Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,796 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,213 μηνύματα σε 93,216 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1058 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Tι δεν θα αλλάζατε πάνω σας;

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 15:05, 26-12-13:

Το χαμόγελο μου, γενικά ότι με ομορφαίνει χωρίς να κάνω εγώ κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 00:15, 12-02-14:

Τα σχιστά μάτια μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:31, 14-03-14:

Χμ... Την κοινωνικοτητα μου σιγουρα ειναι ενα που δε θα αλλαζα. Ειναι πολλα ακομα, αλλα σκεφτηκα να γραψω δυο βασικα. Δηλαδη, με ενθουσιαζει να επικοινωνω με τον κοσμο, να ακουω, να βοηθω, να κανω παρεες, να γνωριζω ανθρωπουσ, να μαθαινω συνεχεια καινουρια πραγματα και μερη, να ανακαλυπτω! Προσωπικα δεν εμπιστευομαι ευκολα, αλλα με τον τροπο μου κανω τους αλλους να με εμπιστευτουν. Αντλω αυτη τη δυναμη και δινω ενεργεια κι αυτο μου δινει χαρα. Ανακαλυπτοντας, επισης, νεα μερη και ιδιοσυγκρασιες, μου γεμιζει τη ζωη με γνωσεις κι εμπειριες.

Δε θα αλλαζα επισης την σταθεροτητα μου. Παρολο που εχω αυτους τους υπερβολικα γρηγορους ρυθμους στην καθημερινοτητα μου, παραμενω σταθερη σε σχεσεις και αξιες. Θελω χρονο μεχρι να τις ανακαλυψω. Ζυγιζω και συγκρινω. Εμβαθυνω και φιλοσοφω. Μολις τις ανακαλυψω, μενω εκει σταθερη κι ακαμπτη.

Εξωτερικα δε νομιζω να αλλαζα κατι. Μια χαρα μου φαινομαι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 14-03-14 στις 02:35.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη iwalkinamaze
H iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H iwalkinamaze έγραψε στις 15:38, 30-04-14:

Τα ματια μου (σχημα/χρωμα),το χρωμα του δερματος μου και των μαλλιων μου & το σωματοτυπο μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 21:59, 07-05-14:

εγω που θα αλλαζα τα παντα
να πω τιποτα;;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 680 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 18:33, 08-05-14:

Αν και έχω μικρούλικα και καστανά μάτια δεν θα τα άλλαζα,όπως και το χρώμα του δέρματος μου που είναι αρκετά άσπρο χειμώνα-καλοκαίρι και από τον χαρακτήρα μου την ευαισθησία μου και το πείσμα μου όταν θέλω να καταφέρω κάτι!

Παράθεση

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Joanna Mi
H Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Joanna Mi Everything happens for a reason... έγραψε στις 23:53, 22-05-14:

Δε θα αλλαζα το πρόσωπο και το πάνω μέρος του σώματός μου

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 07:52, 02-06-14:

δεν θα αλλαζα την φατσα, το σωμα, τον χαρακτηρα μου.. ολα καλα..

Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη #LoveMaths
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O #LoveMaths Nέο μέλος του e-steki.gr! έγραψε στις 13:26, 25-07-14:

Δεν θα άλλαζα με τίποτα πάνω μου τα εξής:
1) Την υπευθυνότητα και την εργατικότητα μου
2) Το μαλλί μου κι ας είμαι άντρας..
3) Τον πολύ σοβαρό χαρακτήρα μου
4) Τις αντιλήψεις μου για πολλά θέματα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Secret Life (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Secret Life
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Secret Life έγραψε στις 12:28, 11-08-14:

Δεν θα αλλαζα το γουστο μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 13:48, 11-08-14:

τιποτα δεν 8α αλλαζα ειμαι τοσο τελεια χεχεχεχεχεχε
περα απο την πλακα δεν 8α αλλαζα τα ματακια μ

Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι-κη
H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε στις 14:47, 12-08-14:

τις πατουσες μ.

Παράθεση

ultraviolence

Supervisor

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,468 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 23:38, 12-08-14:

Το υψος μου

Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 153 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 07:11, 23-08-14:

τα μαλλια μου,ισως και το μουσι μου.

Παράθεση

notis_19 (Παναγιώτης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη notis_19
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,094 μηνύματα.

O notis_19 έγραψε στις 23:08, 23-08-14:

Τα ματάκια μου

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 16:05, 26-08-14:

το thigh gap μου

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 17:39, 28-08-14:

Τα μαλλιά μου

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 10:48, 03-09-14:

Δεν θα άλλαζα τα μαλλιά μου!Μου αρέσουν πολύ

Παράθεση

sunflower_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunflower_
H sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H sunflower_ έγραψε στις 12:05, 07-09-14:

Τα χείλη μου

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 12:44, 09-09-14:

μάτια
χαμόγελο
και

Παράθεση

powerful_girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη powerful_girl
H powerful_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H powerful_girl ολα ηταν δικα σου απο παντα.... έγραψε στις 16:20, 29-09-14:

το χρωμα των μαλλιων μου <3

Παράθεση

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αβοκάντο
Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Αβοκάντο έγραψε στις 20:09, 11-10-14:

Το χιούμορ μου και τον τρόπο με τον οποίο σκέφτομαι γενικότερα δεν θα με άλλαζα.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,753 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:09, 12-10-14:

Συχνα απανταω "τα ματια μου".
Αλλα δεν θελω να αλλαξω κατι πανω μου απαραιτητα.
Μ'αρεσει αυτο που ειμαι.

Παράθεση

Πόπη Μ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Πόπη Μ
H Πόπη Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Πόπη Μ έγραψε στις 00:50, 05-11-14:

τα ματια μου και το χαμογελο μου.

Παράθεση

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γ.
H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε στις 18:45, 08-11-14:

Πιστεύω το να "αλλάξεις" είναι βαριά κουβέντα, να διορθώσεις είναι κάπως καλύτερο. Εγώ θα διόρθωνα λιγάκι τα κιλά μου, και τα μαλλιά μου να είχαν μια πιο καλοστημένη μπούκλα

Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι-κη
H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε στις 19:46, 22-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deco
τα μαλλια μου,ισως και το μουσι μου.
σε ποιο κεφάλι;

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:13, 22-11-14:

Την τρελάρα μου

Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 153 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 15:50, 23-11-14:

Don't troll me.

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,990 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 11:08, 25-12-14:

Διακρίνω αρκετή ματαιοδοξία από ορισμένες κοπέλες...για μάτια και μαλλιά. Αντί να είστε ευγνώμονες που είστε υγιείς, κάθεστε και λέτε σαχλαμάρες. Περισσότερο θα έπρεπε να σας νοιάζει να βελτιώσετε ποιοτικά στοιχεία του εαυτού σας, να γίνετε περισσότερο άνθρωποι και να διορθώσετε τις άσχημες στιγμές της καθημερινότητάς σας και της συμπεριφοράς σας.

Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 573 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 11:59, 25-12-14:

Δεν θα αλλαζα την επιμονη και την υπομονη μου.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 12:21, 25-12-14:

Την εργατικότητα και την ειλικρίνεια.

Παράθεση

memento_mori

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη memento_mori
H memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H memento_mori έγραψε στις 15:41, 25-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Διακρίνω αρκετή ματαιοδοξία από ορισμένες κοπέλες...για μάτια και μαλλιά. Αντί να είστε ευγνώμονες που είστε υγιείς, κάθεστε και λέτε σαχλαμάρες. Περισσότερο θα έπρεπε να σας νοιάζει να βελτιώσετε ποιοτικά στοιχεία του εαυτού σας, να γίνετε περισσότερο άνθρωποι και να διορθώσετε τις άσχημες στιγμές της καθημερινότητάς σας και της συμπεριφοράς σας.
Why not both?

Παράθεση

stefaniat

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefaniat
H stefaniat αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H stefaniat έγραψε στις 23:08, 02-05-17:

Τα ρουχα μου. Γυρισα σπιτι απο μαθημα και βαριεμαι να βαλω πιτζαμες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,262 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 02:03, 04-05-17:

Την τελειομανια.
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,915 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:56, 04-05-17:

αυτό από την μια είναι καλό αλλά ταυτόχρονα και καταστροφικό αλλά πιστεύω πως ούτε κι εγώ θα άλλαζα την τελειομανία μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους