Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,278 μηνύματα σε 74,729 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο φαγητό

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:51, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
έέέέέτσιιιι..δικός μας είσαι εσύ..!!
Θες να τσακωθούμε για την ηγεσία και ποιος είναι το ιδρυτικό στέλεχος?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:53, 15-04-07:

Σουτζουκάκια με ρυζάκι!!!

(έεεενα απ' τα αγαπημένα μου )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 17:49, 15-04-07:

Μακαρονάδα με τηγανιτές καραβίδες
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:30, 11-05-07:

μακαροναδα σε ολες τις μορφες της
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:32, 11-05-07:

Οτιδήποτε ψήνεται στα κάρβουνα, πλην αστακών, καραβίδων και άλλων παρόμοιων τεθωρακισμένων που για να τα φας πρέπει να είσαι ο Μπομπ ο μάστορας.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:02, 11-05-07:

Ό,τι σχετίζεται με μακαρόνια, αλλά με μια ιδιαίτερη αδυναμία στη μακαρονάδα με κιμά!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:42, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ό,τι σχετίζεται με μακαρόνια, αλλά με μια ιδιαίτερη αδυναμία στη μακαρονάδα με κιμά!
ακρυβοςςςς
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 08:12, 12-05-07:

Έτσι είναι. Ζυμαρικά (παντός τύπου) και τα μυαλά στα μίξερ, λέμε.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 07:14, 14-05-07:

πολλοι μακαρονοφαγοι βλεπω μαζευτηκαμε
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:12, 14-05-07:

Και εγώ μαζί. Αλλά τελικά μάλλον καταλήγω ότι στην μπολονέζ μεγάλη ίσως και την μεγαλύτερη σημασία έχει το τυρί.
Σκληρό τυρί δανίας φανατικά.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 11:32, 14-05-07:

Τι λέτε εσείς εδώ ρε για μακαρονάδες.... Μακαρόνια με κιμά τα σπάνε λέμε!
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 11:48, 14-05-07:

Οσο κι αν λατρευω τα ζυμαρικά, τα γεμιστά τα εξαφανιζω σε χρόνο dt
Παράθεση

Λακτίζ...

Νεοφερμένος

H Λακτίζ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Λακτίζ... έγραψε: στις 16:51, 08-01-08:

Γιουβαρελάκια=τρέλα... Ευτυχώς ξέρω να φτιάχνω και μόνη μου.
Με το Παστίτσιο και την κοτόσουπα έχω επίσης κόλλημα....
Χωρίς κρέας το φαί δεν παλεύεται...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε: στις 20:32, 08-01-08:

Οτιδήποτε έχει να κάνει με ζυμαρικά...! Τα λατρεύω!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:46, 08-01-08:

Τώρα τελευταία έχω μια έφεση στις ομελέτες, όλων των ειδών.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 01:22, 09-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Τώρα τελευταία έχω μια έφεση στις ομελέτες, όλων των ειδών.
Μαζί με ψημένο τυράκι κιόλας - γνωστό ως σαγανάκι.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:44, 09-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από tofugirl
Οτιδήποτε έχει να κάνει με ζυμαρικά...! Τα λατρεύω!
κερναω αυριο τορτελινια καρμποναρα, αυθεντικη ιταλικη συνταγη με πανσετουλα

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 02:38, 09-01-08:

Πανσέτες. Τι είπες τώρα...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:17, 09-01-08:

ολα τα τρωω...παμφαγο ον εδω εχω μια ιδιαιτερη προτιμηση στα μακαρονια βεβαια αλλα ολα μ αρεσουν.
Παράθεση

nefnef (Νεφέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H nefnef έγραψε: στις 20:47, 09-01-08:

Φασολάκια πράσινα!!! Μιαμ!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους