Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,287 μηνύματα σε 74,730 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 256 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 01:25, 21-10-06:

Αααααααααααα ναί... κουλουράκια με φετούλα ή παγωμένο καρπούζι με φέτα είναι Super!!!!! Μπορώ να φάω ολόκληρο καρπούζι έτσι!!!!
Βασικά κάνω κ κάτι άλλο που δεν ξέρω αν είναι περίεργο αλλά είναι νοστιμότατο δοκιμάστε το... Βάζω στην ντοματοσαλάτα πιπέρι αλλά για πολύ πιπέρι (να γίνονται οι ντομάτες παπαρούνες..!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:50, 08-03-07:

Άχ βρήκατε το ευαισθητο σημείο μου
Σαρδέλες με μερέντα, πατατάκια με σούπα, φακές με σοκολάτα, αγκουράκι τουρσί με γάλα και πάααααρα πολλά άλλα, έχω πρόβλημα με τις νορμάλ γέυσεις θέλω συχαμένους (για τους άλους)συνδιασμούς μου αρέσει το γλυκό με το ξυνό και πικρό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 20:52, 08-03-07:

μανια, ο χριστος και η παναγια!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:59, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μανια, ο χριστος και η παναγια!

όλοι το ίδιο μου λένε , έχεις βουτήξει σοκολάτα σε τζατζίκι; θα σου μήνει αξέχαστο
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:33, 08-03-07:

κοριτσακι μου, αμα σε δω να τα τρως αυτα παιζει και να ξερασω, σορι ε
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 21:36, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
έχεις βουτήξει σοκολάτα σε τζατζίκι; θα σου μήνει αξέχαστο
Όντως.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 21:46, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Σαρδέλες με μερέντα

Xα,χα,χα καλά μιλάμε έλιωσα
Μα σαρδέλες με μερέντα;Ιεροσυλία
Αν στα φυσιολογικά σου τρως έτσι όταν μείνεις έγκυος τι θα τρως;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 10:12, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Xα,χα,χα καλά μιλάμε έλιωσα
Μα σαρδέλες με μερέντα;Ιεροσυλία
Αν στα φυσιολογικά σου τρως έτσι όταν μείνεις έγκυος τι θα τρως;
Η μάνα μου κάθε φορά που με έβλεπε της ερχόταν αναγούλα και μου ειπέ ότι αυτά κατα το 90 % θα κοπούνε θα υπάρχουν αναγούλες και δεν θα μπορώ να κάνω τέτοιους συνδιασμούς

έχω φάει σουβλάκι με γάλα, ανσούγιες με ούζο χταπόδι και κορν φλάικς σοκολάτα, πατατάκια βοτηγμένα με μερέντα, τα υπόλοιπα να σας τα πει ο άντρας μου που εξαφανήζετε μόνο με την όψη τους στο τραπέζι
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 10:41, 09-03-07:

Χα,χα,χα,χα φαντάζομαι μετά απο όλα αυτά να μην αναρωτιέσαι γιατί κανείς δεν κάθεται δίπλα σου στο τραπέζι
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:10, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Χα,χα,χα,χα φαντάζομαι μετά απο όλα αυτά να μην αναρωτιέσαι γιατί κανείς δεν κάθεται δίπλα σου στο τραπέζι
Αυτό το ξέρω λόγο λατρείας του κρεμιδιού
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 11:25, 09-03-07:

Δοκιμαστε πορτοκαλι με αλατι και θα με θυμηθειτε....
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 11:29, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Δοκιμαστε πορτοκαλι με αλατι και θα με θυμηθειτε....
είναι θεϊκό!!!!

τσιπς (μπαρμπεκιου 'η ξυδι αλατι) σε ψωμάκι με γιαουρτάκι!!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:45, 09-03-07:

Δεν σταματάτε; ειναι νωρίς και μου ανήξατε την όρεξη
Πάντως θα τα δοκιμάσω και τα δύο
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 15:07, 09-03-07:

Κρεπα σοκολατα με μπεϊκον.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:04, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Κρεπα σοκολατα με μπεϊκον.
..τώρα εμένα γιατί μου ακούγεται καλό αυτό..??
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:07, 09-03-07:

Πλακα - πλακα. σχεδόν ο,τι λέτε εδώ μέσα, θα το δοκίμαζα ευχαρίστως!! Λες να φταίει η περίοδος, που μου έρχεται?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:07, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Πλακα - πλακα. σχεδόν ο,τι λέτε εδώ μέσα, θα το δοκίμαζα ευχαρίστως!! Λες να φταίει η περίοδος, που μου έρχεται?
Φτέει και αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:23, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
..τώρα εμένα γιατί μου ακούγεται καλό αυτό..??
καλο ειναι .
και να προσθεσω μπιφτεκια με σογια.Ειναι αλμυρος συνδυασμος αλλα εμενα μ΄αρεσει.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:30, 27-03-07:

Σοκολάτα με λάχανο και τόνο

Αχχχχχχχχχ
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:38, 27-03-07:

Πιτσα με ανανα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    meetmeinmontauk

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους