Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,415 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:46, 28-01-06:

η ταυτότητα μου που την έβγαλα στα 15 μου γράφει 1,65...
τότε οι καλοί αστυνομικοί ( ) μου είχαν πει ότι θα ψηλώσω κι άλλο και γω το χαϊβάνι χαιρόμουν
ακόμα 1,65 είμαι παρόλο που από τότε έχω μετρηθεί δεκάδες φορές ακόμα με την ελπίδα ότι έχω πάρει κανά πόντο... άντε μισό βρε αδερφέ! (με ψηλοτάκουνα βέβαια χτυπάω και το 1,78 όπου μετά το ύψος μου είναι μια χαρά για τα κιλά μου )

αχ... με μάτιαξαν οι τσοιμπά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 22:19, 30-01-06:

πριν λιγα χρονια ημουν 1,85..τωρα δεν ξερω.Πρεπει να χω παρει παντως λιγο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 17:30, 31-01-06:

Λίγο πιο πάνω από το 1.80. Και πολλά είναι! Ξέρετε με τι δυσκολία σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι; Που να το κουβαλάς τόσο κορμί!!!
Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε: στις 05:43, 01-02-06:

Για να δούμε και εμείς.
Λοιπόν εγώ είμαι 1.65.
Μην γελάτε σας βλέπω.
Και ο άντρας μου είναι 1.90.
Μετράει να λέμε και το ύψος των αντρών μας εεεε;
Φιλιά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αλεξάνδρα : 09-02-06 στις 15:12.
Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε: στις 19:57, 15-02-06:

εγώ είμαι 1,76
ευτυχώς που δε μπορώ να βάλω τακούνια!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 17:41, 16-02-06:

Εγώ,εδώ και κάτι χρόνια είμαι 1.72,αλλά ευτυχώς που υπάρχουν και τα τακούνια για να ψηλώνω λιγάκι παραπάνω και να φτάνω πιο κοντά στον καλό μου που είναι 1.92...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:53, 16-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula
εγώ είμαι 1,76
ευτυχώς που δε μπορώ να βάλω τακούνια!
γιατί δεν μπορείς??
εγώ είμαι 1,80 αλλά φοράω όχι κάθε μέρα αλλα οταν βγω θα φορέσω
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 20:46, 17-02-06:

Είμαι 1.68 και αν χρεαστεί ανάλογα με την περίσταση φοράω και κανα ψηλοτάκουνο αλλά συνήθως τα αποφεύγω!
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 00:36, 19-03-06:

εγώ είμαι 1.75, κάνω σε καμία;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 19-03-06 στις 22:09. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 21:58, 19-03-06:

Βρε ines εγώ που είμαι 1.60 τι να πώ; Αλλά γουστάρω το ύψος μου και το γουστάρουν και οι ψηλοί άντρες σε εμένα!Για χαλάρωσε λίγο...Όλα είναι τι αέρα εκπέμπεις 8)
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 23:00, 19-03-06:

1,67 με το ζόρι...άργησα να καταλάβω πως οι σοκολάτες δεν ψηλώνουν
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 18:09, 24-03-06:

Είμαι... δυο μέτρα παλικάρι! Για την ακρίβεια... 2.02m.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 23:13, 24-03-06:

1.58.... Κερδίζω τπτ που είμαι η νο 2 πιο κοντή του forum ως τώρα???
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 00:21, 03-05-06:

1.90κάτι...
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 08:48, 03-05-06:

1.71..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:00, 03-05-06:

1,85
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:00, 03-05-06:

1.63
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:58, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
1.63
έλα βρε..τι κοκκινίζεις?!
οι άλλοι φταίνε που είναι ψηλοί!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:59, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
έλα βρε..τι κοκκινίζεις?!
οι άλλοι φταίνε που είναι ψηλοί!!
Ναι, αλλα γιατι οταν το χρησιμοποιω σαν δικαιολογια δεν πιανει ποτε?
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:03, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ναι, αλλα γιατι οταν το χρησιμοποιω σαν δικαιολογια δεν πιανει ποτε?
και γιατί χρειάζεσαι δικαιολογία???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους