Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,220 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 592 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω...

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:07, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
..να με παρατήσουν ΟΛΟΙ ήσυχη εδώ, με πρήξανε σήμερα!
Απέλυσέ τους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:00, 23-04-07:

θέλω να ανοίξει το κομμωτήριο ΣΗΜΕΡΑ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:07, 23-04-07:

Θέλω να μήνω πάντα έτσι με τον άντρα μου
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 10:10, 23-04-07:

νανιιι
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:44, 23-04-07:

......να παω Χαλκιδα σημερα........
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 11:53, 23-04-07:

Θελω θελω... να θετικη δυναμη και ενεργεια !!!!!!!!!!!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 11:53, 23-04-07:

..να βρω το Καρμα-δολοφονο
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:58, 23-04-07:

Λεφτά γιατί έχω μείνει ταπί...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:01, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Λεφτά γιατί έχω μείνει ταπί...
+1
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:07, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
..να βρω το Καρμα-δολοφονο
..να μάθω πόσα δίνεις για αυτή την πληροφορία!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:58, 23-04-07:

να φαω...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:29, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
θελω.....ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΟΥ!!!!
ποιος μου το εριξε;
Ωχου, κλεισ' το να δεν σ' αρέσει.

Θέλω διακοπές.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 14:31, 23-04-07:

Θέλω να πάνε όλα καλά...........
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:15, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Θέλω να πάνε όλα καλά...........
+1
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 10:53, 24-04-07:

Θέλω αλλαγή (προς το καλύτερο εννοείται)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:59, 24-04-07:

...να χάσω δέκα κιλά!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:01, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
...να χάσω δέκα κιλά!
σιγα καγιρι...μια χαρα κουκλα εισαι...τι να πουμε κι εμεις δλδ;

θελω να παω για καφε...
θελω να μη βρεξει αυριο ...εχω ψωνια να κανω...
θελω να περασει η ωρα να παω σπιτι μου....
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 11:08, 24-04-07:

θέλω να πάω για καφέεε
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 11:15, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mara
θέλω να πάω για καφέεε
ελα παμε μαζι μαρακι...κι εγω θελω ενα καφεδακι τωρα...
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara έγραψε: στις 11:38, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
ελα παμε μαζι μαρακι...κι εγω θελω ενα καφεδακι τωρα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέλω κάτι να σου πω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 165 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-12 στις 00:53.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 21:04.
    • Θέλω... - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-10 στις 19:14.
    • Θέλω γνώμες.. - Από rheuli
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-09 στις 19:49.
    • Θέλω μία συμβουλή.... - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-07 στις 10:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους