Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,363 εγγεγραμμένα μέλη και 3,094,292 μηνύματα σε 96,252 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 604 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 718 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 01:26, 02-05-17:

έλα τώρα μην ακούω σαχλά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μιχάλης Τ.
Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε στις 21:52, 06-05-17:

Έχω να μετρηθώ χρόνια. 1,75 με κόβω να είμαι. Μέτριου αναστήματος δηλαδή. Το περίεργο είναι ότι βλέπω στο δρόμο μερικούς 16-17χρονους να είναι άνω των 1,80. Είναι πιο ψηλοί σήμερα οι έφηβοι ή ιδέα μου είναι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 00:46, 31-05-17:

1,78
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 09:22, 31-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Μιχάλης Τ.
Έχω να μετρηθώ χρόνια. 1,75 με κόβω να είμαι. Μέτριου αναστήματος δηλαδή. Το περίεργο είναι ότι βλέπω στο δρόμο μερικούς 16-17χρονους να είναι άνω των 1,80. Είναι πιο ψηλοί σήμερα οι έφηβοι ή ιδέα μου είναι;
Οι νεοτερες γενιες ,γενικοτερα,ειμαστε ψηλοτερες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,219 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 09:22, 31-05-17:

1,92 πλέον
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 09:49, 31-05-17:

πάμε για μπασκετάκι μάγκες
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,399 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 10:15, 31-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
Οι νεοτερες γενιες ,γενικοτερα,ειμαστε ψηλοτερες
Αυτό φταίει.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 491 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 10:19, 31-05-17:

1.76 εγω..Καποτε ειχα κομπλεξ αλλα τελικα ολα ειναι μια ιδεα μαγκες και μαγκισες
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

O manolis_98 έγραψε στις 11:10, 31-05-17:

Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 17:49, 01-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
πάμε για μπασκετάκι μάγκες
Βραδακι ομως γιατι εχει πολυ ζεστη
Παράθεση

underdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη underdog
Ο underdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O underdog έγραψε στις 12:18, 11-07-17:

ειμαι 17 χρονων και εχω υψος 1.92 ενδιαφερεται καμια??
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,665 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 15:26, 11-07-17:

Όλοι οι ψηλοι εδω μαζευτηκατε? Τι γινεται τελος παντων
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 21:30, 13-07-17:

1.80 ψήλωσα δυο πόντους από τον Μάιο!!!!!!
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras9
Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 17:21, 14-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
1.80 ψήλωσα δυο πόντους από τον Μάιο!!!!!!
Τόσο ψηλοί είναι οι Γάλλοι?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,631 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 20:02, 14-07-17:

Νομιζω οτι οι γαλλοι ειναι 1.82 μεσο ορο.
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

O manolis_98 έγραψε στις 13:40, 15-07-17:

Φώτης playmaker
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε στις 15:53, 15-07-17:

Ναι γιατι ειμαι και πολυ ψηλος χαχα.
Παράθεση

manolis_98

Αποκλεισμένος χρήστης

O manolis_98 έγραψε στις 16:01, 15-07-17:

Είσαι ένας ευέλικτος άσσος Φώτη,ξέρω.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 17:37, 15-07-17:

Πωπω... όλοι οι ψηλοί εδώ μαζεύτηκαν
Για να σπάσω λίγο την μονοτονία, εγώ είμαι 1,64!
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 15:33, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από justarandomgirl
Πωπω... όλοι οι ψηλοί εδώ μαζεύτηκαν
Για να σπάσω λίγο την μονοτονία, εγώ είμαι 1,64!
Συμπεριλαμβάνομαι στο 1,64..... <3
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη justarandomgirl
H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε στις 22:04, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Imagine01
Συμπεριλαμβάνομαι στο 1,64..... <3
Να 'ναι καλά τα τακούνια
Παράθεση

jiyongie (Christine)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jiyongie
H Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H jiyongie έγραψε στις 16:46, 24-07-17:

Εγώ είμαι 1,70... Αρκετά κομπλέ για κοπέλα μου λένε
Παράθεση

veni.vedi.amavi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη veni.vedi.amavi
H veni.vedi.amavi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H veni.vedi.amavi έγραψε στις 19:40, 18-08-17:

άσε μην ρωτάς... 1.50 μετα βίας και δεν παίζει νά βάλω άλλο..
Παράθεση

Bourgeoisie

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Bourgeoisie
Ο Bourgeoisie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Bourgeoisie έγραψε στις 21:37, 18-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από veni.vedi.amavi
άσε μην ρωτάς... 1.50 μετα βίας και δεν παίζει νά βάλω άλλο..
Μη κλαις εμένα μ'αρέσεις κι ας είσαι κοντούλα.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,718 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:13, 19-08-17:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras9
Τόσο ψηλοί είναι οι Γάλλοι?
Είναι μισός, μπορεί να μην έχει τα γαλλικά γονίδια στο ύψος

Ον: 1,70
Παράθεση

joannaroller

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη joannaroller
H joannaroller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H joannaroller έγραψε στις 20:06, 09-11-17:

παιδια ειμαι 1,70. αλλοι λενε οτι ειναι πολυ και αλλοι οχι.... παντως εγω ξερω οτι δεν μου αρεσει να ειμαι ψηλη οταν ειμαι μαζι με κοντους, αλλα δεν μπορω καποια να ειναι πιο ψηλη απο εμενα καποιες φορες
Παράθεση

mike_ross

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mike_ross
Ο mike_ross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O mike_ross έγραψε στις 16:07, 14-11-17:

1.69
Παράθεση

riemann_90

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη riemann_90
Ο riemann_90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O riemann_90 έγραψε στις 19:20, 15-11-17:

Ακυρο ....
Παράθεση

kontoula <3<3

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kontoula <3<3
H kontoula <3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H kontoula <3<3 geia sas έγραψε στις 19:51, 18-11-17:

εγώ γενικά είμαι κοντή 1.62 το πολύ, αλλά χέστηκα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 18-11-17 στις 22:51. Αιτία: προσαρμογή κειμένου σύμφωνα με τους όρους χρήσης.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους