Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,933 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,354 μηνύματα σε 95,592 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 847 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη γεύση παγωτού

Αγαπημένη γεύση παγωτού!

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
σοκολάτα
14
34,15%
ferrero
13
31,71%
φράουλα
10
24,39%
choco chips
2
4,88%
μπανάνα
13
31,71%
βανίλια
9
21,95%
φυστίκι
4
9,76%
καρπούζι
4
9,76%
kinder
7
17,07%
προφιτερόλ
6
14,63%
ανανάς
1
2,44%
blackforest
2
4,88%
smarties
2
4,88%
cookies
21
51,22%
λεμόνι
5
12,20%
κρέμα
1
2,44%

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 18:28, 09-05-14:

Ε, όσο να πεις καλοκαίρι έρχεται, κι ενώ οι εξετάσεις (σχολείου, ξένων γλωσσών, πανελλήνιες,κτλ.) πλησιάζουν επικίνδυνα και οι ζέστες έχουν πλακώσει (για την υπόλοιπη Ελλάδα δεν ξέρω αλλά Θεσσαλονίκη που είμαι εγώ σήμερα ΕΛΙΩΣΑ!!!! δεν υπάρχει τίποτα πιο θεραπευτικό από ένα παγωτό!Εσείς τι προτιμάτε?Κλασικές ή περίεργες γεύσεις?Με ή χωρίς σιρόπι;Σε χωνάκι ή σε κυπελλάκι; Από το περίπτερο ή χύμα; Εδώ μπορούμε να συζητάμε τα πάντα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,706 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 13:52, 10-05-14:

Η μεγαλη μου αδυναμια αρχικα ειναι η βανιλια σε παγωτο μηχανης!
Σοκολατα και cookie δευτερα στην λιστα!!

*οι εξετασεις των ξενων γλωσσων ξεκινησαν σημερα με πολυ ζεστη και παγωτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 16:05, 10-05-14:

Όντως η βανίλια μηχανής είναι ΤΕΛΕΙΑ! (εγώ παίρνω πάντα όταν πάω στα ΙΚΕΑ)Τις προάλλες δοκίμασα γεύση smarties!Η σοκολάτα (η κλασική τουλάχιστον) δεν μου αρέσει.Προτιμώ ferrero ή choco chips.Πάντα βάζω σιρόπι σοκολάτας!

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 691 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 19:13, 10-05-14:

φράουλα!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,946 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:52, 10-05-14:

τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O panagiotists13 έγραψε στις 21:24, 10-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα
Κι εμένα μου αρέσει να βάζω διάφορα πάνω στο παγωτό πχ.κομματάκια μπισκότο κ.α.

Παράθεση

Elpinikh

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elpinikh
H Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Elpinikh έγραψε στις 09:56, 31-05-14:

Λεμόνι!!!αχ λατρευω παγωτο με γευση λεμόνι αν και δεν υπάρχει πάνω στις επιλογές

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 20:13, 31-05-14:

cookies και κρέμα που δεν υπάρχει στις επιλογές!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,706 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:02, 01-06-14:

Πωπω νταξει ^^

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:05, 01-06-14:

εννοείται πως προτιμώ το χύμα παγωτό.. οι γονείς μου έχουν περίπτερο και 20 χρόνια έχω κάνει διατριβή στα συσκευασμένα! enough is enough..!
και η αγαπημένη μου γεύση είναι χωνάκι φεγεγωωω.. πω πω κόλαση!

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O panagiotists13 έγραψε στις 07:32, 02-06-14:

Χθες δοκίμασα βανίλια Μαδαγασκάρης με βατόμουρο!Ξινό μου φάνηκε!Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα...Γενικά δεν είμαι των πολύ περίεργων γεύσεων εγώ!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:18, 11-06-14:

Στρατσιατέλα

Και απο τη μηχανή παγωτού το ανάμεικτο...κρέμα σοκολάτα

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,393 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 01:46, 10-07-14:

Πεπόνι

επίσης σοκολάτα και μπανάνα( Algida carte d'or οικογενειακό)
Α, και κρέμα με καραμέλα

Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panagiotis849
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 15:12, 10-07-14:

Εγώ επέλεξα σοκολάτα (επειδήτην πάω πολύ!!), βανίλια (κλασσικό), cookies (τέλειο είναι!!)
καθώς και προφιτερόλ το οποίο είναι το αγαπημένο μου, μόνο που δεν το έχουν όλα τα καταστήματα, δυστυχώς!...

Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη #LoveMaths
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε στις 09:25, 12-07-14:

Σοκολάτα και από εμένα!
Δεύτερο στη λίστα το παγωτό με γεύση παρφέ.

Θέλω να μπω στον υπολογιστή...τώρα.

Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη klean
Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

O klean έγραψε στις 10:33, 01-08-14:

η πραλίνα πάει στη σοκολάτα;

συγκεκριμένα, η αγαπημένη μου γεύση είναι πραλίνα με πορτοκάλι (την δοκίμασα πρόσφατα πρώτη φορά, δε νομίζω να έχω φάει καλύτερο )

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 12:18, 01-08-14:

ΟΛΕΣ
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ προτιμω ομωσ
cookies

stracciatella

ferrero

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evaqi31

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evaqi31
H Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Evaqi31 έγραψε στις 16:32, 01-08-14:

ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑ, cookies and προφιτερολλλλ!!

Παράθεση

Evaqi31

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evaqi31
H Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Evaqi31 έγραψε στις 16:33, 01-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από life12
ΟΛΕΣ
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ προτιμω ομωσ
cookies

stracciatella

ferrero
Ξερεις να διαλέγεις παντως !!!!!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 08:35, 04-08-14:

Σοκολάτα, ferrero, φράουλα, μπανάνα, βανίλια, kinder, cookies.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:42, 05-07-16:

Παγωτό γιαούρτι κατά κύριο λόγο, αλλά στην αυθεντική του μορφή χωρίς κάποια πρόσθετη γεύση ή γαρνιτούρα (λ.χ. σιρόπι φράουλας ή κομματάκια σοκολάτας). Τις πολύ ζεστές μέρες βέβαια μου αρέσει και η γρανίτα λεμόνι.
Παράθεση

Cupid

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cupid
Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O Cupid έγραψε στις 10:20, 06-07-16:

Lila pause σοκολάτα, bueno και oreo
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 14:00, 06-07-16:

Cookies φυσικά, αλλά και nutella (βανίλια με κομμάτια παγωμένης nutella) <3
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Supervisor

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 16,081 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:33, 06-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Cupid
Lila pause σοκολάτα, bueno και oreo
Ωωωωω τι είπες τώρα... Τα σάλια μου τρέχουν!
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 09:19, 07-07-16:

Για τους τολμηρούς υπάρχουν παγωτά με γεύση τζατζίκι, μαγειρίτσα, ελιά, παντζάρι.
Για του λόγου το αληθές:
http://www.newsit.gr/topikes-eidhsei...grafies/333788

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:45, 07-07-16:

Tώρα με τις μεγάλες ζέστες του Ιούλη σας προτείνω μια δροσιστική γρανίτα λάιμ. Δύσκολο να της αντισταθείς.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:44, 07-07-16:

Κι εγώ δεν λέω όχι στις περίεργες γεύσεις.

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Για τους τολμηρούς υπάρχουν παγωτά με γεύση τζατζίκι, μαγειρίτσα, ελιά, παντζάρι.
Για του λόγου το αληθές:
http://www.newsit.gr/topikes-eidhsei...grafies/333788
[/CENTER]

Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η μελιτζανοσαλάτα στην αλμυρή της έκδοση βέβαια. Μελιτζάνα παγωτό δεν έχω δει πουθενά, αλλά αν πέσει στην αντίληψή μου, θα το δοκιμάσω, γιατί όχι;

Υ/Γ Το παγωτό παντζάρι που αναφέρεις, Δία, θα το δοκίμαζα πολύ ευχαρίστως. Είναι από τα αγαπημένα μου λαχανικά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 08-07-16 στις 10:06. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:47, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Μελιτζάνα παγωτό δεν έχω δει πουθενά, αλλά αν πέσει στην αντίληψή μου, θα το δοκιμάσω, γιατί όχι;:
Και όμως υπάρχει παγωτό μελιτζάνα. Δες εδώ: http://www.xrysoiskoufoi.gr/article.aspx?id=2513520

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 13:55, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Και όμως υπάρχει παγωτό μελιτζάνα. Δες εδώ:
Ενδιαφέρουσα πληροφορία! Καλά ακόμα και παγωτό με γεύση πατσά να ακούσω δεν θα εκπλαγώ.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Supervisor

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 16,081 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:22, 09-07-16:

Μην ξεχάσουμε την καρύδα. Λατρεύω γεύση καρύδα παγωτό.
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Αρκτούρος
Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 466 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε στις 14:24, 14-07-16:

Εκτός από καλή βανίλια, μπανάνα και λεμόνι.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:40, 14-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Εκτός από καλή βανίλια,
Πολύ καλή θεωρείται η βανίλια Μαδαγασκάρης.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 22:45, 14-07-16:

Ενδιαφέρουσα πληροφορία! Καλά ακόμα και παγωτό με γεύση πατσά να ακούσω δεν θα εκπλαγώ.

Παγωτό Weißwurst ( ασπρο βαυαρικό λουκάνικο)
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:10, 14-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

Παγωτό Weißwurst ( ασπρο βαυαρικό λουκάνικο)
Ε χε χε χε....Αυτό δεν το περίμενα.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:01, 15-07-16:

Ε χε χε χε....Αυτό δεν το περίμενα.
Ρώτα με και εμέ που το έχω φάει
Ότι γεύση θες βρίσκεις σε αυτό το παγωτατζίδικο
Μαι μέρα είχα δοκιμάσει και γεύση ''μακαρονάδα ναπολιτάνα''

Παρατήρησε στον κατάλογο στα σπέσιαλ... Έχει και γύρο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Deutsch... Lover : 15-07-16 στις 18:05.
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 15:19, 14-08-16:

Ρώτα με και εμέ που το έχω φάει
Ότι γεύση θες βρίσκεις σε αυτό το παγωτατζίδικο
Μαι μέρα είχα δοκιμάσει και γεύση ''μακαρονάδα ναπολιτάνα''

Παρατήρησε στον κατάλογο στα σπέσιαλ... Έχει και γύρο
Δηλαδή,εμ....τι γεύση είχε;;; Δεν μπορώ να φανταστώ πραγματικά!!!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:59, 14-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Δηλαδή,εμ....τι γεύση είχε;;; Δεν μπορώ να φανταστώ πραγματικά!!!
Δεν έχω δοκιμάσει αλλά επειδή δεν έχω δοκιμάσει ούτε γύρο πραγματικό ποτέ δεν ξέρω να σου πω
Λογικά όπως είναι ο γύρος αλλά σε κρέμα
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 16:10, 14-08-16:

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά επειδή δεν έχω δοκιμάσει ούτε γύρο πραγματικό ποτέ δεν ξέρω να σου πω
Αχ, Θεέ μου... Από τη στιγμή που το είδα το στομαχάκι μου....
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 18:49, 14-08-16:

Παγωτό γύρος; Ε, όχι βρε φιλενάδα... Περίεργο μου φαίνεται. Όπως και να έχει, το αισθητήριο της γεύσης είναι απολύτως υποκειμενικό και τίποτα δεν είναι επίμεμπτο. Εγώ -να σου πω την αλήθεια- θα προτιμούσα μια ρευστή γρανίτα καρπούζι. Είμαι της άποψης ότι πρέπει να προτιμάμε τις γρανίτες εποχιακών φρούτων.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 21:35, 14-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Αχ, Θεέ μου... Από τη στιγμή που το είδα το στομαχάκι μου....
Όταν πάω ξανά θύμισέ μου να τον ρωτήσω
Πάντως επειδή ούτε ο γύρος σαν γύρος μου φαίνεται εκλυστικός, δεν θα το δοκίμαζα προσωπικά

Παγωτό γύρος; Ε, όχι βρε φιλενάδα... Περίεργο μου φαίνεται. Όπως και να έχει, το αισθητήριο της γεύσης είναι απολύτως υποκειμενικό και τίποτα δεν είναι επίμεμπτο. Εγώ -να σου πω την αλήθεια- θα προτιμούσα μια ρευστή γρανίτα καρπούζι. Είμαι της άποψης ότι πρέπει να προτιμάμε τις γρανίτες εποχιακών φρούτων.
Και εγώ θα την προτιμούσα... Όπως επίσης και τα παγωτά σε γλυκιές γεύσεις... Είπαμε extreme extreme αλλά μερικά πράγματα εντάξει. Αν ο άλλος θέλει σουβλάκι ας πάει να φάει κανονικό
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη juste un instant
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,178 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 13:37, 15-08-16:

Mονο σοκολατα.,
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 715 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 23:39, 06-03-17:

Και το βατόμουρο παιδιά και το βατόμουρο
Δεν μπορεί να είμαι μόνο εγώ!!!
Παράθεση

free_dom2

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη free_dom2
H free_dom2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H free_dom2 σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 23:56, 06-03-17:

Καϊμάκι!!!!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 03:00, 07-03-17:

Καϊμάκι, θα συμφωνήσω, αλλά και καρύδα (το πιο τέλειο). Και ο πιο φανταστικός συνδυασμός: Μία τεράστια μπάλα, μισή καρύδα, μισή φράουλα!!

Α και φυσικά εννοείται από ζαχαροπλαστείο, όχι τυποποιημένα σε περίπτερα-σουπερμάρκετ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 07-03-17 στις 03:03.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,393 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 00:21, 27-03-17:

Αυτό το παγωτό

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:21, 27-03-17:

Και μια πιο εκκεντρική επιογή! Γρανίτα blueberry!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imagine01
H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε στις 17:49, 05-07-17:

Φράουλα, Choco chips,φυστίκι,βανίλια (από την μηχανή )
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 491 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 21:01, 05-07-17:

milano, cookies και βανιλια μηχανης
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 715 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 22:08, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis econ
milano, cookies και βανιλια μηχανης
Τι είναι αυτό το κοσμοπολίτικο Μιλάνο;
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 491 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 11:03, 06-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Τι είναι αυτό το κοσμοπολίτικο Μιλάνο;
Γευση που δυστυχως για σενα υπαρχει μονο στην Πατρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους