Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,814 μέλη και 2,410,138 μηνύματα σε 74,992 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 502 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:38, 30-06-05:

Καλως ήλθατε Πέτρο και Nocturnal March!

Πέτρο χρόνια πολλα για χτες! Αν και δεν ξέρω γιατι, για να το λεει ο emufear κάτι ξερει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:43, 30-06-05:

Αχεμ, ήταν του Παύλου και του Πέτρου χτες!

Welcome nocturnal march!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nocturnal_ March

Νεοφερμένος

Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Nocturnal_ March έγραψε: στις 18:57, 30-06-05:

ευχαριστώ παιδιά...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 05:49, 01-07-05:

Καλως ήρθατε και απο εμένα
και χρόνια πολλά Πέτρο,πολύχρονος
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 10:43, 20-07-05:

καλως μας ηρθες zogo και μπραβο που μας εκανες παρεα σε μια αχαρη και λιγο βαρετη περιοδο του φορουμ!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:37, 23-07-05:

Καλώς ήρθες γυναίκα του παππού μου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:32, 24-07-05:

Hello μπαμπούλι!

Ναι...είναι και ο μπαμπάς μου από σήμερα μέσα! Αλλά δεν λέω ποιος είναι! 8)
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:26, 24-07-05:

γειά σου μπαμπά της Vkey
αλλα που θα πας θα σε μάθουμε ποιος είσαι και ας μην μας λέει το νικ σου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:29, 24-07-05:

Τον έχω δίπλα μου αλλά δεν μαρτυράει....8)
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:13, 24-07-05:

Εγώ είμαι νέο μέλος 8) . Βέβαια όχι τόσο νέος και ούτε τόσο ...μέλος, απλά μου αρέσει να φορουμίζω.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:32, 24-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Βέβαια όχι τόσο νέος
Αφού είσαι 2 χρονών πώς γίνεται να μην είσαι και τόσο νέος? Δηλαδή ο νέος πόσο είναι? 1? 0? έμβρυο?
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:42, 24-07-05:

Αφού είσαι 2 χρονών πώς γίνεται να μην είσαι και τόσο νέος?
Εξαρτάται, τι ζεί κανείς μέσα σε δύο χρόνια...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 24-07-05 στις 22:43.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 22:43, 24-07-05:

Καλώς όρισες φίλε, χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας..
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε: στις 22:45, 24-07-05:

Καλώς όρισες φίλε, χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας..
Τhanx man.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:23, 26-07-05:

Καλως ήλθες
Πάντως μου αρεσει. είναι 10 μέρες εδώ και τον καλοσωρίζουμε τώρα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:51, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Καλως ήλθες
Πάντως μου αρεσει. είναι 10 μέρες εδώ και τον καλοσωρίζουμε τώρα
Έτσι είμαστε εδώ στο e-steki , πολύ φιλοξένη άνθρωποι
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:57, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Έτσι είμαστε εδώ στο e-steki , πολύ φιλοξένη άνθρωποι
Σ'εμένα το λες??
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε: στις 09:44, 26-07-05:

είναι 10 μέρες εδώ και τον καλοσωρίζουμε τώρα

Σκίζουμε από αντανακλαστικά... :exclamati
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε: στις 11:14, 02-08-05:

Καλημέρα... Καλώς σας βρήκα..
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 11:45, 02-08-05:

Καλωςηρθες φιλε Chris (αν και θα το προτυμουσα Criss, αλλα εσυ αποφασειζεισ το nick σου ) Καλα να περασεις μαζι μας, καλα ποστ και οτι προβλημα η απορια εχεις ρωτα ανοιχτα, μην φοβασε, δεν θα σε κοροιδεψουμε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Samael, Ιππολύτη

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους