Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,321 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,259 μηνύματα σε 94,318 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 744 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

stefaniat

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 676 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 01:26, 02-05-17:

έλα τώρα μην ακούω σαχλά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μιχάλης Τ.
Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε στις 21:52, 06-05-17:

Έχω να μετρηθώ χρόνια. 1,75 με κόβω να είμαι. Μέτριου αναστήματος δηλαδή. Το περίεργο είναι ότι βλέπω στο δρόμο μερικούς 16-17χρονους να είναι άνω των 1,80. Είναι πιο ψηλοί σήμερα οι έφηβοι ή ιδέα μου είναι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 00:46, 31-05-17:

1,78
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο μανωλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 09:22, 31-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Μιχάλης Τ.
Έχω να μετρηθώ χρόνια. 1,75 με κόβω να είμαι. Μέτριου αναστήματος δηλαδή. Το περίεργο είναι ότι βλέπω στο δρόμο μερικούς 16-17χρονους να είναι άνω των 1,80. Είναι πιο ψηλοί σήμερα οι έφηβοι ή ιδέα μου είναι;
Οι νεοτερες γενιες ,γενικοτερα,ειμαστε ψηλοτερες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,010 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 09:22, 31-05-17:

1,92 πλέον
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Διάσημο Μέλος

Ο μανωλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 09:49, 31-05-17:

πάμε για μπασκετάκι μάγκες
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 10:15, 31-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
Οι νεοτερες γενιες ,γενικοτερα,ειμαστε ψηλοτερες
Αυτό φταίει.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 477 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 10:19, 31-05-17:

1.76 εγω..Καποτε ειχα κομπλεξ αλλα τελικα ολα ειναι μια ιδεα μαγκες και μαγκισες
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Διάσημο Μέλος

O manolis_98 έγραψε στις 11:10, 31-05-17:

Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 17:49, 01-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
πάμε για μπασκετάκι μάγκες
Βραδακι ομως γιατι εχει πολυ ζεστη
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη underdog
Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 12:18, 11-07-17:

ειμαι 17 χρονων και εχω υψος 1.92 ενδιαφερεται καμια??
Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,523 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 15:26, 11-07-17:

Όλοι οι ψηλοι εδω μαζευτηκατε? Τι γινεται τελος παντων
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fotisapple (je m'appelle fotis.)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fotisapple
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 1,223 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 21:30, 13-07-17:

1.80 ψήλωσα δυο πόντους από τον Μάιο!!!!!!
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,380 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 17:21, 14-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
1.80 ψήλωσα δυο πόντους από τον Μάιο!!!!!!
Τόσο ψηλοί είναι οι Γάλλοι?
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 1,223 μηνύματα.

O fotisapple έγραψε στις 20:02, 14-07-17:

Νομιζω οτι οι γαλλοι ειναι 1.82 μεσο ορο.
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Διάσημο Μέλος

O manolis_98 έγραψε στις 13:40, 15-07-17:

Φώτης playmaker
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O fotisapple έγραψε στις 15:53, 15-07-17:

Ναι γιατι ειμαι και πολυ ψηλος χαχα.
Παράθεση

manolis_98 (μανωλης)

Διάσημο Μέλος

O manolis_98 έγραψε στις 16:01, 15-07-17:

Είσαι ένας ευέλικτος άσσος Φώτη,ξέρω.
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 17:37, 15-07-17:

Πωπω... όλοι οι ψηλοί εδώ μαζεύτηκαν
Για να σπάσω λίγο την μονοτονία, εγώ είμαι 1,64!
Παράθεση

Imagine01

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 15:33, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από justarandomgirl
Πωπω... όλοι οι ψηλοί εδώ μαζεύτηκαν
Για να σπάσω λίγο την μονοτονία, εγώ είμαι 1,64!
Συμπεριλαμβάνομαι στο 1,64..... <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 22:04, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Imagine01
Συμπεριλαμβάνομαι στο 1,64..... <3
Να 'ναι καλά τα τακούνια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους