Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,352 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο φαγητό

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 11:54, 11-07-05:

Με τέτοια διατροφή που έχω, ότι είναι σπιτικό είναι αγαπημένο μου!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 11:58, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
κουνέλι ραγού δεν ακούγετε ασχημο# Αστακομακαρονάδα gilie!!!! και εγω θέλω
αν πιασεις τον αστακο, εγω στον μαγειρευω...θα σ'αρεσει τοσο που θα γλειφεις και τα δικα μου δαχτυλα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:52, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
αν πιασεις τον αστακο, εγω στον μαγειρευω...θα σ'αρεσει τοσο που θα γλειφεις και τα δικα μου δαχτυλα!

Έγινε!!! πηράζει αν τον πιάσω απο την ψαραγορά?
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:33, 11-07-05:

λοιπόν εγώ λατρεύω πολλά φαγητά

κινέζικο (Από διάφορα σημεία και από τα χεράκια μου!!)
λαχανοντολμάδες, σπανακόπιτα, πρασσόπιτα (από τη μαμά!!!)
γεμιστά, αρακά, παπουτσάκια, παστίτσιο, μουσακά (από τα χεράκια μου!!!)
μπριζολάκια (από τον Τέλη στην πλατεία Κουμουνδούρου!!!)
κάτι τρελά vegeterian σουφλέ (από τα χεράκια της αδερφούλας μου!!)
ζυμαρικά (απ όπου να ναι!!!!)
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 15:56, 11-07-05:

Έγινε!!! πηράζει αν τον πιάσω απο την ψαραγορά?
κανονικα πειραζει αλλα για σενα θα κανουμε μια εξαιρεση...τι να κανω η γυναικα πια για να σε κρατησω...
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 16:12, 11-07-05:

τιν μανουλα τιν μανουλα μιας και εγω δεν ξερω τιποτα .........αλλα σπανια μου αρεσει κατι ειμαι πολυ μιζερο στο φαγητο :/
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:25, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
α, ξεχασα να σου πω κουνελακι οτι το παραδοσιακο φαγητο στην ζακυνθο ειναι Κουνελι ραγού...αλλα εγω δεν το τρωω...στο ορκιζομαι!!
Πάλι καλά
αλλά του παππού μου του αρέσει, λες να κινδυνεύω απο τον ίδιο μου τον παπού??
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:13, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Πάλι καλά
αλλά του παππού μου του αρέσει, λες να κινδυνεύω απο τον ίδιο μου τον παπού??
Οχι βρε κουτό, απο τον παππού σου δεν κινδυνέυεις (αρκεί να είναι πάντα χορτάτος)
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:26, 13-07-05:

όχι παππού θα σου μαγειρεύω ότι θες εκτός παο κουνέλι
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 18:22, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
όχι παππού θα σου μαγειρεύω ότι θες εκτός παο κουνέλι
Λαγός στιφάδο γίνετε?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:15, 13-07-05:

Λαγός στιφάδο γίνετε?#
Ποιός πάει τώρα για κυνήγι να πιάσει λαγό?? όλοι έχουν βρει την εύκολη λύση το κουνέλι
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 09:26, 20-08-05:

μουσακας ,κρεας ,ψαροσουπα,κτλ...
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 09:30, 20-08-05:

Ψαρόσουπα... πωπω τι μου θύμισες τώρα... Χρόνια έχω να φάω!!! Και είναι απ' τα πολύ αγαπημένα μου φαγητά!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:38, 20-08-05:

Να σου θυμίσω και εγώ κάποια πράγματα για την ψαρόσουπα?

Κόκκινο σκορπιό πεσκαρδίτσα, και μερικά άλλα μικρά ψαράκια για γευση, με λευκό κρασι, ψωμί και μπόλικα βραστά λαχανικά. Χόρτα με λεμόνι, και μπόλικο λαδολέμονο για τα ψάρια μετά! Άντε και για το τέλος ένα μιλφεηγ για να πάνω κάτω τα φαρμάκια
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 09:51, 20-08-05:

Να σου θυμίσω και εγώ κάποια πράγματα για την ψαρόσουπα?

Κόκκινο σκορπιό πεσκαρδίτσα, και μερικά άλλα μικρά ψαράκια για γευση, με λευκό κρασι, ψωμί και μπόλικα βραστά λαχανικά. Χόρτα με λεμόνι, και μπόλικο λαδολέμονο για τα ψάρια μετά! Άντε και για το τέλος ένα μιλφεηγ για να πάνω κάτω τα φαρμάκια
Είσαι πολύ κ*λόπαιδο
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 10:39, 20-08-05:

Και μένα η ψαρόσουπα μου αρέσει πολύ!!!Οπως επίσης και τα κοκκινιστά καλαμάρια!!!Ααααααχ....
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 21:20, 17-01-06:

Μακαρόνια με κιμά,παστίτσιο και φακή.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 21:25, 17-01-06:

Ρύζι
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:53, 24-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
Ρύζι
είσαι κινεζάκι??
τρως πολύ ρυζάκι??
πόσες κουταλίτσες???

τί θυμήθηκα τώρα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 17:18, 24-01-06:

Μακαρόνια με σάλτσα κοκκινιστή με γαρίδες. Ααααχχ!8)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους