Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,036 εγγεγραμμένα μέλη και 3,062,671 μηνύματα σε 93,736 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 579 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιό είναι το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα σας;

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 14:28, 26-08-11:

Όπως λέει και ο τίτλος, το θέμα αυτό ανοίχτηκε, για να πει ο καθένας ποιό θεωρεί ότι είναι το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα του.

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν.

Σχετικά με εμένα πιστεύω πως το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα μου, είναι ότι ξέρω σέβομαι τους άλλους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bopajgo
H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε στις 04:15, 27-08-11:

Η μετριοφροσύνη μου..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:35, 29-08-11:

ευγενεια

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:48, 31-08-11:

το οτι ειμαι τολμηρη.....

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 19:46, 03-09-11:

Η οξυδέρκειά!=]

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:25, 04-09-11:

Όταν ειμαι φιλος,ειμαι φιλος!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:36, 04-09-11:

Το οτι ειμαι εγω!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:02, 07-09-11:

Η μετριοφροσύνη μου. lol

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 23:04, 07-09-11:

η ευαισθησια μου

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:26, 15-02-15:

Χμ νομιζω η ευγενεια κ το οτι ειμαι χαμογελαστη, φιλικη αλλα αυτο καλυτερα οι αλλοι το απαντουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,644 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:39, 03-04-15:

Η ειλικρίνεια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 19:22, 06-04-15:

Η γαϊδουρινή υπομονή μου

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,644 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:44, 23-04-15:

Το μεγαλύτερο εύσημο που μου έχουν αποδώσει είναι "ήρεμη δύναμη"! Αυτό το έχω πετύχει τα τελευταία χρόνια μετά από πολύ προσωπικό αγώνα, όχι για να με που οι άλλοι/ες καλή, έχω φύγει χιλιόμετρα από τέτοιου είδους ανασφάλειες, απλώς, όταν είμαι ήρεμη και ψύχραιμη, μου πηγαίνουν όλα καλύτερα σε όλα τα επίπεδα της ζωής μου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 08:25, 20-05-15:

Ενα ακομα που μου ρθε,

Ειμαι ευελικτη, προσαρμοζομαι παντου..

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Το μεγαλύτερο εύσημο που μου έχουν αποδώσει είναι "ήρεμη δύναμη"! Αυτό το έχω πετύχει τα τελευταία χρόνια μετά από πολύ προσωπικό αγώνα, όχι για να με που οι άλλοι/ες καλή, έχω φύγει χιλιόμετρα από τέτοιου είδους ανασφάλειες, απλώς, όταν είμαι ήρεμη και ψύχραιμη, μου πηγαίνουν όλα καλύτερα σε όλα τα επίπεδα της ζωής μου.

Αυτο θα ηθελα κι εγω να το εχω!! Δε διακρινομαι για την ψυχραιμια μου, αλλα το δουλευω! Που θα παει θα πετυχει!

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:16, 20-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αυτο θα ηθελα κι εγω να το εχω!! Δε διακρινομαι για την ψυχραιμια μου, αλλα το δουλευω! Που θα παει θα πετυχει!
΄Εχει τα θετικά του και το γήρας μου. Γεροντική σύνεση που λένε. Συντρόφια, όσο μεγαλώνουμε καταλαβαίνουμε ότι δεν πρέπει να σκάμε χωρίς λόγο. Κάποτε είχα εμμονή να λένε όλοι/ες τα καλύτερα για εμένα. Έκανα υπεράνθρωπες προσπάθειες γι' αυτό. Δεν κοιμόμουν όλη τη νύχτα κι έκλαιγα όταν άκουγα ένα κακό λόγο για εμένα ή ένιωθα φοβερές ενοχές αν κάπου έκανα λάθος. Επίσης, ήμουν τελειομανής. Όταν έπαιρνα κάτω από 9 το θεωρούσα αποτυχία. Ε, και να πάρω 5, 6, ή 7 και τι έγινε; Αρκεί να περάσω.
Τι με άλλαξε; ένα πρόβλημα υγείας. Πριν τρία χρόνια παρουσίασα λευκοπενία (έπεσαν πάρα πολύ κάτω από το φυσιολογικό τα λευκά μου αιμοσφαίρια). Το ξεπέρασα βέβαια και τα κρατάω στα κατώτερα φυσιολογικά. Όταν έδειξα στον παθολόγο τις εξετάσεις μου, φοβήθηκε τα χειρότερα. Ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό, αλλά μέχρι να έρθει η άλλη μέρα να πάω και στον αιματολόγο για δεύτερη γνώμη, πέρασαν πολλές σκέψεις απ' το μυαλό μου. Μπορεί να σας φανεί περίεργο, αλλά δεν έκατσα να κλαίγομαι. Είπα το εξής: Αφού έχασα την υγεία μου, τα έχασα όλα. Γραμμένους/ες τους/τις έχω όλους/ες τι θα πούνε για εμένα. Θα κοιτάω μόνο τον εαυτό μου. Ντρέπομαι που το λέω, αλλά μέχρι να ξεπεράσω το πρόβλημα της υγείας λειτουργούσα όλο αυτό το δίμηνο ωφελιμιστικά. Όταν το ξεπέρασα, κατάλαβα ότι δεν πρέπει να παύσω να είμαι ευαίσθητη, αλλά πρέπει να μάθω να βάζω και όρια. Τίποτα δεν είναι άσπρο ή μαύρο. Ούτε να είμαστε εγωιστές/στριες, αλλά ούτε και άβουλα όντα να μας κάνουν ό,τι θέλουν.

Δεν αφήνω πλέον τίποτα να μου τη χαλάσει και να πει κάποιος/α κάτι κακό για μένα έχει κάθε δικαίωμα. Συγνώμη για την παρένθεση, αλλά ήθελα να καταλήξω στο ότι , για να κερδίσω την ψυχική μου ηρεμία, έπιασα τα άκρα και άγγιξα τα όριά μου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 20-05-15 στις 15:31.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:25, 06-07-16:

Θεωρώ πολύ σημαντικό το γεγονός ότι έχω βρει τις ισορροπίες μου ως άτομο και μπορώ πλέον να εξισορροπώ την ευαισθησία με τον δυναμισμό. Το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα μου βέβαια θεωρώ ότι είναι η φιλομάθεια. Πάντα τα "έπαιρνα πολύ τα γράμματα", τα αγαπούσα και διάβαζα πολύ χωρίς να με πιέζει κανένας/μία (παρά μόνο από τη δική μου θέληση). Γι' αυτό και είμαι σε μια διαδικασία δια βίου μόρφωσης. Δυστυχώς όμως υπάρχουν άτομα που με έχουν επικρίνει γι' αυτό, επειδή τάχα είμαι μεγάλη για να σπουδάζω. Δεν μασάω όμως!
Παράθεση

σπιλ (βικυ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη σπιλ
H βικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H σπιλ μπραβο στην ομαδα σας! έγραψε στις 22:04, 08-07-16:

πολυ καλο να το εχεισ καταφερει αυτο!!ωραια ιδεα μου εδωσες,θα το δουλεψω!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 10:53, 09-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από σπιλ
πολυ καλο να το εχεισ καταφερει αυτο!!ωραια ιδεα μου εδωσες,θα το δουλεψω!
Όντως, αν κάτι το αγαπάς, δεν το βλέπεις ως πίεση. Τη σημερινή εποχή υπάρχουν πολλές ευκαιρίες να μορφωθεί κανείς.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 05:11, 02-09-16:

Η αναισθησία. Δεν θυμάμαι την τελευταία φορά που αγχόθηκα για κάτι.

Θεωρώ πολύ σημαντικό το γεγονός ότι έχω βρει τις ισορροπίες μου ως άτομο και μπορώ πλέον να εξισορροπώ την ευαισθησία με τον δυναμισμό. Το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα μου βέβαια θεωρώ ότι είναι η φιλομάθεια. Πάντα τα "έπαιρνα πολύ τα γράμματα", τα αγαπούσα και διάβαζα πολύ χωρίς να με πιέζει κανένας/μία (παρά μόνο από τη δική μου θέληση). Γι' αυτό και είμαι σε μια διαδικασία δια βίου μόρφωσης. Δυστυχώς όμως υπάρχουν άτομα που με έχουν επικρίνει γι' αυτό, επειδή τάχα είμαι μεγάλη για να σπουδάζω. Δεν μασάω όμως!
Γιατί σπουδάζεις? Υπάρχουν πολλοί καλύτεροι και αποδοτικότεροι τρόποι για να μάθεις πράγματα από τις σπουδές.
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 08:57, 02-09-16:

Νομίζω το ότι δίνω απλόχερα αγάπη και τη βοήθειά μου, χωρίς να σκέφτομαι αν θα κερδίσω εγώ κάτι....
Ναι, είναι το μόνο για το οποίο νιώθω καλά με τον εαυτό μου.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 11:58, 03-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Η αναισθησία. Δεν θυμάμαι την τελευταία φορά που αγχόθηκα για κάτι.
Πώς θα γίνει να μου δώσεις λίγο απ' αυτό; Πίστεψέ με! Αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα στις δύσκολες μέρες που διανύουμε!

Γιατί σπουδάζεις? Υπάρχουν πολλοί καλύτεροι και αποδοτικότεροι τρόποι για να μάθεις πράγματα από τις σπουδές.
Σ' αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο. Δεν υποτιμώ καθόλου τις άτυπες μορφές εκπαίδευσης. Ωστόσο, οι ανάγκες, οι επιθυμίες μου και οι στόχοι μου απαιτούν τυπικές μορφές δια βίου εκπαίδευσης.

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Νομίζω το ότι δίνω απλόχερα αγάπη και τη βοήθειά μου, χωρίς να σκέφτομαι αν θα κερδίσω εγώ κάτι....
Ναι, είναι το μόνο για το οποίο νιώθω καλά με τον εαυτό μου.
Έτσι, ακριβώς είμαι κι εγώ. Όταν δίνεις μέσα απ' την ψυχή σου, νιώθεις τόσο όμορφα, που από μόνο του το συναίσθημα αυτό είναι η αμοιβή σου. Δεν χρειάζεται καμία άλλη επιβράβευση.
Όταν απαιτείς την επιδοκιμασία, την ανταπόδοση και την επιβράβευση, μειώνεται η καλή πράξη που έκανες.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 23:08, 03-09-16:

Πώς θα γίνει να μου δώσεις λίγο απ' αυτό; Πίστεψέ με! Αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα στις δύσκολες μέρες που διανύουμε!
Δεν είναι και τόσο δύσκολο, πρέπει όμως να συμφιλιωθείς με την ιδέα του θανάτου. Τουλάχιστο εγώ έτσι κάνω. Όποτε αντιμετωπίζω κάποι αγχοτική κατάσταση λέω πως στο worst case scenario θα πεθάνω. Και αν η ιδέα του θανάτου δεν σε αγχώνει τίποτα δεν μπορεί.

Βοηθάει να έχεις και κανα δυο near death εμπειρίες.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:11, 03-09-16:

Δεν είναι και τόσο δύσκολο, πρέπει όμως να συμφιλιωθείς με την ιδέα του θανάτου. Τουλάχιστο εγώ έτσι κάνω. Όποτε αντιμετωπίζω κάποι αγχοτική κατάσταση λέω πως στο worst case scenario θα πεθάνω. Και αν η ιδέα του θανάτου δεν σε αγχώνει τίποτα δεν μπορεί.

Βοηθάει να έχεις και κανα δυο near death εμπειρίες.
Σοκαρίστηκα λίγο να πω την αλήθεια!
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 23:53, 03-09-16:

Σοκαρίστηκα λίγο να πω την αλήθεια!
To να συνειδιτοποιεις την πεπερασμένη φύση της ύπαρξής σου βοηθάει στο να καταλαβαίνεις πόσο πραγματικά γελοία είναι τα καθημερινά μας άγχη.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 09:59, 04-09-16:

To να συνειδιτοποιεις την πεπερασμένη φύση της ύπαρξής σου βοηθάει στο να καταλαβαίνεις πόσο πραγματικά γελοία είναι τα καθημερινά μας άγχη.
Εύγε, Ξεχασμένε, για τη λογική σου και τη συλλογιστική σου! Υποκλίνομαι!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:15, 26-04-17:

Το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα μου είναι η ευσυνειδησία. Πολλές φορές όμως, όσο κι αν σας φανεί αντίφαση, ένα θετικό στοιχείο μας γίνεται και "ο τάφος μας". (Συγνώμη κιόλας για τον κυνικό ρεαλισμό με τον οποίο εκφράζομαι). Τι θέλω να πω μ' αυτό; Το γεγονός ότι είμαι πολύ ευσυνείδητη με κάνει να είμαι τελειομανής, να θέλω να τα κάνω όλα όπως πρέπει σε βαθμό υπερβολικό, να τους/τις έχω όλους/ες ευχαριστημένους/ες κτλ. Αυτή η τακτική πολλές φορές στρέφεται εναντίον μου, γεγονός που κανεί να είμαι διαρκώς αγχωμένη και σε συνεχή και σκληρό αυτοέλεγχο. Παρόλα αυτά, προτιμώ να είμαι έτσι, παρά να νιώθω ενοχές, οι οποίες δεν αντέχονται.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agnwsth, miss marple

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους