Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,641 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,931 μηνύματα σε 92,918 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 884 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:18, 17-05-09:

Για άντρα το ιδανικό.. περίπου 1.90 ψηφίζω!
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...Σε πειράζει το τακούνι σε έναν άντρα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 06:11, 19-06-09:

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
1. Μονοκατοικια.. δε μ'αρεσει ο Τσιμιτσελης
2. Νοικι αν ειναι να το παιρνω εγω
Ιδιες, ηταν απαισιες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 16:52, 21-06-09:

Στα πλαίσια του εορτασμού για την επιστροφή του ρεμπεσκέ στο φόρουμ, πιστεύω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή για να μπει στο hall of fame το ανεπανάληπτο αυτό ποστ...

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing

καλά ε , απλά είδα το όνομα σου ως τελευταίος γράφων στο θέμα και μάντεψα τι θα πεις . Ο ρεμπ δεν έχει να αποδείξει τον αδρισμό του - οι κοπέλες κάνουνε ουρά έξω από την κρεβατοκάμαρα του , ακόμα και οι θηλυκές κατσαρίδες βάζουνε τα καλά τους όταν επισκέπτονται την κουζίνα του και τρέμουνε μην τις δει άβαφτες . Δεν διαμένει Ελλάδα , γιατί το σπίτι του έχει καταληφτεί από λυσσασμένες γκρούπις . Λέγεται ότι φτάνοντας στο αεροδρόμιο του Χίθροου , υπήρχανε τόσα μαζεμένα θηλυκά , που ο Ρουβάς ζήλεψε τόσο που έβαλε τους ατσέντηδες του να μαζεύουνε κόσμο με πούλμαν για τις αφίξεις του . Δίπλα στα ομοιόματα των μπιτλς στο μουσείο της μαντάμ τισό , υπάρχει ο ρεμπ και είναι κοινώς πανθομολογούμενο ότι πλέον οι μόνη χρησιμότητα των μπιτλς είναι να κόβουνε οι λονδρέζοι κερί για τα αυτιά τους στις συναυλίες της μπρίτνει σπίαρς
Ο έλβις λέγεται ότι πριν μια συναυλία κοιμήθηκε σε μια σκηνή με 5 γυναίκες , ο ρεμπ έχει 5 γυναίκες στην γραμματεία του για να απαντά στα τηλεφωνήματα νεαρών κορασίδων . Ο ρεμπ λέγεται ότι έχει κάνει τόσο σεξ στην ζωή του , που άμα δεν έπαιρνε προφυλάξεις θα βγαίνανε τόσα ρεμπάκια , ώστε να καταλάβουμε εν μια νυκτί την ιαπωνία , την κίνα και τον άρη μαζί
Ο ρεμπ έχει μεγαλύτερηστοίβα από ραβασάκια από ότι ο ζάχος δόγκανος , είναι ο λόγος για τον οποίο οι εταιρίες προφυλακτικών φτιάξανε τις 12αδες , και λέγεται ότι ο τομ κρουζ που έπεσε στην σαιντολογία , ο μπέκαμ που τα έφτιαξε με ένα γουρουνάκι-τραγουδίστρια , και ο ρίτσαρντ γκιρ που έγινε βουδιστής απλά θέλησαν να εγκαταλείψουνε τα εγκόσμια στα οποία κυριαρχεί η γυνή - στης οποίας την καρδιά κυριαρχεί ο ρεμπ
Μετά από όλα αυτά και πολλά άλλα που θα μπορούσα να αναφέρω για τον ακαταμάχητο καζανόβα για τον οποίο η πάμελα άντερσον ξεφούσκωσε τα μεμέ της ώστε να τον αγκαλιάζει πιο ολοκληρωτικά - το να τον κατηγορείς για ομοφιλόφιλη σχέση απλά σε κάνει γραφικό και σε στοιβάζει στην σωρεία των αντρών που τον ζήλεψαν αλλά ποτέ δεν τον έφτασαν
Όσο για μένα , εξασκούμαι έτη πολλά να γίνω γνώστης λίγων από των μαγικών του - ίσως μείνω ένας μέτριος μάγος αλλά πάντα θα θυμάμαι τα λόγια του δασκάλου : η αγάπη δεν υπάρχει , πρέπει να την φτιάξεις εσύ . Είναι δύσκολο , αλλά όλα τα κτίσματα ευλογούνε τον δημιουργό τους .Εγώ στο λέω που...(θα συνέχιζε , αλλά πέρασε μια δίμετρη ρωσίδα χορεύτρια του κλαμπ στο οποίο είμασταν και τον ρώτησε αν θέλει να τον κεράσει 2 ποτά : ένα στο σπίτι της και ένα δεύτερο την ημέρα του γάμου τους)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:05, 30-06-09:

(για τον s.i.d.)
Αρχική Δημοσίευση από Valder
Είναι ένα πολύ κακό αντίγραφο του ρεμπεσκέ που προσπαθεί να αποδείξει ότι έχει καλό χιούμορ καταλήγοντας πολλές φορές σε πλεονάζοντες, αχρείαστους και κρύους αστεϊσμούς, χάνοντας έτσι και τα όποια χαρίσματα έχει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 01:11, 30-06-09:

Μόνο και μόνο που σε συνέκρινε με τον ρεμπεσκέ πρέπει να νιώθεις σοκ και δέος!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,376 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:49, 06-07-09:

Θα δίνατε το παιδί σας για υιοθεσία;
Αρχική Δημοσίευση από borat
Εξαρτάται από το τι ζημιά έκανε.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 18:06, 06-07-09:

δε μπορώ παρά να είμαι ο εαυτός μου, όλοι οι άλλοι χαρακτήρες είναι ήδη πιασμένοι από άλλους(από Κακή επιρροή)

γνώρισα τους Έλληνες και αγάπησα όλους τους άλλους λαούς....(από Exposed_bone)

μία εικόνα μπορεί να αξίζει με χίλιες λέξεις.... αλλά δεν είναι ατάκα, είναι συναίσθημα.... (από εμένα για εσένα.... μικρή μου....)

αν νομίζεις, οτί αρκούν χίλιες λέξεις, για να περιγράψεις ένα συναίσθημα, ο χρόνος δεν έχει αξία για εσένα....

χίλια συναισθήματα, μπορούν να περιγράψουν μία λέξη.... μία εικόνα(μια ζωγραφιά...)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 06-07-09 στις 18:30.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:26, 06-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
δε μπορώ παρά να είμαι ο εαυτός μου, όλοι οι άλλοι χαρακτήρες είναι ήδη πιασμένοι από άλλους(από Κακή επιρροή)
αχ τι καλός που είσαι!
πολύ θα ήθελα να ήταν αυτούσιο δικό μου αυτό, αλλά δυστυχώς είναι ελαφρώς κλεμμένο απ τον μπαρμπα Όσκαρ Γουάιλντ (Νομίζω )

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 02:26, 09-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Ρε συ σιντ, μα την Παναγία, θέλω καιρό να σε ρωτήσω, παίρνεις τίποτα για να είσαι σε μονίμη υπερένταση;;
Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Eχω την αμιδρά υποψία-βεβαιότητα οτι το γάλα που πίνεις είναι λίιιιιιιγο ληγμένο

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 07:14, 09-07-09:

ωραία όλα αυτά αλλά ας επιστρέψει το θέμα στο ύψος του

Σε ποιό στάδιο είστε με τον συντροφό σας?
Στο ΟΑΚΑ.

Άντε ας σοβαρευτώ... (νοτ)

Έχουμε ολοκληρώσει,
μα βρήκαμε διαφορετικές σταθερές
και αναπαραγωγίσαμε για επαλήθευση.

Άντε, ας σοβαρευτώ.

Δεν έχουμε ακουμπήσει ο ένας τον άλλον!
Είμαστε και οι δύο σιχασιάρηδες
μα ποιος το πε ;

ο REMPESKES

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 07:50, 09-07-09:

αλλά δεν έχουνε μόνο οι γάιδαροι ουρές
έχουνε και οι ουρές γαιδάρους
= σιντ δε γκρειτ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:58, 20-07-09:

χα , πάω για δουλειά και ουχί για διακοπές πάντως μια ώρα ύπνου στον προαστιακό είναι ότι πρέπει .
δεν θα γλιτώσετε (ακόμα) αλλά μπορείτε βέβαια να πάτε εσείς διακοπές και ούτε γάτα ούτε ζημιά
κατα τα άλλα είμαι σίγουρος ότι αν κάναμε έναν έρανο στο στεκι , για να με ξεφορτωθείτε θα μαζευότανε χαλαρά κάνα 10χιλιαρο να τα πάρω και να σας αδειάσω την γωνιά

Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης
όχι ρε σιντάκο μην τα λες αυτά τα πράματα

εμείς ποτέ δεν θα πληρώναμε για κάτι τέτοιο

γιατί δεν υπάρχει φράγκο.

ο ρεμπ λείπει από το στέκι και κανείς δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει - αλλά υπάρχουνε μερικοί που απαλύνουνε τον πόνο
trollers are back

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη @nt¤wnis|~|¤e
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε στις 04:17, 20-07-09:

ο ρεμπ λείπει από το στέκι και κανείς δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει - αλλά υπάρχουνε μερικοί που απαλύνουνε τον πόνο
trollers are back
Δε λέω...είναι κι αυτό μια δικαίωση
μετά από την μακροχρόνια καριέρα μου στα τρολινγκ ποστς.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη @nt¤wnis|~|¤e : 20-07-09 στις 08:39. Αιτία: Ήταν μεγάλη μου τιμή :Ρ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:16, 26-07-09:

το πρώτο σας αυτοκίνητο
Ίδια μάρκα με το κινητό μου.

άστο διάτανο , με συγκίνησε πάλι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 26-07-09 στις 21:23.
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 15:43, 29-07-09:

epote:
μαλιστα...πληρης ανικανοτητα χρησης του εγγεφαλου.

καταπληκτικο. Και σου εχουν δοσει διπλομα οδηγησης
DrStrangelove:
To οποίο σκέφτομαι σύντομα να χρησιμοποιήσω γκαζώνοντας κατά πάνω σου

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 08:24, 30-07-09:

Αλήθεια, τι ζώδιο είσαι, φιλαράκο μου;
ναι ναι αυτη η ερωτηση προηλθε απο τον νωευς !!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:54, 03-08-09:

Είδα τις προάλλες στην εφημερίδα:... "στα πλαίσια του προγράμματος Εταιρική Ευθύνη αποφασίσαμε..."

Τι μας λένε.
Έγινε και η έννοια "εταιρική ευθύνη" οικονομικό "πρόγραμμα" της εταιρίας.

Τι ειρωνία να μην καταλαβαίνεις τίποτε άλλο παρά την γλώσσα σου.
π.σ. θα σταματήσω όταν ξαναρχίσει να πυροβολεί

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:38, 11-08-09:

από την Ρουμάνα , από τα πιο χαμηλού προφίλ και υψηλού ήθους στεκομέλη κατ ' εμέ πάντα

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Προσωπικά δεν έχω πάρει μέρος σε κανενός είδους show – η ιδέα και μόνο μου φέρνει σύγκρυο . Δεν το κατηγορώ, αλίμονο, αλλά μου κάνει εντύπωση η ευκολία με την οποία κάποιοι εκθέτουν και με χαρά μάλιστα (σαν κάτι το τελείως φυσικό) την προσωπικότητά τους στα αδηφάγα media!

Εντάξει, δεν μιλάω για τελειωμένα show Αννίτα Πάνια style, αλλά για αυτά τα τηλεπαιχνίδια που μερικοί σφάζονται για να πάρουν μέρος. Έβλεπα, ένα π.χ. ένα στον Antenna – αυτό που ανοίγουν οι βαλίτσες - και ήταν ένας Φυσικός στο επάγγελμα που διαγωνιζότανε. Να δεις αγωνία, άγχος για τη σωστή βαλίτσα να τρελαίνεσαι! Και τσούρμο ο κόσμος, παλαμάκια και κακό! Ολέ ολέ, μουσικές Ρίκι Μάρτιν, καρναβάλι. Τα καραγκιοζάκια μόνο που δεν βγήκανε να χορεύουν κι αυτά. Μια μάλιστα μαζορέτα που άνοιγε τις βαλίτσες – δεν ξέρω αν νιαούριζε κιόλας – δήλωσε και συνάδελφος του παίχτη, Φυσικός με ειδικότητα στην Οπτοηλεκτρονική και τα λέιζερ!!! Αμάν….ζήτω η επιστήμη!!!!

Εντάξει πες ότι οι παίχτες και οι κομπάρσοι βγάζουν τα λεφτά τους, το ακροατήριο τι ρόλο παίζει; Για ψυχαγωγία πηγαίνει εκεί; Εσείς θα πηγαίνατε ποτέ; Τι θα σας ωθούσε να πάτε εκεί, εκτός απʼ το οικονομικό όφελος που τέλος πάντων μπορεί και κάποιοι να το έχουν ανάγκη; Μήπως οι γκλαμουριές τελικά είναι μέσα στο πετσί μας και όσο κι αν το κοροϊδεύουμε, δεν ζούμε χωρίς αυτές;
Αρχική Δημοσίευση από roumana
Πριν κάμποσα χρόνια έχουν βρει στην αρχαία Ρώμη την απάντηση στην ερώτηση «τι θέλει ο λαός» για να είναι ευχαριστημένος …
“Pane et circo”.
Στο λαό δώσε λίγο φαϊ και θεάματα να γελάσει (έστω και πικραμένα)… Τον τελευταίο καιρό ο λαός δεν θέλει απλά να δει το τσίρκο…θέλει να συμμετέχει και όλα…

πέρα από μια απλά εύηχη ατάκα , νομίζω ότι είναι και από τα πιο μεστά και ψύχραιμα συμπεράσματα για την εποχή μας

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 14:27, 21-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
......Γκόμενο δεν ψάχνω, έχω έναν και με το ζόρι τον αντέχω κι αυτόν (kidding obviously, αλλά you get my point). Και ούτε κόμπλεξ έχω με την εμφάνιση μου, απεναντίας μου αρέσω πάρα πολύ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:47, 29-08-09:

Είναι το ίδιο στερεότυπο με αυτό που θέλει τις γυναίκες χαμηλών τόνων και αδύναμες ψυχολογικά.
Τα στερεότυπα σίγουρα συμβαίνουν σε αρκετούς/ες, αλλιώς δεν θα υπήρχαν. Το πρόβλημα με τα στερεότυπα είναι ότι δεν ισχύουν για όλους, και προκαλούν πρόβλημα σε αυτούς για τους οποίους δεν ισχύουν.
απλή και σοφή κουβέντα

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:19, 30-08-09:

Έπεσα πριν λίγο σε αυτό το παλιό αλλά πάντα επίκαιρο ποστ της Isiliel:
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Οι αρχαίοι έλληνες έδωσαν στον Θεό 'Ερωτα τη μορφή ενός μικρού φτερωτού παιδιού με τόξο και φαρέτρα... Κανείς δε ξεφεύγει από τα βέλη του. Όταν αυτά σε σημαδέψουν, δε ψάχνεις πια να βρεις ούτε το γιατί, ούτε το πως, ούτε το πρέπει... Παραδίνεσαι.

Ποτέ δεν ερωτεύτηκα κάποιον που δεν έπρεπε. Για να τον ερωτεύτηκα, πάει να πει πως έπρεπε.
Ποιός μπορεί να τα βάλει με το μικρό θεό?
Έπρεπε να τον ερωτευτώ για τους θεούς. Για τους ανθρώπους δεν έπρεπε...

Λογική και συναίσθημα δε πάνε χέρι-χέρι. Πάνε?

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:35, 30-08-09:

Έπεσα πριν λίγο σε αυτό το παλιό αλλά πάντα επίκαιρο ποστ της Isiliel:
Ω, ευχαριστώ πολύ! (Ανασκαφές βλέπω...! ) Θέλω μόνο να πω ότι αυτό:

Αρχική Δημοσίευση από isiliel
Λογική και συναίσθημα δε πάνε χέρι-χέρι. Πάνε?
το έχω αναθεωρήσει. Πλέον πιστεύω πως το συναίσθημα έχει τη δική του λογική!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:11, 30-08-09:

μάλλον οφτόπικ αλλά το θέμα με αφορά πολύ και καμία διάθεση δεν έχω για τρολάρισμα

ισί ,σου έβαλα θετική όχι γιατί είσαι μια σεβαστή στεκοεπαφή μου αλλά γιατί εκπλήκτηκα από τον τρόπο που σκέφτεσαι αλλά δυστυχώς οι αμφιβολίες πάντα με τρώνε

μήπως και η λογική έχει το δικό της συναίσθημα και άρα και πάλι πρέπει να διαλέξεις ποιο θα είναι το βασικό συστατικό του κοκτέιλ ;

θα χρειαστώ μια ζωή να καταλήξω και όταν καταλήξω δεν θα έχω άλλη ζωή για να διαλέξω

δε εντ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:22, 30-08-09:

Μήπως να πηγαίνατε μια βόλτα από το Συναίσθημα ή λογική;
Κρίμα να χαθούν τα ποστς σας στα offtopics

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:25, 30-08-09:

Το παραθέτω εδώ ώστε να αλλάξω υπογραφή:

"Αφού η φύση κάνει σφάλματα γιατί το φυσιολογικό είναι τόσο υπερτιμημένο?" -Lugar

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:41, 01-09-09:

3.πες ότι θα γράψεις τν αυτοβιογραφία σου..τι τίτλο θα της έδινες?
μην πλησιάζετε - εκτείθεστε σε βιτριόλι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:09, 02-09-09:

Τα πνευματικα δικαιωματα ανηκουν στον Αρκα :fthnos:antigrafakias:

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 19:30, 08-09-09:

Ο αντωνάκης όταν απάντησε στο θέμα <<Η ζωή είναι ..>> :

Αν η ζωή χωρούσε σε έναν ορισμό, ο κόσμος όλος θα είχε καταρρεύσει από βαρεμάρα...
Αλλά καλό είναι να ψάχνουμε να βρούμε κάνα ορισμό...έτσι για να μη βαριόμαστε...

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:55, 15-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Τελικά, φαίνεται ότι ένας φανατικός χριστιανός κι ένας φανατικός άθεος, είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα, γιατί έχουν Έναν, Μονογενή και Παντοδύναμο Θεό: Το φανατισμό τους!!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 10:41, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Τα πνευματικα δικαιωματα ανηκουν στον Αρκα :fthnos:antigrafakias:

αχαχαχ! Ναι εκεί που τον τρυπάνε στο καζάνι στην κόλαση. "Αχ, ο αγκών μου!"

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 12:36, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
Τελικά, βρε παιδιά, η ζωή τραβάει την ανηφόρα, όπως μας λέει κι ο Ποιητής, ή την κατηφόρα, όπως επιμένει η πεπατημένη;
Αρχική Δημοσίευση από dimitral
ισιωμα ειναι.εμεις δινουμε κλισεις στο κορμι μας.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:09, 30-09-09:

Ο πάντα αυθεντικά ευφάνταστος και ευφάνταστα αυθεντικός gademis σε στιγμές περισυλλογής :

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Εγώ κέρδισα τα εύσημά μου στο Πολυτεχνείο, οπού τα υπολογιστικά συστήματα δείχνουν το χειρότερο εαυτό τους. Ήμουν μικρός και απέδιδα τις κουφές δυσλειτουργίες σε γκαντεμιά, χωρίς να ξέρω αυτά που ξέρω τώρα (ότι δηλαδή οποιαδήποτε ψηφιακή λογική αποκτά συνείδηση και έχει μία στις τρεις πιθανότητα να μη ΘΕΛΕΙ να δουλέψει, οπότε οι δοκιμές που κάνεις πάνω της είναι στην ουσία βασανιστήρια για να την πείσεις να κάνει αυτό που θες).

Μάλιστα είχαμε φτιάξει και μία θεωρία, της γκαντεμοδυναμικής. Το γκαντεμόνιο είναι το στοιχειώδες σωματίδιο της γκαντεμιάς. Επηρεάζεται από τη λογική και τη θέληση. Όπου δηλαδή ένα φωτόνιο θα ακολουθήσει τυχαία πορεία (πχ σκέδαση) το γκαντεμόνιο θα ακολουθήσει την πορεία που δεν θες εσύ που παρατηρείς το σύστημα (σύμφωνα με την κβαντομηχανική το επηρεάζεις παρατηρώντας το). Η θεωρία έλεγε επίσης ότι τα γκαντεμόνια συσσωρεύονται και όταν φτάσουν μια κρίσιμη μάζα δημιουργούν γκαντεμιές στο σύστημα που συσσωρεύτηκαν, ανάλογα με το πόσο μεγάλη είναι η μάζα. Τέλος εγώ και ορισμένοι άλλοι άνθρωποι έχουμε την ιδιότητα να έλκουμε τα γκαντεμόνια, αλλά εκτός από τις γκαντεμιές που μας συμβαίνουν έχουμε δυνατότητα να απελευθερώνουμε ριπές γκαντεμικής ακτινοβολίας (ως αμυντικό μηχανισμό για να μη μας ρουφήξει καμιά μίνι μαύρη τρύπα απο το cern).

Στατιστικά εκτιμώ τη γκαντεμική μου πυκνώτητα χωρητικότητας στα 58 μΕπίτιμα/m^3. Ο μέσος όρος είναι 12-14. Υπάρχει επίσης patent application για τη χρήση ρουλέττας ή κουλοχέρη σαν όργανο μέτρησης.

Υπάρχει και με αντίθετη πολικότητα το κωλοφαρδόνιο. Αυτό εκλύεται πολύ κατά τη διάρκεια παρτίδων τάβλι, και από συγκεκριμένα άτομα κατα την αναζήτηση parking. Υπάρχουν επίσης θεωρίες για τη χρήση του σε faster than light travel.

Αυτά, πάω να κάνω thread "πόσο geek είστε" και να το κάνω copy paste

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 18:43, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από poyka
Παρά το γεγονός ότι εγώ πήρα την ευθύνη του χωρισμού το μόνο που μπόρεσα να του πω ειναι δεν μπόρεσα να διώξω την θλίψη από τα μάτια σου.

Απάντηση: Και ποιος σου είπε ότι ήταν υποχρεωτικό να φύγει; Τι περίμενες; ισως μου έφευγε σε κανα χρόνο (4 μήνες ήμασταν μαζί)

Αυτο θα πει να θες να είσαι δυστυχισμενος

Και η πιο θεική ατάκα

Τι έκανες για μένα που έδειχνε ότι ήσουν ερωτευμένος;
Εβαλα conn-x

τρομερή ατάκα....ακόμη γελάω ...έβαλα conn-x
χα χα χα χα χα χα

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:08, 15-10-09:

Σφήνα στη Ρινοπλαστική με μπόλικο χιούμορ!

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Πώς λέγονται αυτοί που έφτασαν ως το τέρμα τη ρινοπλαστική τους και τώρα πια δεν έχουν τι άλλο να περιμένουν στη ζωή τους; Τερ-μύτες!!

Πώς λέγονται αυτοί που έκαναν ρινοπλαστική, αλλά συνεχίζουν να μη βρίσκουν γκόμενα/ο; Ερη-μύτες!!

Πώς λέγονται αυτοί που πρώτα έκαναν ρινοπλαστική και μετά έβαλαν μυαλό; Φρονη-μύτες!!

Μην με παρεξηγείτε, περαστικός ήμουν, μ' έπιασε από τη ΜΥΤΗ η μυρωδιά του αιθέρα του χειρουργείου κι είπα να σας πω κανένα κρύο αστείο να περάσει η ώρα.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 09:03, 22-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Achilles

Μέχρι τώρα η νέα κυβέρνηση μου έχει στοιχίσει
4.200ε το έτος.

Καλά πάμε.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:09, 04-11-09:

για την αποσταση μιλωντας:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
H xειρότερη είναι αυτή που σωματικά είναι μόλις λίγα χιλιοστά ...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:18, 04-11-09:

-θελω να μου λενε ψυθυριστα ''δε σε θελω''-

ρας!

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 22:38, 08-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Δεσμώτης
ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ να γίνουμε άνθρωποι από τη μία και σαν βολικά κουτάκια ταξινομημένα σε στατιστικά όνειρα θερινής νυκτός.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:49, 21-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ
Θα συμφωνήσω πως είναι πολύ καλύτερο να μετανιώνεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες όταν αυτό το κάτι αφορά μόνο την πάρτη σου .. όταν αφορά και άλλους οφείλεις να τους
ρωτήσεις κατά πόσον θα ήθελαν να ... μετανιώσουν ή να ....ενδώσουν !
Καλά ξεμπερδέματα !
δεδομένης και της περίστασης που ειπώθηκε , άλλο ένα μελιωικό διαμάντι
(άλλωστε το καλό με την μελιώ , είναι ότι οι ατάκες γεννιούνται κατά παραγγελία με το τόπικ)

π.σ. μια και λέμε για ατάκες , πού είναι ο ρεμπ ;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 21-11-09 στις 23:50. Αιτία: λυπάμαι
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 04:11, 22-11-09:

π.σ. μια και λέμε για ατάκες , πού είναι ο ρεμπ ;
Στο δρομο ειναι και 'ρχεται..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 16:25, 15-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νωεύς
Ιντρίλ, λέει αλήθεια το ...παιδί;
Αρχική Δημοσίευση από Idril
Κρίνοντας από το γεγονός ότι παρομοιάζει εσένα με το Mάρλον Μπράντο κι εμενα με τη Nτάριλ Xάνα, σου φαίνεται να λέει αλήθεια?

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,030 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 23:09, 15-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Σκέψου το εξής πολύ απλό. Καληνυχτάκηδες, γκομενοφύλακες, ξεπλένηδες, υπάρχουν πολλοί. Τα λεγόμενα καλά παιδιά. Μια από τα ίδια, μια από τα συνηθισμένα. Τι συγκίνηση προσφέρουν αυτοί σε μια γυναίκα; Απλά της χαϊδεύουν τ' αυτιά, λένε όσα θέλει να ακούσει, ταιριάζουν σκόπιμα στις θέσεις της για να της φανούν σωστοί και κάνουν υπέροχες φιλίες μαζί της.
Είσαι πολύ μεγάλος ρε!! Λίγοι έχουν το θάρρος να τα πουν αυτά...

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,376 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:19, 17-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Φτιάξε κρέμα γιώτης
Δεν μπορεί να υπάρχει πιο άκυρος διάλογος!

25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:32, 17-12-09:

Αυτό το μήνυμα αποτελεί διπλή ατάκα! (Η κρυμμένη, δεύτερη, ατάκα είναι ότι βάζω τον εαυτό μου στις ατάκες )

Αρχική Δημοσίευση από epote
Δεν ειναι θεμα τυχης αλλα επιλογης, ετσι και αλλιος οι ανθρωποι που αξιζουν οτιδηποτε περισοτερο απο αποτεφροση ειναι το 0.01% φροντιζω να συναναστρεφομαι μονο με αυτους.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Χαίρομαι που αυτό το 0,01%, το βρήκες εδώ! Η δουλεία μου πετυχαίνει!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:52, 25-12-09:

(για τις διαφημίσεις τζάμπο , ο γιώργος στο τσατ)

σοβαρά,
τα μικρά παιδιά τις ακούνε;;;;»δηλ. πού έφτασε η κοινωνία μας »στα 12 καπνίζουν, κάνουν σεξ και ακούνε διαφημίσεις τζάμπο

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,584 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:23, 06-01-10:

Ερώτηση στο mini-συνέντευξη:

- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?

Απάντηση fantasmenos:

-Υγρό, δεν ξέρω, ακούγεται πιο σεξουαλικό

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Great Chaos : 25-02-10 στις 23:27. Αιτία: διόρθωση smilies
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 20:49, 07-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από ria82
δεν νομιζω οτι είναι και πολυ κακό να βλεπει ενας αντρας πορνο!
ειτε ειναι σε σχεση ειτε οχι.
το κακο για μενα ειναι να ειναι εξαρτημενος απο αυτο(οπως το αντιλαμβανεται ο καθενας), και να το κανει καθημερινα, ειτε ειμαστε μαζι , ειτε οχι.

ποιος αλλωστε ειναι αυτος που δεν βλεπει πορνο?
ο νωεύς , του φαίνονται όλα πολύ ποταπά , σε σχέση με αυτά που έχει κάνει
Απαραδεκτος σιντ!!

Δεν εχει αφησει τιποτα ορθιο..

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 06:42, 08-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela

Μα είναι για φάγωμα....
Αυτός ο χαλβάς κάνει το κακό;

Τζίζους.

Μα είναι για γέλια.
Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ζηλεύεις Μποράτ, ζηλεύεις γιατί είναι κούκλος.
Ειδικά στη τελευταία φωτογραφία είναι σα β' όνομα σε μπουζούκι της επαρχίας.

υγ Το "μα ειναι για γελια" εμενα με κανει να γελαω περισσοτερο!!!!!

Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,584 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 10:26, 08-01-10:

Το "μα ειναι για γελια" εμενα με κανει να γελαω περισσοτερο!!!!!
Γέλα κύριέ μου, γέλα μαζί μου

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:55, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
6. Τα γηρατειά σε φοβίζουν;
7. Πιστεύεις ότι είσαι ευφυής;
6. Όχι. Θα είμαι σʼ ένα ζεστό καπί με φιλόξενες νοσοκόμες να μʼ αλλάζουν μπαταρίες στα ακουστικά, θα έρχονται τα παιδιά μου και συνέχεια θα ξεχνώ ποιοι είναι, θα μου φέρνουν δώρο πάμπερς και γενικώς θα είμαι τόσο γκαγκά που θα όταν τα τεζάρω δεν θα καταλάβω τη διαφορά. Ζωή χαρισάμενη.
7. Άλλοτε νιώθω ευφυής όταν μεγαλοπιάνομαι με ιδέες που στην πραγματικότητα δεν είναι για τα δόντια μου (μου αρέσει όμως ), ενώ άλλοτε αυτό που φαινομενικά νιώθω ως βλακεία είναι συγχρόνως και αναπόσπαστο συστατικό των προτερημάτων μου.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dimitris S, SweetGirl

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους