Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,421 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 258 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:13, 09-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Έχει τρομάξει το μάτι σου απο τα σχόλια κάποιων κακοπροαίρετων περίπου πριν ένα μήνα και τρέχεις να απολογηθείς....δεν βρίσκω το λόγο,προσωπικά την επιτυχία ή εν πάσι περιπτώση το αρκετά παρείστικο κλίμα που επικρατεί στο σαιτ την χρεώνω αποκλειστικά στους admin κι όχι σε οποιδήποτε τυποποιημένο πρόγραμμα(δεν ξέρω ποιος είναι ο όρος)για κατασκευή φόρουμ.Και για να επαναλάβω την φοβερή ατάκα"τα άτομα κάνουν το φόρουμ κι όχι τα κουμπάκια".Οπότε ως άσχετη που είμαι άσε με please να θαυμάζω ότι θέλω
Αχ να σαι καλά, μας έφτιαξες τη διάθεση!!!!!!
Αν και αν δεν είχαμε τόσο καλά μέλη δεν θα υπήρχε τέτοιο κλίμα άρα δεν οφείλεται μόνο στους admins.
Η αλήθεια είναι ότι όντως επειδή υπάρχουν και κακοπροαίρετα άτομα καλό είναι να λέγονται κάτι τετοια γιατί δεν ξέρεις ποτέ τι θα μας καταλογίσουν στο μέλλον. Scripta manent άλλωστε
Φυσικά και μπορείς να θαυμάζεις ό,τι θέλεις! Απλά θα ήταν άδικο για του δημιουργούς του να νομίζεις οτι το κάναμε εμείς!
Πάντως χαίρομαι που υπάρχουν τόσο καλόψυχα άτομα στο φόρουμ!
Και πάλι, να σαι καλά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:15, 09-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Πάντως χαίρομαι που υπάρχουν τόσο καλόψυχα άτομα στο φόρουμ!
H αλήθεια είναι πως είμαι ένας άγγελος....χι,χι,χι αστειεύομαι.
Για να μην θεωρεί ότι γλείφω τους admin θέλω να ξεκαθαρίσω πως είναι γεγονός όταν κάποια άσχετη με η/υ σαν κι εμένα βλέπει δυο νέα παιδιά κι ερασιτέχνες να διμιουργούν ολόκληρο σαιτ με φόρουμ,τσατ κι όλα τα παρελκόμενα τη στιγμή που εγώ θεωρώ κατόρθωμα το ότι στέλνω mails δεν μπορώ παρά να θαυμάσω τη δουλειά τους ακόμη κι αν δεν μπορώ να ξεχωρίσω τι βρήκαν έτοιμο ή τι πρόσθεσαν μόνοι τους,εγώ το αποτέλεσμα κρίνω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:29, 09-08-05:

Ε είναι θέμα γούστων αυτό. Είμαι σίγουρη ότι κι εσύ θα έχεις κάτι που σου αρέσει τόσο που έχεις γίνει καλή σε αυτό.
Κι εμάς λοιπόν, το χόμπι μας και η πόρωση μας είναι το ιντερνετ, οι υπολογιστές κλπ. οπότε λογικό είναι να ξέρουμε 2 πράγματα παραπάνω απο κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτό. Το αντίθετο θα ήταν παράλογο, ή μάλλον θα σήμαινε ότι είμαστε πιο κουτοί κι απ'τα ραδίκια!
Πάντως όπως και να χει ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:46, 09-08-05:

Χρόνια πολλά ka-li να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να πάθεις
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 09:37, 16-08-05:

Χίλια ευχαριστώ!!!! Έλειπα διακοπές και γύρισα σήμερα.. Και εσείς ό,τι επιθυμείτε και να 'στε πάντα καλά!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:07, 16-08-05:

Έχει γενέθλια το κόκκαλο; ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙΣ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:10, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Έχει γενέθλια το κόκκαλο; ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙΣ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
Σε ευχαριστώ!!!!!!!
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 23:24, 16-08-05:

Χρόνια πολλά κι από μένα...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:33, 16-08-05:

Χρόνια πολλά!Ο,τι επιθυμείς....Καλή πρόοδο στο σχολείο...Δεν θα ευχηθώ με ένα καλό κορίτσι...χιχιχιχι...γιατί το έχεις...Α...και να σε χαίρεται 8)
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:41, 16-08-05:

@O'Zorgnax & Vkey
Σας ευχαριστώ.........

Α...και να σε χαίρεται

ποπο εκει ειναι μονο ειναι το μυαλό των ανθρώπων
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:56, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
ποπο εκει ειναι μονο ειναι το μυαλό των ανθρώπων
Είδες; Μετά γίνομαι κακός εγω που τα λεω....
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 00:24, 17-08-05:

Χρόνια σου πολλά Πάνοοοοοοο!!!!!

Ο,τι επιθυμείς!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:32, 17-08-05:

Χρονια πολλα master
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:43, 17-08-05:

Ευχαριστώ Dark_kronos , ALEX_
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 00:45, 17-08-05:

οπς μόλις ειδα οτι ο Exposed_Bone έχει γεννέθλια!!!
Χρόνια πολλά φιλαράκι, να τα χιλιάσεις και ότι επιθυμείς!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 01:12, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Δεν θα ευχηθώ με ένα καλό κορίτσι...χιχιχιχι...γιατί το έχεις...Α...και να σε χαίρεται 8)
Ευχαριστώ Βίκυ!!!
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 09:24, 17-08-05:

Χρόνια πολλά κι από μένα. Να τα εκατοστήσεις!!!! Και ό,τι επιθυμείς!!!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:31, 17-08-05:

@founes και ka-li
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:39, 17-08-05:

Κόκαλε μου Χρόνια Πολλά!!!!!!
Να ζήσεις...
Να ευτηχίσεις....
Να τα κατοστήσεις....
Να... πάρεις φέτα, ψωμι, και ρέγγα να φάμε με τις φακές γιατι δεν έχει άλλο.

"Να ζήσεις κοκαλέ μας
και χρόνια πολλα
λεκάνη να γίνεις
πλευρά δυνατά
παντού να θυμίζεις
πως είσαι γερός
και γύψο ποτέ
να μην βάλεις για αυτό! "
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:51, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Κόκαλε μου Χρόνια Πολλά!!!!!!
Να ζήσεις...
Να ευτηχίσεις....
Να τα κατοστήσεις....
Να... πάρεις φέτα, ψωμι, και ρέγγα να φάμε με τις φακές γιατι δεν έχει άλλο.

"Να ζήσεις κοκαλέ μας
και χρόνια πολλα
λεκάνη να γίνεις
πλευρά δυνατά
παντού να θυμίζεις
πως είσαι γερός
και γύψο ποτέ
να μην βάλεις για αυτό! "
Ευχαριστώ!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους