Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,218 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 595 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Οφθαλμόλουτρα

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:20, 02-12-09:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  6.jpg
Εμφανίσεις:  87
Μέγεθος:  130,8 KB
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:22, 02-12-09:

Γιατι κατι μου λεει οτι οταν θα αρχισει να σου ζηταει ο γιοκας δεν θα την θεωρεις πια οφθαλμολουτρο;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 15:24, 02-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Γιατι κατι μου λεει οτι οταν θα αρχισει να σου ζηταει ο γιοκας δεν θα την θεωρεις πια οφθαλμολουτρο;
Να είσαι σίγουρος ότι μια τέτοια θα του πάρω..
Αλλά αυτή είναι του μπαμπα του...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:00, 02-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
Να είσαι σίγουρος ότι μια τέτοια θα του πάρω..
Αλλά αυτή είναι του μπαμπα του...
Μεχρι να την ζητησει αυτες θα ειναι αντικες, δυσκολο να την θελει Δωσε λοιπον αυτην σε εμενα, και κατι θα κανουμε και για τον νεοτερο μηχανοβιο του φορουμ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:50, 02-12-09:

απο ολες αυτες τις ξεκραβωτες ελληνιδες που βγαινουν στη τιβι μια πραγματικα ζηλευω!

'Ολγα Φαρμάκη

ειναι κουκλα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:15, 02-12-09:

τα εχει φουσκωσει και αυτη..εχει κανει και κατι πλαστικες στο προσωπο...
στο μεγαλο παζαρι στον Μικρουτσικο δεν μου εκανε καμια ιδιαιτερη εντυπωση..πραγματικα και τωρα ξαφνικα μεταμορφωθηκε ετα τον Θεμο σε σεξοβομβα..και εμενα μου αρεσει..
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 20:29, 02-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μεχρι να την ζητησει αυτες θα ειναι αντικες, δυσκολο να την θελει Δωσε λοιπον αυτην σε εμενα, και κατι θα κανουμε και για τον νεοτερο μηχανοβιο του φορουμ!
Φυσικά και θα του πάρω το τελευταίο μοντέλο της yamaha το XT
Αυτό δεν μπορώ να σου το δώσω... είναι δικό μας...
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 20:52, 02-12-09:

Prague! Θέλω τόσο πολύ να ξαναπάω και να καθήσω για μέρες... αχ

και το αγαπημένο μου Ζάγκρεμπ :
και το πάρκο Μαξιμίρ

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 11:47, 03-12-09:

[ATTACH]Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  nestos.jpg
Εμφανίσεις:  32
Μέγεθος:  68,7 KB

Όνομα:  waves.jpg
Εμφανίσεις:  24
Μέγεθος:  83,5 KB

Όνομα:  θάλασσα~.jpg
Εμφανίσεις:  30
Μέγεθος:  60,7 KB

Όνομα:  ΤΟΞΟΤΕΣ RIVER.jpg
Εμφανίσεις:  33
Μέγεθος:  69,6 KB[/ATTACH]
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 22:09, 04-12-09:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 22:13, 04-12-09:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:59, 04-12-09:

Νοrton Commando Cafe Racer
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:05, 05-12-09:

Νοrton πιάνεται ο κ*λος μου όταν οδηγάω Cafe Racer
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:09, 06-12-09:

Demonstener D1200R
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:33, 06-12-09:

Lamborghini Reventon

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 17:32, 06-12-09:

Λεωφορείο 237 Ηλιούπολη-Ακαδημία. Άλλη αίσθηση, χάρμα οφθαλμών
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 23:08, 07-12-09:

Go,go Brazil!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

H Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Tsoutsouba έγραψε: στις 00:12, 08-12-09:

Καλα τελειο που μπορουμε να μοιραστουμε εικονες που κανουν τις κορες των ματιων μας να διαστελονται!
Ιδου!

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 00:28, 08-12-09:

γεια σου τσουτσούμπι

coloραψωδίας συνέχεια...

Παράθεση

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

H Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Tsoutsouba έγραψε: στις 18:07, 08-12-09:

Τιιι? Μου σβησανε τους ποπους μου!!!!
Καταραμενο photobucket!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 20 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, Cupid, Lancelot, Νηματολάγνος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους