Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,629 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 509 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω...

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:20, 15-11-07:

Oσι, και μη φανταστείς πως έχω γίνει καμιά συλφίδα..
Απλά όλα μου είναι φαρδιά κι αυτή είναι εκεί κολλημένη! Θα έπρεπε να δειχνει τουλάχιστον δύο κιλά κάτω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 15:22, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Oσι, και μη φανταστείς πως έχω γίνει καμιά συλφίδα..
Απλά όλα μου είναι φαρδιά κι αυτή είναι εκεί κολλημένη! Θα έπρεπε να δειχνει τουλάχιστον δύο κιλά κάτω!
Καλά...άλλοι θέλουν να παχύνουν και άλλοι να αδυνατίσουν....
Εγώ ρε γαμώτο θέλω να πάρω 2-3 κιλά ακόμα για να μεγαλώσει το μέγεθος των μυών μου......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:23, 15-11-07:

Μη σκας. Θα φανεί. (δεν έχει χαλάσει e?) Σημασία έχει πάντα το πως νιώθεις και το τι λένε τα ρούχα! Έκανες γυμναστική?
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 15:31, 15-11-07:

Πάντως δεν έχω καταλάβει γτ εσείς οι γυναίκες σκάτε τόσο για το πάχος σας. Δηλαδή αν είστε 5-6 κιλά παραπάνω ή και 10, τί έγινε; Τα αγόρια σας, αν σας αγαπάνε πραγματικά, δε θα τους νοιάζει......
Προσωπικά, δε μου αρέσουν οι πολύ λεπτές....Θέλω να έχουν τα κιλάκια τους
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:29, 16-11-07:

θελω να ειμαι ΤΕΛΕΙΩΣ καθαρη στο μιλανο!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:14, 16-11-07:

.....να τα καταφερω για την Κυριακη!
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

O BrokenHeart έγραψε: στις 07:59, 16-11-07:

.... να περάσω ωραία σήμερα......
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 09:32, 16-11-07:

... να μπορουσα να εφευγα και τώρα αν γινόταν....
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 09:36, 16-11-07:

Θέλω να περάσω πολλά πολλά μαθήματα Α και ένα παπί!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:19, 16-11-07:

"Θέλω να μπω μες το πλυντήριο και με τα ρούχα να γυρίσω, να γυρίσω, να γυρίσω να χαθώ εκεί να σβήσω, να γυρίσω, να γυρίσω να γίνω κομμάτια να αυτοκτονήσω."

Κόρε. Ύδρο.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:08, 16-11-07:

να εχει καθε μερα ηλιοοοοοοοοοοοο οπως τωρα
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

O BrokenHeart έγραψε: στις 13:11, 16-11-07:

Να γυρίσω πίσω τον χρόνο
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:14, 16-11-07:

..να με αφησουν να φαω αυτο το ρημαδο-γιαουρτι που παλευω απο τις 12.
Παράθεση

lala (Άσπα)

Νεοφερμένος

H Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H lala έγραψε: στις 14:45, 16-11-07:

να πάω για φαγητό..
Πείνασα!!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:29, 16-11-07:

Νέο αμάξι με mp3 player.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 16:21, 16-11-07:

να βγω Εθνικη και οπου με βγαλει, μονο ετσι θα ηρεμησω
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:11, 16-11-07:

νατο παρω στα χερια μου!!!!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 17:18, 16-11-07:

να ποστάρω κάτι άλλο αλλά είμαι εγκρατής τύπος.
Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

O BrokenHeart έγραψε: στις 18:17, 16-11-07:

..να με σέβονται!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:27, 16-11-07:

να μην κοιμηθώ στο θέατρο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέλω κάτι να σου πω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 165 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-12 στις 00:53.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 21:04.
    • Θέλω... - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-10 στις 19:14.
    • Θέλω γνώμες.. - Από rheuli
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 5ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-09 στις 19:49.
    • Θέλω μία συμβουλή.... - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-07 στις 10:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους