Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Όμορφες εικόνες...

beautiful loser (----)

Περιβόητο Μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,117 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 14:43, 27-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Ε φυσικά τι θα σ' άρεσε εσένα.^^
Τι υπονοεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 14:45, 27-12-09:

Τίποτα καλό μου, τίποτα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 14:48, 27-12-09:

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 15:36, 27-12-09:

Αυτές δεν μου εμφανίζονται :s
Για ανέβασέ τες ξανά πλζ.
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 15:39, 27-12-09:

Mια εικόνα στα παιδιά που μ λείπουν:

Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε: στις 14:00, 28-12-09:

Έχω τα 7 θανάσιμα αμαρτήματα σε φωτογραφίες. Και είναι απλά πανέμορφες.

:no1:

γενοκότερα όλες οι εικόνες που βάλατε παιδιά είναι τέλειες! θα βάλω κι εγώ κι άλλες όταν γυρίσω χανιά γιατί τώρα δεν έχω....

α και αυτό το φιλάκι για όσους μου λείπουν πολύυυυυυυυυυυυ
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 18:48, 28-12-09:

:xixi:
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 18:49, 28-12-09:

Έχω τα 7 θανάσιμα αμαρτήματα σε φωτογραφίες. Και είναι απλά πανέμορφες.

Τις 7 θανάσιμες πεθερές;
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 17:03, 30-12-09:

Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 20:53, 30-12-09:

Τελειαα. :heart:

.~

Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 21:02, 30-12-09:

Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 21:07, 30-12-09:

Noμιζω οτι το θεμα πρεπει να μετονομαστει απο "Ομορφες Εικονες" σε "Gothic Εικονες". xD

Τελειες nansy_astr,ειδικα η δευτερη. :heart:
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 21:09, 30-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Noμιζω οτι το θεμα πρεπει να μετονομαστει απο "Ομορφες Εικονες" σε "Gothic Εικονες". xD

Τελειες nansy_astr,ειδικα η δευτερη. :heart:

Ευχαριστώ!!!!Να σαι καλα!!
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 23:30, 30-12-09:

Γεια σου, ρε Σάντοου. Δε βάζεις καμιά καλή screenshot, γιατί ακόμα έχω εκείνη με τη θάλασσα και το κάστρο.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 23:35, 30-12-09:

Συγνωμη που απογητευω Νανσυ αστρ, Ελενα, Βαμπι αλλα αυτες οι γκοθοτετοιες φωτογραφιες ειναι αδιαφορες ρε κοριτσια.:xixi:
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 23:39, 30-12-09:

Για σένα ρε κορίτσι.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 23:42, 30-12-09:

Ναι ντακσει, αλλα αυτες τις αλευρωμενες κοπελιτσες με τα μαυρα μαλλια, κοκκινα χειλακια και τους τονους μολυβι με εκνευριζουν.
Δηλαδη ντακσει, παιρνουν διαφορες στασεις (παντα κλειστα ματια, χερια καπως φτιαγμενα κλπ) και κατι εγινε.
Σιγα. :p
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 23:43, 30-12-09:

Τέλειες είναι. :heart:
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Λουκρητία έγραψε: στις 23:44, 30-12-09:

Ειναι αυτο που ειπα, βαρετες και αδιαφορες. :p
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε: στις 23:47, 30-12-09:

Για σένα μωρή. =P
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος