Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,918 εγγεγραμμένα μέλη και 3,085,738 μηνύματα σε 95,550 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 11:41, 13-04-11:

μακαρονια με σαλτσα και κακαο <3
πατατακια με σοκολατα(πολυ συνηθισμενο)
κοτομπουκιτσες απ'τα Goody's σε συνδυασμο με τα γιουβαρλακια της μαμας(τις βουταταμε και μεσα εννοειται!!!)
ψωμι με τυρι, σαλτσα, ριγανη, λαδακι και στο καπακι σαντιγι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 11:50, 13-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chr96
μακαρονια με σαλτσα και κακαο <3
πατατακια με σοκολατα(πολυ συνηθισμενο)
κοτομπουκιτσες απ'τα Goody's σε συνδυασμο με τα γιουβαρλακια της μαμας(τις βουταταμε και μεσα εννοειται!!!)
ψωμι με τυρι, σαλτσα, ριγανη, λαδακι και στο καπακι σαντιγι!
Εγκυμοσύνη μου μυρίζει... Κοτοπουλο ψητο στο φουρνο με λαδοριγανη μαζι με παγωτο φυστικι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 13:53, 22-06-11:

ψιχα λευκου ψωμιου βουτηγμενη σε κοκα κολα...μια παλια αγαπημενη συνηθεια....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 16:33, 22-06-11:

Πιλαφι με γιαουρτι και μελι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,487 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 16:45, 22-06-11:

Φακή με γιαούρτι και καρύδι !

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 16:48, 22-06-11:

το δικό μου είναι πολύ ωραίοοο!!! το τρώω πολύ συχνά για πρωινό!
καφές φραπέ με μπανάνα δίπλα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,839 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 17:06, 22-06-11:

Το μόνο περίεργο που κάνω,αν και πολύ σπάνια, είναι να βάζω λίγα chips μέσα στο τόστ.
Ρίχνω και ketchup μέσα.

Παράθεση

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 18:46, 22-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Το μόνο περίεργο που κάνω,αν και πολύ σπάνια, είναι να βάζω λίγα chips μέσα στο τόστ.
Ρίχνω και ketchup μέσα.
που ειναι το περιεργο?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 19:30, 22-06-11:

Γενικά δεν έχω δοκιμάσει περίεργους συνδυασμούς (προφανώς τη φέτα με το καρπούζι ή το πεπόνι με το προσούτο δεν τους θεωρώ περίεργους συνδυασμούς).

Ίσως ο πιο περίεργος συνδυασμός που έχω κάνει είναι να ανακατέψω μερέντα με γιαούρτι. Ταίριαζε πολύ και σας το προτείνω...

Για έναν περίεργο λόγο πάντως, πολλοί όταν με βλέπουν να βάζω λεμόνι στο τηγανητό αυγό, με κοιτάνε περίεργα

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,773 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:15, 22-06-11:

παγωτο(οτι γευση να 'ναι) ή σοκολατα με πατατακια

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:37, 22-06-11:

Ρίζι με λεμόνι! Είμαι addicted στο λεμόνι...

Παράθεση

vickie13 (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vickie13
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H vickie13 έγραψε στις 21:54, 22-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Ρίζι με λεμόνι! Είμαι addicted στο λεμόνι...
To περίεργο είναι ότι είσαι addicted στο λεμόνι.Όχι ο γευστικός συνδιασμός!

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,810 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 22:01, 22-06-11:

Kρέπα σοκολάτα πατατάκια.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 22:49, 22-06-11:

Γιαουρτι με πατατακια ριγανη σαν after!

Καθε φορα που τρωω γιαουρτι θελω κατι αλμυρο...

Θυμαμαι ειχαν ερθει να κοιμηθουν σπιτι μου κατι φιλοι του αδελφου μου και ειχαν ξυπνησει το πρωι και ετρωγαν τζατζικι με μπισκοτα παπαδοπουλου...
Ειχα πεθανει στο γελιο οταν τους εβλεπα...

Την επομενη μερα το πρωι την ωρα που κοιμομουν ακουγα θορυβους απο τα διπλανα δωματια .Πηγα να δω και ειδα τους κολλητους του αδελφου μου να εχουν παρει κατι ""κοψιδια"" απο το χθεσινο ψησιμο και συγκεκριμενα μια μπριζολα και ενα μισοφαγωμενο λουκανικο να τους εχουν βαλει ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ και να τα βαζουν στο στομα του αδελφου που κοιμοταν....Φυσικα εκεινος ξυπνησε και εγινε χαμος....Ωραια εβδομαδα !!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:21, 22-06-11:

Πατσας με σοκολατα..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:34, 22-06-11:

Τι λες ρε Αγγελε;;;;;

Δεν πας καλα, μαρεσει που χαμογελας κιολας!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 23:47, 22-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από vickie13
To περίεργο είναι ότι είσαι addicted στο λεμόνι.Όχι ο γευστικός συνδιασμός!
Πραγματικά είμαι εθισμένη.Ακόμα και όταν βγαίνω έξω παίρνω vodka λεμόνι ή μαργαρίτα λεμόνι (όταν δεν έχει φράουλα).Μάλλον είμαι άρρωστη.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 23:52, 22-06-11:

Όταν λες «πατσάς με σοκολάτα» (βάλε και κανέναν τόνο), εννοείς ότι έχεις λιωμένη σοκολάτα και τη βάζεις μες στον πατσά σα σκορδοστούμπι ένα πράμα , ή έχεις δίπλα σοκολάτα και τρως. Το πρώτο σίγουρα είναι πολύ πιο τολμηρό...

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Πραγματικά είμαι εθισμένη.Ακόμα και όταν βγαίνω έξω παίρνω vodka λεμόνι ή μαργαρίτα λεμόνι (όταν δεν έχει φράουλα).Μάλλον είμαι άρρωστη.
Κι εγώ έχω τρέλα με τα λεμόνια. Και μόνο που σκέφτομαι λεμόνι, μου τρέχουν τα σάλια. Μάλιστα μπορώ να φάω ολόκληρο λεμόνι και μου αρέσει πολύ. Μια φορά, είχα στύψει το χυμό από τρία λεμόνια και τον είχα πιει χωρίς να βάλω τίποτα άλλο. Η αλήθεια είναι πάντως ότι μετά μ'έπιασε λόγω του ότι μου είχε πέσει η πίεση αλλά αυτό είναι άλλο θέμα...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 00:21, 23-06-11:

Ουίσκι με το φαγητό, αντί για κρασί ή μπύρα.
Ψωμί βουτηγμένο στο κρασί.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 00:39, 23-06-11:

Ψωμί βουτηγμένο στο κρασί
Κατι σαν τη Θεια Κοινωνια σα να λεμε....(Θου Κυριε....)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:44, 23-06-11:

Ουίσκυ με φαί;;;

Δε θα μπω σε αυτό το θέμα για την επόμενη μία ώρα μέχρι να καλμάρει το στομάχι μου.
Εχω φάει και μια μπριζόλα νωρίτερα... κρίμα είναι να παει χαμένη!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:58, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Ψωμί βουτηγμένο στο κρασί.
ευλόγησον

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 10:36, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς

Κι εγώ έχω τρέλα με τα λεμόνια. Και μόνο που σκέφτομαι λεμόνι, μου τρέχουν τα σάλια. Μάλιστα μπορώ να φάω ολόκληρο λεμόνι και μου αρέσει πολύ. Μια φορά, είχα στύψει το χυμό από τρία λεμόνια και τον είχα πιει χωρίς να βάλω τίποτα άλλο. Η αλήθεια είναι πάντως ότι μετά μ'έπιασε λόγω του ότι μου είχε πέσει η πίεση αλλά αυτό είναι άλλο θέμα...
Ναιιιιιιιι.Αγαπάμε τα λεμόνια!!!!!
Βέβαια πρέπει να είμαστε λίγο προσεκτικοί, γιατί εκτός από την πτώση της πίεσης μπορούν να μας χαλάσουν και τα δόντια, από την υπερκατανάλωση.

Ένας ακόμη παράξενος συνδυασμός είναι και ο φραπές με μπάλα παγωτού βανίλια. Καλό ήταν!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 10:53, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Kρέπα σοκολάτα πατατάκια.
Επιτέλους και ένας άλλος άνθρωπος που συνδυάζει σοκολάτα με πατάτες! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε όσους το λέω, με κοιτάζουν με απορία!

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ουίσκυ με φαί;;;

Δε θα μπω σε αυτό το θέμα για την επόμενη μία ώρα μέχρι να καλμάρει το στομάχι μου.
Εχω φάει και μια μπριζόλα νωρίτερα... κρίμα είναι να παει χαμένη!
Τι κακό έχει το φαί με το ουίσκι; Μια χαρά συνδυασμός είναι!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:12, 23-06-11:

Έχω κι εγώ μεγάλη αγάπη για λεμόνι! Κι είμαι και τυχερή επειδή είμαι από την Κορινθία, οπότε στο σπίτι έχουμε πάντα σακούλες γεμάτες νέκταρ και με το που τελειώνουν ανεφοδιαζόμαστε από το χωριό. Το βάζω παντού και συνήθως σε τεράστιες ποσότητες (εκτός κι αν μαγειρέψω ασιατικό ας πούμε που δε νομίζω ότι κολλάει). Και βέβαια όλοι οι αλλοδαποί μου φίλοι που δεν έχουν περιβόλια με εσπεριδοειδή στα μέρη τους, μετά το αρχικό σοκ ενθουσιάζονται και γίνονται και εκείνοι λεμονοφάνς!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 11:37, 23-06-11:

πολυ καλο αυτο..ωιταμινη C και καλη απορροφηση του σιδηρου..

μην φοβαστε τα ξινά κοριτσια..

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 752 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 13:23, 23-06-11:

Ο κλασικός συνδυασμός: πατατάκια και κομματάκια σοκολάτας

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 14:04, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Επιτέλους και ένας άλλος άνθρωπος που συνδυάζει σοκολάτα με πατάτες! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε όσους το λέω, με κοιτάζουν με απορία!
Νταξ κομπάρσα. Νομίζω είμαστε πλασμένες η μία για την άλλη.

Είχα κάνει σε μια φίλη μου Βελγίδα το τραπέζι και είχα φτιάξει φιλέτο χοιρινό-δε θυμάμαι με τι. Και αυτή μου ζήτησε μερέντα την οποία και άλειψε με τόση ευχαρίστηση πάνω στο γουρουνάκι. Περιττό να πω ότι μου κόπηκε η όρεξη για τις επόμενες δυο μέρες.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 14:09, 23-06-11:

αμυλο με σοκολατα παει..

αφου τα γλυκα αλευρι και σοκολατα εχουν..

και απο παλια η μανα μου στο σχολειο ετρωγε φετες ψωμι με σοκολατα μεσα
η πατατα παρομοια ειναι..

Είχα κάνει σε μια φίλη μου Βελγίδα το τραπέζι και είχα φτιάξει φιλέτο χοιρινό-δε θυμάμαι με τι. Και αυτή μου ζήτησε μερέντα την οποία και άλειψε με τόση ευχαρίστηση πάνω στο γουρουνάκι. Περιττό να πω ότι μου κόπηκε η όρεξη για τις επόμενες δυο μέρες.
καλα οι βορειοι τρωνε τα παντα,,κυριολεκτικα..

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 19:47, 21-07-11:

παιδιά πατατάκια με ρίγανη και ποπ κορν !!! είναι τρέλαααα

Παράθεση

ρανιααααα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ρανιααααα
H ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

H ρανιααααα mpourmpoulh8res!!!! έγραψε στις 23:19, 22-07-11:

μακαρονια με μερεντα και.... κετσαπ!!!

Παράθεση

somebody

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη somebody
H somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H somebody έγραψε στις 23:42, 22-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Eεε κι εμενα καντε με παρεα. Ρε δεν υπαρχει καλυτερο πραμα απο κρουασαν σοκολατας παραγεμισμενο με πατατακια ριγανατα. Απο τις μικρες εκεινες ηδονες της ζωης, τις ανεπαναληπτες.
Ας πω γενικα τις ανωμαλιες-για τους αλλους τους ξενερωτους δηλαδη, με το βλεμμα εκεινο το ολο απορια και την ξυνιλα στη φατσα "μαγιατιτατρωςαυτα;"-για μενα μια χαρα γαστρονομικες απολαυσεις ειναι:
-Φετα(λευκο τυρι) με μέλι και καρυδια.
-Φακες με ρυζι και γιαουρτι-ολα μαζι ανακατεμενα,ε.
-Κοτοπουλο με πατατες και μαρμελαδα φραουλα, ετσι να τα βουτας ενα ενα και να γουσταρεις.Xo.
-Ρυζι με χυμο λεμονιου.
-Τζατζικι με μπισκοτα κανελας(εχμ ημουν λιγο μεθυσμενη, αλλα τ ορκιζομαι, ελεγε πολυ).
Μ, εχω κανει κατα διαστηματα κι αλλα κουλα, που δε θυμαμαι τωρα.

Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 03:13, 23-07-11:

Ρολάκι ζαμπόν γεμιστό με σαντυγι! Κι ομως, i like it! Μια φιλη μου τρωει δημητριακα με γαλα και παπάρα....!

Παράθεση

*vasia*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *vasia*
H *vasia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H *vasia* έγραψε στις 17:25, 08-08-11:

Τηγανητές πατάτες με σοκολάτα!!!!

Παράθεση

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Polkiu
Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε στις 18:29, 08-08-11:

Καρπούζι με μέλι.... Δεν υπάρχει απλά

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 23:03, 20-08-11:

Καρπούζι με κόκκινο τυρί και ψωμί.
Τοστ με στραγάλια.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,773 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:33, 20-08-11:

γαριδακια με λακτα

Παράθεση

~rosi~

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~rosi~
H ~rosi~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H ~rosi~ έγραψε στις 02:03, 25-08-11:

σοκολατα τυλιγμένη με τυρί του τοστ!!! χιχιχι

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 18:59, 26-08-11:

....δεν ξαναδιαβαζω απαντησεις εδω...

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 19:26, 26-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
....δεν ξαναδιαβαζω απαντησεις εδω...
ΧΑχαχαχα πραγματικά συμφωνώ

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:44, 26-08-11:

Χα, χα, πολύ περίεργοι συνδυασμοί.
Θυμάμαι είχα έναν συνάδελφο και έφερνε σάντουιτς (ολόκληρη φρατζόλα ψωμί) από το σπίτι με τυρί, ζαμπόν, και παραγεμισμένο με ταχίνι (μπλιάχ).
Το έτρωγε, και το ταχίνι βρομούσε με τον συνδυασμό αυτό, και αηδίαζα όποτε τον έβλεπα να το τρώει..

Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lacta144
H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε στις 22:54, 27-08-11:

Καμιά φορά δοκιμάζω κ' εγώ ό,τι αηδία μου κατέβει.
Μια φορά είχα φάει μελομακάρονα με γιαούρτι κ' μια άλλη φορά βερίκοκα με σαντυγί κ' σιρόπι σοκολάτας.
Πλάκα πλάκα τρωγώντουσαν......!

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 22:59, 27-08-11:

ελιες με μελι ... καρπουζι με ψωμι..

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 17:33, 03-09-11:

πατατακια με μελι....ή παγωτο με ελιες!!!!!!!!!!!!! γιαμι γιαμι!!!!!!!!!!!!!! φατε το και θα με θυμηθειτε!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 18:03, 03-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
πατατακια με μελι....ή παγωτο με ελιες!!!!!!!!!!!!! γιαμι γιαμι!!!!!!!!!!!!!! φατε το και θα με θυμηθειτε!
Παρακαλώ??
Πλάκα κάνεις ετσι?

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 18:14, 03-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Παρακαλώ??
Πλάκα κάνεις ετσι?
οχι ρε συ...κοιτα μονο οι ελιες..να μην ειναι μαλακες και να μην εχουν πολυ ξυδι και οταν τις βαλεις στο παγωτο να εχεις βγαλει τα κοκουτσια για να μην εχουμε ατυχηματα....!
ξερεις πως μου ηρθε η ιδεα;;; διαβαζα ενα βιβλιο ...και σε καποια φαση ελεγε για τα αγαθα...και εδειχνε κατι διαγραμματα και ρωταει σε καποια φαση: εσεις ας πουμε θα τρωγατε παγωτο με ελιες;;; και μου ηρθε εμπνευση! που να φανταζοταν ο συγγραφεας οτι εγω θα το εκανα!
Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Αυτό πηγαίνει στο άλλο το θέμα.
ποιο θεμα ;;; στο σωστο ειμαι καλε

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 08:15, 04-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
Σε αυτό το θέμα εννοούσα.

Τα πατατάκια με μέλι τα δέχομαι. Οι ελιές δε μαρέσουν.

Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ95
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε στις 09:04, 04-09-11:

Μια φορα(και εναν καιρο),ειχα κανει λεμοναδα(απο λεμονια) και προσθεσα λιγο γαλα!
Για να μην ξυνιζει πολυ ταχα!

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:34, 04-09-11:

Ομελετα με φραουλα

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 10:35, 08-03-12:

καφές ελληνικός (σκέτος) με μέλι μέσα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους