Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,850 μέλη και 2,411,445 μηνύματα σε 75,078 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 415 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 16:01, 01-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

γιατί???για να ζεις στα χιόνια???
απλα μου αρεσουν σαν ζωα!φαση εχουν.ειδικα ετσι οπως περπατανε..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:43, 02-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από cuto
απλα μου αρεσουν σαν ζωα!φαση εχουν.ειδικα ετσι οπως περπατανε..
ναι ναι δεν έχεις άδικο,
Τώρα περιμένω να βγει σε ντι βι ντι(λες να έχει βγει??) αυτό το ντοκιμαντερ με τους πιγκουίνους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cuto

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O cuto έγραψε: στις 02:46, 03-03-06:

βασικα δεν εχει βγει ακομα εδω,αλλα το εχω παραγγειλει απο εξωτερικο
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 05:19, 09-03-06:

Τι θα ήθελα να ήμουν..., τι θα ήθελα..., τι θα ήθελα...????

Το βρήκα !!!!

Θα ήθελα να ήμουν κάτοικος... ενός άλλου πλανητικού συστήματος...

Το γιατί βέβαια, είναι αυτονόητο...

Για να γνωρίσω και άλλους κόσμους..., άλλους πολιτισμούς...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:49, 09-03-06:

Ναι αλλά έτσι δεν θα γνώριζες την γη
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 18:58, 10-05-07:

Παλιό θρεντ, αλλά τώρα το βρήκα και μου άρεσε.

Θα ήθελα να είμαι ή λιοντάρι, ή άγαλμα, ή σκίουρος, ή βιβλίο. Δεν είμαι σίγουρος.

Απορώ γιατί θάφτηκε τόσο το θεματάκι...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:04, 10-05-07:

Αγρειο ελουροηδές ζώο υπο εξαφάνηση, να σκοτώνω όποιον πλησιάσει την φυλή μου,

Απο φυτό θα ήθελα να είμουν κάτι σε αναρηχώμενο κατα προτήμηση τριανταφυλιά βάτος, θα ανέβενα ψηλά και θα έβλεπα όσο μακρυά μπορώ θα με κόβουν για να δώσω όμορφα συνεσθήματα σε ανθρώπους που τα προσφέρουν και τα λαμβάνουν θα πονάω για να δώσω χαρά, Θα δίνω τροφή σε ζώα άγρια που δεν έχουν κανέναν να τα ταίσει και θα είμαι πάντα απαρατήρητο σε αφτούς που δεν αντέχουν την φύση

Και απο πράγμα θα ήθελα να είμουν ήκομοδίνο ή συρταριέρα, θα έκρυβα τα μυστικά των ανθρώπων θα΄περνούσα απο χέρι σε χέρι, θα γνώριζα πολλά παιδιά και θα τάιζα τα σκοράκια που άδικα τα σκοτώνουν
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:11, 10-05-07:

Θα ήθελα να είμαι γλάρος
Να πετάω πάνω από τα παλία σαπισμένα καράβια και να τα συνοδεύω στα ταξίδι τους.
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 19:13, 10-05-07:

Με εμπνέεις. Εμένα θα μου άρεσε να είμαι ιστιοφόρο για παράδειγμα...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:17, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από truffinho
Με εμπνέεις. Εμένα θα μου άρεσε να είμαι ιστιοφόρο για παράδειγμα...
Ετσι......
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 19:57, 10-05-07:

H χελώνα που έχει η μάνια στην υπογραφή της! Η ένας πολύχρωμος παπαγάλος. Η ουράνιο τόξο. Η τέλος πάντων κάτι πολύχρωμο
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 01:06, 12-05-07:

Το φεγγαρι! μην με ρωτατε το γιατι, απλα αυτο μου ηρθε στο μυαλο για την ωρα. Η ισως να'μουν καποιο ωραιο αστερι..
Παράθεση

Little_johnny77 (Ιβάν)

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Little_johnny77 έγραψε: στις 01:55, 12-05-07:

Αν ΔΕΝ ειμουν ανθρωπος .... θα ηθελα να γινω ΑΝΘΡΩΠΟΣ
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 01:58, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Little_johnny77
Αν ΔΕΝ ειμουν ανθρωπος .... θα ηθελα να γινω ΑΝΘΡΩΠΟΣ
Kαλό

Εγώ θα ήθελα να ήμουν τσίτα.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 02:15, 12-05-07:

αυτή τη στιγμή,πραγματικά,θα ήθελα να ήμουν βούζα...
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 02:35, 12-05-07:

χιονανθρωπος
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:41, 12-05-07:

Πιγκουίνος με φτερά πεταλούδας (τι μας ρωτάνε πρωί πρωί)

πς. Κα-chica σταμάτα να σπαμμάρεις παντού και πέσε για ύπνο.
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 02:44, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Πιγκουίνος με φτερά πεταλούδας (τι μας ρωτάνε πρωί πρωί)

πς. Κα-chica σταμάτα να σπαμμάρεις παντού και πέσε για ύπνο.
Γιατι τα βαζεις μαζι μου καλε μου ανθρωπε ?
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 03:30, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Αν δεν ήσασταν άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;
Stingάκι!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 06:28, 12-05-07:

σκατσοχειρος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους