Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,714 μέλη και 2,404,314 μηνύματα σε 74,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Tι δεν θα αλλάζατε πάνω σας;

Queen

Νεοφερμένος

H Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Queen έγραψε: στις 23:30, 28-07-12:

απ τους λιγους που εχουν απομεινει,λυς. φαινεται κι απ τα γραπτα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 23:32, 28-07-12:

χμμ.. δε θα θελα να αλλαξω μια βλεφαριδα που ειναι στραβη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 996 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 23:35, 28-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Queen
απ τους λιγους που εχουν απομεινει,λυς. φαινεται κι απ τα γραπτα.

Ευχαριστώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,293 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 09:40, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZinaM
Μαρία έχεις πολύ όμορφα μάτια!

Όσον αφορά στο θέμα, δε θ' άλλαζα σίγουρα τα μάτια μου...
Σε ευχαριστω... Εγω αυτα δεν θα τα αλλαζα με τιποτα... Τα αγαπω!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 00:31, 29-08-12:

Τη γενναιοδωρία μου!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,293 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:35, 29-08-12:

Καποιες απο τις επιλογες που εκαναν αλλοι για εμενα
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,215 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:04, 30-08-12:

το στυλάκι μου
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 23:19, 15-03-13:

Τον ντόμπρο χαρακτήρα μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαφνη300 (Λωρη!)

Νεοφερμένος

H Λωρη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Δαφνη300 Το γέλιο είναι πηγή ζωής! έγραψε: στις 12:20, 16-03-13:

Αν μπορούσα να αλλάξω κάτι πάνω μου δεν θα άλλαζα τπτ!Μου αρέσω ακριβώς όπως είμαι!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:31, 16-03-13:

Τα ματια μου.
τα μεγαλα χερια μου
και την αγαπη μου για τη Γερμανια
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 15:52, 17-03-13:

τον χαρακτηρα μου
τα πράσινα ματάκια μου
τις φακιδούλες μου
τις γάμπες μου
το γούστο μου
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 15:13, 22-03-13:

Τα ματάκια μου
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 05:37, 25-03-13:

Την αντίληψή μου,τον τρόπο σκέψης μου και τις παρεξενιές μου.Αυτά με κάνουν μοναδικό.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 756 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 12:06, 25-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Mt
Την αντίληψή μου,τον τρόπο σκέψης μου και τις παρεξενιές μου.Αυτά με κάνουν μοναδικό.
τις ατάκες σου μην αλλάξεις μόνο,για όλα τα άλλα υπάρχει η μαστερ καρντ.
Παράθεση

babo0ska (Unikorn)

Νεοφερμένος

H Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H babo0ska |Σ| ' αγαπω έγραψε: στις 12:58, 25-03-13:

Εεεεμ τα μαλλακια μου και τα ματια μου και σιγουρα πολλα στοιχεια του χαρακτηρα μου αν οχι ολα...
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 13:45, 25-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Mt
Συμφωνώ με αυτά...
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 13:52, 25-03-13:

τη φαντασία μου
τη δημιουργικότητά μου
το λευκό δερματάκι μου
Παράθεση

fotini97 (Φωτεινή)

Νεοφερμένος

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H fotini97 έγραψε: στις 19:28, 14-05-13:

τα χείλη μου και τα μαλλιά μου..
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 09:54, 18-05-13:

τον αυθορμητισμο μου τα μαλλια και το σωμα μου
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 11:12, 18-05-13:

πάντως θα αλλαζα τον καφε που έχυσα επάνω μου κατά λάθος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους