Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
"Ήμουν ανοιχτό βιβλίο. Εσύ είχες δίπλα του μια λευκή κόλλα χαρτί και αντέγραφες λάθος. ΛΑΘΟΣ μαμώ την τατάνα μου"

Πάνε χρόνια, αλλά ήταν πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

errieta

Νεοφερμένος

Η errieta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χειρότερη φράση; Εμένα προσωπικά μέ έχει πονέσει απίστευτα η φράση: δε σ΄αγαπάω πια, δε θέλω να είμαστε μαζί και τα ξανάφτιαξα με την πρώην μου... Τι άλλο θα μπορούσε να σε κάνει να πονέσεις αφόρητα; Όταν ο άνθρωπος που αγαπάς σου λέει κάτι τέτοιο νιώθεις σα να μην υπάρχει αύριο, σα να σε τρυπάνε χιλιάδες μαχαίρια παντού.. για μένα δεν υπάρχει πιο σύνθετη φράση απ΄αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τώρα ζω στο γύαλινο κλουβί μου, όλα και όλους ακόμα και σένα τα βλέπω απο εκεί........

Πλέον ρίχνω το γέλιο της αρκούδας, με τέτοιες εκφράσεις, όταν την άκουσα απλώς αναρωτήθηκα ......
"Σε χτύπησε η σχιζοφρένεια; Κρίμα!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν ξερω αν πιανεται εδω κατι που εχουμε πει εμεις σε αλλον αλλα εμενα αυτο με σημαδεψε..

' ασε με να ζησω '

ηταν κατι που ειπα και με σημαδεψε γιατι ενιωσα οτι απο εκεινη τη στιγμη θα ξεκινουσα να ζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poyka

Νεοφερμένος

Η poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παρά το γεγονός ότι εγώ πήρα την ευθύνη του χωρισμού το μόνο που μπόρεσα να του πω ειναι δεν μπόρεσα να διώξω την θλίψη από τα μάτια σου.

Απάντηση: Και ποιος σου είπε ότι ήταν υποχρεωτικό να φύγει; Τι περίμενες; ισως μου έφευγε σε κανα χρόνο (4 μήνες ήμασταν μαζί)

Αυτο θα πει να θες να είσαι δυστυχισμενος

Και η πιο θεική ατάκα

Τι έκανες για μένα που έδειχνε ότι ήσουν ερωτευμένος;
Εβαλα conn-x
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Καλή τύχη..."!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πρέπει να προχωρήσουμε!



:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το χειροτερο δεν ειναι τοσο η φραση που θα πει.

οσο το να εξαφανιζεται, να κλεινει τηλεφωνα, να του μιλας και να μην σου απανταει, να ξυπνησεις ενα πρωι και να τον εχεις χασει. ειδικα εαν το προηγουμενο βραδυ ελεγε φρασεις με ''μεγαλα λογια''.


και αυτος σε χωρισε ετσι. χωρις να το ξερεις.



πηγε για τσιγαρα που λεμε και δεν ξαναγυρισε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Και η πιο θεική ατάκα

Τι έκανες για μένα που έδειχνε ότι ήσουν ερωτευμένος;
Εβαλα conn-x

Δεν υπάρχει... σορρυ και όλας γιατί δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο το θέμα αλλά έχω ψοφήσει στο γελιοοοο..
Πως αντέδρασες όταν σου είπε κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν υπάρχει... σορρυ και όλας γιατί δεν είναι και ότι πιο ευχάριστο το θέμα αλλά έχω ψοφήσει στο γελιοοοο..
Πως αντέδρασες όταν σου είπε κάτι τέτοιο?
"Γειά σας, ΟΤΕ εκεί; Έχω μια ιδέα για την καινούρια σας διαφήμιση".
Τη βλέπω μπροστά μου τη σκηνή: Μόλις αυτός της το λέει αυτή πεύτει με κλάματα στην αγκαλιά του και πεύτουν τα γράμματα "OTE, μας ενώνει!" :P
(άμα το δούμε στην tv θέλουμε τζάμπα hosting Κε Βουρλούμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
"Γειά σας, ΟΤΕ εκεί; Έχω μια ιδέα για την καινούρια σας διαφήμιση".
Τη βλέπω μπροστά μου τη σκηνή: Μόλις αυτός της το λέει αυτή πεύτει με κλάματα στην αγκαλιά του και πεύτουν τα γράμματα "OTE, μας ενώνει!" :P
(άμα το δούμε στην tv θέλουμε τζάμπα hosting Κε Βουρλούμη)

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:... Καλά όντως δεν υπάρχει μιλάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poyka

Νεοφερμένος

Η poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό. Η πλήρης διάψευση........Περίμενα έστω και τελευταία στιγμή να μου πει. Κάναμε λάθη αλλα σε θέλω πολύ. Θέλω να προσπαθήσω γιατί σε σένα βρήκα πράγματα που με κανουν ευτυχισμενο. Καταλάβαίνω ότι ένιωσε την απόρριψη και πληγώθηκε τι έκανε όμως να την αποτρέψει; Εφυγα γιατί δεν θα αλλάζε, εφόσον δεν ενιωθε την επιθυμία να αλλάξει. Ηθελα μαζί του χώρο χρονο πάθος. Ηθελε μόνο διάρκεια και στήριξη. Τα συμπεράσματα δικά σας.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό. Η πλήρης διάψευση........Περίμενα έστω και τελευταία στιγμή να μου πει. Κάναμε λάθη αλλα σε θέλω πολύ. Θέλω να προσπαθήσω γιατί σε σένα βρήκα πράγματα που με κανουν ευτυχισμενο. Καταλάβαίνω ότι ένιωσε την απόρριψη και πληγώθηκε τι έκανε όμως να την αποτρέψει; Εφυγα γιατί δεν θα αλλάζε, εφόσον δεν ενιωθε την επιθυμία να αλλάξει. Ηθελα μαζί του χώρο χρονο πάθος. Ηθελε μόνο διάρκεια και στήριξη. Τα συμπεράσματα δικά σας.........

Την απάντηση την δίνεις μόνη σου, εσύ ήθελες χρόνο, χώρο, πάθος, αγάπη κι αυτός μόνο μια στήριξη... Ξέρεις συνήθως οι άνθωποι που ζητάνε στήριξη χρησιμοποιούν τους ανθρώπους σαν δεκανίκια, ώσπου να ισορροπήσουν στη ζωή τους' ουσιαστικά είναι δυστυχείς γιατί σε διώχνουν, πιστεύοντας ότι πλέον είναι δυνατοί, αλλά ουσιαστιά δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τα ίδιο τον εαυτό τους και να χειριστούν τα συναισθήματα τους ...εξ ου και η κορυφαία ατάκα.... δηλώνει αμηχανία τίποτε άλλο.... αλλά πολύ γέλιο....όχι όχι δεν σε κοροϊδεύω με την ατάκα τα έχω βάλει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ισως φαίνεται κωμικη η ατάκα περί conn-x, για μενα όμως ήταν τραγικό.
Sorry που τη "διακωμώδησα", αν το ακούς από άτομο για το οποίο νοιάζεσαι είναι διαφορετικά.
In retrospect λίγο άκυρη η πλάκα..
:sorry::γονυπετής μεταμέλεια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολλα θα ακουσουμε, ακουσαμε και θα ακουμε κατα καιρους που δε θα μας αρεσουν( η λεξη ποναω ειναι καπως υπερβολικη διοτι με μια λεξη δε πονας, αλλα με τις πραξεις)

ισως θα ηταν προτιμοτερο να μη διδεται τοση βαρυτητα στα λογια ενος χωρισμου αλλα στην ουσια της σχεσης που περασε, αν τελικα σε πονεσε η σχεση κι οχι τα λογια η αν τελικα ηταν ωραια σχεση και τα λογια να πανε στα κομματια.
πανω στο θυμο, στην αγανακτηση και στην απελπισια εξαιτιας αγαπης/μισους πολλα λεγονται που δεν εννοουνται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
με μια λεξη δε πονας,

μωρε πονας και παραπονας.. η γλωσσα κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thani

Νεοφερμένος

Η Thani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ο χειρότερος χωρισμός για πολλά κλάματα αλλα και περισσότερα γέλια είναι να σε χωρίσει το αγόρι σου γιατί γουστάρει έναν συνεργάτη του.....και δεν μπορεί άλλο να θέλει εκείνον και να είναι μαζί σου....

Θεε μου τι άλλο θα δούμε από εσάς τους άνδρες..

αυτό έτυχε σε μια φίλη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
ο χειρότερος χωρισμός για πολλά κλάματα αλλα και περισσότερα γέλια είναι να σε χωρίσει το αγόρι σου γιατί γουστάρει έναν συνεργάτη του.....και δεν μπορεί άλλο να θέλει εκείνον και να είναι μαζί σου....

Θεε μου τι άλλο θα δούμε από εσάς τους άνδρες..

αυτό έτυχε σε μια φίλη μου...

Αντί να τον συγχαρείς που ξεπέρασε τους όποιους δισταγμούς του, ένεκα κοινωνικού ρατσισμού (παρόλο που δεχόμαστε όλοι ότι μπορεί η όλη σκηνή να καταβαράθρωσε τη φίλη σου), τον κατηγορείς και μάλιστα γενικεύεις για όλο το ανδρικό φύλο;

Φαντάζομαι ότι με τέτοιες αντιδράσεις και στερεότυπα, δε χρειάζεται κανείς να είναι ομοφυλόφιλος για να παρατήσει τον/την άλλο/η.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε σε αγαπάω πιά.

Και να φανταστώ πως θα μου κόψεις και το σεκς...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δώδεκα και πέντε: "Πρέπει να χωρίσουμε, να τελειώνει όλο αυτό..."
Μία παρά δέκα: "Γιατί ντύνεσαι; Πού πας; Φεύγεις;"
Μιάμιση: "Δεν μπορώ να σε πληγώνω άλλο. Αυτή η σχέση είναι μισή, και για μένα και για σένα"
Δύο παρά τέταρτο: "Σε παρακαλώ, σήκω πάνω. Σήκω, σου λέω, τι πράγματα είναι αυτά; Με κάνεις και νιώθω άβολα"
Τρεις: "Το ξέρω, το ξέρω ότι με λάτρεψες. Εγώ όμως όχι. Προσπάθησα να σε δω όπως ήθελες, σου το ορκίζομαι. Αλλά δεν μου βγήκε... Τι; Νόμιζες πως είχαμε μέλλον; Κάνεις λάθος!"
Τρεις και εικοσιπέντε: "Κι εμένα θα μου λείψεις. Κι εγώ σ' αγαπώ. Αντίο"

Όχι, δεν μου πήρε τρεισήμιση ώρες να χωρίσω. Μου πήρε πολύ περισσότερο. Και το πρώτο "σ' αγαπώ" από τα χείλη που λάτρεψα βγήκε εκείνη τη μέρα, τη μέρα που χωρίσαμε.
Συγγνώμη που το ξέθαψα το θεματάκι, αλλά μόλις το είδα ξαναέζησα όλες εκείνες τις στιγμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top