Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,226 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 384 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 17:17, 21-02-08:

Γεια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 17:47, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Τετάρτη θα το χεις έτοιμο,αν δεν θες να σκούξω!
OK!!Τεταρτη θα ειναι ετοιμο!!!!!
Γεια σου φιλε μας ταλιμπαν !!!!
Πως πήγε ??????
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:53, 21-02-08:

Καλησπέρες
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 17:57, 21-02-08:

Καλησπερα Μανια!!Πως περασες με τα φιλαρακια σου?
Λοιπον τολμω να πω, φτου φτου μη με ματιαξω, οτι μεχρι στιγμης το διαβασμα πηγαινει ανελπιστα καλα!!οποτε ενα διαλειμματακι το δικαιουμαι νομιζω!Ωρα χαλαρωσης..αχ.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:01, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
Καλησπερα Μανια!!Πως περασες με τα φιλαρακια σου?
Λοιπον τολμω να πω, φτου φτου μη με ματιαξω, οτι μεχρι στιγμης το διαβασμα πηγαινει ανελπιστα καλα!!οποτε ενα διαλειμματακι το δικαιουμαι νομιζω!Ωρα χαλαρωσης..αχ.
Τα τσάκισα με έχει πιάσει μανία απο την δευτέρα

Οσο γι;α σένα έτσι, τακτά διαλειματάκια, καλή διατροφή και γαλατάκι, μην διαλυσετε τον οργανησμό σας για τίποτα, ξεκουράσου και σε θελω με όρεξη όταν ξαναπιάσεις
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:14, 21-02-08:

Μου αρέσει πολύ το 13

Καλησπέρα
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 18:18, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
Γεια σου φιλε μας ταλιμπαν !!!!
Πως πήγε ??????
Αίσχος!Σύμφωνα με τις πιθανότητες!Αλλά το περίμενα βάζω πλώρη για το επόμενο τώρα!Εσένα πώς πάει το διάβασμα?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:18, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μου αρέσει πολύ το 13

Καλησπέρα
Καλησπέρα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:20, 21-02-08:

Καλησπέρα mania
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:22, 21-02-08:

Τι έγινε; όλα καλά; εσύ διαβάζεις; (πάει τώρα ένα ναι μαμα)
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,299 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:43, 21-02-08:

Καραβάκια στο γιαλόοοοοοοο!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:49, 21-02-08:

Σπέρες!
Γεια σου Μανιαρι!!
Βαλ θα χορεψουμε;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:51, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Σπέρες!
Γεια σου Μανιαρι!!
Βαλ θα χορεψουμε;
Καλησπέρα μπίλ, πώς πάει ο πυρετος του διαβάσματος;
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 18:57, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Καλησπέρα μπίλ, πώς πάει ο πυρετος του διαβάσματος;
Σε λίγο θα έχω κανονικό πυρετόΕκτος αν ειναι απο κούραση.
Δίνω Κυριακατικα,και δεν εχω καθολου καλο προαισθημα.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 18:58, 21-02-08:

Σε λίγο θα έχω κανονικό πυρετόΕκτος αν ειναι απο κούραση.
Δίνω Κυριακατικα,και δεν εχω καθολου καλο προαισθημα.

Ti είναι αυτό που δίνουν όλοι μαζί; πανεπιστήμια; σχολές; τι γίνετε; ο ένας δίνει απόγευμα άλλος κυριακή, δεν καταλαβένω τίποτα
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:03, 21-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Ti είναι αυτό που δίνουν όλοι μαζί; πανεπιστήμια; σχολές; τι γίνετε; ο ένας δίνει απόγευμα άλλος κυριακή, δεν καταλαβένω τίποτα
Οι Κυριακές είναι προνόμιο στη σχολή μου. 2 Κυριακες δινω μαθηματα.Αυτη και την παραπανω.
Πώς πήγε το ταξιδακι αναψυχης;(τί μου εφερες;)
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,299 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:06, 21-02-08:

Βαλ θα χορεψουμε;
Όχι, απλά διαβάζω τα καράβια μου και μουρμουράω...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:10, 21-02-08:

Οι Κυριακές είναι προνόμιο στη σχολή μου. 2 Κυριακες δινω μαθηματα.Αυτη και την παραπανω.
Πώς πήγε το ταξιδακι αναψυχης;(τί μου εφερες;)
Ασε είμαι ταμένη πήγαμε έμπωνα, πρέπει να σου πώ ότι ήταν μαγευτικά, ένοιωθα ότι είμαι αλλού, αλλα μία ώρα άφησα το κινητό ανοικτό και είχε 12 αναάντητες, ακόμα κλειστό το έχω δεν ήθελα κανέναν, ο άλλος ήθελε δανεικά και ήθελα να πεταχτώ Ρόδο λέει να του πάω 30 ευρώ πάμε καλά; και να λέω δεν γυρναω και αυτός τίποτα, άσε που φάγαμε σε ενα ταβερνάκι και εκεί που είμασταν στο τζάκι ήρθε μία με μία λεκάνη και καθάρηζε πουλάκια, μπροστά μας μετά μας έπιασε η κοιλιά μας και όλο το απόγευμα τρέχαμε στις τουαλέτες, εγώ και ο άντρας όταν βγήκαμε για ένα ποτό στο μπάρ του ξενοδχείου ήταν κλειστό απο τις 9παρά φάγαμε πόσο κρύο και δρόμο περπάτημα για το επόμενο μπαράκι...

Την επόμενη μας ξύπνησαν 7 το πρωί γιατί κάποιος καθίκης βαρούσε με σφυρί στον τοίχο που ήταν το προσκεφάλι μαςάσε που φάγαμε όλο το κρύο και όταν φτάσαμε ρόδο χιόνησε στην έμπωνα

Κατα τα άλλα καλά, πολλύ ωραία θα ξαναπάμε κάποιες απο αυτές τις ευδομάδες
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 19:15, 21-02-08:

Αυτά είναι.
Τουλάχιστον πρέπει να ξεκουράστηκες λίγο.
Αυτό με το χιόνι το ειδα και στις ειδήσεις.Καλά κι η αλλη ηρθε να καθαρισει πουλακια στο τζακι;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:18, 21-02-08:

Αυτά είναι.
Τουλάχιστον πρέπει να ξεκουράστηκες λίγο.
Αυτό με το χιόνι το ειδα και στις ειδήσεις.Καλά κι η αλλη ηρθε να καθαρισει πουλακια στο τζακι;
Εν το μεταξύ έχω και ένα πρόβλημα με τους κυνηγού και είμουν άστα, δεν τρώω μικρά ζώα, μόνο γουρουνι, αγελάδα και κότα, τα υπόλοιπα τα λυπάμε , όσο για ξεκούραση δεν ειχε, μιάς που δεν ξέραμε ποιός θα προτωπάρει την τουαλέτα αλλα ήταν άλλες παραστάσεις και μου άρεσε αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους