Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,147 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 520 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένο γλυκό

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:05, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Κάνω ένα γαλακτομπούρεκο... μιαμ###8230;να γλύφεις τα δάχτυλα σου###8230;
Στο επόμενο meeting θα έρθεις!!! Και μάλιστα με ταψί!!!

Η καρυδόπιτα είναι για μένα το καλύτερο γλυκό.
συροπιαστή και με μια μπάλα Καϊμάκι απο πάνω ε??? Τα σπάει!!!

εγώ πάλι ονειρεύομαι ενα εκμεκ απο την ΧΑΡΑ στα πατήσια τώρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 08:54, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Στο επόμενο meeting θα έρθεις!!! Και μάλιστα με ταψί!!!
Χεχε###8230;αν έρθει το γλυκό με διλιβερι καλά είναι?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:03, 26-01-07:

Να προσθέσω και την creme brulee που την ξέχασα! Φοβερό γλυκό (αν και πάντα πιστευω οτι θα ήταν καλύτερο με μια ακόμα στρώση καμένης ζάχαρης, μιαμ!)
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:37, 26-01-07:

Κάνω ένα γαλακτομπούρεκο... μιαμ###8230;να γλύφεις τα δάχτυλα σου###8230;
Και η μαμα μου!
Κ*λοδιαιτα
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:25, 26-01-07:

Ο πεθερός μου είναι ζαχαροπλάστης. Όπως καταλαβαίνεις###8230;είχα καλός δάσκαλος.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:27, 26-01-07:

Εγώ πάντως μόλις έφαγα ένα από τα νέα για μένα Caprice με καραμέλα σοκολάτα.
Έχει υπόσταση στο στόμα μέσα.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:37, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
..ενα εκμεκ απο την ΧΑΡΑ στα πατήσια...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:14, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Έχει υπόσταση στο στόμα μέσα.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:51, 09-02-07:

σουφλε σοκολατας, παναγια μου πεθαινω!!!!
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε: στις 02:01, 09-02-07:

Μπορώ να ζώ με γλυκά μόνο!!
πεθαίνω με οτι έχει σχεση με σοκολάτα και από τα αγαπημενα μου είναι ο ΚΟΡΜΟΣ....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 02:15, 09-02-07:

ναι ναι ναιιιιιι!!!!!!!
κορμος, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
ΠΕΘΑΙΝΩ ΟΜΩΣ Ε.

εφτιαχνε η γιαγια ενος πρωην μου και της τον εκλεβε να μου τον δωσει!!!!!!

αλλα απο τοτε που χωρισαμε, κανεις δε φτιαχνει και αυτος ο γρηγορης ρε παιδι μου, μ@λακια κορμο πουλαει!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:31, 09-02-07:

Κάτι τέτοιο;;;
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 23:15, 09-02-07:

Γαλακτομπούρεκο!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 03:28, 10-02-07:

Δεν θέλω να σας την σπάσω, αλλά μπορώ να αντισταθώ σε όλα τα γλυκά, αν δεν έχω διάθεση για γλυκό (που μου συμβαίνει πολύ συχνά- είμαι παιδί του αλμυρού εγώ και προτιμώ το φαγητό!). Για να καταλάβετε, τρώω γλυκό μια φορά στις 2 εβδομάδες και παίζεται! Ως αγαπημένα μου πάντως θεωρώ την σοκολατόπιτα, το σουφλέ σοκολάτας, ό,τι έχει μαύρη σοκολάτα γενικώς, το γαλακτομπούρεκο, το τιραμισού, το τσιζ κέϊκ. Δεν τρώω τίποτα που να έχει μέσα ξηροκάρπια και δεν μου πολυαρέσουν και τα γλυκά του κουταλιού.

Αυτιά!
Παράθεση

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O aisl έγραψε: στις 06:39, 10-02-07:

βρισκομαι αναμεσα σε γαλακτομπουρεκο και μιλφειγ
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 09:09, 10-02-07:

Μιλφειγ & Μπαμπάδες
Παράθεση

brilliant

Νεοφερμένος

H brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H brilliant έγραψε: στις 01:00, 12-02-07:

το αγαπημενο μου γλυκο ειναι τρουφες!! επισης το μιλφειγ ειναι τρομερο γλυκο και φτιαχνεται πολυ ευκολα....αλλα αν εχω λυγουρα ολα τα τρωω δεν εχω προβλημα ! αυτα που αντιπαθω ειναι τα γλυκα του κουταλιου...
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 03:12, 12-02-07:

νομίζω έπαθα ανακοπή...
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε: στις 04:23, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
νομίζω έπαθα ανακοπή...

Μπορώ να έχω ένα κομματάκι και εγώ??????
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:41, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν θέλω να σας την σπάσω, αλλά μπορώ να αντισταθώ σε όλα τα γλυκά, αν δεν έχω διάθεση για γλυκό (που μου συμβαίνει πολύ συχνά- είμαι παιδί του αλμυρού εγώ και προτιμώ το φαγητό!). Για να καταλάβετε, τρώω γλυκό μια φορά στις 2 εβδομάδες και παίζεται! Ως αγαπημένα μου πάντως θεωρώ την σοκολατόπιτα, το σουφλέ σοκολάτας, ό,τι έχει μαύρη σοκολάτα γενικώς, το γαλακτομπούρεκο, το τιραμισού, το τσιζ κέϊκ. Δεν τρώω τίποτα που να έχει μέσα ξηροκάρπια και δεν μου πολυαρέσουν και τα γλυκά του κουταλιού.

Αυτιά!
Αγνωστο σοκολατένιο γλυκό !!!!
Πληροφορίες, φωτογραφίες τώρα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος