Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,631 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο φαγητό

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 19:04, 16-02-06:

(1)Μακαρόνια με κιμά..κλασσική αξία..!!
(2)Ως δεύτερη επιλογή,κρατάω τηγανητά φιλετάκια κοτόπουλου με πατάτες τηγανητές και sauce (μίξη μαγιονέζας-μουστάρδας)...
Από γλυκά,τρελαίνομαι για τιραμισούύύύύ.........
Αααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:08, 05-03-07:

Μου αρέσουν πολύ οι πατάτες [τηγανιτές, βραστές, φουρνιστές κτλ.]
αλλα και τα γεμιστά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 17:38, 05-03-07:

γεμιστά for ever......
απο γλυκό....ΣΟΚΟΛΑΤΑ.... με οποιαδήποτε μορφή..
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 17:41, 05-03-07:

Αχ μου αρέσει τοσο πολύ το ρυζάκι
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:53, 05-03-07:

Δε πιστεύω ότι υπάρχει κάτι ανώτερο απ' τον μουσακά (στο θέμα του φαγητού ).
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:19, 05-03-07:

Φασολάδα και φακές
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:57, 16-03-07:

μακαρονια for ever.... σε ολες τις μορφες τους....
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:05, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
μακαρονια for ever.... σε ολες τις μορφες τους....
+1
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 12:27, 16-03-07:

μουσακάς
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 12:30, 16-03-07:

1)Οτιδήποτε έχει να κάνει με μπριζόλες,κοψίδια,κοτόπουλα και τα σχετικά!
2)Κοκκινιστά καλαμάρια με ρύζι!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:30, 16-03-07:

Οτιδήποτε έχει λιωμένα τυριά και μακαρόνια..
Ντολμαδάκια, λαχανοντολμάδες..
Από γλυκά ..σοκολατόπιτα δικιά μου, τιραμισού και τσιζ κέϊκ της μαμάς μου, καθώς κι ένα ακόμα γλυκό που φτιάχνει με μπισκότα πτι μπερ και ζαχαρούχο γάλα (αλλά δεν ξέρω την συνταγή γμτ!)
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 13:46, 16-03-07:

Γεμιστό κοτόπουλο

Θαλασσινά, οστρακοειδή
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 13:51, 16-03-07:

Τρελένομαι για χταποδι και για τορτελινια.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:08, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
κι ένα ακόμα γλυκό που φτιάχνει με μπισκότα πτι μπερ και ζαχαρούχο γάλα
Αυτο το φτιαχνει κι η μαμα μου.
Πολυ καλο (και πολυ παχυντικο επισης )
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:19, 15-04-07:

Ψάρι ψητό λαδολέμονο, πίτες, ότι έχει τυρί.
Από γλυκά όλα σχεδόν τα σοκολατένια και cheese-cake δικό μου.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:56, 15-04-07:

Τηγανιτές Πατάτες.
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε: στις 13:04, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ψάρι ψητό λαδολέμονο, πίτες, ότι έχει τυρί.
Από γλυκά όλα σχεδόν τα σοκολατένια και cheese-cake δικό μου.
ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 13:06, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Τηγανιτές Πατάτες.
+1 (σπιτικές εννοείται και ξεροψημένες κατά προτίμηση )
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:57, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Evaki
+1 (σπιτικές εννοείται και ξεροψημένες κατά προτίμηση )
Καλά ναι. μετρημένες φορές μου έχουν αρέσει έξω. Εγώ πάντως τις κόβω λεπτές σχετικά γιατί δεν μαρέσει το mushy μέσα που μένει. Αλλά όχι και ξεροψισμένες. Δηλαδή δεν πολύ θέλω να κάνει χράτσα χρούτσα σαν πατατάκι. Απλά θέλω να είναι ομοιόμορφη μέσα έξω.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 15:18, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Τηγανιτές Πατάτες.
έέέέέτσιιιι..δικός μας είσαι εσύ..!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους