Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,850 μέλη και 2,411,449 μηνύματα σε 75,078 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 390 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα θέλατε να είστε αυτήν την στιγμή;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:17, 29-06-07:

...αγκαλιά μου, ε;

/me θα 'θελε να ήταν μακριά από την εξεταστική
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:19, 29-06-07:

Γιώργο θα μας πάνε μέσα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:20, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Γιώργο θα μας πάνε μέσα!
Τα 'χω κλείσει τα 15, μην ανησυχείς.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:21, 29-06-07:

Εγώ τα έχω κλείσει?

Θα ήθελα να είμαι στη πισίνα απέναντι.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 03:11, 30-06-07:

Στην αγκαλιά του..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 06:44, 30-06-07:

στο κρεββατι μας στην αγκαλια του....
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:54, 30-06-07:

στην αγκαλια του μορφεα...ειμαι λιωμα
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:15, 30-06-07:

Αφού μιλάμε για αγκαλιές οκ

Στην αγκαλιά μιας αιώρας στην Ινδία.

Η αιώρα θα είναι φτιαγμένη απο κόκκινα, πορτοκαλί υφάσματα, που θα λαμπυρίζουν στο λιγοστό φως των κεριών τριγύρω, τα οποία θα βρίσκονται στην άμμο. Ο ουρανός θα έχει αστέρια (ω! ναι! τα έχω ανάγκη) και θα μυρίζει (όχι εξωτικά λουλούδια ) βανίλα και ζάχαρη! Θέλω να ακούγονται και τα κύματα της θάλασσας. Για τα δέντρα που θα κρατάνε την αιώρα δεν έχω προτίμηση. Να είναι όμως δέντρα και όχι πατέντες.

Αυτά. Εκεί θα ήθελα να βρίσκομαι τώρα.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 23:09, 30-06-07:

σε μια αλλη γειτονια ισως;
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 23:11, 30-06-07:

dead
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 23:48, 30-06-07:

Κοντά στο ninjaki για να μην αυτοκτονήσει!!!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 23:49, 30-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Κοντά στο ninjaki για να μην αυτοκτονήσει!!!!
κοντά στον badguy για να τσακίσουμε καμιά μακαρονάδα χιχιχι
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:55, 30-06-07:

Μαζί με Bill, Badguy και Νίντζα, μαλώνοντας για το ποιος θα φάει όλη τη μακαρονάδα.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 23:58, 30-06-07:

XAXAXA τελεια θα ηταν χαχαχα
θα χυνοταν αιμα μεχρι να φαγωθει η μακαροναδα

(καλά χαλαρώνω )
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:58, 30-06-07:

Ρε μην κοιτατε τα μακαρονια μου
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 03:24, 01-07-07:

Στην ακρογιαλιά και να κάνω αυτό ,που κάνω αυτή την στιγμή...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 10:18, 01-07-07:

Οπουδήποτε αγκαλιά με την αγαπούλα μου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:55, 01-07-07:

Για μπανάκι...μαζί του...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 13:57, 01-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Για μπανάκι...μαζί του...
Για μπανάκι μαζί της.

//Σοβαρά: κάπου μακριά
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:00, 01-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Για μπανάκι μαζί της.

//Σοβαρά: κάπου μακριά
Ετοιμάσου να με αποκαταστήσεις μετά από αυτή την αποκάλυψη που έκανες

Ψιτ...παιδί...μου χρωστάς νέα από το μέτωπο νομίζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους