Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,260 εγγεγραμμένα μέλη και 3,039,528 μηνύματα σε 92,424 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 847 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 17:58, 09-02-07:

Απο dooo... Ακομα γελαω!!!

Αρχική Δημοσίευση από Mikikikou
(εκεί που βλέπουμε τηλεόραση) γυρνάει και με κοιτάει με ένα ύφος που μόνο ο χειρότερος εχθρός μου μπορεί να έχει......
Αρχική Δημοσίευση από dooo
μην έχει σχέση με αυτό που βλέπεις?

εμένα π.χ., με κοιτάει σαν ούφο όταν βλέπω μαρία η άσχημη

και απειλεί ότι θα μου τα κόψει αυτά σε λίγο, αλλά ΠΡΙΤΣ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη io-io : 09-02-07 στις 18:16.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 23:53, 10-02-07:

Χωσε Κρονακο αγορι μου χωσε!!!

Η Συμη ειναι στης κυκλαδες ρε UFO; Θα το ακουει και θα τριζουν τα κοκκαλα του του προπαπου μου, αν δεν εχει γινει zompie και εχει βγει να σε βρει....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,629 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:17, 11-02-07:

Κρόνος reloaded στο...

ΘΕΜΑ: Τα πάντα για το ξύρισμα, τα μούσια κλπ

Αρχική Δημοσίευση από thodoris7
Έπρεπε να περιμένεις κι άλλο πριν ξυριστείς...στο στρατό θα υποφέρεις και συνάμα θα βαρεθείς . Να ξυρίζεσαι όσο πιο αργότερα μπορείς,μία φορά το μήνα,το 2μήνο .... όσο ξυρίζεσαι τόσο αγριεύουν και βγαίνουν πιο γρήγορα
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Το ξέρω ρε φίλε αλλά τόσο καιρό ήμουν σαν τον παπά της ενορίας... Και πάλι δηλαδή σαν τον παπά της ενορίας θέλω να γίνω γιατί βαριέμαι το ξύρισμα, αλλά έχεις τους καθηγητές πάνω από το κεφάλι σου...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,629 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:58, 13-02-07:

ΘΕΜΑ: Θύτης ή Θύμα;

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Υ.Γ. XRZ, μένεις στον δρόμο που δολοφονήθηκε ο ... πως τον είπαμε;
Αρχική Δημοσίευση από XRZ
στην γωνία κάθετου και πρώτου παράλληλου... 3 πολυκατοικίες μακριά δλδ [σκέψου ότι ο δρόμος σχηματίζει ένα Τ, ο κυρ γιαννης μας άφησε χρόνους στην άκρη της κάθετης γραμμής του Τ και εγώ είμαι εκεί που είναι η ορθή γωνία των 2 ευθ.τμημάτων... καλό ε? ]
Κάψιμοοοο

Και μία ευγενική προσφορά του Founes:
Αρχική Δημοσίευση από Founes
Από την άλλη μπορούσε να φερθεί ακόμα πιο έξυπνα! Ξεχνάς την γυναίκα, απο την στιγμή που ξενοπηδιέται δεν αξίζει καν να την σκέφτεσαι και να στεναχωριέσαι. Της την στήνεις, την πιάνεις επʼ αυτοφώρω και πολύ εύκολα βγάζεις διαζύγιο και μάλιστα αναίμακτα με δική της υπαιτιότητα! Τον εραστή, απο την στιγμή που ξέρεις οτι ειναι πρόσωπο με κάποια μεγάλη θέση, του ζητάς τον ουρανό με τα άστρα για μην δημοσιοποιήσεις την όλη κατάσταση ή κάνεις κάτι πολύ πιο απλό... Χμ... Διευθυντής του ΙΚΑ ήταν ο ένας και ο άλλος 1 χρόνο πρίν την σύνταξη. ΑΡΑ! Βγάζουμε την σύνταξη με συνοπτικές διαδικασίες και μάλιστα παραφουσκωμένη και με ενα εφʼ απαξ αρκετά μεγάλο (για την ψυχική οδύνη!) και μετά το ρίχνεις στην τρελίτσα! Φοράς σκουλαρίκι και τσιλιμπουρδίζεις τα χρόνια που μένουν με πιτσιρίκες!!!

Ετσι είναι όλοι ευχαριστημένοι. Ο ενας ελεύθερος κι ωραίος (και τσεπωμένος) και το ζευγαράκι ζει τον έρωτα του ήσυχα κι ωραία!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:46, 13-02-07:

Σιγά που δεν θα το 'βαζα

ΘΕΜΑ: Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Απορώ στις συναντήσεις του e-steki με τόσους καμμένους πως δεν γίνεται καμία ανάφλεξη ...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 05:59, 14-02-07:

Από τα all-time best offs...

ΘΕΜΑ: [split] Ψάχνω όνομα για γατάκι!

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Από msn:

Obsessed with love and clouds and rain... says:
Η administrator του e-steki σκέφτεται να ονομάσει
php την γάτα της
Πώς σου φαίνεται?
skarab [christmas cookies] says:
Μια στιγμή να ρωτήσω τον σκύλο μου...
skarab [christmas cookies] says:
"Τι λες perl?"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:11, 18-02-07:

Το μαγαζί σήμερα προσφέρει ένα ποτπουρί από Κατερίνα

ΘΕΜΑ: Θέλω, θέλει, αλλά τι κάνουμε;

Ο Κρονάκος μάς έχει μόλις περιγράψει μία φάση με μια γνωστή του στο προαύλιο, όπου φιληθήκανε και τούτος δεν ξέρει αν τα 'χουν ή όχι...

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Δηλωνω τρελη φαν, κρονε σκιζω τη φλεβα μου για σενα λεμε!!
Η περιγραφη στην αυλη ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!
ΧΟΥΦΤΩΣΤΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!

ΘΕΜΑ: Το σπίτι μου γκρεμίζεται;

Να σας πω την αλήθεια αυτή την προσφορά φιλοξενίας προς την Gio περίμενα να την κάνει ο Γιώργος πρώτος!!!
Τι, τη γλυκοκοιταζει κι ο γιωργος; Mine mine mine mineeeeeee!!!

ΘΕΜΑ: Πώς αισθάνεστε;

Σαν να μ'εχει πλακωσει το ταβανι και να καθονται απο πανω του 100 παχυσαρκοι.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Το βάρος του ταβανιού δλδ δεν σε πειράζει? Δεν μασάς ε? Αν ήταν 99 οι παχύσαρκοι και μια κοπέλα νορμάλ?
Το ταβανι σκετο ειναι υπερκυριλε, στον 5ο παχυσαρκο κολλαω :X

Σημερα μ'εχει πιασει το κυνικο μου, κι ειναι μια καποια λυσις για την κατασταση μου
(αααα, τι καλος ανθρωπος, και τι ομορφο ασπρο πουκαμισο..α δενει και πισω?!)

ΘΕΜΑ: Σαβουάρ Βουρ - Απλά μαθήματα κακής συμπεριφοράς

Ουδέν σχόλιον εδώ, διαβάστε όλο το ποστ (παραθέτω μόλις το 1/3)
[...]
Το τελευταιο και χειροτερο μαλλον, ηταν σε μια αγενη υπαλληλο που εκδιδει μηνιαιες καρτες στον σταθμο της Ομονοιας.. Ειχα παει μια μερα να παρω εισιτηριο στο διπλα ταμειο και την ακουσα να ειρωνευεται αλλοδαπους για την προφορα τους, να τους κοροιδευει κτλ, με λιγα λογια ο,τι ακουω και μου γυρνανε τα λαμπακια. Εσκασα μυτη αρχες του μηνα λοιπον, με ο,τι 10λεπτο ειχα μες στο σπιτι να παρω την καρτουλα μου, η αθωα.
"Φοιτητρια εισαι?"
"Ναι, γιατι?"
"Μονο φοιτητες μπορουσαν να φερουν τοσα ψιλα, σε περιπτερο δεν μπορουσες να πας?"
"Οχι"
... μετραει, μετραει ...
"Ειναι δεκα λεπτα λιγοτερα"
"Λυπαμαι, τα μετρησα σπιτι, ξαναμετρηστε τα".
Ολα αυτα με φυσικο και γλυκερο υφος, ΑΠΟΛΑΥΣΗ...

Μπορω να θυμηθω απειρα, αλλα αρκετα μπιτς εγινα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 02:45, 19-02-07:

Είναι ελεεινή..............ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ
Η Corpse Bride καλέ

ΘΕMA:Μεγάλα Ρεζιλίκια

Αφηγείται η καημένη η Ιsi
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

Δε το 'θελα λόγω τιμής...

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?"
Σχολιάζει η ΚΟΥΕ.......
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
αφου δεν σου έδειξε το φερμουάρ του.. πάλι καλά
....για να συμπληρώσει το κάθαρμα
Κορυφαιο!!

"Καντα μου unzip"!!!
Έλιωσααααααααα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:37, 19-02-07:

Περί ψυχικών διαταραχών..

ΘΕΜΑ: Μυθομανία.....

Κατά την ανάλυση ενός προβλήματος...
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Κοίτα μόνο μην αρχίσει να σου μιλάει ως άλλο πρόσωπο και ξεχνάει πράγματα για τον πραγματικό της εαυτό (π.χ. σου πει ότι την λένε Ελένη και ότι δεν είχε ποτέ σχέση με κάποιον τον οποίο χώρισε)! Τότε πάμε για Αποσχισματική Διαταραχή Ταυτότητας (Πολλαπλή Ταυτότητα)...
...αρχίζουν και πέφτουν οι μάσκες
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Me, Myself and I.......
crazyhelen : Αμάν......Μας πήρανε χαμπάρι Ελενίτσα.....
Ελένη : Ωχ λες να καταλάβανε στο στεκί ότι ..... το'χα αλλά το χάλασα? (το μυαλό)
crazyhelen : Χμ....Δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά ο Μοναχος κάτι έχει ψιλιαστεί.
Ελένη : Ο Μονάχος? Καλέ με αυτόν ήμουν παντρεμένη.....Αυτός με ξεμπρόστιασε????
Λενιώ : Ήσουν παντρεμένη? Εγώ με τον Μοναχο, έχω σχέση 2 χρόνια......

κ.λ.π. - κ.λ.π. - κ.λ.π.
Αχ, έλιωσα...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 05:49, 20-02-07:

Γιάννης, all time classics..

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Αν κοιτάτε ο ένας πάνω ο άλλος κάτω αυτό είναι ......το 69.
Και να κοιτάει αυτή ταβάνι και εσύ την τηλεόραση αυτό είναι.... γάμος

Να 'σαι καλά...

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 19:11, 22-02-07:

Κρονος για αλλη μια φορα

Εγω διαμαρτιρομαι, απο που και ως που co-mod o Γιωργος; Αν δεινουμε τετιες θεσεις στους trolers χαιρω πολυ...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:55, 23-02-07:

Φρέσκο πράγμα! Σήμερα έχουμε μία ευγενική προσφορά του Γιάννη

ΘΕΜΑ: Τι φοράς τώρα;
πετσετα, εις κεφαλαν και εις μεσην
Έχεις 3 επιλογές :

α) Βγάζεις την πετσέτα στο κεφάλι και βγαίνεις έξω
Αποκτάς ένα ωραιότατο κρύωμα

β) βγάζεις την πετσέτα της μέσης και βγαινείς έξω
Κερδίζεις μια μαγευτική βραδυά στο αυτόφωρο του τμήματος ηθών

γ) βγάζεις και τις δύο πετσέτες φοράς ζεστές κάλτσες κρατάς ένα πανό και τρέχεις στην πλατεία διαμαρτυρώμενος για τις μεταρυθμίσεις στην παιδεία

Αποκτάς δικό σου παράθυρο στα κεντρικά δελτία, γράφεις βιβλίο με τους λόγους που το έκανες (για το περιεχόμενου του οπίου διαμαρτήρετε η Λουκά και η Εθνική συμμαχία) και αποκτάς σίγουρη θέση παρουσιάστη στο επόμενο ριάλιτυ (fame story 15, το μαντρύ της φάρμας, dreamshow - the music oti perisepse apo tis alles ekpompes!) σε μεγάλο σταθμό.
Έλιωσα λέμε!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:09, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Και οι 30αρες κοριτσακια ειναι.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:34, 25-02-07:

ΘΕΜΑ: Κάτω τα χέρια από το Ζιζού...

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Πολλά ακούγονται,πάντως αποκλείεται να του είπε για τη μητέρα του γιατί και η μητέρα του Materazzi πέθανε όταν αυτός ήταν 14 χρονών
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
και ο Χριστός πέθανε πριν 2 χιλιετίες σχεδόν. so?
Γουίσκι, all time classics!!!

Με την ευγενική προσφορά του ]ifrit[

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 627 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 20:42, 25-02-07:

ΘΕΜΑ:Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Προσπάθεια από το theio_vrefos:

Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos
άντρας είναι

ψηφίζω

travel_lover?
Για να πάρει εμπνευσμένη απάντηση...

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
αλλο travel κι αλλο τραβελι, dear.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 20:24, 26-02-07:

απο το θεμα - Κινητα Στα Σχολεια

Αρχική Δημοσίευση από Diomidis
Εγω δν μπορω να καταλαβω τι θελουν οι συμμαθητες μου το κινητο στο σχολειο??να μιλανε με τις κοππελες τους στο διπλα τμημα?ή να ανταλασουν ''πονηρα'' με ''μπλουτουθ'' την ωρα του μαθηματος?αμα θελεις να ακους μουσικη φανταστικε μου συμμαθητη στα διαλειματα...μην εχεις για μοστρα το τελευταιο μοντελο της μοτορολα(βλεπετε εδω ειμαστε κηφησσια...),παρε ενα αι-ποντ(που ειναι και ακριβο,γιατι εδω ειμαστε κηφησσια) και ακου την μουσικη σου χωρις να εχεις τον κινδυνο οτι θα σου το κατασχεσουν οι καθηγητες...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:05, 28-02-07:

Κυρίες και κύριοι, ο Μάριος στις "Μεταφράσεις"

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Χμου, ξέρει κανείς σας πώς γράφεται η λέξη "αφυδραλογόνωση" στα Αγγλικά;
Αρχική Δημοσίευση από Mario
Afidralogonosis!!!
(μμπππρρρρ!Κατσε στην ακρη ωρεεεε!!! Ηρθε ο τσοπανος που μιλαει και Inglezika!!Αμ' πως!)

Και μετα το ασχετο ποστ συνεχιζουμε κανονικα!

ΛΟΟΟΛ λέμε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 05:16, 04-03-07:

Εγώ έλιωσα όταν το 'δα.

ΘΕΜΑ: Τι όνειρο είδατε χθες;

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Εγώ έβλεπα ένα ολοκλήρωμα
Και όταν ήρθε στο δωμάτιο μου ο πατέρας μου να με ξυπνήσει νόμιζα ότι μου έλεγε τη λύση
Ό,τιναναι
Κάψιμο rulez λέμε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 06:40, 04-03-07:

Και μία ανατρεπτική απάντηση στο...

ΘΕΜΑ: Είναι ηθικά σωστό το τρίτο πρόσωπο σε ένα ερωτικό τρίγωνο να ενημερώσει τον απατημένο

Αρχική Δημοσίευση από eilikrinis
Κατά τη γνώμη μου (και για να επαληθεύσω το ρητό) θα πρέπει να το πει...στη μάνα του, στη μάνα της, στη μάνα του φίλου, στον φίλο, στον γείτονα, στον μπακάλη (αν έχει delivery στον εκάστοτε Ζήκο), στον μηχανικό που του φτιάχνει το αμάξι, στην κομμώτρια της γειτονιάς, στον πιτσαδώρο, στον οδηγό του ΚΤΕΛ Ιωαννίνων (που φέρνει την πεθερά από το χωριό), στον σκουπιδιάρη και στην κυρα-Θοδώσαινα (ξέρεις την απέναντι γριούλα)....διότι ως γνωστόν...Ο ΚΕΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ!!!
ΛΟΟΛ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 00:55, 05-03-07:

Θεμα Τι φοράς ΤΩΡΑ?

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Μολις φορεσα τη πιτσα που παραγγειλα...

Τα νευρα μου...
Και για να μη παραξηγηθω, επεσε
σχεδον ολη πανω στο παντελονι.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:53, 07-03-07:

Σημερινό πράμα, από:

ΘΕΜΑ: Shopping!!

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ένα ωραίο μαύρο τζιν σεξουλιάρικο( ) και ένα μαύρο ζακετάκι πολύ μοδάτο.
Aγαπητη underwater με αφορμη το τελευταιο σου ποστ, θελω να σε -και σας- ενημερωσω οτι απο σημερα και μετα απο αυτο σου το ποστ, οποιος θα ποσταρει τι ρουχα εχει παρει ή τι ρουχα φοραει, και συμπληρωνει τις προτασεις του με λεξεις οπως "σεξουλιαρικο", "κολλητο","καυτο","αποκαλυπτικο", κτλ κτλ κτλ, θα πρεπει να ποσταρει και τις αναλογες φωτογραφιες.
Δηλαδη φωτογραφιες του ή τις ιδιας να φοραει το εκαστοτε ρουχο.
Σε περιπτωση που δεν θα τηρειται το παραπανω (κατι που εισηγηθω να μπει και στους "ορους χρησης", θα αφαιρειται το ποστ και θα ευχομαστε οοοοολοι μαζι να σας σκιστουν τα ρουχα ή να σας λερωθουν.

χαχαχαχα!!!!!
Αντε μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εψές πήρα μια καυτή και αποκαλυπτική πάνω από όλα......

μπούρκα Και για του λόγου το αληθές:
Ξεράθηκα....!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:34, 08-03-07:

ΘΕΜΑ: Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί..

Αρχική Δημοσίευση από mania
Σαρδέλες με μερέντα
Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Xα,χα,χα καλά μιλάμε έλιωσα
Μα σαρδέλες με μερέντα;Ιεροσυλία
Αν στα φυσιολογικά σου τρως έτσι όταν μείνεις έγκυος τι θα τρως;
Είναι άπαιχτες και οι δύο...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:21, 12-03-07:

Με δυσκολία κρατιέμαι απ' τα γέλια..

ΘΕΜΑ: Με ποιον συζητάμε τα προσωπικά μας; Φίλοι versus άγνωστοι.

χου χου....
αυτό που σου έχουμε κρατήσει κρυφό τόσο καιρό... είναι ότι είμαστε μια ομάδα ψυχολόγων σε πειραματικό φόρουμ

πλακίτσαααααααα
Όοοοολοι μαζί είμαστε σ' ένα μεγάαααλο group therapy.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:46, 16-03-07:

Έχω λιώσει σήμερα...

ΘΕΜΑ: Ιερά Μυστήρια

Η συζήτησή μας έχει καταλήξει στο αν θα τρέχαμε τους παπάδες που τα παίρνουν στα κανάλια...

αντίθετα πιστεύω οτι είναι πολύ χειρότερο να το βιώνεις αυτό στην εκκλησία παρά στην εφορία...

σίγουρα θα ενδώσω αλλά θα το κάνω γήπεδο εκει μεσα...!!!
πλιζ, θέλω να έρθω κι εγώ να το δω .

δε χρειάζεται να μου το ανταποδώσεις στο δικό μου γάμο, θα ξεχαστεί ο δικός μου και θα φωνάζει "γκολ" αντί για "i do".
Να 'σαι καλά!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,169 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 13:12, 22-03-07:

Σημερινο:
Ρωταει o Mitsos για τις σειρες:
Mitsos the Great
Μαρία η Άσχημη vs. Γιάννης ο Όμορφος
Ποια κατά την γνώμη σας είναι καλύτερη σειρά?
Καλύτερη είναι η Μαρία η Άσχημη.

κι απανταει ο Ανδρεας:

Deadhead_pirate
Ποιοι είναι αυτοί ρε παιδιά;
Μέλη του e-steki;

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:17, 23-03-07:

Παλιό, αλλά σταθερή αξία.

ΘΕΜΑ: Το χειρότερο εστιατόριο κλπ που έχετε πάει ποτέ (για να μην την πατήσουν και άλλοι)

λονδίνο...ένα μοδάτο/χλιδάτο/-άτο εστιατόριο κάπου στο κέντρο...

αφού έχουμε φάει κάτι τρελές ελίτσες σε τεράστια πιάτα (δύο στο καθένα ξέρετε τώρα, με το σπαράγγι από κατω να παριστάνει το στόμα στις δύο ελιές-μάτια), μετά κάποιο κυρίως πιάτο που είχε πάλι σπαράγγια (σύμπτωσις??? δε νομίζω), ήρθε η κορύφωση στο γλυκό:

Τσιζκέικ.

Θα μου πείτε, τι πρόβλημα υπάρχει με αυτό το τόσο ωραίο-μου-τρέχουν-τα-σάλια-και-μόνο-που-το-γράφω γλυκάκι.....

Τσιζκέικ, ΦΤΙΑΧΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ.

ΝΑΙ. Καλά διαβάσατε.

Αλλού η βάση.

Αλλού η κρέμα

Αλλού τα τόπινγκς.

Μας δώσανε και σύνεργα πάντως.

Τους χρυσώσαμε και φύγαμε.

πιάσαμε και ένα φις-εντ-τσιπς στο χέρι.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 05:53, 23-03-07:

Από τα best που 'χω διαβάσει εδώ μέσα.

Θέμα: Spams στην καθημερινή ζωή...

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Για να επιστρέψουμε στο θέμα των τηλεφωνικών διαφημήσεων που είναι πολύ προσφιλές μου θέμα.
Η αντίδραση "το κλείνω" είναι μεν η πιo συχνή αλλά αν έχετε λίγο χρόνο στη διάθεσή σας δεν είναι η ενδεδειγμένη. Για να μειωθεί το τηλεφωνικό spam ο μόνος τρόπος είναι να το κάνουμε ασύμφορο για την εταιρία. Επειδή λοιπόν η εταιρία πληρώνει α) τηλέφωνο και β) τον/την υπάλληλο πρέπει να τον κρατήσουμε στο τηλέφωνο όση περισσότερη ώρα μπορούμε. Πολύ συχνά με παίρνουν τηλέφωνο για πιστωτικές κάρτες. Πάντα ρωτάω λοιπόν τι προστασία έχω από παράνομη χρήση του αριθμού της πιστωτικής απο κάποιον υπάλληλο καταστήματος (κάτι για το οποίο δέν υπάρχει προστασία στην Eλλάδα όπως στο εξωτερικό). Πάντα τρώω ένα δεκάλεπτο με τέταρτο για να εξηγήσω το σενάριο της απάτης. Αν ο υπάλληλος δηλώσει άγνοια ξεφέυγει σε αυτό το σημείο. Αν όμως αποφασίσει να με πείσει οτι αυτό δεν γίνεται, η ιστορία τραβάει μέχρι και μισάωρο, και σε μία περίπτωση τους έπεισα να ερευνήσουν οι ίδιοι το θέμα . Για τους πολύ ενοχλητικούς επιστρατεύω ερώτηση για τον ακριβή αλγόριθμο υπολογισμού των δόσεων και των επιτοκίων η ερώτηση για το τι νομική διαδικασία υπάρχει σχετικά με τις ανεπιθύμητες χρεώσεις.
Τώρα που τα έγραψα όλα αυτά αισθάνομαι λίγο υπεύθυνος για τα ηχογραφημένα μηνύματα.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:30, 26-03-07:

Μόλις πριν ένα δίλεπτο..!! Γιάννης in action..!!

