Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,287 μηνύματα σε 74,730 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 279 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,998 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 11:43, 21-07-10:

δε φταιω εγω που με εχουν δημιουργησει κομπλεξ με το να με λενε κοντη και κοντη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 12:25, 21-07-10:

Στα μουσμουλάκια σου Ριρή μου Άντε τώρα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:43, 21-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σωστο..οι πιο καυτες γυναικες παγκοσμιως ειναι 1.55 το πολυ..
η Γκαγκα πχ..η μαντονα,η μινογκ.. κανεις δεν κοιταει το υψος τους..
Καυτή γυναίκα η Γκαγκά; Άλλο πάλι και τούτο...

Εγώ είμαι κάπου στο 1,75 με 1,77! Έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 12:46, 21-07-10:

Εγώ λόγω του βόλευ ήθελα να γίνω από από 1.82!!
Έμεινα όμως γύρω στο 1.72..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:41, 21-07-10:

εγω ειμαι 1,67 και παντα ολοι οι πρωην μου ελεγαν οτι ειμαι κοντοστουπα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,789 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:42, 21-07-10:

Γι' αυτό είναι πρώην
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 13:42, 21-07-10:

Δεν κάνει το ύψος τον άνθρωπο..! Όπως λέει και η γιαγιά Άννα (1,54)
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 13:42, 21-07-10:

εγω ειμαι 1.83
Παράθεση

tntqaz (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O tntqaz WhenI'msadIstopbeingsad&beawesomeinstead έγραψε: στις 09:01, 24-07-10:

Εγώ είμαι 1,94...
Δεν το βρίσκετε λίγο άχαρο το να έχετε τέτοιο ύψος?? ακόμα και με τις κοπέλες έχω πρόβλημα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,789 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 10:20, 24-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από tntqaz
Εγώ είμαι 1,94...
Δεν το βρίσκετε λίγο άχαρο το να έχετε τέτοιο ύψος?? ακόμα και με τις κοπέλες έχω πρόβλημα...
Άχαρο ξε-άχαρο δε θέλω να σε φανταστώ δίπλα μου.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:38, 24-07-10:

ειναι προβλημα το τοσο υψος και για ανδρες ε?

εγω τη γλιτωνω στο 180..
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 10:44, 24-07-10:

και γω γυρω στο 1.80 ειμαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 01:55, 25-07-10:

Παιδία μη λεμε μαλακίες αλλα το ύψος στους αντρες ειναι προτέρημα!
Εσύ με το 1.94 αγόριμου μια χαρά εισαι! μη φοβασαι! ωραίο ειναι το ύψος
Element Skate στα 15 και εισαι 1.83 στα 18 ποσο θα σαι καμαρι μου?
Καλά ειναι όμως!

Για τις γυναίκες ωραίο ειναι
αλλα σ αυτη την ηλικία λιγο δύσκολο...
Παράθεση

tntqaz (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O tntqaz WhenI'msadIstopbeingsad&beawesomeinstead έγραψε: στις 18:03, 25-07-10:

χαχ... είναι όμως δύσκολο καμιά φορά να βρείς και κοπέλα
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:06, 25-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από tntqaz
χαχ... είναι όμως δύσκολο καμιά φορά να βρείς και κοπέλα
Πλάκα κάνεις...
Στις περισσότερες κοπέλες αρέσει το ύψος....
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 18:59, 25-07-10:

μωρε ευκολο ειναι οχχι δυσκολο!
ρωτα και κατι κοντα αγόρια...
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 21:39, 25-07-10:

δηλαδη εμεις θεωρουμαστε κοντοι??? ελα μωρε με τους 2μετρους σιγα τι το ωραιο να εισαι πολυ ψηλος και να ξεχωριζεις απτους αλλους,ασε που οι ψηλοι ανθρωποι οι περισσοτεροι ειναι αχαροι... χωρις παρεξηγηση!!!
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

H Cherie έγραψε: στις 21:44, 25-07-10:

Άμα ξέρεις να χειριστείς το σώμα σου τίποτα δεν είναι άχαρο Εμένα δεν θα με πείραζε κιόλας να μουνα ψηλή
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 21:46, 25-07-10:

Εμένα δε μ' αρέσει το ύψος. Θέλω ΤΟ ΠΟΛΥ 1,80
Τι να κάνουμε που μπλέξαμε με 1,86 και φαινόμαστε νάνοι; -.-
Παράθεση

tntqaz (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

O tntqaz WhenI'msadIstopbeingsad&beawesomeinstead έγραψε: στις 10:13, 26-07-10:

ΑΑΑ ρε Λάουρα... και νόμιζα πως η σχέση μας είχε μέλλον...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους