Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πάω για ύπνο
:hello::hello::hello::hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μπα... δεν πιάνουν τα κλάμματα! :pfff:

εγω φταιω που συνεχιζω να ασχολουμαι μου φαινεται...:pfff: :pfff:

ΥΓ:
καλο υπνο τυχερο πλασμα
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
εγω φταιω που συνεχιζω να ασχολουμαι μου φαινεται...:pfff: :pfff:

Καλά εντάξει τώρα, σε πίστεψα, μετά από αυτό που έκανες...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τα latches και τα flip flops μου μέσα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Που είσαι μαντάμ εσύ; Φροντίζεις τον κορίτσαρο;;)
μεγάλα τα βάρη της μάνας...:P

σήμερα πήγαμε πρώτη φορά σουπερμάρκετ. :clapup:
τι μανίκι που είναι η διαδικασία: βρες να παρκάρεις, βγάλε καροτσι, φτιάξε καρότσι, βάλε μωρό στο καρότσι, κλείσε αυτοκίνητο, ψώνισε, βάλε σακούλες στο αμάξι, βάλε μωρό στο κάθισμα, μάζεψε καρότσι, βάλε καρότσι στο αυτοκίνητο, οδήγησε σπίτι, και άντε μια από τα ίδια (καρότσι, ψώνια, μωρό):slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλά εντάξει τώρα, σε πίστεψα, μετά από αυτό που έκανες...:pfff:
Μωρε τι μας λες.. τσσς.. Εγω δεν εκανα τιποτα!Μεχρι αποδειξεως του εναντιου..
αν μπορεις απεδειξε κατι αλλο
Παω να ολοκληρωσω τις ετοιμασιες μου γιατι εχω κανονισει και βολτιτσα..Τσσς.Με το Βαλντερακο θα ασχολουμαι..:P :pfff: Με περιμενουν..
ΥΓ:Κουραγιο Μεταλ :)
ΥΓ2:εχεις ομως και μια γλυκια ικανοποιηση πιστευω μαμακα ε?εχουν και τη γλυκα τους αυτα τα βαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
μεγάλα τα βάρη της μάνας...:P

σήμερα πήγαμε πρώτη φορά σουπερμάρκετ. :clapup:
τι μανίκι που είναι η διαδικασία: βρες να παρκάρεις, βγάλε καροτσι, φτιάξε καρότσι, βάλε μωρό στο καρότσι, κλείσε αυτοκίνητο, ψώνισε, βάλε σακούλες στο αμάξι, βάλε μωρό στο κάθισμα, μάζεψε καρότσι, βάλε καρότσι στο αυτοκίνητο, οδήγησε σπίτι, και άντε μια από τα ίδια (καρότσι, ψώνια, μωρό):slourp:

Ωχ αμαν... Εδώ βαριέμαι να κουνηθώ μόνος μου να πάω στο Σ/Μ, φαντάζομαι τι θα τραβάς κι εσύ, αλλά είναι τόσο γλυκά τα άτιμα τα μπεμπάκια που αντισταθμίζεις (ψψψ τι είπα) την κούραση με την ευχαρίστηση!:redface:

Μωρε τι μας λες.. τσσς.. Εγω δεν εκανα τιποτα!Μεχρι αποδειξεως του εναντιου..
αν μπορεις απεδειξε κατι αλλο
Παω να ολοκληρωσω τις ετοιμασιες μου γιατι εχω κανονισει και βολτιτσα..Τσσς.Με το Βαλντερακο θα ασχολουμαι..:P :pfff: Με περιμενουν..

Πάω να διαβάσω... Θα τα πούμε ένα χεράκι όταν γυρίσεις...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπέρες Μανιαρι.:)
Δεν μπορω αλλο διαβασμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σπέρες Μανιαρι.:)
Δεν μπορω αλλο διαβασμα.:redface:

Καλησπέρα:kissing: κάνε διαλειματάκι, φάε και κάτι και κάνε κάτι να σε ξεκουράσει, μην αφεθείς στην κύραση και πολλούς χυμούς:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα:kissing: κάνε διαλειματάκι, φάε και κάτι και κάνε κάτι να σε ξεκουράσει, μην αφεθείς στην κύραση και πολλούς χυμούς:kissing:
Βασικά ψήνομαι να πάω στο ζαχαρολαστείο:P
Θενκς για τις συμβουλες:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ζαχαροπλαστείο? :slourp:

εγώ ένα μιλφέι.σβέλτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαι Πάτρα καρντιά μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ένα προφιτερόλ για εμένα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καρντιές μου ελατε Πάτρα να τα πάρετε.:PΘα πεταχτώ σε λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μαλλί της γριάς έχει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καρντιές μου ελατε Πάτρα να τα πάρετε.:PΘα πεταχτώ σε λιγο.


Φτου σου! Εγώ μέχρι και κούριερ έστειλα στην Πάτρα για να σου φέρει τσάι! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μαλλί της γριάς έχει???
Στο λουναπαρκ:P

Φτου σου! Εγώ μέχρι και κούριερ έστειλα στην Πάτρα για να σου φέρει τσάι! :P:P:P
Αντε για σας θα κανουμε μια εξαιρεση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που διαβάζω πρέπει να με πιάνει νύστα; Γιατί;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top