Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,714 μέλη και 2,404,314 μηνύματα σε 74,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 487 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 23:50, 25-07-07:

.

Θα ήθελα να ήμουν το σκυλάκι του...

.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:26, 04-09-07:

πεταλουδα με πολυχρωμα φτερα να πεταω ανεμελα χωρις να σκεφτομαι απολυτως τπτ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 13:43, 04-09-07:

Σκορπιός... πριν με σκοτώσουν να αυτοκτονώ.... σιγά μην τους δώσω αυτή την ευχαρίστηση
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 14:49, 04-09-07:

Ο Κόμης Δράκουλας, να ζώ αιώνια, να μη γερνάω και να έχω υπερφυσικές δυνάμεις. (ΟΚ, δε θα τρωγα ανθρώπους μωρέ. Τιποτα ζωάκια..)

Τώρα σοβαρά. Λιοντάρι-ο βασιλιάς των ζώων.
Αντικείμενο-Δε ξέρω. Κανα ρομπότ εξελιγμένης τεχνολογίας καλά ακούγεται... ε?

-Σα και κείνο στη διαφήμιση με το ουίσκι που παίζαν πριν λίγο καιρό...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dracula82 : 04-09-07 στις 21:11.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 20:02, 04-09-07:

cartoon
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 17:55, 06-09-07:

καταρχην δε θα θελα να ημουν κατι αψυχο.λοιποοον.θα θελα να μουνα τσιταχ. εχει 0-100km/h σε 2 δευτερολεπτα
Παράθεση

zimitrouli (Δήμητρα)

Νεοφερμένος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H zimitrouli έγραψε: στις 02:57, 09-09-07:

πιστεύω πως θα ήμουν νερό...με πάρα πολλά ρεύματα!
Παράθεση

Johny_619 (Γιάννος)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Johny_619 έγραψε: στις 15:30, 09-09-07:

πουλί...
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 15:59, 09-09-07:

Άν δεν ήμουν άνθρωπος θα 'θελα να μουν Θεός...
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 18:42, 09-09-07:

Θα ήθελα να ήμουν ο Θεός (νομίζω ότι δε χρειάζεται να πω κάτι περισσότερο επ' αυτού)
Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε: στις 11:12, 10-09-07:

θα ήθελα να είμαι ο σκύλος της φίλης μου της Κατερίνας που την περνάει ζωή και κότα......σκυλίσια ζωή σου λένε μετά
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 15:52, 10-09-07:

Χαχα..
Θα ηθελα να είμαι αετος....
Να μπορεις να ταξιδευεις απο μέρος σε μέρος...
Να μπορεις να απολαμβάνεις τα τοπια απο ψηλά...
Να μπορεις πραγματικα να "νιωσεις" την μοναξια και την ηρεμια εστω για λίγο...
Να επιτιθεσαι στο θυμα σου χωρις να σε παίρνει χαμπαρι

Ειναι απλα απιστευτη αισθηση
Παράθεση

gian (πραγματικό όνομα)

Νεοφερμένος

H πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H gian έγραψε: στις 14:42, 23-09-07:

εγώ θα ήθελα να είμαι χαλαρά γάτα!!πιστεύω ότι η ζωή τους είναι πολύ ήσυχη και πάντα παίρνουν αυτό που θέλουν , ο κόσμος να χαλάσει!!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:43, 23-09-07:

Ανοιχτήρι για κονσέρβες (ρε τι μας ρωτάνε πρωί πρωί...)
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:51, 23-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ανοιχτήρι για κονσέρβες (ρε τι μας ρωτάνε πρωί πρωί...)
μετα τις 12:00 ειναι μεσημερι..!...you know!

θα σου ησουν χρησιμος παντως!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:40, 23-09-07:

Βιβλίο
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:41, 23-09-07:

Θα ήθελα να είμαι ο μικρός πράσινος πετροφάγος
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 16:12, 02-10-07:

αέρας ... είμαι παντού κ πουθενά...
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 14:41, 21-01-08:

Από ζώα, σαμιαμίδι. Αυτές οι μικρές σαύρες τέλος πάντων που τρώνε έντομα. Α! Και γλάρος

Από αντικείμενα... Χμ.. Μεντεσές.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 08:19, 17-05-08:

ως (γνωστο) πειραχτηρι θα ηθελα να ειμουν μυγα για να τους ενοχλω ολους!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους