Τι νούμερο παπούτσι φοράτε;

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
38-39 ανάλογα την φόρμα του παπουτσιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
41 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
37-38
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
38-39!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
44
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
37 στα χαμηλα, 36 στα ψηλα κ τις μποτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ο μεσος ορος πλεον για τους ανδρες ειναι 45 και για τις γυναικες ειναι 39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ε 38. Χρόνια τώρα.
Η αδελφή μου έχει πρόβλημα. Φορεί 36 και κάποιες φορές και το 36 της είναι μεγάλο! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η αδελφή μου έχει πρόβλημα. Φορεί 36 και κάποιες φορές και το 36 της είναι μεγάλο! :/:

Κι εγώ.
Σε γόβες ειδικά (μόνο σε γόβες δηλαδή).
Είχα πάει το Σάββατο να πάρω γόβες, διάλεξα, ζήτησα να μου δώσει το 36, το δοκιμάζω, περπατάω ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΙ (η γόβα πάντα).:(
Λέω στη πωλήτρια "Μήπως υπάρχει 35;" Τελικά είχε, το δοκιμάζω ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΣΤΕΝΕΥΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Το 36 μεγάλο, το 35 μικρό. Τι διάολο. ΡΕΖΙΛΙ.
Τελικά πήρα το 36, γιατί βάζοντας πατάκι μου' ταν ακριβώς.
Είναι πρόβλημα όμως αυτό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Κι εγώ.
Σε γόβες ειδικά (μόνο σε γόβες δηλαδή).
Είχα πάει το Σάββατο να πάρω γόβες, διάλεξα, ζήτησα να μου δώσει το 36, το δοκιμάζω, περπατάω ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΙ (η γόβα πάντα).:(
Λέω στη πωλήτρια "Μήπως υπάρχει 35;" Τελικά είχε, το δοκιμάζω ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΣΤΕΝΕΥΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Το 36 μεγάλο, το 35 μικρό. Τι διάολο. ΡΕΖΙΛΙ.
Τελικά πήρα το 36, γιατί βάζοντας πατάκι μου' ταν ακριβώς.
Είναι πρόβλημα όμως αυτό.:(

και η δικία μου αδερφή το χει αυτό αλλά όχι μόνο στις γόβες σε όλα τα παπούτσια...έχει ένα τοσοδούλικο ποδαράκι και δεν μπορεί να βρει τίποτα που να τις κάνει και να τις αρέσει ταυτόχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εγώ φοράω 39.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
38 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ο μεσος ορος πλεον για τους ανδρες ειναι 45 και για τις γυναικες ειναι 39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
37 και με το ζόρι φτάνω επιτέλους το 38!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaelara1

Νεοφερμένος

Η alexaelara1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
41 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay.ouaou

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
40 :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top