ΘΕΜΑ: Γιατί δεν θέλουν οι έφηβοι να κάνουν μπάνιο;

Χρειάζονται ένα.. κίνητρο, όπως είπε κι η roumana.
Χμμμ κίνητρο .....

ΠΕΝΤΕ + ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ

1. Του παίρνεις ασβό για κατοικίδιο. Όταν το φτωχό ζώο τον εγκαταλείψει μην αντέχοντας την μυρωδιά ίσως πιάσει το υπονοούμενο.

2. Ξεκινάς την γνωριμία του με άγνωστα μέχρι χθες αντικείμενα σαπούνι, βούρτσα, σαμπουάν, σε πιο δύσκολες καταστάσεις ακουα-φόρτε, χλωρίνη και σφουγγαράκι για τις κατσαρόλες

3. Του εξηγείς ότι οι διαφημίσεις με τα σαμπουάν δεν περιέχουν ειδικά εφέ και ότι πλένοντας το κεφάλι του (αρκετές φορές) μπορεί και τα δικά του μαλλιά να λάμψουν.

4. Του εξηγείς ευγενικά ότι οι αράχνες, ο δάκος και η μουχρίτσα θα είναι πιο ευτυχισμένοι στον κήπο και όχι ανάμεσα στις τρίχες του κεφαλιού του.

5. Επωφελήσου από την κατάσταση! Οι τσιμέντο-τσίμπλες, τα φύκια στην μασχάλη, τα βρύα και οι λειχήνες στα πόδια, το λάδι από τα μαλλιά μπορούν με την κατάλληλη επεξεργασία να γίνουν χρήσιμα προϊόντα για το αμάξι, το ψάρεμα, ακόμα και σαν δυνατά παρασιτοκτόνα για τις γλάστρες.

6. Θύμισε του πόσο χαρούμενος ήταν την τελευταία φορά που έκανε μπάνιο και πόσο φρέσκος έδειχνε την ώρα που τον έβγαζαν από την κολυμπήθρα.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:38, 04-04-07:

Ντουλίνι.

ΘΕΜΑ: Παιδικές ζαβολιές
εγώ ήμουν πάρα πολύ ήσυχο πλάζμα. δε καταλάβαιναν ότι υπήρχα στο σπίτι. αλήθεια σας λέω.Νι.
τις έτρωγα όμως τις ξυλιές παρόλο που έφταιγε το αδέρφι, για να μη νιώσει μειονεκτικά. Γιαυτό και εγώ έγινα ο ρουφ της οικογένειας. Για να διορθώσω την αδικία. Άτιμη ζωή.

Δε με πιστεύετε, ε?
παίζαμε πόλεμο με τα μαξιλάρια, δηλ. έπαιζε πόλεμο, εγώ ήμουν το θύμα: τις τρώγαμε και οι δύο
παίζαμε τυφλοποντικάκια με το πάπλωμα στο κρεβάτι των γονιών, δηλ. έπαιζε, εγώ κοιμόμουν: τις τρώγαμε και οι δύο
πνίγαμε ποντικάκια, καίγαμε σκορπιούς στο χωριό, δηλ. αυτός τα έκανε, εγώ κοίταζα: τις τρώγαμε και οι δύο
έπαιζε με το αεροβόλο, πέτυχε τη γάτα, τις έφαγε μόνος του, εγώ έγινα καπνός

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:13, 08-04-07:

Κρίμα να χαθεί αυτό το διαμάντι.

Θέμα: [off-topic] Demo / Είναι καλός ο υπολογιστής της Michelle; :p

Γιατί βρε πειράζεις τον υπολογιστή της Michelle? Μήπως για έναν απο τους παρακάτω λόγους ?

Είναι παλίο γιατί...
  1. Ο υπολογιστής είναι τόσο παλιός που η χώρα κατασκευής του είναι ο "ελεύθερος κόσμος" και όχι η ΗΠΑ
  2. Η κάθε αναβάθμιση πρέπει να έχει την έγκριση της αρχαιολογικής υπηρεσίας.
  3. Στο τσάκ δεν τον πήραν μαζί με τα μάρμαρα του Παρθενώνα.
  4. Το μόνο κακό ήταν ότι άργησε λίγο να το παραλάβει (δεν είχε ανακαλυφθεί το αεροπλάνο)
  5. Η μνήμη μετριέται σε κιλά λόγο του μεγέθους της.
  6. Το restart γίνεται εύκολα, κυρίως αν πέσουν άμεσα οι αναθυμιάσεις απο τα κάρβουνα.
  7. Το disk defragment γίνεται με το χέρι.
  8. Το προσχέδιο του PC το βρήκαν σε σπηλιές αρχαιολόγοι.
  9. Ο σκληρός δίσκος είναι μείγμα απο κασσίτερο, ξύλο καρυδιάς και ζυγίζει 87 κιλά.
  10. Η αποθήκευση των δεδομένων γίνεται σε κεντρικές αποθήκες στο Ρέντη.
  11. Δεν λειτουργει με ρεύμα.
  12. Το πρόγραμμα ιστορίας που είχε προ-εγκαταστημένο είναι μισή σελίδα.
  13. Οι τεχνικοί που έκαναν την συρναμολόγηση του πνήγηκαν μαζί με την Ατλαντίδα.

Είναι αργό γιατί...
  1. Για να "μπείς" στα windows πρέπει να έχεις διαθέσιμο σαββατοκύριακο.
  2. Μέχρι να κατεβάσεις ένα πρόγραμμα απο τον ιντερνετ έχουν βγεί οι επόμενε 10 version. Άσε που πιο γρήγορο είναι να στο στείλουν με ταχυδρομείο μέσω θιβετ.
  3. Για να υπολογισει δεδομένα στο excel πρέπει τα νούμερα να είναι μονοψήφια και όχι πάνω απο 6, αλλιώς κολάει.
  4. Ο χρόνος που υπολείπετε σε κάθε πρόγραμμα για να κατέβει είναι μόνο σε μέρες ή μήνες και ποτέ σε ώρες.
  5. Η γρηγορότερη λειτουργία του είναι το shut down μόνο όταν συνδυάζεται με διακοπή ρεύματος.
  6. Αυτό το pc έχει μεγαλώσει πολλές γενεές, ιδίως αυτούς που προσπάθησαν να τελειώσουν ένα παιχνίδι.
  7. Η Michelle ξεκίνησε να παίζει στα 14 ένα ράλι Σε λίγο τελειώνει.... τον πρώτο γύρο.
  8. Ο πιό γρήγορος γύρος που μπορείς να κάνει παίζοντας στο κομπιούτερ της... είναι ο διπλός (πίττα, καλαμάκι, τζατζίκι, ντομάτα)

Είναι ακριβό γιατί ...
  1. Το 90% των ανταλακτικών βρήσκονται στο Λούβρο.
  2. Το πετρέλαιο θέρμανσης ανέβηκε πολύ τις τελευταίες ημέρες.

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 09:13, 08-04-07:

Μάριε κι εμένα μου άρεσε αυτό!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:16, 12-04-07:

Πάντως υπάρχει και καλύτερη λύση.

Συστατικά
- Παίρνεις 1 μαύρο ανεξήτηλο μαρκαδόρο
- ένα οδικό χάρτι
- Πληροφορίες για τα δημόδια ουρητήρια
- Αρκετά εισήτήρια

1. Ενημερώνεις τους τοίχους στα δημόσια ουρητήρια ότι είσαι διαθέσιμη για καυτό σεχ μόνο με ένα τηλεφώνημα στο ΧΧΧ ΧΧΧ (Όπου Χ το νούμερο του μ@λ@κ@)
2. Τυπώνεις αγγελίες και τις κολάς στις κολόνες για ολοκαίνουριο smart με 6500? λόγω αναχώρηση στο εξωτερικό τηλέφωνω ΧΧΧ.ΧΧΧ
3. Πετάγεσε μέχρι το Καραισκάκη και ενημερώνεις τους φίλους γαύρους ότι είσαι ο "Μήτσος" και ότι αν θέλουν να κλείσουν τους λογαριασμούς που ανοίξαν πρόσφατα να τον πάρουν στο ΧΧΧ ΧΧΧ να καθαρίσουν
4. Αν βαριέσαι κιόλας μπορείς να βάλεις και αγγελίες στην Χρυσή Ευκαιρεία με το συγκεκριμένο κινητό, μπορείς να πουλάς σκηρό δίσκο 120 GB ΜΕ 70 ευρώ λόγω αναβάθμισης, Ζόντιακ φουσκοτό ή ακόμα και πιο πικάντικες αγγελίες οπως μικρή αφέντρα θέλει να σε υποτάξει κτλ

πολύ μου άρεσε!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:12, 13-04-07:

Προσοχή. Παρακαλείσθε να απομεκρύνετε τους γνωστούς από το χώρο, για να μην γίνετε ρεζίλι.

ΘΕΜΑ: Το σκύλο ή τη γάτα;
"Το παρακάτω τοπικ αφιερώνεται στην Michelle "

Περπατάτε στον δρόμο και βλέπετε μία γάτα να παλεύει σε ένα πρεβάζι με ένα σκύλο και τα δυο ζώα προστατέυουν τα μικρά αξιαγάπητα μωρά τους, τα οποία μόλις έχουν ανοίξει τα μάτια τους. Η λύση είναι μια να σπρώξετε ενα απο τα δύο ζώα απο το μπαλκόνι για να σωθούν τα μωρά του άλλου. Τι επιλέγετε τον σκύλο η την γάτα. Δεν υπάρχει άλλη εναλακτική πρέπει να διαλέξετε ένα απο τα 2 υποχρεωτικά.

Το συγκεκριμένο ποστ έχει εγκριθεί απο την Ε.Ψ.Ε (ένωση ψυχασθενών Ελλάδος)
Ξεχασα να σας πώ ότι κάτω απο πολύ ψηλό πρεβάζι παραμονέυει μια πεινασμένη αρκούδα!!! οπότε όποιο ζώο πέσει θα το καπασπαράξουν άμεσα. Καλό είναι όταν πετάτε ένα απο τα 2 ζώα να πετάτε και τα μικρά τους μαζί . (Κοίτα πόσο έυκολα μπορείς να φάς ban απο την Michelle)

Επιροούλα αν είχα επαφή με τους γιατρούς λές να έβαζα τέτοια τοπικ?
ΤΟ'ΧΩ ΤΟ'ΧΩ!!!!

πετάω πρώτα μπριζόλες (ζώο ήταν κάποτε κι αυτό). Η αρκούδα αρχίζει να τρώει. Πετάω γάτα, αφού πιάσω με μανταλάκια πάνω της τα γατάκια. Τσακίζομαι στις σκάλες, και προλαβαίνω να τα πάρω προτού τελιώσει η αρκούδα το φαί. Κάνω μια στάση στον αποκάτω και του αφήνω στην πόρτα, τα γατιά σε καλαθάκι (με γράμμα μαζί "γεννήθηκαμε πριν από λιγες μέρες, κινδυνεουμε αν μείνουμε μόνα μας από ενα τεράστιο σκυλάκι, πλιζ σώστε μας, κλπκλπ").
Παίρνω μετά το σκυλο για πιπί

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 07:55, 19-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Χαλκιδικη...
Σκηνικο σε Ντισκο (ναι καλα ακουσατε, σε Ντισκο) στην Ιερισσο

Αδεια απο κοσμο η ντισκο και η μοναδικη παρεα ηταν 3 ατομα απο ενα χωριο εκει κοντα. Παει ενας απο τους 3 και λεει το DJ:
"Δε βαζς και λιγου Μοτορχέντ να τβρουμι λιγακι;;; Α;;;;"
Dj" Να βαλω ρε παιδια"
Εβαλε ο καλος ο ανθρωπος Μοτορχέντ και τβρηκαν λιγακ οι αλλνοι.

Μετα απο κανα μηνα, οι ιδιοι 3 στην ντισκο.
Αυτη τη φορα ηταν γεματη η ντισκο.
Παει ο ιδιος στον dj: "Δε βαζς και λιγακ Μοτορχέντ να τβρουμι;;;;"
DJ: " Δε γινεται ρε παιδια, εχει πολυ κοσμο η ντισκο"
Βλ: "Βαλε ρε Μοτορχέντ, μη τα κανουμι σαμαργια μλαργια δωμεσα"

Εκτοτε, η εκφραση εχει καθιερωθει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 19-04-07 στις 08:46.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 19:01, 19-04-07:

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mania;
Κρόνε δηλαδή με βρήσκεις μεγαλόσωμη; καλά δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου
και άπανταει......

Αρχική Δημοσίευση από kronos
Νταξει οχι και μεγαλοσομη, αλλα δεν εισαι και χαμστερακι....
κρόνε έγραψές δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο στην ζωή μου έλησα λέμε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 21:42, 19-04-07:

Αχαχαχ ναι Μανια, και εγω με αυτο ελιωσα!!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:05, 23-04-07:

Η υποβρύχια στο...

ΘΕΜΑ: Αντρικό ντύσιμο

Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 18:27, 27-04-07:

Σε τσακίρ κέφια ο Great Chaos μας λεει την γνώμη του για την καταπίεση στα σχολεια.
Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Θα συμφωνήσω ακόμη ότι όταν στο σχολείο δεν σε αφήνουν να δείχνεις τον κ*λο σου, παραβιάζεται η συνθήκη της Χάγης για τα ανθρώπινα δικαιώματα. Επίσης όταν δεν σε αφήνουν να την βγάζεις και να την χτυπάς πάνω στο θρανίο, γιατί λέει δεν μπορεί να κάνει μάθημα ο καθηγητής από το θόρυβο, είναι κατάφορη παραβίαση του συντάγματος. Ακόμη, το να σου σβήνουν το λουλά εν' ώρα μαθήματος, γιατί εν ώρα διαλείματος δεν το συζητάμε δεν σβήνει ποτέ, έρχεται σε ευθεία αντίθεση με την ευρωπαϊκή χάρτα των δικαιωμάτων του πολίτη. Η χειρότερη καταπίεση, είναι μερικοί κομπλεξικοί καθηγητές να σου χαλάνε την παρτούζα στην εκδρομή της τρίτης λυκείου. Πρόκειται για χούντα δηλαδή Κι εμένα μου την έσπαγε, όταν ήμουν μαθητής, που δεν μου κάθονταν οι καθηγήτριες όσο συχνά ήθελα και ότι ενώ η παρέα μου ήμασταν 10 άτομα, θεωρείτο βιασμός πάνω από 7. Τι να πω που μου κατέσχεσαν το ολοκαίνουριο ούζι που με κόπο είχα αγοράσει, κλέβοντας τη σύνταξη της φτωχής γιαγιάς μου. Από τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 27-04-07 στις 20:44.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:19, 08-05-07:

Το σοφό νιντζάκι μάς παραθέτει ένα από τα διδάγματα των μεγάλων σοφών νίντζα.

Αρχική Δημοσίευση από NINJAKI
Μερικά βιβλία είναι τελείως άχρηστα.. έλεος
ένα βιβλίο 800 σελίδων περιγράφει αυτά που μπορώ να περιγράψω σε μία σελίδα..

τελικά μερικοί συγγραφείς (και καλά επιστήμονες) είναι πολύ άχρηστοι

το πολύ το σπαμ τελικά πέφτει στα βιβλία και όχι στα mail..

τι βλάκες

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 23:35, 08-05-07:

χαχαχαχαχαχα η μεγαλύτερη βλακεία που έχω πεί ποτέ στη ζωή μου

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:12, 22-05-07:

Ακόμα γελάω!!!

Θέμα: Της νύστας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά

με πιάνει ενίοτε κρεβατομουρμούρα όταν έχω υπερένταση...τις περισσότερες φορές ο σύζυγος είναι νυσταγμένος, οπότε ακολουθεί πάντα ο εξής διάλογος:
εγώ: και είδες εκεί που μπλαμπλαμπλα....?
εκείνος: ναι νταξ και τι έγινε..?
εγώ:μα γιατί και μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα?
εκείνος:δε ξέρω...
εγώ:πώς δε ξέρεις? αφού μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:.....
εγώ:μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:......ζζζζζζζζζ............
εγώ: <άντε ας πέσω κι εγώ>
εκείνος:καλήνύχτα μωρό μου
εγώ: δε κοιμάσαι??????
εκείνος:........................

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:34, 30-05-07:

Θέμα: Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Παπαβουλα! (Η στο πιο Γαλλικο ->Παπαπουά!)
Η "-ρηγα" κουρασε τοσα χρονια!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:49, 31-05-07:

Από την Κουβεντούλα.
Η kajira μιλάει και ο κόσμος την γράφει.

Αρχική Δημοσίευση από kajira

Μήπως είμαι αόρατη και δεν το ξέρω;

Αρχική Δημοσίευση από gsova
μήπως πλύθηκες με ΑΖΑΞ για τα τζάμια;

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 22:25, 31-05-07:

Για τον γυμνισμο..
Επίσης ενώ χαλαρά αντιμετωπίζω τους γυμνιστές με ενοχλεί πολύ να βλέπω άτομα να κάνουν γυμνισμό για να επιδείξουν τα προσόντα τους. Μου έχει τύχει να είμαι Αντίπαρο με τις φίλες μου και απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα!

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Εκεί είναι να του πείς:

"Κλείστα μπούτια σου ρε φίλε με τις τσαπέλες και την πιπεριά, αμα θέλω να δω δράμα νοικιάζω τον Νονό και το φχαριστιέμαι".

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:15, 23-06-07:

Από κουβεντούλα, τέλη Ιουνίου, με 45 βαθμούς απ' έξω.
που πας και που θα με αφήσεις μονάχο μου στη μαύρη ερημιά του στεκιού

άντε... αφού θες να φύγεις φύγε...
καληνύχτα κοριτσάκι

( <======= το άσχετο μέσα στον καύσωνα )

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 03:03, 23-06-07:

Από κουβεντούλα, τέλη Ιουνίου, με 45 βαθμούς απ' έξω.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 12:21, 30-06-07:

Κι ένα μίνι αφιέρωμα στην Κλέφτρα μας.

__..)/..______________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯¯

Μέσα σε μνημείο-Κάστρο μετράει σαν εξωτερικός η εσωτερικός χώρος ?
Ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Εσύ ήσουν ο γυμνός πρόπερσι στην Ρόδο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
__..)/..______________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯¯

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
εφτιαξα κι εγώ ένα τέτοιο σηματάκι γιατί δεν μου άρεσε αυτό που έχει ο εμιου

Χρησιμοποιήστε το κατα βούληση.

Αμάν χριστιανή μου εσύ δεν χάνεις ευκαιρία να ξεδιπλώνεις τον καλλιτεχνικό σου οίστρο
Σκέφτομαι την Μισέλ μπροστάρα σε διαδήλωση, όλοι να ασχολούνται με την πορεία και εκείνη να διορθώνει τα πανό "όχι,όχι αυτά τα χρώματα είναι πολύ μουντά κάτι σε μπορντώ θα τα αναδείκνυε και το λαμόγια έπρεπε να πάει κάτω απο το κατσίκα, κοπελιά εσύ με το πορτοκαλί πλακάτ μα χρώμα είναι αυτό που διάλεξες μας τραβάνε και κάμερες...."

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 16:20, 01-07-07:

ξεχασες κι αυτο

...αγκαλιά μου, ε;

/me θα 'θελε να ήταν μακριά από την εξεταστική
Γιώργο θα μας πάνε μέσα!
Τα 'χω κλείσει τα 15, μην ανησυχείς.
Εγώ τα έχω κλείσει?

Θα ήθελα να είμαι στη πισίνα απέναντι.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:34, 24-07-07:

Από το Απορίες της πρώτης φοράς:

ήταν τουαλέτα στην παραλία κι ως γνωστόν κανένας δεν πάει σε μια τουαλέτα στην παραλία όταν μπροστά του είναι η θάλασσα
άρα δε θα μύριζε ΤΟΣΟ πολύ

Αρχική Δημοσίευση από Poniro Ksotikouli
Μπορώ να σκεφτώ ΕΝΑΝ (από τους δυο ) τουλάχιστον λόγο για να πας σε τουαλέτα και όχι στη θάλασσα. Και δεν είναι και τόσο άοσμος.
προφανώς δεν έχεις δει ποτέ σου να επιπλέει δίπλα σου μια μικρή κι αφράτη ε?

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:31, 13-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Τίτλος: "Η Σεξίσωση"
Ερμηνευτής: Σάκης Κουβάς
Μουσική/Στίχοι: Φοιβος
(Ερμηνεύεται ακολουθώντας χαλαρά το Staying Alive)

Όταν την είδα, μου φάνηκε αγία
"Θα την ολοκληρώσω, με τη τοπολογία"
Αλλά στην πράξη, τα έχω βρει μπαστούνια
Έχω πέσει μέσα μέχρι τα μπούνια

====================Ιντρο===================

Μειώνω διαστάσεις
Αλλά όχι δεν πάει
Προσθέτω παραγώγους
Και πάλι δεν κολλάει

Mήπως το φάσμα;
Ο τελεστής συζυγής;
Που να πάω να το λύσω,
Στα πέρατα της Γης;;;

==================Κυρίως Θέμα=========================

Είναι δράμα εξίσωση το ομολογώ
Δεν μπορώ ούτε trivial λύση να βρω
Έχω κατεβάσει papers χίλιους τόμους
Σήκωσα την Υδρόγειο στους ώμους

Εστειλα μεηλ σε οχτώ πανεπιστήμια
Και τζίφος, σας το λεω τίμια
Παρανοώ, τον ύπνο μου έχω χάσει
Η πιεσή μου στο είκοσι έχει φτάσει

Λεπταίνω φίλτρα, βάζω τοπολογία
Κόβω τις συνοριακες στα τρία
Πάνω που δείχνει, πως πάω προς τη λύση
Παίρνω στα χέρια μου, μια στύση

==================Ρεφραίν=====================================

Τι να κάνωωωωωωωωω...
Τι να κάνωωωωωωωωωωωωωω....ωωωωωωωωωω

====================Άουτρο============================

Δεν μπορώ μ' αυτή την απροσδιοριστία
Έχω φάει γκολ σε κενή εστία
Μια τελευταία, προσπάθεια να κάνω
Καταραμένη, θα σε λύσω ή θα πεθάνω

Αλλο δεν μπορώ, άλλο δεν την παλεύω
Με τα θεωρήματα, εγώ,τι γυρεύω;
Τα μαζεύω και χωριό στη στάνη πάω πίσω
Να μη δω ολοκλήρωμα μέχρι να ξεψυχήσω

====================================================

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Telos~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Πρωταγωνίστησαν (σε σειρά εμφάνισης):

Ελένη της Τροίας...................................Εξίσωση
Πίτερ Ουστίνωφ....................................Ρεμπεσκές
Ρεμπεσκές...........................................Πίτερ Ουστίνωφ
Σίντνεϊ Πουατιέ......................................Σακης Κουβάς
Τασος Χαλκιάς.......................................Δεξί Κλαρίνο
Γκυστάβ Φλωμπαίρ..................................Φυσαρμόνικα
Πέτρος......................................................Πέτρος
Κακός Λύκος................................................Λύκος
Κοκκινοσκουφίτσα......................................(Δεν εμφανίστηκε αλλά wtf?)

Συνεργάστηκαν:

Βολφγκανγκ Αμαντέους Μότσαρτ (μουσική-καφέδες)
Τασος Μπουγάς (κάστινγκ-σκηνογραφία-mix και remix)
Rempeskes(αγωνία, αϋπνία)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Effy18, Lancelot, tripangel147

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους