Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,918 εγγεγραμμένα μέλη και 3,085,738 μηνύματα σε 95,550 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 519 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 00:03, 15-12-06:

Μερικοί έχουν έμπνευση εκείνη την στιγμή. Άλλοι είναι χαρισματικοί. Κάντε copy paste τις καλές ατάκες που σας άρεσαν, να τις διαβάσουμε όλοι εδω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 00:06, 15-12-06:

post by katerina

3. Οχι. Αν δεν ηταν ωραιοι θα τους εκλεινα στη σοφιτα, θα τους κλειδωνα, και θα τους μιλουσα μονο τηλεφωνικως. Στις σπανιες περιπτωσεις που θα τους εβγαζα για κατουρημα, θα ειχα φροντισει να χω προμηθευτει σακουλα(σκουπιδιων για να καλυπτει και το σωμα).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:40, 15-12-06:

Να πού είναι χρήσιμη η αναζήτηση, αν θυμάσαι τη κατάλληλη ατάκα...

Να κάτι που μου έμεινε και έλεγα "Πότε θα το φέρω στην επιφάνεια". Ladies & Gentlemen, Captain Valder in action

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Κάτσε ρε κουνέλα γιατι θα μας το κάνει κι αυτό οφ τόπικ η γρια Μισέλω αν συνεχίσουμε έτσι

Λοιπόν άλλη θαυμάσια εμπειρία σε εξωτερικό χώρο είναι οι υποθαλάσσιες φίφες! Δεν ξέρω πως τα κατάφερνε η άτιμη η πρώην αλλά τη δουλειά της την έκανε καλά.
Είπα ν' αφήσω και το δεύτερο σκέλος γιατί ήταν καλό

Πού τα σκέφτεσαι αυτά ρε Άρχοντα;

Θα φέρω κι άλλα σύντομα...

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 13-01-07 στις 02:02. Αιτία: ξέφυγε ένας τόνος :P
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 00:49, 15-12-06:

Απο παλιό κουβεντούλα χωρίς θέμα, δυο μερες μετά την Γιουροβίζιον.

Μισέλ:Πάω να ξαπλώσω γιατί έχω πονοκέφαλο
]ifrit[ :Θα άκουσες lordi και σε τιμώρησε ο Θεός

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:53, 15-12-06:

"Πάρτε γερές δόσεις Άρχοντα". Μέρος 2ο:

ΘΕΜΑ: Τι σας ανάβει περισσότερο;

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που με αναβει περισσοτερο γιατί... γκουχ γκουχ... είναι πολύ προσωπικό
Μπορώ να πω όμως ότι με ανάβει γενικώς η μυρωδιά του
Να φανταστώ ότι μαγειρεύεις κάθε μέρα φασολάδα;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 28-02-07 στις 00:06. Αιτία: να "αρέσει" στο μάτι :)
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:20, 15-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
εγώ ως φτωχός, πιστεύω εις βάθος στην ισχύ της παροιμία θα γυρίσει ο τροχός κλπ, τη συνέχεια την ξέρετε .

τις προάλλες ας πούμε που πήγαινα φέτες με το ποδήλατο, μου πετάχτηκε ένα παπί από στοπ κι έφαγα τα μούτρα μου (το γόνατό μου για την ακρίβεια ) κι έκατσα στο πεζοδρόμιο να σκουπίσω τα αίματα με ένα χαρτομάνδηλο, αλλά βρώμαγε βοθρίλα από τη διπλανή σχάρα και καθώς της έριξα ένα βλέμμα αηδίας είδα ένα 2ευρο δίπλα της και πήγα σε ένα κοντινό περίπτερο μπας κι είχε hansaplast, αλλά δεν είχε και είπα "δε μαμιέται, ας χτυπήσουμε ένα παγωτάκι" και πήγα στο ψυγείο και είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου το magnum gofretto και το αγόρασα και μου άρεσε πολύ, πάρα πολύ και το ερωτεύτηκα και από τότε τρώω από ένα μέρα παρά μέρα (σήμερα αμάρτησα, έφαγα δύο ). α! και μου μειναν και 80 λεπτά ρέστα και μαζί με το μισόευρο που μου πέταξε λανθασμένα το μηχάνημα έκδοσης εισιτηρίων το πρωί όταν έβγαζα ticket για να πάω στη σχολή, πήρα το ίδιο παγωτό για τον μπαμπά μου, αλλά δεν του άρεσε ιδιαίτερα και μου έλεγε ότι τα νιρβάνα είναι πιο ωραία παγωτά (αν του ξαναπάρω παγωτό, να μου τρυπήσετε τη μύτη ).

ψ. το παπί στα φρύδια του βέβαια, σηκώθηκε κι έφυγε. καλά να πάθει. ίσως δεν έχει μάθει ακόμα πόσο ωραίο παγωτό ειναι το magnum gofretto. άσε που δεν παίζει να πετύχεις περσινό μιας και βγήκε φέτος.
Θεος!!

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:25, 15-12-06:

Πάρτε μια γερή δόση από ντου:

ΘΕΜΑ: Μίνι συνέντευξη

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
1.Όταν με το καλό κατακτήσω τον κόσμο, θες κανένα υπουργείο?
2.Θες να γίνεις χαλίφης στη θέση του χαλίφη?
3.Ποιος είναι ο αγαπημένος σου σούπερ-ήρωας?(μάλλον έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση, αλλά δε βαριέσαι...)
Αρχική Δημοσίευση από dooo
1.να με κάνεις επιστήμονα παρά τω κατακτητή γίνεται?
non?
αντε δώσε μου το σεξουλιάρικο υπουργείο.
2.Θες να γίνεις χαλίφης στη θέση του χαλίφη?
νι, και να έχω και ιπτάμενο χαλί
3.ο Donald Duck
(υπάρχουν και καλύτερα, έρχονται σύντομα )

EDIT

Η ντου ξαναχτυπά (κορυφαία στο είδος της)

ΘΕΜΑ: Δεν είναι σπαστικό...

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
...να φτιάχνεις μισή ώρα λεμονάδα και μόλις πας να πιεις να συνειδητοποιείς ότι όλοι στο σπίτι έχουν πιει τη λεμονάδα σου,εκτός από σένα?
..να γυρίσεις το αδέρφι σου ανάποδα, να τη φτύσει όλη

Προσκυνάω (μία φορά)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 15-12-06 στις 23:54. Αιτία: να "αρέσει" στο μάτι :)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 01:49, 15-12-06:

Ένα μικρό ποτ πουρί απο weaky

Σας την έπεσε ποτέ άτομο του ίδιου φύλου
δεν θυμάμαι, ίσως... εδώ όταν μου την πέφτουνε άτομα του αντίθετου φύλου δεν παίρνω είδηση , τι λέμε τώρα .

Τι φοράς τώρα
έχετε ακούσει την φράση "φόρα το βρακί σου ανάποδα"; ε αυτό έκανα όταν σηκώθηκα (τη δεύτερη φορά ) σήμερα το πρωί
ένα κόκκινο μποξεράκι με ανοιχτόχρωμες επίκτητες βούλες .

Ποια ήταν η πρώτη λεξη που είπατε

Αll time classics

θα σου λεγα να πα να πνιγείς αλλά με τόσα χούγια σιγά μη βρεις κανέναν να σου κάνει πατητή .
όχι. είστε περισσότερο ηλίθιοι .

οι άντρες γουστάρουν πουτ@νες, οι γυναίκες μ@λάκες, αλλά βέβαια όλοι εμείς εδώ μέσα είμαστε οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα, λωλ!
εγώ πάντα σκ@τά τα κάνω. τι θέλετε να σας πω ακριβώς, μπας και βοηθήσω;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:56, 15-12-06:

A) ντού (ξανά)

ΘΕΜΑ: Το ζευγάρι του αιώνα
Σάκης Ρουβάς - Παπαρήγα

Β) ντουέτο Λίας - Κουεδίνιου

Η αφορμή
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Εγώ πάντως θα σας ήθελα όλους στον γάμο και φυσικά όποιος θέλει και μπορεί έρχεται
Η ατάκα
Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Φαντάζομαι γέλιο να βλέπεις άτομα που δεν έχεις ξαναδει στο γάμο και να τους ρωτάς και να σου λένε "απο το στεκι, απο το στέκι"
Το τελειωτικό χτύπημα
Καλό θα είναι να έχει ενημερώσει πάντως τη γυναίκα του από πριν....
Για σκέψου, περνάμε και τους χαιρετάμε...
ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ.... ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ!
χ 2

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 02:29, 15-12-06:

Aπορία Κρόνου στο θέμα Οι φίλοι μας οι ψεύτες

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ρε συ οι αλλοι συμφιτητες σου ποσο μπαζα ητανε και τα πιστευανε αυτα;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 09:56, 15-12-06:

σε κάτι σκοτεινά καταγώγια μαζευόμαστε, ακούμε lordi και κόβουμε τις φλέβες μας στο όνομα του σατανά .
Απλά θεϊκή ατάκα...

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 20:26, 15-12-06:

Ειπώθηκε από Valder

Δυστυχώς, εξαιρετικά καλοπροαίρετα άτομα σαν κι εσένα, πέφτουν θύματα υποχόνδριων οχτάποδων, οπαδών του γκαιμπελισμού, που έχουν υποστεί ανεπανόρθωτη βλάβη στον εγκεφαλικό λοβό έπειτα από ψυχαναγκαστική σύσπαση και διαταραχή αυτού...

Πραγματικά έλιωσα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 21:18, 15-12-06:

Άλλη μια μικρή δόση dooo
Ι
ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ @ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΑΙΛ....

(γιατροί ειδικοί στη νόσο των πουλερικών)
ΙΙ
Αρχική Δημοσίευση από tsus
συγνωμη,σε μια ερωτικη ταινια που κανει περιπου 20 λεπτα πληρες γ.... ειναι λιγο?δηλαδη σας φαινονται γρηγοροι?
XAAXAXXAAXAXAXXAXAAXXAAXXXAXAXXAXAXAXXXXXAXAXXAXAXXAXAX τι είπε το πιζάκι

το "CUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTT" το έχεις ακούσει όταν γυρίζουν ταινία?
ΙΙΙ
Kι απο τις πιο έξυπνες ατακες που έχω ακούσει, όχι μόνο εδώ μέσα αλλά ever
διαφωνώ...απλά το χρήμα ανακυκλώνεται, γιατι και οι παπάδες πεθαίνουν!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 21:45, 15-12-06:

Kι άλλες αγαπημένες ατάκες απο διάφορα μέλη
faithplus
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Ο ελληνικός πολιτισμός ήταν που μας έφερε πιο κοντά στην έννοια "άνθρωπος", για να μας επαναφέρει τώρα ο αμερικάνικος στο "king of the jungle", αλλά με pc, internet, hamburger & coca cola!
Γιάννης
Μαγκιά δεν είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στην γυναίκα σου...
Μαγκιά είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στον Ζαμπίδι...
Valder

Ο γκόμενος και η γκόμενα έχουν σα βάση το κάτι παραπάνω! Αλλιώς, θα τα είχαμε φτιάξει όλοι, με τα καναρίνια μας, τις καφετιέρες μας, τις θείες μας, τους φίλους μας, θα τους τραβάγαμε κι ενα σεξ κάθε βράδυ να ξεμπουκώνουμε και θα πηγαίναμε μετά για ύπνο.

Πολλοί,το να επιλέγεις το θεωρούν "τριπάκι" όπως έλεγε κι ο Παπακαλιάτης στο "Κλείσε τα μάτια". Σκοπός της ζωής δεν είναι να κλείσεις τα μάτια όμως. Είναι να τα έχεις ορθάνοιχτα, το μυαλό να λειτουργεί, να σκέφτεται και τελος να επιλέγει.

Άλλη φορά λοιπόν να θυμάστε οτι όταν πολεμάμε μια "καταπίεση", πρέπει να δαμάσουμε και αντίστοιχες "ελευθερίες".
weaky ξανά
ε, πχιος θεός ; πλιζ, άμα θέλετε να κάνετε σοβαρή συζήτηση, αφήστε το όξω το παλικάρι δαύτο.-

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kleftra : 15-12-06 στις 22:11.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:47, 15-12-06:

ΘΕΜΑ: Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Ι) Weaky - Dooo (ένα ντουέτο που θα γεμίσει το μαγαζί )

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
(υπαρχουν και στιγμες για γλυκολογα , αλλα μαλλον σε αλλη φαση περισσοτερο, παρα πανω στο σεξ, που θες να βγαλεις το ζωο μεσα σου )
α για να σου πω φίλε. είτε όξω θα το βγάλεις το ζωάδι, είτε μέσα θα το βάλεις. αυτά που λες δε γίνονται δικέ μου~!
σους. εννοούσε "να βγάλεις το ζώο [που κάνει ελεύθερο κάμπινγκ] μέσα σου"

ΙΙ) Weaky (solo)

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
Δεν έχω σύντροφο αλλά μάλλον η σιωπή είναι πολύ γκ...α!
θα παίξουμε κρεμάλα;

έχει α;

IΙΙ) Weaky - emufear

μόλις παρατήρησα ότι είχα ψηφίσει "Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα"
Αρχική Δημοσίευση από emufear
mouse λανθάνον την αλήθεια λέγει...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:34, 17-12-06:

Μερικά ακόμα διαμάντια, να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι

ΘΕΜΑ: Φραπές, ποιος φραπές;

Τώρα θυμήθηκα με αφορμή αυτό που έγραψε ο Μάριος ένα κυριλέ (και καλά) εστιατόριο στην Γλυφάδα που εκτός των άλλων είχε και τζατζίκι, το γκαρσόνι την ώρα που το σέρβιρε μας λέει

Το ζανζίκι σας, το έκανε πιο κυριλέ, πώς και δεν το έγραφαν crem de la skorde! στον κατάλογο

ΘΕΜΑ: 24ωρα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς

το 500 {σ.σ. το λεωφορείο} υπάρχει, το χω πάρει μια φορά . βέβαια ήμουνα τόσο μεθυσμένος εκείνη τη μέρα που μπορεί και να ήταν αποκύημα της φαντασίας μου .

ΘΕΜΑ: Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Μέρος Α

(μονόχρωμες,χωρις αρκουδάκια, γατάκια,σκυλάκια,ψαρακια,και άλλα ζωάκια)

Διαλέγω και τα καπέλα (μπερέ ή τραγιάσκα)...

α...κάτσε...βάζω και φούστα......

που πάω χωρις μποτα.....

και κασκολ μπεζ

νταξ, καλή είναι, εγκρίνω

Θέλουμε και μεις να πούμε για αντρικά ρούχα

Μέρος Β

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!
Αρχική Δημοσίευση από bunny
γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε
μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 17-12-06 στις 03:07.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:57, 17-12-06:

All time classic απο Γιάννη, πραγματικά τις 10 πρώτες φορές που τη διάβαζα έλιωνα κυριολεκτικά στο γέλιο, χτυπιόμουν λέμε!

Χαμένο είναι το μυαλό σου ανθρωπάκι! Αλλα μην με τιμωρείς με το να μην με βάζει στο site σου! είναι μεγάλο κρίμα να μην μπω άλλωστε είχα δηλώσει και απίστευτο ενδιαφέρον για κάτι τέτοιο. Ο διαχειρηστής δείχνει τι άνθρωπος είναι απο την στιγμή που σε ανέχεται τόσες μέρες. Όσο αφορά την λάσπη μικρέ μου νεροκουβαλιτή! κοίτα να μαζέψεις λίγο το στοματάκι σου και μετά κρίνε τους άλλους! Εσύ μην μου απαντάς δεν έχω πρόβλημα άλλωστε στην τελική έχω πεθάνει στα γέλια με την πάρτυ σου! Λές τόση ώρα που είσαι εδώ να έφυγε κάποιος απο τους 500 σου. Είμαι περίεργος πάντως μπουρεκάκι μου να δω τι κατηγορίες έχεις βάλει εσύ στο δικό σου φόρουμ. Να προτείνω κάποιες :
1. Ποιο πόδι είναι πιο βαρύ
2. Ο ήλιος λάμπει
3. Ο μπάμπης? λάμπει και αυτός?
4. Νερό η ύδωρ ? *(Αυτο είναι για το τσακιρ κέφι!)
5. Λάμπα !! η χαρά της ζωής
6. Ημαν μπαλτι με μακαρόνια. Τι κρύβετε πίσω απο αυτό?
7. Η συσχέτισης της γαρίδας αιγαίου με την αιγαιπελαγίτικη τσιπούρα.!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:24, 18-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
ΛΟΦΟΙ με σουβλάκια στην μεση του τραπεζιού και άπειροι e-stekήτες να αναγκάζονται να σηκώνονται από την καρέκλα για να πάρουν ένα από την κορυφή και οι κοπέλες να μην φτάνουν και να ζητάνε από τα ψηλά αγοράκια να του δώσουν ένα γιατί ο λόφος δεν είναι αφορμή για τζένγκα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:52, 20-12-06:

Προσοχή! Ακατάλληλο για όσους έχουν προβλήματα.. συχνοουρίας

ΘΕΜΑ: Σεξ σε εξωτερικό χώρο

[...] Το Λούβρο βέβαια απο την άλλη έχει κάτι γωνίτσες! θα έλεγα και την Ντίσνευλάντ αλλα είναι λίγο ιεροσυλία.
τι λες βρε, disneyland ftw. μιλάμε για πληθώρα επιλογών συντρόφου ε.
Ο σάτυρος της Ντίσνευλαντ!
Πάλι φαντασίωση είχες με την άριελ την γοργόνα;
έλεος!!

η καλύτερη περίπτωση είναι όταν βγαίνουν από το space mountain. λένε νι σε όλα

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 05:46, 25-12-06:

Πoιό είναι το αγαπημένο σας παραμύθι?

Εμένα το αγαπημένο μου παραμύθι είναι αυτό που λέει ότι μπορεί μια οικογένεια να ζήσει με ένα μισθό
Γιάννη είσαι off topic...
αυτό δεν είναι παραμύθι!!! αυτό είναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ!!!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:47, 26-12-06:

ΘΕΜΑ: Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Εεεε σήκωσε το ντε, στο μπάνιο είμαι εμένα περιμένεις να το σηκώσω?

Και εγώ θα ψηφίσω internet, σοκολάτα σίγουρα και ψαρικά! Τα ψάρια μετράνε σαν εξάρτηση {σ.σ. εδώ ο ποιητής ρωτάει ή δηλώνει; }

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 26-12-06 στις 03:51.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:52, 27-12-06:

ΘΕΜΑ: Αν ήσασταν αόρατοι......

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Βασικα θα βουταγα πραγματα απο μαγαζια.Θα αφηνα ανισθητο τον ταμια κ θα την εκανα επιτοπου!
γιατί να το κάνεις αυτό αφού δεν θα σε δει θα είσαι αόρατος
Αρχική Δημοσίευση από gademis
Δεν θα το κάνει επίτηδες. Μόλις ο ταμίας δεί να αιωρούνται τα εμπορέυματα και να βγαίνουν θα έπεφτε ξερός απο μόνος του.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Ακριβως,αλλα αν δεν επεφτε ξερος,θα ηξερε που να χτυπησει!Ενω αν οι περαστικοι δουν πραγματα να αιωρουνται,δεν υπαρχει προβλημα!
=================================================================

Εγώ θα έκανα τα παρακάτω

1. Θα πλήρωνα μπράβους να δείρουν τον καθηγητή του nv
2. και τους καθηγητές της bunny
3. θα έβαζα μικρόφωνα και κάμερες στο σπίτι της φίλης της bunny για να μάθει αυτά που θέλει
4. Θα αγόραζα μια dslam για τον Anarki
5. Θα έδινα τα λεφτά που θέλει ο dark_cronos
6. Θα έκανα πρωταγωνιστή σε τσόντες στο emufar
7. Θα λάδωνα τους βαθμολογίες της michelle και του rattlehead
Και τέλος θα νοίκιαζα security για να σταματήσει την κλεπτομανία ο gianakin (Τι σου έκανε ο ταμίας ?)
Αυτό σημαίνει καλός παππούς που νοιάζεται για τα εγγόνια του

Αρχική Δημοσίευση από gilie
θα κυκλοφορούσα γυμνή

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
H μαγκιά της όλης υπόθεσης είναι να μπορείς να επανέλθεις κατά βούληση στο κανονικό γιατί αν είσαι μονίμως αόρατος χάνεις κάποια ωραία πλεονεκτήματα.

Παράδειγμα,μπαίνεις σε οποιοδήποτε αεροπλάνο θέλεις,εντελώς δωρεάν και πας σε οποιαδήποτε μέρος του πλανήτη.
Όταν μπεις μέσα στο αεροπλάνο θα πρέπει να γίνεις κανονικός όταν καθήσεις σε μία θέση, για να μην νομίζει κανένας χοντρός ότι είναι κενή η θέση και πεθάνεις από ασφυξία

Δεν θα πήγαινα να κλέψω καμία τράπεζα καθώς θα μπορούσα να κλέψω αναπάσα στιγμή το χρειαστώ,ακόμα και να φάω καθώς τα λεφτά αποκτούν μηδενική αξία με τέτοιο προσόν.

Αν ήθελα αμάξι θα πήγαινα απλά σε μία αντιπροσωπία και θα έφευγα,σιγά τώρα μην βάλω με ψάχνει ολόκληρη αστυνομία μετά από μια γερή ληστεία τράπεζας και ιδίως τόσο μυστήρια...κάνεις πολλαπλές κλοπές όπου χρειαστεί και κανείς δεν δίνει σημασία στα καθημερινά.
Αντιπροσωπία γιατί το αμάξι δεν έχει τίποτα,δεν έχουν ούτε πινακίδες και αμα χρειαστείς το παρατάς ανά πάσα στιγμή

Από την άλλη είναι χαζό να έχεις λεφτά πάνω σου ή στην άκρη (καταθέσεις) καθώς είναι χάσιμο χρόνου να πληρώνεις,να περιμένεις να σου έρθει παραγγελία το αμάξι,να περιμένεις να σου ετοιμάσουν τον γύρο...το κλέβεις ή το κάνεις αναπάσα στιγμή που το χρειαστείς.Αυτό ισχύει για το οτιδήποτε,αφήστε την φαντασία σας ελεύθερη !

Δεν θα ενοχλούσα κανέναν,εφόσον δεν θα κέρδισα τίποτα παραπάνω από χάσιμο χρόνου (για να εκδικηθώ,να τους ψάξω κτλ) και επίσης δεν έχω κάποιον να εκδικηθώ

Αν είσαι αόρατος ξεχνάς τα πάντα και ζεις μια ζωή με παράλογους ρυθμούς,όσο παράλογο είναι να είσαι αόρατος.

Πάντως σίγουρα δεν θα έκανα τα κοινά πράγματα που κάνω σαν ορατός

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
Το δαχτυλίδι του Γύγη

[...] Ο Γύγης σπάει το κεφάλι του να βρεί τί συμβαίνει, όταν ξαφνικά καταλαβαίνει. Το δαχτυλίδι τον είχε κάνει αόρατο. Ήταν μαγικό. [...]

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Εμ...ξέρει κανείς τι απέγινε αυτό το δαχτυλίδι;
κάηκε στη τρίτη ταινία του άρχοντα των δαχτυλιδιών

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 27-12-06 στις 03:56.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:51, 31-12-06:

Πάρτε λίγα διαμάντια ακόμα πριν κλείσει ο χρόνος..!!

ΘΕΜΑ: 24 ώρες

Θέμα:
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ
Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Που ξέρεις μπορεί να γίνονταν παραδουλευτρα σε κανέναν εξωγήινο και να έκανε καριέρα
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο

Αρχική Δημοσίευση από Founes
θα έπινα τόσο αλκοόλ που οι τελευταίες στιγμές θα μου φένονταν ενα τεράστιο πάρτι πυροτεχνιμάτων!

ps. τώρα που το σκέφτομε θα σνιφαρα και λιγη κοκα λιγο πριν το μπαμ!!!!

Αρχική Δημοσίευση από epidromi
Δυστυχώς, δεν είναι υποθετικό.

Δεν ξέρεις τι είδα το πρωί στο τηλεσκόπιο

Αρχική Δημοσίευση από epidromi
Φεύγω σε λίγο με πύραυλο να τον διαλύσω

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Θα ανέβαινα πάνω στην ταράτσα και θα έπεφτα από το μπαλκόνι.Τουλάχιστον θα έπαιρνα και μια εμπειρία πώς είναι να πέφτεις από ψηλά!!
Και γιατί δεν κάνεις bungee? Το ίδιο είναι άλλα απο πιό μεγάλο ύψος!
οι συνθήκες είναι διαφορετικές...στην πρωτη περίπτωση ο κόσμος καταστρέφεται οπότε σκέφτεσαι so what, στη δεύτερη περίπτωση ο κόσμος δεν καταστρεφέται, οπότε σκέφτεσαι oh shit

...εμφανίζεται το τζίνι, του ζητάω να μη τελιώσουν ποτέ αυτές οι 24 ώρες, και τη γλυτώνω παρά τρίχα

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:08, 03-01-07:

ΘΕΜΑ: Ανοικοκύρευτοι του στεκιού ενωθείτε!

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Πάντως όταν μπαίνεις σε ένα σπίτι μέσα αμέσως φαίνεται πιο είναι κοπέλας και πιο αγοριού. Υπάρχει κριτήριο για το εκπαιδευμένο μάτι.
φυσικά... αρκεί να μπορείς να ξεχωρίζεις με μια γρήγορη ματιά αν αυτο το σκουρο πραγμα στο πατωμα που ετοιμαζεσαι να πατησεις είναι στριγκακι ή σωβρακο

ΘΕΜΑ: Μίνι Συνέντευξη

Πες μας την πιο αστεία ατάκα που έχεις πει κατα την διάρκεια...
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Να το κάνουμε γερμανικά; Εννοώ, στα γερμανικά. Εννοώ, όχι γερμανικό. Δηλαδή δεν ξέρω καν αν υπάρχει γερμανικό, αλά "ισπανικό". Να μιλάς γερμανικά. Αλλά μη μου διορθώσεις τα λάθη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 03-01-07 στις 01:31. Αιτία: Κι άλλη ατάκα :D
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:06, 08-01-07:

ΘΕΜΑ: Κουβεντούλα χωρίς θέμα Χ

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Χθες πήγα νοσοκομείο και ήμουν μέχρι σήμερα το μεσημέρι με ορούς! Χάλια φάση, δεν την πάλευα καθόλου, εύχομαι να μην σας τύχει. Το παράξενο είναι ότι το έπαθαν το ίδιο 3 στα 5 άτομα που είχαμε πάει για φαΐ σε μια ταβέρνα προχθές. Γαστρεντερίτιδα διέγνωσαν οι γιατροί πάντως...
Αρχική Δημοσίευση από giostau
Περαστικά σου....
πάντως αυτό δεν είναι ίωση...
είναι καταγγελία για την ταβέρνα που φάγατε!

θα σου πρότεινα να το ψάξεις λίγο παραπάνω...

ΥΓ>Πες μας τουλάχιστον ποια ταβέρνα είναι να την αποφεύγουμε...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 13:20, 08-01-07:

Φρέσκο, φρέσκο..

ΘΕΜΑ: Κατσαρίδες, κουνούπια, και η υπόλοιπη παρέα

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Τις κατσαρίδες τις απεχθάνομαι και η αντίδρασή μου δεν είναι ποτέ ..κόσμια στη θέα τους ( ) Θυμάμαι μια φορά, καθόμουν στο σκοτεινό μου δωμάτιο και μιλούσα στο τηλ. με το μωρό μου αργά τη νύχτα, όταν είδα κάτι μαύρο να περπατάει στον κάτασπρο τοίχο απέναντι. Ανοιγόκλεισα τα μάτια και μουγκάθηκα, αλλά ήταν ακόμα εκεί και περπατούσε με μεγάλη ταχύτητα προς το ταβάνι. Έκλεισα άρον άρον το τηλέφωνο και πετάχτηκα πάνω. Βγήκα από το δωμάτιο κι έκλεισα και την πόρτα. Κοιμόντουσαν όλοι, αλλά αποφάσισα να πάω να ξυπνήσω έναν φιλοξενούμενο που έτυχε να έχουμε τότε σπίτι και ο οποίος δεν μιλούσε πολύ καλά ελληνικά και διαδραματίστηκε ο εξής διάλογος:

-"Wake up! Wake up!" δυνατά και με άγχος.
-"What?"
-"Wake up σου λέω! There is a κατσαρίδα in my room and you have to kill it!" (:p)
-"A what?"
-"A κατσαρίδα! Wake up ντεεεεεεεεε!"

Tι να κάνει ο δύσμοιρος, σηκώθηκε με μισό μάτι ανοιχτό και πήγε να ψάξει να βρει την κατσαρίδα, που δεν ήξερε καν τι είναι. Τον έκλεισα μες στο δωμάτιο και του είπα πως δεν βγαίνει από εκεί αν δεν μου φέρει το ..πτώμα! Στο μεταξύ, ξύπνησε και η μαμά μου από την φασαρία και ήρθε στην πόρτα του δωματίου μου.. την οποία την είχαμε ανοίξει ελαφρώς για να δίνουμε οδηγίες προς τα που ..πάει η κατσαρίδα! Η οποία, κάποια στιγμή, κάπως μπερδεύτηκε και ήρθε καταπάνω μας.. Παρατήσαμε πόρτα και φιλοξενούμενο και αρχίσαμε να τρεχουμε σαν τρελές! Τελικά κατάφερε ο φιλοξενούμενος να την σκοτώσει τη στιγμή που έφτανε στο δικό του δωμάτιο..

(Έχω κι άλλες ιστορίες, αλλά άλλη μέρα αυτές )

ΘΕΜΑ: Μέχρι που θα φτάνατε για την αγάπη;

Γενικός τίτλος για όχι και τόσο γενικό θέμα.
Είδα σήμερα το πρωί την ταινία Normal (imdb it IYW) και απο εκεί μου ήρθε η ιδέα να κάνω το παρακάτω θέμα.
Έστω οτι είσασταν happily married επι 25 συναπτά έτη με τον έρωτα της ζωής σας τον οποίο υπεραγαπούσατε και είχατε και δύο παιδάκια, το ένα στην εφηβεία και το άλλο στη μετεφηβεία. Και ξαφνικά ο σύντροφος σας σας ανακοινώνει οτι απο μικρός νιώθει οτι γεννήθηκε σε λάθος σώμα και οτι μέσα του νιώθει γυναίκα (αν είναι άντρας)/άντρας (αν είναι γυναίκα) αλλά του αρέσουν οι γυναίκες/άντρες και νιώθει ακόμη ερωτευμένος μαζί σας και οτι θέλει να κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου.
Θα το αποδεχόσασταν; Θα χωρίζατε; Θα μπορούσατε να δείτε εντελώς πέρα απο την εμφάνιση και να συνεχίσετε να είστε μαζί του; Θα μπορούσατε να κάνετε σεξ μαζί του μετά απο την εγχείριση;
Αρχική Δημοσίευση από katerina
Θα το δεχομουν με χαρα, θα βγαιναμε μαζι να χτυπαμε γκομενακια

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 08-01-07 στις 14:01. Αιτία: Kathrine
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:09, 08-01-07:

Ας βάλω και τη φάτσα μου μια φορά..

ΘΕΜΑ: Σκέψεις...

Πως θα διαβάσω 4.752 νέα μνμ σε ένα απόγευμα;;;
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos
"Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα"

Καινούριος χρόνος - Καινούρια αρχή

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:27, 10-01-07:

ΘΕΜΑ: Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ

sms sex; Φαντάσου την στιγμή της "ολοκλήρωσης" να είναι φορτωμένο το δίκτυο και να μην το στέλνει!

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.
Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό, 6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Γιά να θυμηθώ...

Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).

ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. Άσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 10-01-07 στις 21:32.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:53, 10-01-07:

ΘΕΜΑ: Καλοκαίρι και πολλές σεξ-επαφές..Τι γίνεται;

στα 15 σου, το σεκς ισοδυναμεί με το FIFA.

στα 20 σου, η ζυγαριά γέρνει προς το σεκς.

στα 30 σου, το FIFA παίρνει τη ρεβάνς.

ΘΕΜΑ: Στήθος η μπούτι;

Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι ψάχνω κάποια εμφανισιακά στάνταρτ.Θέλω ο άλλος να έχει τύπο κι ας έχει και κάποια κιλάκια παραπάνω ή ας μην είναι και πρώτο μπόι.Το παν είναι να έχει αυτοπεποίθηση.Όλοι όσοι ήμουν μαζί δεν έμοιαζαν καθόλου εμφανισιακά (η μέρα με τη νύχτα ήταν)είχαν όμως ένα κοινό:ήταν ιδιαίτερα αρρενωποί και είχαν προσωπικότητα.
Διαφήμιση :
Είσαστε κοντός? Το τραπέζι στην κουζίνα είναι στο ίδιο ύψος με εσάς. Το 10χρονο ανιψάκι σας, σας ρίχνει μισό κεφάλι? Είσαστε σε θέση να Βλέπετε αν τα νύχια στα πόδια σας είναι κομμένα χωρίς να σκήψετε? Και απο κιλά πως είστε? Προλαβένει κάποιος να φάει δίπλα σας. Όταν τρώτε σαν χρεώνουν διπλό κουβέρ? Πάντα πληρώνετε δίκλινο ακόμα και όταν πάτε διακοπές μόνος σας? Μήπως οταν κάνετε ηλιοθεραπεία προσπαθούν να σας ρίξουν πάλι στην θάλασσα οι φιλοζωικές? Μην απελπίζεστε υπάρχουν γυναίκες που σας θέλουν, αρκεί να έχεται τύπο και πάνω απο όλα αυτοπεποίθηση. Χαρείτε υπάρχει πάντα μια όμορφη κοπέλα να σας αγαπήσει θυμηθείτε αυτοπεποίθηση και τύπο! Τηλεφωνήστε τώρα στο 90 11 992 3 372 171 2384 (Αudiotext Hellas 34,5 ευρώ/15 " + ΦΠΑ)και γνωριστείτε σήμερα κιόλας . Τα όνειρα σας μικρά η και μεγάλα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα. Θυμηθείτε σας περιμένουν . Αν δεν έχεται τηλέφωνο μπείτε στο site μας WWW.POS_EISAI_ETSI.COM

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:07, 11-01-07:

Best of σήμερα..!!

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Γειά σας!!

Άντε τα κατάφερα ... Δεν πέθανα σήμερα... σε 2 ωρίτσες φεύγω κιόλας... μαρτύριο η σημερινή μέρα...
κανείς δεν θα πεθάνει σήμερα, με εξαίρεση όσους θα πεθάνουν σήμερα

ΘΕΜΑ: Μίνι συνέντευξη

Αρχική Δημοσίευση από zanin
{ερωτήσεις} οι ίδιες?
Αρχική Δημοσίευση από violetta
πόσο χρονών ήσουν την πρώτη σου φορά;
1.Ντεν έκω εμπειρίες ακόμα καρντιά μου... (θες να με βοηθήσεις επι του θέματος μήπως;)

ΘΕΜΑ: Durex Play (διαβάστε το! )

Η durex έβγαλε κάποια καινούργια δονούμενα δαχτυλίδια που είναι φοβερά.. ειλικρινά! Μπορείτε να τα βρείτε σίγουρα στα Hondos (δίπλα στα προφυλακτικά ), πιθανόν και σε άλλα καταστήματα και στοιχίζουν 5,35 ευρώ το ένα. Η συσκευασία λέει πως είναι για μία φορά μόνο και κρατάνε 20 λεπτά, αλλά νομίζω πως αντέχουν και δεύτερη (αν δεν το ..πεθάνετε την πρώτη! )..

(Αν είναι όντως ..too much, ας διαγραφεί πάραυτα.. Απλά ήταν μια ..εντυπωσιακή εμπειρία και έχω την χαρά της διάδοσης τώρα! )
Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ναι, μπραβο, τωρα μου το λετε που χωριζω!!!

Αι σιχτιρ.
Ε ενα τελευταίο σεξάκι για τα παλιά δεν θα το ρίξετε?
Που ξέρεις.. μετα από αυτο μπορεί και να μη θες να τον χωρίσεις
========================================================

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
[...]Υ.Γ. Αύριο, όσοι γράψατε σε αυτό το τόπικ, δεν χρειάζεται να γράψετε στο θέμα "Τι έκανες χτες βράδυ"...ξέρουμε!
Αρχική Δημοσίευση από underwater
Υπάρχουν και οι singles. Αν και με αυτά που διάβασα με βλέπω να βουτάω κάποιον ταλαίπωρο αύριο στο αεροπλάνο και να ικανοποιήσω 2 φαντασιώσεις σε 1. "Στάνταρ"!

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 11-01-07 στις 22:19.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:03, 15-01-07:

ΘΕΜΑ: Durex Play (more )

Έλιωσαααααα

Και το πραγματικό -mail απο τη durex:

Το προϊόν DurexPlayVibrationsδεν είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο γιατί κάποιος αγοραστής απο την Ρόδο βάλθηκε να μας αδειάσει τις αποθήκες.και για αυτόν τον λόγο δεν το βλέπετε στο site.
Ελπίζουμε πως τις επόμενες ημέρες θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε, έτσι ώστε να μπορείτε και εσείς να μας τα σκάσετε όπως τόσοι άλλοι.

Προς το παρόν μπορείτε να βρείτε στα εξής σημεία:
- Carrefour,
- Λαχαναγορά Ρέντη
- Champion Μαρινόπουλος,
- Κυλικείο Β Λυκείο Αλαμάνας
- Hondos,
- Μασούτης,
- Λαική αγορά Ζωγράφου πάγκος με κουνουπίδια, ακριβώς δίπλα στου Κου Μπάμπη με τις γόπες και την συναγρίδα
- ΑΒ Βασιλόπουλος (προσεχώς),
δίπλα στο ράφι με τα προφυλακτικά και απέναντι απο την φέτα

Ευχόμαστε καλές και γερές δονήσεις!

Μεμάς
memas@durex-pliki-pliki.com

Γιάννης for President

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:23, 16-01-07:

ΘΕΜΑ: Durex Play (even more )

Συγνώμη, αλλά σας έχασα (έχω και λίγα ξανθά, δείξτε κατανόηση ). Tι να μείνει μέσα; Το ..μονόπετρο;
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Τα αρκουδακια του εποτε.
Ε δεν νομίζω πως είναι δα τόσοοοοοοοοοοοο μικρά!
...εεε δεν ξέρεις καμιά φορά...
.....πόσο μεγάλη είναι η τρύπα

Κάτι μας βάζουνε στο φαΐ, δεν εξηγείται αλλιώς

Ποιος είναι ο σεφ εδώ μέσα; BAN τώρα

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:25, 18-01-07:

ΘΕΜΑ: Πώς ξύπνησες σήμερα;

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μια χαρα! με κατι χαρουμενες φωνουλες!
τι φωνούλες;
πρόσεχέ το, γιατί οι φωνούλες σε παραπέμπουν για ζουρλομανδύα ντουγρού!

ΘΕΜΑ: Shopping!!

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Δυο μπλουζες κι ενα δερματινο πορτοφολι.
στο πορτοφολι ομως με κλεψανε γιατι το ανοιξα και ηταν αδειο...

ΘΕΜΑ: Το σπίτι μου γρεμίζεται;

Αρχική Δημοσίευση από giostau
εννοείται ότι είναι δικό τους το λάθος!!!
φέρνεις δικηγόρο, αστυνομία, πολεοδομία, πυροσβεστική, τα ΜΑΤ, την εθνοφρουρά, τους λοκατζήδες, τη θύρα 21, ό,τι μπορείς τέλος πάντων, μέχρι να σε αποζημιώσουν ή να σου επισκευάσουν το σπίτι!!!
και στο τέλος αν δεν βρεις άκρη φωνάζεις τον founes

//θενξ στη misslittledevil που τα ξεχώρισε

ΘΕΜΑ: Ραντεβού!

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.

//θενξ στην Κλέφτρα που το ξεχώρισε

Επίσης δείτε και αυτό: [split] Περίεργοι νόμοι

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:48, 22-01-07:

Πριν λίγο, από το Τι θα κάνετε μετά το logout:

...
Εγώ θα συνεχίσω το μαστόρεμα, διορθώνοντας τις βλακείες που έκανα με τη ντουλάπα...
...

...έλα να μου κάνεις κ μένα κάτι μικρομαστορέματα που έχω!
...
εγώ να σου μαστορέψω, μετά όμως, θα μου κάνεις σπα στα πληγιασμένα χεράκια μου;;
αμέ! στείλ'τα πακέτο

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:57, 23-01-07:

ΘΕΜΑ: Πρόβλημα με το χαρτζηλίκι

Καλα βρε παιδιά δεν ειναι και τραγικά λίγα τα 60 ευρώ! Κι εγώ τόσα έπαιρνα και η οικογένεια μου έχει αρκετή οικονομική άνεση (με μένα είναι λίγο τσιγκούνηδες ). Αν και οι περισσότεροι φίλοι μου έπαιρναν περισσότερα κι εγώ τελικά κατέληγα να της παίρνω λεφτά απο την τσάντα γιατί δεν μου έφταναν! Την είχα γδάρει με τις "κλοπές" μου! Έτσι και τα μαζευα τώρα θα έπαιρνα mac!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 21:12, 25-01-07:

Χμ, τι να πεις και για αυτό το θέμα. Λοιπόν ακούστε και να μαθένετε (πραγματικό γεγονός που δεν είναι και τόσο ωραίο να διηγηθώ) άμα σας γίνει κάτι τετοιο πηγαίνετε στην κουζίνα, πέρνετε ένα τόνο rio mare (tm) και μπαίνετε στο δωμάτιο. Κάθεστε αναπαυτικά σε μια θέση απέναντι τους και άμα σας κοιτάξουν γεμάτοι αποροία να τρώτε τον τόνο παρακολουθώντας τους, απλά πείτε τους: (γεμάτοι ανιδιοτέλεια) "Μήπως θέλετε παιδιά?"
Τώρα βέβαια εάν θέλετε να τους κράξετε πηγαίνετε στην κουζίνα, φτιάξτε ποκ κορν και μπείτε για να κάνετε το ίδιο σκηνικό.

theio vrefos

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:53, 30-01-07:

ΘΕΜΑ: Τσικνοπέμπτη

αυτό είναι δημόσιο...μόλις γύρισα από μια μεγάααααλη τράπεζα, όπου κατά τις 2 σταμάτησαν τη δουλειά και "άπλωσαν" τα ταψιά με τα παϊδάκια, τις πατάτες και τις σαλάτες. Τι καλοί άνθρωποι... (κοντά στο βασιλικό ποτίστηκε κι η γλάστρα)

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:34, 31-01-07:

Μέσα Νοεμβρίου 2006 και όλοι ήμασταν λίγο-πολύ in Christmas mood..!!

Αρχική Δημοσίευση από παλιό αβατάρ της ΚουΕ
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ πολύ ωραίο το αρκουδάκι που κοιμάται στο φεγγάρι!

Για πες μας τί συμβολίζει;
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ουχ... με φέρνεις σε δύσκολη θέση

συμβολίζει ότι έχω παχύνει σαν αρκούδα που επίσης θέλει να πέσει σε χειμερία νάρκη (κατά προτίμηση στο φεγγάρι) για να μην καταλαβαίνει και πολλά γύρω της

ρεμάλι.. πάλι με έκανες και εβγαλα τα σώψυχα μου

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 04:08, 31-01-07:

Ρεσιτάλ της ΚουΕ στο..

ΘΕΜΑ: Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Την καταστροφολαγνεία. Στην οποία ειδικεύεται το δελτίο ειδήσεων του Star...
Μήπως τα μπερδεύεις? το δελτίο ειδήσεων του σταρ ειναι μαγκαζίνο... κάτι σε κουτσομπολίστικο περιοδικό μου κάνει παρά σε δελτίο....
εγώ πάντως επειδή δεν προλαβαινω λόγω δουλειας τα πρωινάδικα, βλέπω ειδήσεις στο σταρ και μαθαίνω όλα τα νεα κουτσομπολιά καθως επίσης και τι θα φορεθεί φέτος!!
ε ναι λοιπόν... τώρα μίλησες σωστά!

(πω πω θα μας περιλάβει κανας Τριανταφυλλόπουλος στον βόθρο του και ποιος μας σωσει.... σαν να βλέπω απο τωρα τους τιτλους.... νεαρά άτομα παρασυρουν και παρασύρονται μεσω κολαστηρίων που τους παροτρύνουν στην λατρεία της μη ενημέρωσης! )

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 16:46, 01-02-07:

Dooo - ΚΕ...Απαντάνε τι πρέπει να περιέχει το ταπερακι στη δουλειά, πρώτη μέρα.…

το σημαντικό για την πρώτη σου μέρα στη δουλειά είναι να μην πας με ταπερακι μπακαλιάρο - σκορδαλιά ή σουβλάκι με κρομμύδι απ όλα μέσα
για ξεψάρωμα θα πρέπει να πάει με όλο τον εξοπλισμό μπάρμπεκιου και να σέρνει και τη μπουκάλα υγραερίου από πίσω

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:44, 01-02-07:

Καλα underwater,αααααλλο αυτο που λες εκει.εκει η προικα βρε συ ειναι το τελευταιο.
Εδω οι κοπελες και οι αντρες πολλες φορες τις μελλοντικες γυναικες τους τις βρισκουν κατω απο το Χρισοτυγεννιατικο δεντρο τις γιορτες.(Δεν μιλαω για πασχα, γιατι με την σουβλα θα ειχαμε προβλημα...)
Εκει που καθονται και βλέπουν τιβου,αξάφνου μπαινει ο πατερ φαμιλιας και αντι για δωρο,τους φερνει πακετο την νυφη με τις προσκλησεις ετοιμες.
Παλι καλα που μου χαριζαν Τζι αϊ τζο εμενα οι δικοι μου...

να'σαι καλα ...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:14, 02-02-07:

Από το ίδιο θρεντ

ΘΕΜΑ: Έχεις προίκα;

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Να θεωρούμε λοιπόν προίκα και τα χαρίσματα που έχει κάποιος και την δυνατότητα να προχωρήσει στην ζωή του;

Εντάξει. Τον θέλω προικισμένο.

Κι εγώ προικισμένες θέλω, νι..

ΘΕΜΑ: Με ποιο χέρι γράφεις;

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
και με τα δύο, στο πληκτρόλογιο

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 02-02-07 στις 04:05. Αιτία: Hunter
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 04:43, 03-02-07:

ΘΕΜΑ: Μεγάλα Ρεζιλίκια

Εδώ ο Κρονάκος παίρνει σειρά μετά από ποστ του tsus για το πώς την πάτησε μια φορά στο τηλέφωνο...

Μην ανησυχείς tsus, όλοι την πατάμε έτσι και χειρότερα. Εγώ πχ πήρα σε έναν φίλο μου και το σηκώνει ο πατέρας του και του κάνω "Έλα μωρή κ*λ*π**στρ@, τελικά το έχαψε ο πατέρας σου για το βράδυ;"
Κι εδώ συμπληρώνει..

Μου λέει αυτός "Τι κανονίζετε πάλι πίσω από την πλάτη μου;" "Ε, τι να κανονίζουμε κύριε τάδε, τα γνωστά" και το έκλεισα και άφησα τον άλλον να βγάλει το φίδι από την τρύπα
Το επόμενο είναι άσχετο

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτηκαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!)

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:28, 04-02-07:

ΘΕΜΑ: Τι ύψος έχετε; (Διαβάστε το)

Κάνει ο Γιάννης την αρχή..
Εγώ είμαι 2 παρα τέταρτο.

1.85!

Συνεχίζει ο Μάριος..
p.s.-Μιας και ειπε και ο giostau για το γνωστο ρητο "τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια", ξερετε οτι υπαρχει και η απαντηση σε αυτο ε;
Εαν το πει καποιος-καποια, για απαντηση ο αλλος του λεει:
"Nαι,το ιδιο ομως και τα ουρα"...
(Χουμορ χουμορ! )

Προσκυνάτε, ήρθε η ΚουΕ..
η ταυτότητα μου που την έβγαλα στα 15 μου γράφει 1,65...
τότε οι καλοί αστυνομικοί ( ) μου είχαν πει ότι θα ψηλώσω κι άλλο και γω το χαϊβάνι χαιρόμουν
ακόμα 1,65 είμαι παρόλο που από τότε έχω μετρηθεί δεκάδες φορές ακόμα με την ελπίδα ότι έχω πάρει κανά πόντο... άντε μισό βρε αδερφέ! (με ψηλοτάκουνα βέβαια χτυπάω και το 1,78 όπου μετά το ύψος μου είναι μια χαρά για τα κιλά μου )

αχ... με μάτιαξαν οι τσοιμπά

Και τώρα στο επίκεντρο η dooo...
ρε.................είμαι 1.75

-0.10, πιο ψειρούλες δε μπορούμε να γράψουμε σε αυτό το φόρουμ, αίσχος,πίσσα, πούπουλα
(Στο παραπάνω έχει ήδη υπολογιστεί ΦΠΑ 19%, η πραγματική τιμή έιναι ..... )
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 22-02-07 στις 18:57. Αιτία: Προσθήκη των υπόλοιπων smilies
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:05, 06-02-07:

ΘΕΜΑ: Οδήγηση και... υγεία;

Ο Maik, σχολιάζοντας την ικανότητα των γυναικών στην οδήγηση..

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Με την μικρή μου ξαδέρφη έζησα την απόλυτη εμπειρία. Τί bunjy jumping και χαζομάρες. Εδώ φτάνει η αδρεναλίνη στα κόκκινα. Κατηφόρα πίσω από λεωφορείο. Το λεωφορείο σταματάει στη στάση. Περνάνε τα 2 μπροστινά αυτοκίνητα. Ξαφνικά επιταχύνει ενώ το λεωφορείο βγάζει φλας για να φύγει.. στο αντίθετο ρεύμα ανεβαίνει άλλο λεωφορείο. Το λεωφορείο μας παίζει τα φώτα κορνάρει και λεω εδώ είμαστε τώρα, μέσα σε αμάξι θα παω.Τελικά για λίγα δεύτερα η μετωπική αποφεύχθηκε.
Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι

//καλό, αρκεί να μην το ζήσεις

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:44, 08-02-07:

ΘΕΜΑ: Το σωστό μέγεθος

ΚουΕ, μέρος Α
λοιπόν....

το μέγεθος ΠΑΙΖΕΙ ρόλο όταν...
1) ο ιδιοκτήτης του, δεν ξέρει πως να το κουμαντάρει όσα εκατοστά και αν είναι
2) όταν είναι κάτω των 8 εκατοστών που η επιστήμη λέει ότι χρειάζεται για να έχει κάποιος για να προσφέρει κολπική ικανοποίηση.

Ο παγκόσμιος Μ.Ο. είναι γύρω στα 12,5 εκατοστά (καταραμένοι Κινέζοι )
Ο Ευρωπαϊκός Μ.Ο. είναι γύρω στα 14,5 εκατοστά
Ο Ελληνικός Μ.Ο. είναι γύρω στα 15,5 (αν λένε αλήθεια στις μετρήσεις αχ αθάνατε άντρακλα Ελληνάρα μου!)

Να συμπληρώσω εδώ ότι υπάρχουν οι εξής κατηγορίες (?!?) μεγεθών...
1) extra small
2) small
3) medium
4) large
5) extra large
6).... ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΥΚΟ???

Μισό λεπτό, θέλει να παρέμβει ο Κρόνος
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...
σιγά πιζίμ, κόψε κάτι....ή τουλάχιστον μάζεψέ το κουλούρα...

ΚουΕ, μέρος Β
εεεε της μήτρας είναι λιιιιιιιιγο άσχετο
Το μέγεθος του κόλπου όμως.... δεν είναι καθόλου άσχετο!

όπως και στον άντρα μπορούμε να εντάξουμε το γενετήσιο όργανό του σε 3 κατηγορίες μεγέθους, έτσι ισχύει και για την γυναίκα.
Βάσει του Κάμα Σούτρα (για να δείτε ότι είμαι και διαβασμένη ) υπάρχουν 3 "μεγέθη" και στα δύο φύλλα....
Αν τα μετονομάσουμε σε S, M, L (το XL το παρακάμπτουμε, δεν αφορά τους Καυκάσιους ) τότε οι "ικανοποιητικοί" συνδιασμοί στα δύο φύλλα έχουν ως εξής! (όπου Α = άνδρας και όπου Γ = γυναίκα)
ΑS + ΓS
AS + ΓΜ
ΑΜ + ΓS
ΑΜ + ΓΜ
AM + ΓL
AL + ΓΜ
AL + ΓL

Όπως λοιπόν μπορείτε πολύ εύκολα να διακρίνετε από τον παραπάνω πίνακα, οι πιο ευτυχισμένοι δεν είναι οι ιδιαίτερα προικισμένοι αλλά οι μεσαίου μεγέθους (και στα δύο φύλλα) μιας που μπορούν με άνεση να "δέσουν" με όλα τα άλλα μεγέθη
Αρχική Δημοσίευση από simboy
Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε;

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:35, 09-02-07:

Φρέσκο, μόλις βγήκε από τον φούρνο

ΘΕΜΑ: Με πoιο χέρι γράφεις;

Δεν θυμαμαι αν εχω ξανα-απαντησει, αλλα τεσπα...
Με το δεξι!
Ειναι γνωστο αλλωστε οτι το να γραφεις με το αριστερο χερι ειναι οτι χειροτερο για τον ανθρωπο.Ειναι απαραδεκτο,ανηθικο,αρρωστημενο και ειναι σημαδι του διαβολου!
Αμεεεεεε...
Καθολη την διαρκεια της ιστοριας οι αριστεροχειρες θεωρουντας αρρωστοι -σωματικα και ψυχικα- και στα ιταλικα το αριστερο που λεγεται sinistra προερεται απο την λεξη sinister!(δυσοιωνος-καταστροφικος κτλ κτλ)
Οι Εσκιμωοι πιστευουν τους αριστεροχειρες για μαγους και παλιοτερα στην Ιαπωνια εαν καποιος αντρας καταλαβινε οτι η γυναικα τους ηταν αριστεροχειρας ειχε το δικαιωμα να την χαστουκισει.
Αν ηταν κι αυτος αριστεροχειρας ειχανε προβλημα μαλλον...
Μην ξεχναμε και το ρητο "ολα δεξια/ζερβα να σου ερθουν".
Τιποτα!Δυστυχως ακομα και στις μερες μας υπαρχουν αριστεροχειρες και πρεπει να παταχθουν και να αλλαξουν συνηθεια!
Ξεκιναμε απο αυτο το thread οπου οσοι δηλωσαν αριστεροχειρες θα μπαναρισοτυν μεσα στι επομενες ωρες!(οι αμφιχειρες θα φανε ban κι αυτοι αλλα πορσωρινο.οι υπολοιποι μονιμο)
Μην κανετε τον κοπο να αλλαξετε τα ποστ σας, σας εχω φακελωσει...Οσοι mod δηλωσαν οτι ειναι αριστεροχειρες θα τους "ξηλωσουμε" και θα φανε 1000 βουρδουλιες στον κωλ...ποπο τους για να μαθουν.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:17, 09-02-07:

Δεν είναι "κλασσική ατάκα", αλλά όταν το είδα [το bold-αρισμένο κυρίως] ξεράθηκα
Απολαύστε την Κατερίνα στο...

ΘΕΜΑ: Αναζητήσεις κομματιών

[...]

Αρχική Δημοσίευση από Cristina
Οι Hot Chip είναι άλλοι...
Αυτοί που λένε το «In My Life» είναι οι σκέτοι Chip και είναι Έλληνες.
Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride (aka katerina)
Ριιιιλι; Εγω δεν το βρηκα πουθενα για κατεβασμα, μου το φερε ενας φιλος και το χε περασμενο ετσι! Θενξ φορ δε ινφο!

Η γνωστή, θεϊκή Κατερίνα

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 02:30, 09-02-07:

Με μια σχετικη σιγουρια μπορω να πω οτι υπερβαλλεις, καπελακι με λογκο θα σου αποσταλει μεσα σε 3 εργασιμες ωστοσο

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:24, 09-02-07:

http://www.e-steki.com/forum/showpos...3&postcount=97

LOOOOOOOL!!!!!!

Aνέβηκα στη πιπεριά
-μαυρομάτα και ξανθιά-
για να κόψω ένα πιπέρι
-συ 'σαι το γλυκό μου ταίρι-
Bλέπω μια κόρη κι άλλαζε
και τη καρδιά μου τάραζε
και μου λέει: -"μη φοβάσαι
βάλ' το χέρι σου και πιάσε"
Tη τσίμπησα μες στο λαιμό,
σκούζει, φωνάζει: "όχι εδώ"
και μου λέει: "παρακάτω
από το λαιμό πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στα δυο βυζά,
σκούζει, φωνάζει: "κερατά"
απ' τα δυο βυζά πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στον αφαλό,
σκούζει, φωνάζει: "ούτε 'δω
απ' τον αφαλό πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στα γόνατα
φωνές και ξελιγώματα
και μου λέει: "παραπάνω
απ' τα γόνατα πιο πάνω"
Σκύβω κι ο μαύρος τι να δω;
Να ρεματάκι δροσερό.
Γύρω-γύρω είχε βούρλα
και στη μέση μια βρυσούλα
Ήτανε και κατηφόρα
έβαλα και λίγη φόρα
πέφτει σκούζει απ' τη χαρά της
και την άκουσ' ο μπαμπάς της
-"Tι έχεις κόρη μ' κι είσαι κάτου
κι είν' τα πόδια σου στ' αφτιά του";
-"Μέγας πόνος μ' έχει πιάσει
και με τρίβει να περάσει"!

Doo... the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    #LoveMaths, Elliot 01

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους