Τσικνοπέμπτη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λοιπόν, ο Φλεβάρης έρχεται και μαζί του κι η Τσικνοπέμπτη. (Πότε είναι; :hmm: )


Τι θα κάνετε; Τι έχετε σκοπό να κάνετε; Έχετε να ρίξετε καμιά ιδέα; :)








//τώρα πώς το ξέθαψα ένας Θεός ξέρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
8/2 τελικα ιναι τσικνοπεμπτη κ ελπιζω φετοσ να μη δουλευω και να πα να φαω κανα κοψιδακι κι εγω σαν αθρωπος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω παρτυ στο σπίτι μου..Έχω την τύχη να έχω τεράστιο μπαλκόνι με θέα όλη την θεσσαλονίκη(νι ζηλέψτε:P)οπου θα ψήσουμε κτλ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω θα παρω την αγαπημενη μου και θα παμε Λειβαδια εκεινο το βραδυ. εκει να δεις κοψιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μαλλον για παρτάκι στο σπίτι μιας φίλης με όλη την θεατρική! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω παρτυ στο σπίτι μου..Έχω την τύχη να έχω τεράστιο μπαλκόνι με θέα όλη την θεσσαλονίκη(νι ζηλέψτε:P)οπου θα ψήσουμε κτλ:clapup::clapup:
ΟΧΙ ΡΕ ΓΜΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
ερχομαι θεσσαλονίκη δευτέρα και φεύγω τεταρτη.
το χάνω το πάρτυ:'(



ψήσε τη τρίτη και δίνεις στους υπόλοιπους την πέμπτη:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
την επομένη πως θα ξυπνάμε για δουλειά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εννοειται σπιτι... δεν βγαινω εξω τέτοιες μέρες που να με πληρώνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
την επομένη πως θα ξυπνάμε για δουλειά;:hmm:
Ποια δουλειά; :P




Σπίτι μάλλον κι εγώ... Αν και μια φορά είχα χτυπήσει Τσαλίκη-Γαρμπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
λετε να κανονίζαμε κανα τσικνο-meeting ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
ΟΧΙ ΡΕ ΓΜΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
ερχομαι θεσσαλονίκη δευτέρα και φεύγω τεταρτη.
το χάνω το πάρτυ:'(



ψήσε τη τρίτη και δίνεις στους υπόλοιπους την πέμπτη:P:P:P:P:P
Μπα πως και θα τιμήσεις την πρωτεύουσα??:P

Ε θα με φάνε οι άλλοι αυτό θες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Σπίτι μάλλον κι εγώ... Αν και μια φορά είχα χτυπήσει Τσαλίκη-Γαρμπή :P

πως τους αντεχεις αυτους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εννοειται σπιτι... δεν βγαινω εξω τέτοιες μέρες που να με πληρώνεις
Πως να σε πληρώνουν? Είδος ή λεφτά? Και επειδή σας ξέρω εγώ πονηρούληδες αν σε κερνάγαν την επομένη Θανάση?

Ποια δουλειά; :P
Σουτ εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πως να σε πληρώνουν? Είδος ή λεφτά? Και επειδή σας ξέρω εγώ πονηρούληδες αν σε κερνάγαν την επομένη Θανάση?

βρε ουτε ειδος ουτε χρημα ουτε τιποτα...
και πληρωμενα ολα να ήταν και στου θανάση να ήταν και ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ!!!!
Τσικνοπέμπτη, ΕΓΩ, δεν ξαναματακάνω το ίδιο λάθος... EVER!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε πάω για κοψίδι ιγού πάν στου χωριού, σου φύγ το τσερβελ.
να ιδούμε μετά ποιος θα κάτς σπίτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε άλλο αυτο ρε..... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχ θα δουλευω ολη μερα.. μακρια απο την αθηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ δνε έκανα τίποτα απολύτως αλλά το ευχαριστήθηκα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ έφαγα κοψίδια στο σπίτι μουυυυ :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω και αν δεν εκανα τπτ.. Σαν μια οπιαδηποτε μερα με ιωση περασα... Με την σουπιτσα μου κλπ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top