Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,322 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,261 μηνύματα σε 94,319 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 728 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 18:18, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από P.Dam.
Γεια σας! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ , αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας για αρκετό καιρό!
Καλωσόρισες!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

P.Dam. (Παναγιώτης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη P.Dam.
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O P.Dam. έγραψε στις 18:21, 04-07-16:

Καλώς σας βρήκα!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 14:26, 08-08-16:

Μμμ...Γεια σε όλους!!! Καλώς με βρήκατε!!χαχαχα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MixalisLol

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MixalisLol
Ο MixalisLol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O MixalisLol έγραψε στις 20:00, 11-10-16:

Γεια σας και από εμένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα σας, αν και δεν ξέρω κανέναν είπα να πω ένα γεια.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 21:19, 11-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Μμμ...Γεια σε όλους!!! Καλώς με βρήκατε!!χαχαχα
Αρχική Δημοσίευση από MixalisLol
Γεια σας και από εμένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα σας, αν και δεν ξέρω κανέναν είπα να πω ένα γεια.

Καλή... Διαμονή!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Strain

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Strain
Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O Strain έγραψε στις 18:13, 13-10-16:

γεια σαςς
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,651 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:08, 13-10-16:

Καλωσήρθες και ...καλές αναρτήσεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,582 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 00:49, 14-10-16:

Welcome
Παράθεση

takos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη takos
Ο takos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O takos έγραψε στις 21:44, 02-11-16:

καλησπερα το ονομα μου τακης, μενο αθηνα.
ειμαι κενουριος, στο φορουμ.
και το βρησκω πολη εδιαφερον
σαν φορουμ και με πολα εδιαφεροντα θεματα..

μονο ζητω ενα συγνωμη για τα γραματα μου αποφητος, γημνασιου
και ηχα δησλεξια, μηκρουλης,
εμαθα να διαβαζο στα 12, καλα. και να γραφω οπος τορα στα 15.
ηχα μεγαλο προβλημα στα γραματα, και ζητο την κατανόηση σας..
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 23:09, 02-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από takos
και ζητο την κατανόηση σας..
Θα προσπαθήσουμε..καλώς ήρθες..
Παράθεση

takos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη takos
Ο takos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O takos έγραψε στις 01:27, 03-11-16:

ευχαρηστω, Mάιρα
καλως σας βρηκα. και χάρηκα για τη γνωριμία
Παράθεση

madjack

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη madjack
Ο madjack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O madjack έγραψε στις 11:58, 06-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από takos
καλησπερα το ονομα μου τακης, μενο αθηνα.
ειμαι κενουριος, στο φορουμ.
και το βρησκω πολη εδιαφερον
σαν φορουμ και με πολα εδιαφεροντα θεματα..

μονο ζητω ενα συγνωμη για τα γραματα μου αποφητος, γημνασιου
και ηχα δησλεξια, μηκρουλης,
εμαθα να διαβαζο στα 12, καλα. και να γραφω οπος τορα στα 15.
ηχα μεγαλο προβλημα στα γραματα, και ζητο την κατανόηση σας..
Αυτό που έχει σημασία είναι το περιεχόμενο των όσων γράφεις και όχι το πως τα γράφεις, αν και οι περισσότεροι συνάνθρωποι μας η αλήθεια είναι πως προτιμούν να ακούν και να διαβάζουν όμορφα λόγια με μηδενική ουσία. Μην πτοείσαι πάντως.

Μπορείς επίσης να εγκαταστήσεις ένα αυτόματο ορθογράφο που θα σου κοκκινίζει αυτόματα όποια λέξη γράφεις
λάθος και όταν θα κάνεις δεξί κλικ πάνω της θα σου εμφανίζει μια λίστα με τις σωστές λέξεις. Το να βλέπεις ποιες λέξεις κάνεις λάθος και την σωστή μορφή τους, θα σε βοηθήσει σιγά σιγά όσο γράφεις εδώ πέρα να βελτιώνεις και τη
δική σου ορθογραφία.

Αν δεν ξέρεις πως να τον εγκαταστήσεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα και θα σου δείξω.
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 23:22, 25-02-17:

Γεια σας! Είμαι και εγώ σχετικά καινούργια στο φοριουμ
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,010 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 11:48, 26-02-17:

Καλώς μας βρήκες Imagine01
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

H Imagine01 έγραψε στις 13:08, 26-02-17:

Χαχα ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
Παράθεση

free_dom2

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη free_dom2
H free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H free_dom2 σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 16:52, 04-03-17:

Καλησπερα παιδια! Με λετε και καινουργια πλεον
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

H Imagine01 έγραψε στις 18:48, 04-03-17:

Γεία σου : Welcome to our crew homie!
Παράθεση

Κάτι γίνετε

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κάτι γίνετε
Ο Κάτι γίνετε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Κάτι γίνετε έγραψε στις 00:57, 12-04-17:

Καλησπερα παιδια!!!!Μετα απο απουσια αρκετων μηνων....χρονου ισως.......
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 22:04, 15-05-17:

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ καινούργιος στην παρέα.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,300 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:36, 15-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ καινούργιος στην παρέα.
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

H Imagine01 έγραψε στις 17:08, 02-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Κάτι γίνετε
Καλησπερα παιδια!!!!Μετα απο απουσια αρκετων μηνων....χρονου ισως.......
Καλώς μας ήρθες και πάλι.
Παράθεση

Eva_Waffle (Εύα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eva_Waffle
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Eva_Waffle έγραψε στις 20:11, 11-07-17:

Καλησπέρα από Λονδίνο
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

H Imagine01 έγραψε στις 21:21, 11-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Eva_Waffle
Καλησπέρα από Λονδίνο
Καλησπέρα και σε εσένα!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 21:02, 19-07-17:

Τζααα! Ένα σας λέω, ήρθα για να μείνω... Τουτέστιν την πατήσατε!
Παράθεση

Dimitris S

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 891 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 21:46, 19-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από justarandomgirl
Τζααα! Ένα σας λέω, ήρθα για να μείνω
Αυτό θα φανεί τυχαίο κορίτσι. Ένας χαιρετισμός σε αυτό το thread και άλλα 50-100 ποστ max είναι ο κανόνας για τα νέα μέλη που κάνουν εγγραφή.

Anyway,welcome
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 14:24, 20-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Αυτό θα φανεί τυχαίο κορίτσι. Ένας χαιρετισμός σε αυτό το thread και άλλα 50-100 ποστ max είναι ο κανόνας για τα νέα μέλη που κάνουν εγγραφή.

Anyway,welcome
Maybe you're right!
Anyway, thank you
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους