Θάρρος ή Αλήθεια;

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να προσποιούμαι.

Τι θεωρείς ξενερουά κατά τη πράξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Nα ρωτάει πριν κάνει το οτιδήποτε.

Τι δε θα έκανες ποτέ και με τίποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλη κουβέντα το ποτέ και το τίποτα, οπότε θα πω το σιγουράκι: τίποτε που να έχει να κάνει με ούρα, κόπρανα κλπ

Τι σε ανάβει σε εκείνον/η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Μεγάλη κουβέντα το ποτέ και το τίποτα, οπότε θα πω το σιγουράκι: τίποτε που να έχει να κάνει με ούρα, κόπρανα κλπ

Τι σε ανάβει σε εκείνον/η;

Πολίτικλι κορρέκτ version: Να είναι μέσα στο μυαλό μου (και γενικώς και τις εν λόγω στιγμές).
Μη λογοκριμένη version: Δείτε στα σχετικά οφθαλμόλουτρα του συντάκτη.

Από το 1 μέχρι το 10 (με 1 να είναι πιο soft κι από το καλύτερο χαρτί υγείας και 10 να κάνεις τον/τους partner(s) σάκο του box), πόση βία θέλεις να δεχτείς και πόση να δώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα παραβώ λίγο τα πλαίσια της ερώτησής σου, και δεν θα δώσω αριθμούς αλλά θα γίνω πιο περιγραφική. Που λες, εγώ αποκλείεται να είμαι τ' όνειρο του μαζοχιστή. Δεν μπορώ να δείρω / δώσω σφαλιάρα ούτε όταν έχω νεύρα, πόσο μάλλον για πλάκα ή πάνω στη καύλα. Φτάνω μέχρι sweet slaps (ή τσιμπώντας και λίγο παραπάνω) στα οπίσθια του άλλου. Και με φτιάχνει, αλλά και για να δω αντιδράσεις και να 'χω την ανάλογη συνέχεια. Σ' αυτά τα πλαίσια κινούμαι κι εγώ. Δεν μ' αρέσει η βία και πάνω μου. Άγριο σεξ ναι, βία όχι (=ξύλο).

Πιστεύεις πως σε μία σχέση έρχεται πρώτα η επικοινωνία και μετά το σεξ, ή το αντίστροφο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πιστεύεις πως σε μία σχέση έρχεται πρώτα η επικοινωνία και μετά το σεξ, ή το αντίστροφο;
Σε μια σχέση έρχεται πρώτα ο ενθουσιασμός και μετά η απογοήτευση :smartass:

Θα έπαιρνες μέρος σε ομαδικό όργιο και αν ναι θα φορούσες μάσκα ή όχι 👹
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σαν φαντασίωση με φτιάχνει. Αν το έκανα πράξη, δεν ξέρω. Αν το αποφάσιζα ποτέ, δεν θα με απασχολούσε η μάσκα, όχι.

Έχεις γράψει κάτι ερωτικό/σεξουαλικό για κάποιον/α που έχεις νιώσει πιο ιδιαίτερο/η;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Διάβασα τις απαντήσεις μου πριν 3 χρόνια και κρίντζαρα, προχωράμε.
Λυσίππη, αν εννοείς αν έχω γράψει ποίημα για τις κάβλες μου, όχι δεν έτυχε συνήθως γράφω για τη ματαιότητα της ζωής.

Αγαπημένη κατηγορία αισθησιακών ταινιών;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα έλεγα ποτέ.


Ποιος είναι ο μεγαλύτερος φόβος σου.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Να κολλήσω κάτι (από σεξουαλική επαφή) που δεν έχει ανακαλυφθεί θεραπεία ακόμα.

Με πόσους διαφορετικούς άνδρες ή γυναίκες ή και τα δύο έχεις κάνει σεξ σε ένα 24ώρο.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
2, έχω κάνει σεξ και τον έχω παίξει την ίδια μέρα.

Τι θα άλλαζες πάνω σου?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν τρία χρόνια.


Τι θα ήθελες να κάνεις πριν πεθάνεις?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Οικογένεια


Τι σ εκνευρίζει περισσότερο στον εαυτό σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή η αποπνικτική μου τελειότητα. Μερικές φορές θα ήθελα να έχω μερικά ψεγάδια απλά για να μην βαριέμαι.

Υπό ποιες συνθήκες θα απατουσες τη σχέση σου? (Όσοι είναι να γράψετε υπό καμία μην απαντήσετε καν...)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αν είχε τελειώσει ήδη και το ξέραμε κι οι δυο αλλά λόγω μεγάλης απόστασης περιμέναμε να το λήξουμε επίσημα στην επόμενη συνάντηση, ενώ ταυτόχρονα είχαμε σταματήσει να επικοινωνούμε σε καθημερινή και τακτική βάση. Ναι, υπό αυτές τις προϋποθέσεις αν απατούσα δε θα ένιωθα τύψεις.

Ποιον θα έκανες πέρμα μπαν στο φόρουμ αν μπορούσες;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Iππολύτη, για να σταματήσει να μου βάζει sad και να μου χαλάει το score.

Ποια είναι η μεγαλύτερη θυσία που θα έκανες για κάποιον άντρα/γυναίκα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εδώ και 3 μέρες σκέφτομαι τι ν' απαντήσω κι ακόμη δεν έχω κατασταλάξει. Αν μιλάμε για μια casual σχέση που δε βλέπω μακρινό μέλλον, τότε δε θα έκανα κάποια φοβερή θυσία. Εάν, απ' την άλλη, συμφωνούσαν η λογική με το συναίσθημα ότι αυτός ο άνθρωπος αξίζει να μείνει στη ζωή μου για πάντα, τότε θα έκανα ό,τι περνάει απ' το χέρι μου για να είναι ευτυχισμένος. Συγκεκριμένο παράδειγμα θυσίας δεν μπορώ να δώσω, δυστυχώς.




Πότε ήταν η τελευταία φορά που έκλαψες;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Χτες το μεσημέρι.

Ποια είναι η χειρότερη συμβουλή που σου έχουν δώσει;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top