Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,454 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,509 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 320)
Κριός
21
6,56%
Ταύρος
25
7,81%
Δίδυμοι
31
9,69%
Καρκίνος
30
9,38%
Λεων
36
11,25%
Παρθένος
24
7,50%
Ζυγός
28
8,75%
Σκορπιός
29
9,06%
Τοξότης
26
8,13%
Αιγόκερως
21
6,56%
Υδροχόος
20
6,25%
Ιχθύες
29
9,06%

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 12:53, 29-08-14:

Ταύρος είμαι αν και δεν πολυπιστεύω. Έρευνες δείχνουν ότι τα χαρακτηριστικά των ζωδίων γράφονται έτσι ώστε να ταιριάζουν στον καθένα ξεχωριστά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 20:56, 29-08-14:

το3οτακι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 19:31, 02-01-16:

Ζυγός με ωροσκόπο Δίδυμοι! Δεν τα πολυπιστευω αυτα, αλλα σε πολλα χαρακτηριστικα βγαινουν αληθινα!
Παράθεση

chriiis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chriiis
Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O chriiis έγραψε στις 18:14, 01-03-16:

κι εγω ζυγος 23/9 εχετε δει την ταινια η ομιχλη?? εχει μεσα ζυγαρια ως θεμα χαχααχαχα
Παράθεση

Dimitris S

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 11:25, 16-07-16:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,122 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 12:10, 16-07-16:

Εγω ειμαι Λέων. Πιστευω οτι εχουμε κάποια απο τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μας αλλα σε αυτές τις καθημερινές προβλέψεις ας πούμε δεν δίνω σημασία. Παντως μου έχουν πει και το βλεπω κιολας οτι εχω τα τυπικά χαρακτηριστικά του λέοντα και γενικα,και οι γνωστοί μου έχουν τα χαρακτηριστικά που περιγράφει το ζώδιο τους Πιστευω οτι τα ζωδια έχουν μια δόση αλήθειας.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cupid

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cupid
Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O Cupid έγραψε στις 14:00, 16-07-16:

Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Μέχρι πριν 1 χρόνο μου ήταν τελείως αδιάφορα, έκτοτε με κόλλησε η θεία μου με τις αναλύσεις της και μεταξύ σοβαρού και αστείου κάνω συζητήσεις για τα ζώδια. Εντάξει, σε γενικές γραμμές, τα αμφισβητώ, έχουν την πλάκα του όμως:Ρ
Τα Λιοντάρια όντως πάντως είναι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού:Ρ και το χειρότερο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,122 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 16:26, 16-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Cupid
Εγώ είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Μέχρι πριν 1 χρόνο μου ήταν τελείως αδιάφορα, έκτοτε με κόλλησε η θεία μου με τις αναλύσεις της και μεταξύ σοβαρού και αστείου κάνω συζητήσεις για τα ζώδια. Εντάξει, σε γενικές γραμμές, τα αμφισβητώ, έχουν την πλάκα του όμως:Ρ
Τα Λιοντάρια όντως πάντως είναι το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού:Ρ και το χειρότερο
Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cupid

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cupid
Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O Cupid έγραψε στις 17:34, 16-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Σοβαρα? Εγω με οσους εχω πιασει τετοιες συζητησεις,ολοι συμφωνουμε οτι ο Σκορπιος ειναι το χειροτερο Έτσι λέγεται,βεβαια οκ,σιγουρα ειναι αναλογα το ατομο, μια απο τις κολλητες μου ειναι Σκορπιος και ειναι μια χαρα ανθρωπος
τι θα έλεγε ένα λιοντάρι ευτυχώς κι εγώ ξέρω μια χαρά ανθρώπους Λιοντάρια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13,068 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:27, 16-07-16:

Θα συμφωνήσω μαζί σου.
Κι εμένα ο καλύτερός μου φίλος έχει ωροσκόπο σκορπιό που τον καθορίζει πολύ αλλά τον σώζει το ζώδιο. ΄Ισως και την φίλη σου να την σώζει ο ωροσκόπος της.
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

H methexys έγραψε στις 19:39, 16-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Θα συμφωνήσω μαζί σου.
Κι εμένα ο καλύτερός μου φίλος έχει ωροσκόπο σκορπιό που τον καθορίζει πολύ αλλά τον σώζει το ζώδιο. ΄Ισως και την φίλη σου να την σώζει ο ωροσκόπος της.

Μπορει Παντως γενικα εχω παρατηρήσει οτι οι πιο στενοί μου φίλοι ειναι Υδροχοοι κυρίως και μετά Τοξότες και Ζυγοί Ειδικα οι πιο κολλητοί μου ειναι όλοι Υδροχοοι
Παράθεση

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13,068 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:03, 16-07-16:

Μπορει Παντως γενικα εχω παρατηρήσει οτι οι πιο στενοί μου φίλοι ειναι Υδροχοοι κυρίως και μετά Τοξότες και Ζυγοί Ειδικα οι πιο κολλητοί μου ειναι όλοι Υδροχοοι
Εδώ πάει το "αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε", υδροχοάκι βλέπεις.
Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,837 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 20:33, 16-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Cupid
Θα συμφωνήσω μαζί σου.
Εδώ πάει το "αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε", υδροχοάκι βλέπεις.
Πεθαίνω!
Πως λείπω εγώ από αυτή τη συζήτηση?
Kαι εγώ είμαι λιονταράκι και εννοείται πως συμφωνώ απόλυτα στο ότι δεν υπάρχει χειρότερο ζώδιο από το Σκορπιό.

Ίντρικες, πισώπλαματα μαχαιρώματα, ψυχολογικά ΦΟΥΛ, χώρια που δεν τους συμπαθεί κανείς σε γενικές γραμμές.

Ενώ τα λιονταράκια είμαστε αστεία, πρόσχαρα, τα καλύτερα παιδιά!

Εγώ πάντως ταιριάζω με ζώδια φωτιάς και γης περισσότερο!

Υπάρχουν προφανώς και οι εξαιρέσεις αλλά να κάνουμε και λίγο χαβαλέ ρε 'σεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aegloswen : 16-07-16 στις 20:39.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

H methexys έγραψε στις 21:47, 16-07-16:

Ωωω κι αλλο λιονταράκι
Είμαστε καλά τα λιονταράκια μωρε, σε σημείο που οι αλλοι μας εκμεταλλεύονται μερικες φορες. Και γενικα ειμαστε φιλότιμα και νιώθουμε ασχημα αν δεν βοηθάμε τους αλλους. Και επισης,νομιζω οτι ειμαστε απο αυτούς που θελουν να κανουν τους αλλους να νιώθουν καλα αλλα εμεις δεν ανοιγόμαστε τοσο και δεν θελουμε να μιλαμε για τα προβλήματα μας. Ετσι λέγεται γενικα και για εμενα ισχυει αυτο
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 00:41, 17-07-16:

Είμαι κριός και αν ένα πράγμα μας μάθαν στην Αστρονομία είναι να πιστεύουμε στα ζώδια :p
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 23:41, 14-08-16:

Λέων εδώ..Δεν μπορώ να πω ότι πιστεύω, αλλά αν πέσει στα χέρια μου κανένα περιοδικό ρίχνω μια ματιά για την πλάκα. Ποτέ δεν κατάλαβα πώς βγάζουν συμπεράσματα από τα άστρα και τους πλανήτες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    stefaniat

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους