Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 251 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:51, 05-03-08:

Καλως ήρθες FaniFox!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:52, 05-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από FaniFox
Γεια σας και από εμένα. Είμαι η Φανή από τη Θεσσαλονίκη.
Διαβάζω εδώ και μέρες τα posts σας και ορισμένους νιώθω κιόλας να σας γνωρίζω προσωπικά!
Καλώς σας βρήκα!
Καλως σε και καλη συνεχεια!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:19, 05-03-08:

Διαβάζω εδώ και μέρες τα posts σας και ορισμένους νιώθω κιόλας να σας γνωρίζω προσωπικά!
Καλώς σας βρήκα!
Καλωσήρθες Firefox!!

Εμ, σόρρυ.. Fanifox!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 19:28, 05-03-08:

Καλώς σας βρήκα!
Γουέλκαμ, γουέλκαμ!!
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 09:29, 06-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Καλωσήρθες Firefox!!

Εμ, σόρρυ.. Fanifox!

Thanks όλους!
Δεν είναι άσχημο και το Firefox
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε: στις 14:21, 07-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Εγώ θέλω να καλωσορίσω την dalcfu και ας μην έχει ανακαλύψει ακόμα το thread γιατί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γράφτηκε και ένας συντοπίτης μου στο φόρουμ!!!

Οπότε... Καλως ήρθες!!!
Γεια σε όλους! Γεια σου κι εσένα Resident evil και σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!! Σήμερα ανακάλυψα το thread.
Παράθεση

sophaki983 (Σοφία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sophaki983 έγραψε: στις 14:27, 07-03-08:

καλώς σας βρήκα.....
Παράθεση

nikosclick

Νεοφερμένος

Ο nikosclick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O nikosclick έγραψε: στις 14:32, 07-03-08:

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:39, 07-03-08:

FaniFox καλώς ήρθες
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 20:30, 08-03-08:

Ευχαριστώ! Καλώς σας βρήκα!
Παράθεση

angel123456 (Μαριέλενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H angel123456 έγραψε: στις 20:37, 09-03-08:

καλως ηρθαααααααααααααααα...!ξεχασα να με καλωσορισω:
Παράθεση

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O noobaki έγραψε: στις 22:23, 10-03-08:

Καλησπέρα!
μπράβο για το site τέλειο!
Παράθεση

Constantina!

Δραστήριο Μέλος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 16:03, 11-03-08:

Γειά σου, καλώς μας ήρθες..!
Παράθεση

desolator_X

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O desolator_X έγραψε: στις 18:28, 11-03-08:

Καλώς ήρθατε όλοι παιδιά!!!
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 18:33, 11-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από mike_salonika
Καλησπέρα!
μπράβο για το site τέλειο!
Καλός τονα κι ας άργησε.
Παράθεση

NatasaMyk (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H NatasaMyk έγραψε: στις 20:19, 11-03-08:

Γειααααα! Ηρθα κ εγω! Καλως με βρηκατε
Παράθεση

Constantina!

Δραστήριο Μέλος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 21:59, 11-03-08:

Γειά σου Νατάσα! Καλώς σε βρήκαμε!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:26, 11-03-08:

Welcome πιζάκια!
Παράθεση

panos13 (Panos)

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O panos13 έγραψε: στις 18:06, 12-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από NatasaMyk
Γειααααα! Ηρθα κ εγω! Καλως με βρηκατε

Καλως ορισες
Παράθεση

chazlp1989 (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H chazlp1989 έγραψε: στις 23:40, 12-03-08:

Γειά σας, με λένε Αναστασία και είμαι άλλο ένα καινούριο μέλος στο forum σας...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cupid , gademis , sophie_96 , κοσμοναύτης