτα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:27, 30-05-07:

Άλλαξα link...αν και η άλλη φώτο μου άρεσε καλύτερα

Μόλις την τράβηξα με το κινητό
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 30-05-07 στις 15:38.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 16:07, 30-05-07:

η Θεση της Ελλαδος στον παγκοσμιο χαρτη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hunter : 30-05-07 στις 16:24.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 16:08, 30-05-07:

[οfftopic] εγω κοιτάζω τον απέναντι μου που ούτε άσχημος ούτε κατσούφης είναι, δεν έχω ανάγκη τα δικά σας οφθαλμόλουτρα [/offtopic]
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:15, 30-05-07:

Αααααχ...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:01, 30-05-07:

http://www.e-steki.com/gallery/files/2/2/5/5/0004.PNG εγώ έχω αυτήν φόντο και την κοιτάζω όταν χαλαρώνω κάνει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:14, 30-05-07:

ο gerard butler όλος δικός σας κυρίες μου..!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  gerard_butler_beard2.jpg
Εμφανίσεις:  207
Μέγεθος:  98,2 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:17, 30-05-07:

πάμε και μία για τ'αγοράκια της παρέας.. adriana lima..θεά!!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  fashion009.jpg
Εμφανίσεις:  222
Μέγεθος:  101,4 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 21:35, 30-05-07:

Αϊ αϊ αϊ μάμα μία καρρρραμπα!

Όου αϊ λοβ γιου, αϊ λοβ γιου βερυ-βερυ, αϊ γουαντ του χαβ γιορ μπέιμπι, μπέιμπι!

(Σκασε, λυσσαρα)
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:43, 30-05-07:

Ορίστε η γυναίκα μου.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:48, 30-05-07:

Κι εδω η αγουροξυπνημενη γυναικα του ιφριτ (δε φταιω εγω, τωρα εψαχνα σελεμπριτιζ γουιδαουτ μεικαπ )
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:50, 30-05-07:

Και η δικια μου καταθεση.. ΑΟΥΑΟΥΑΑΑ!!
και
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:50, 30-05-07:

Νταξ, κι εδώ μ' αρέσει εμένα
Είναι πολλών χρόνων σχέση, την έχω συνηθήσει και αγουροξυπνημένη πια.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:55, 30-05-07:

(Ποσο πιο κλισε.. )

Kι αλλη μια λατρεια: μμμουγκρισμα1,
μμμουγκρισμα2
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:58, 30-05-07:

Όϊ και κλισέ ρε, την αλήθεια λέγω
Αφού 3 χρόνια τώρα, έχω πάνω από 1000 φώτοζ της, σε όλες τις φάσεις που μπορείς να την πετύχεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, konstantinantia, meetmeinmontauk, Scandal

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους