Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,421 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 268 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:48, 02-08-05:

καλώς ήρθες στην παρέα μας φαντάρε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε: στις 11:51, 02-08-05:

Ευχαριστώ Kronos...

Μόνο μια μικρή διόρθωση.. είμαι φίλη.. όχι φίλος!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:35, 02-08-05:

Σωρη, δεν το προσεξα (καφρος, καμενος κτλ) Με βαρεσε η ελυψη pc στο κεφαλι....
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:41, 03-08-05:

Καλως ήρθες Chris καλή διαμονή
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε: στις 13:39, 03-08-05:

Thanks a lot Bunny...

Nice to be here..
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:49, 10-08-05:

Καλώς ήρθες kaimaktsalan
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 23:57, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Καλώς ήρθες kaimaktsalan
Ευχαριστω! Σας Χαιρετω Ολους
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 21:58, 25-08-05:

γεια σας μολις εκανα εγγραφη ωραία η σελιδουλα σας παιδες..
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:05, 25-08-05:

Καλως όρισες vajason!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:11, 25-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από vasjason
γεια σας μολις εκανα εγγραφη ωραία
Καλως ήρθες

Αρχική Δημοσίευση από vasjason
ραία η σελιδουλα σας παιδες..
ευχαριστούμε...
Παράθεση

lila

Νεοφερμένος

H lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H lila έγραψε: στις 23:12, 25-08-05:

αν και "κυκλοφορω" 2 μερες...καλως με βρηκατε !!
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 23:21, 25-08-05:

Ε καλώς μας ήρθες τότε
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:24, 25-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από lila
αν και "κυκλοφορω" 2 μερες...καλως με βρηκατε !!
Καλως όρισες!!!
Παράθεση

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O agent_provocateur έγραψε: στις 19:44, 09-09-05:

ναμαι και γω
Παράθεση

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O agent_provocateur έγραψε: στις 19:53, 09-09-05:

ρε μαγκες υπογραφη πως βαζω?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 19:56, 09-09-05:

Καλωσόρισες! Για την υπογραφή θα πας Βοηθήματα>Επεξεργασία υπογραφής.
Το στο πρώτο σου ποστ που οφειλόταν?
Παράθεση

agent_provocateur

Νεοφερμένος

O agent_provocateur έγραψε: στις 20:15, 09-09-05:

ο διαβολακος μπηκε επειδη ειμαι και εγω λιγο διαβολακος

καλος ομως!

για να δουμε τωρα με την υπογραφη τι θα παιχτει

κομπλε η υπογραφη εφχαριστω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη agent_provocateur : 09-09-05 στις 20:17.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 20:16, 09-09-05:

Το ελπίζω να είσαι καλός διαβολάκος γιατί τα posts σου μέχρι στιγμής σε άλλα θέματα με τρόμαξαν λίγο
Παράθεση

agent_provocateur

Νεοφερμένος

O agent_provocateur έγραψε: στις 20:19, 09-09-05:

γιατι σε τρομαξαν? ειπα κατι κακο?

δεν εχω ξαναπαει σε φορουμ, αμα κανω βλακεια το λετε
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 20:23, 09-09-05:

Δεν έχεις ξανασυμμετάσχει σε φόρουμ??? Εγώ μόλις σε είδα μου θύμισες κάποιο νικ απο άλλο φόρουμ και προσπαθούσα να καταλάβω απο ποιό!

Όχι δεν είπες κάτι κακό προς το παρόν, απλά το ύφος σου με τρομάξε λίγο για το τι θα επακολουθήσει, ακόμα και άθελα σου (αφου δεν έχεις ξανασυμμετάσχει σε φόρουμ). Ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι έκανα λάθος
Ελπίζω να περάσεις καλά και μιας και είναι το πρώτο forum που συμμετέχεις να αποκομίσεις καλή εντύπωση για τα forums.

ΥΓ: Σορρυ αν σε πρόσβαλλε κάτι που είπα αλλά έχω την κακή συνήθεια να είμαι ειλικρινής
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους