Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πολλεεεεες Καλησπερεεεεες σε ολους!!!!!:clapup:
μολις γυρισα απο ενα απολαυστικο απογευματινο καφε με μια φιλη και γυρισα αρκετα χαλαρη/ανανεωμενη για να αντεξω λιγο διαβασματακι ακομα..

Πάω να διαβάσω... Θα τα πούμε ένα χεράκι όταν γυρίσεις...:|
Σε ακουω κυριε...
λεμε τωρα..
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που διαβάζω πρέπει να με πιάνει νύστα; Γιατί;:(

Δεν είσσαι ο μόνος! Εγώ με το που διαβάζω μια πρόταση αρχίζω να χασμουριέμαι! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Σε ακουω κυριε...
λεμε τωρα..
:pfff:

Λέμε τώρα κύριε ή λέμε τώρα σε ακούω;:mad: Θα τα πούμε μετά, όταν τελειώσω το διάβασμα...:|

Δεν είσσαι ο μόνος! Εγώ με το που διαβάζω μια πρόταση αρχίζω να χασμουριέμαι! :worry:

Χασμουριέμαι, τρίβω τα μάτια μου, ξύνω την πλάτη μου (και όχι μόνο), κόβω βόλτες, βάζω μουσική, έλεος δεν ξυπνάω με τίποτα! Τι σκ@τ@, μάγια μας έχουν κάνει ρε σουτζουκάκι;:worry: (αρχίζω και το πιστεύω ότι κάποιος με έχει καταραστεί:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χασμουριέμαι, τρίβω τα μάτια μου, ξύνω την πλάτη μου (και όχι μόνο), κόβω βόλτες, βάζω μουσική, έλεος δεν ξυπνάω με τίποτα! Τι σκ@τ@, μάγια μας έχουν κάνει ρε σουτζουκάκι;:worry: (αρχίζω και το πιστεύω ότι κάποιος με έχει καταραστεί:()


Μην λες χαζομάρες! :) Μια χαρά θα τα πας! Ίσως να κουραστείς λίγο παραπάνω αλλά στο τέλος θα ανταμειφθείς! Είμαι σίγουρη! ;) Υπομονή κσι επιμονή χρειάζεται! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λέμε τώρα κύριε ή λέμε τώρα σε ακούω;:mad: Θα τα πούμε μετά, όταν τελειώσω το διάβασμα...:|
λεμε τωρα κυριε..σαφες?:P
ολο το αναβαλλεις..μηπως εχεις κατι να φοβηθεις??:P:P:whistle:
Παω και γω να διαβασω λιγουλακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Μην λες χαζομάρες! :) Μια χαρά θα τα πας! Ίσως να κουραστείς λίγο παραπάνω αλλά στο τέλος θα ανταμειφθείς! Είμαι σίγουρη! ;) Υπομονή κσι επιμονή χρειάζεται! ;)

Θενξ σουτζού!!!:clapup::clapup::clapup: Πάμε γερά!!!!:clapup:

λεμε τωρα κυριε..σαφες?:P
ολο το αναβαλλεις..μηπως εχεις κατι να φοβηθεις??:P:P:whistle:
Παω και γω να διαβασω λιγουλακι..

Ναι πήγαινε... πήγαινε... να πάω κι εγώ και μόλις τελειώσω θα σου ψάλλω την εξάβιβλο σε Λα Ματζόρε υπό τη μελωδία άρπας...:mad: (καλά είμαι πολύ κωλόπαιδο ε; :P)

Τα λέμε μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι πήγαινε... πήγαινε... να πάω κι εγώ και μόλις τελειώσω θα σου ψάλλω την εξάβιβλο σε Λα Ματζόρε υπό τη μελωδία άρπας...:mad: (καλά είμαι πολύ κωλόπαιδο ε; :P)

Τα λέμε μετά...

Ε... οι ψαλμοι ψαλονται σε Βυζαντινες κλιμακες... Δεν υπαρχει Λα μαντζορε εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ε... οι ψαλμοι ψαλονται σε Βυζαντινες κλιμακες... Δεν υπαρχει Λα μαντζορε εκει...

Πα Βου Γα Δη Κε Ζω Νη ΜΑΤΖΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΝΟΡΙΑ δηλαδή;:P Οκ, πάω τώρα να διαβάσω τα καράβια μου γιατί το ΟΥΓΚΧ και ψόφησε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες παιζάκια!! :clapup::clapup:

Σορρυ που δε σας απάντησα πριν, θα χάναμε το δελφίνι! Είμαι Αίγινα! :D

Βαλντεράκι μου καλό ζιάβασμα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Διαβασμα οβερ!!!
Ηρθε η ωρα των σουτζουκακιων!!Αποφασισα να ακολουθησω την οικογενειακη παραδοση,υστερα και απο μια μικρη παροτρυνση, και θα ξεκινησω με σουτζουκακια σμυρναιϊκα!!Σμυρνη ειναι αυτη δεν κανει να ξεχαστει!!..Τωρα αν θα πετυχουν αλλο ζητημα..Θα δουμε..
Ναι πήγαινε... πήγαινε... να πάω κι εγώ και μόλις τελειώσω θα σου ψάλλω την εξάβιβλο σε Λα Ματζόρε υπό τη μελωδία άρπας...:mad: (καλά είμαι πολύ κωλόπαιδο ε; :P)

Τα λέμε μετά...
ακομα διαβαζεις...ή φοβασαι επειδη τοση ωρα μπλοφαρες...(εισαι πολυ κωλοπαιδο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπερα Καλύψουλα!!!!Τυχερουλα!!!!Αιγινα!!!ρελαξαρεις?Καλα να περασεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Καλησπέρες παιζάκια!! :clapup::clapup:

Σορρυ που δε σας απάντησα πριν, θα χάναμε το δελφίνι! Είμαι Αίγινα! :D

Βαλντεράκι μου καλό ζιάβασμα... :redface:

Αχχ ζηλεύω... Θελω και εγω διακοπούλες!!!!:'(
Καλα να περάσεις καλό μου!! κοιτα να το ευχαριστηθείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η kalypso Αίγινα , η giamen σουτζουκάκια κανεις άλλος να με αποτελέιώσει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Φιλάκια σε όλους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες :)


τελικά βγήκε κάποιος νεκρός απ το ατύχημα με τον ΗΣΑΠ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι και μάλιστα δεν ήταν καν πάνω στον συρμό. Απλά στηριζόταν στον τοίχο που έπεσε ο συρμός. Αν σε θέλει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

Βαλντεράκι μου καλό ζιάβασμα... :redface:

Ευχαριστώ λατρεία! Καλά να περνάς εκεί!:)

ακομα διαβαζεις...ή φοβασαι επειδη τοση ωρα μπλοφαρες...(εισαι πολυ κωλοπαιδο :P)

Ναι ακόμα διαβάζω... Δεν νιώθω καν!!!!!! :(

"Ασκήσεις" λέει και πετάει κάτι τεράστιους πίνακες με νούμερα......

ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ;;;;; :rant: :rant: :rant:


ΥΓ: Κι έχω και τον άλλο... "Παλευεται ρε..." ΠΟΣΟ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ;;;;;:rant: :rant: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Απτη μια το διαβασμα...απτην αλλη τα σουτζουκακια...βγηκα "οφ" η γυναικα..!!Λεω σιγα σιγα να παω για νανακια γιατι θαχω ενα δυσκολο σαββατοκυριακο αλλα ευτυχως απο Τριτη οι ρυθμοι θαρχισουν να χαλαρωνουν και να επανερχονται στα φυσιολογικα!!...Καληνυχτααα με μια μεγαληηη αγκαλια σε ολους!! :bigarmhug
ΥΓ:με εξαιρεση τον Βαλντερ..
που δεν νομιζω να περιμενει και το κεϊκ που ειχε ζητησει μετα τα σημερινα :pfff:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Απτη μια το διαβασμα...απτην αλλη τα σουτζουκακια...βγηκα "οφ" η γυναικα..!!Λεω σιγα σιγα να παω για νανακια γιατι θαχω ενα δυσκολο σαββατοκυριακο αλλα ευτυχως απο Τριτη οι ρυθμοι θαρχισουν να χαλαρωνουν και να επανερχονται στα φυσιολογικα!!...Καληνυχτααα με μια μεγαληηη αγκαλια σε ολους!! :bigarmhug
ΥΓ:με εξαιρεση τον Βαλντερ..
που δεν νομιζω να περιμενει και το κεϊκ που ειχε ζητησει μετα τα σημερινα :pfff:..

Και τι μ' ενδιαφέρει εμένα; Σιγά μη σκάσω... πήγαινε για ύπνο! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top