Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,225 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο γλυκό

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:43, 04-10-06:

τα λέω αλλά με γράφουν
μήπως να χρησιμοποιήσω τα μεγάλα μέσα?
μήπως να χρησιμοποιήσω τα περτικαλί γαλόνια μου?
Μήπως να το κλειδώσω?

naaaahhhh απλά θα συνεχίσω να μαζοχίζομαι και να το διαβάζω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:52, 04-10-06:

ION Γάλλακτος Αμυγδάλου.
Και σουφλέ σοκολάτας που με δάκρυα έχω να πω ότι έχω φάει μόνο μια φορά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:08, 04-10-06:

Σαντιγυ..........απο το κορμι της
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 12:16, 04-10-06:

τζιζκεικ φανατικά και εκλεράκια!Α και αυτά τα σοκολατάκια πραλίνες πως τα λένε που εχουν σχήματα κοχυλιών και χελωνάκια! Εχουν μια ιδιαιτερη γεύση επειδή ανακατεύεται ασπρη και μαύρη σοκολάτα!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:19, 04-10-06:

Αχ τι γλυκά έφερα από Ελβετία.. κι άντε να κρατηθώ να μην τα φάω πριν τα κάνω δώρο!!!
Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε: στις 12:52, 04-10-06:

Γαλακτομπουρεκο και ολα του ταψιου!ΚΟΛΑΣΗ!!!Νιαμ νιαμ
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 07:57, 06-10-06:

Σε προτεραιότητα αποφυγής
1)Απογορεύονται όλα τα γλυκά με σιρόπι.
2)Αν δεν έχει σοκολάτα πολύ μα πολύ δύσκολα θα φάω.
3)Δεν πρέπει να είναι πολύ γλυκό. Πολύ σοκολάτα ναι όμως
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 13:05, 07-10-06:

Μ'αρέσουν όλα τα γλυκά που υπάρχουν αλλά τρελαίνομαι για σοκολατίνα!!
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 13:15, 07-10-06:

Κολυβα... Χωρις πλακα...Λατρευω τη σοκολατα, αλλα δεν μπορω να φαω οσο θελω.Καποια στιγμη λες "μπουχτησα". Κολυβα ομως του σκασμου
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 21:23, 07-10-06:

Lacta, τιραμισού και προφιτερόλ!!

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 22:36, 07-10-06:

και τρίγωνα Πανοράματος
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 13:52, 09-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Lacta, τιραμισού και προφιτερόλ!!

Λάκτα έτρωγα χρόνια ώσπου μαζί και με κάτι άλλα παιδιά που τρώγαν και αυτοί άπειρα συνειδητοποιήσαμε ότι μας προκαλούσε ένα εθισμό και θέλω που δεν το νιώθαμε με άλλες σοκολάτες. Και έτσι πάμε πάλι ΙΟΝ Γάλλακτος Αμυγδάλου
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:28, 09-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Λάκτα έτρωγα χρόνια ώσπου μαζί και με κάτι άλλα παιδιά που τρώγαν και αυτοί άπειρα συνειδητοποιήσαμε ότι μας προκαλούσε ένα εθισμό και θέλω που δεν το νιώθαμε με άλλες σοκολάτες. Και έτσι πάμε πάλι ΙΟΝ Γάλλακτος Αμυγδάλου
εγώ πάλι,αυτόν τον εθισμό τον παθαίνω με την ION γάλακτος,αλλά δεν προσπαθώ να τον αποφύγω...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:08, 13-10-06:

μπραουνις, βαφλες με παγωτο βανιλια κ καυτη σοκολατα απο πανω,σουφλε σοκολοτα,φοντου σοκολατα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:13, 13-10-06:

ααααα!!!!!
οποιο γλυκο κομματι της ζωης μου κ να δω παντοτε ησουν οτι ειχα ποιο γλυκο LACTA

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:20, 13-10-06:

Lactaaa!!!!!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:47, 16-01-07:

αχ κρέπα με σοκολάτα(καμια φορά και με αμύγδαλο καρύδι)
βαφλα με σοκολάτα
σουφλέ σοκολάτας της φίλης μου
παγωτο γιαουρτι
παγωτό γιαουρτι φράουλα
τσιζκεικ
ιον
μερεντα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:49, 16-01-07:

Ζεστό brownie με σως σοκολάτας γάλακτος και παγωτό καρύδα απο πάνω
/me drools
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:13, 16-01-07:

Σουφλε σοκολατας απο τη Δωδωνη, τι σεξ και αηδιες.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 03:55, 17-01-07:

Γαλακτομπούρεκο, γιαμμ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους