Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας; :D
Φωτός ευπρόσδεκτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χμ... είχα κολλήσει πριν μερικά χρόνια που μου την είχε δώσει
ένα χαρτί μεγάααλο Α4 που έγραφε πάνω πώς λειτουργεί το πλυντήριο πιάτων, το πλυντήριο το κανονικό, το σίδερο (λολζ) και από κάτω πώς φτιάχνουμε κοκκινιστό, κιμά και παστίτσιο

Δεν το διάβασα ποτέ βέβαια, μα το ότι υπήρχε εκεί ήταν comforting
:redface:
έχω μια τάση να ξεχνάω... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P1010107.JPG
    P1010107.JPG
    73.2 KB · Εμφανίσεις: 639

Γλαύκη

Νεοφερμένος

Η Γλαύκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας; :D
Φωτός ευπρόσδεκτες. :P

Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού... Οι φίλοι μου όμως γνωρίζοντας αυτή τη συνήθεια μου, κάθε φορά που επιστρέφουν από ένα ταξίδι μου φέρνουν κ από ένα μαγνητάκι!!! :)
Συνηθίζω επιπλέον να κολλάω ζωγραφιές των μαθητών μου, οι φωτογραφίες αγαπημένων μου προσώπων.Και φυσικά φυλλάδια εστιατορίων ή φαστ-φουντ για στιγμές έκτακτης ανάγκης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού...

μια από τα ίδια και εγώ με μόνη διαφορά ότι στη μέση έχω μια φωτογραφία του Σωτήρη μου από τότε που ήταν 2 μηνών :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...:yes:
και σε μας το ίδιο γίνεται:)


ψ. η μαμά είμαι εγώ:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Όταν λες την αλήθεια, δεν χρειάζεται να θυμάσαι τίποτα.

- σε μαγνητάκι -



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
NΤαξ το'χω κάνει λίγο τσίρκο ομολογώ :redface:, αλλά σαν την xanp και τη Γλαύκη είναι ένα από κάθε μέρος του κόσμου που έχω πάει, αν και πλέον έχει ... εμπλουτιστεί και με μέρη που έχουν πάει φίλοι μου. (παρακαλώ όπως αγνοήσετε τα τηλέφωνα από σουβλατζίδικα στο κάτω μέρος της φωτογραφίας :P)

Τα αγαπημένα μου είναι στην πρώτη σειρά αυτό που είναι δίπλα στο αρκουδάκι [που είναι και το πρώτο που κόλλησα] που μου το έκανε δώρο η αδερφή μου όταν έφυγα από το πατρικό και λέει "Sisters by chance, friends by choice" [:)] καθώς και το μεσαίο με την ατάκα "both of us can't look good... It's either me or the house" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

Τριχομονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
"Nα μη ξεχάσω να ζω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα τηλέφωνα όλων μας, συν των κτηνιάτρων και των σεκιουριτάδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1-2 μαγνητάκια μόνο. Δεν μου αρέσουν τα φορτωμένα ψυγεία. Θυμάμαι όταν έμενα Σκωτία είχα βάλει 1 αστείο μαγνητάκι με 1 shopaholic που έλεγε ''This is not shopping, this is retail therapy''. Ήταν τέλειο όμως το ξέχασα εκεί. Σημειώματα/τηλ. είναι κολλημένα σε άλλα σημεία της κουζίνας, λίγα και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τίποτα, αλλά μου έδωσε μια ιδέα το poster του ψυγείου της Νίνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
εχει πολλα πανω του...το πιο ωραιο ειναι ενα μαγνητακι-ημερολογιο του Αρκα....:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.

Με τι μπογές??Δειξε μας καμια φωτογραφία....:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.
εμενα που ειναι το κλασικο ασπρο ψυγειο τι μπογια θελει??ναι ναι να βγαλεις να παρουμε ιδεες :clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top